[Lista] [PPP] [Forum] [Szukaj u┐ytkownika/dodaj ocenŕ]
login: pass:

  • Ostatnio dodane
  • Rankingi
  • Dane oszustˇw
Ostatnio dodane
NickOcenionyOd (rola w wymianie)OpisData
Zaamael PozytywniePrikos (Sprzedawca)ok2016-02-07
SkorosD PozytywnieHiro (Sprzedawca)Szybki przelew, zero problem├│w. Polecam :)2016-01-09
Hiro PozytywnieSkorosD (Kupuj╣cy)Wysy┼éka w godzin─Ö po przelewie, ┼Ťwietny kontakt, polecam z ca┼éego serca :)2016-01-06
Buła PozytywnieJerwan (Sprzedawca)Wszystko ok Polecam2016-01-06
Jerwan PozytywnieBu┼éa (Kupuj╣cy)Polecam gor─ůco! ;)2016-01-06
Torpek PozytywniePrikos (Sprzedawca)wszystko sprawie i w porzadku2016-01-06
Prikos PozytywnieTorpek (Kupuj╣cy)Fajny mod, szybki kontakt, niewyg├│rowana cena i gratisy :)2016-01-06
przeable PozytywniePrikos (Sprzedawca)sprawnie i szybko2016-01-06
Prikos Pozytywnieprzeable (Kupuj╣cy)Troche d┼éugo sz┼éo no ale doszed┼é fajne gratisy2016-01-06
Prikos PozytywnieMaryla (Kupuj╣cy)Troch─Ö d┼éugo wysz┼éo, ale og├│┼éem pozytywnie2015-11-30
Najlepsi
Nick% PozytywnychPozytywnychNeutralnychNegatywnych
Pari 100%+45700
Precel 100%+28500
Wojta Be 100%+22100
FeniX 100%+21800
MadEye 100%+20500
Skeleton 100%+18200
Fuco 100%+16700
Ufo 100%+15300
Veyner 100%+14800
Gooral 100%+12900
Uki 100%+11500
Socus 100%+10800
Aroziom 100%+9000
Mikusek 100%+8900
Seihe 100%+8400
Dane oszustˇw
NickDane u┐ytkownikaZnane multikonta
MarkiusMarcin G.
ul. Swa****ska X
81-059 Gdynia
Brak innych znanych kont tej osoby.
Harna$Damien Z
ul. Jag*******ka X
34-450 kro┼Ťcienko nad dunajcem
Brak innych znanych kont tej osoby.
Hevi┼üo┼ŤFilip B.
Su**zyn X
32-852 D─Öbno
Brak innych znanych kont tej osoby.
MutinAgnieszka D.
ul.Pia****ska X
33-100 Tarn├│w



Script by ťledč & FeniX