Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
AsymKT
Autor Wiadomość
steq 
Użytkownik


Kręcę od: sierpień 2007
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 308
Skąd: okolice Opola
Handel: 100% (+41, 0, 0)
Wysłany: |9 Sie 2009|, o 14:24   AsymKT

Witajcie w tutku do mojego nowego moda. Mod ten powstał z nudów, zrobiłem go, bo brakowało mi kluczowych części do kUzu g3, a zbyt mnie kusiły Hyper Jell i Signo knock w piórniku ;p



Zatem do rzeczy.

Troche danych:

-Długość: 20.4 cm
-Waga: ~16 gram
-Cena: Jeżeli modowałeś Dr. KT, to powinieneś mieć body i małego capa KT. W tym wypadku cena wyniesie około 30 zł. Jeśli musisz dokupić KT, to zapewne wzrośnie o jakieś 10 zł.
-COG=COP
-Wygonie się kręci.

Będziesz potrzebował:



-body KT/CT
-małego capa KT/CT
-capa hyper jella
-gripa hyper jella
-gripa klikającego Signo
-kawałka jakiegoś gripa o długości 0.7 cm (ja użyłem gripa z signo dx, można użyć kawałek, który odetniemy od gripa hyper jella).
-3 tipy signo
-nożyczek
-taśmy (najlepiej izolacyjnej)
-czegoś tłustego (ja użyłem kremu widocznego na zdjęciu. Może być też mydło, masło, smar itp.)
-ostrego noża

Tutorial:

1.Włóż tipa signo do małego capa KT. Przygotuj też drugiego tipa, którego będziesz musiał przykleić do pierwszego.



2.Przyklej drugiego tipa taśmą. Daj tyle taśmy, aby choć trochę wyrównać różnicę grubości między capem a tipami.



3.Przyklej tipy oklejone taśmą do capa, aby lepiej się trzymały. Postaraj się wyrównać różnicę grubości między capem, a tipami.



4.Posmaruj całość (oprócz tipa) Twoim smarem (w moim przypadku kremem).



5.Teraz wsuń gripa z Signo knock.



6.Włóż siedmiomilimetrowy kawałek gripa na body KT, w odległości pięciu milimetrów od początku grubszej części body (może być ten hyper jellowy z punktu 8, ja dałem signo dx)



7.Włóż capa na body. Gratuluję, ukończyłeś przód.



8.Utnij ~2.8 cm gripa z Hyper Jella.



9.Nałóż ten kawałek na backpluga KT.



10.Włóż tipa signo do capa i wsuń to na gripa i body.



11. Jeśli chcesz, możesz dać outsert na body i insert do capa. Wymiary to 9.3 cm i 3 cm.



Miłego kręcenia! :)

@down: dzięki, nie zauważyłem :wink:
_________________
http://www.lastfm.pl/user/steq93
Ostatnio zmieniony przez steq |9 Sie 2009|, o 22:01, w całości zmieniany 4 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Cappy 
Użytkownik


Kręcę od: Dawna już.
Ręka: prawa
Wiek: 30
Posty: 164
Skąd: Gdynia
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |9 Sie 2009|, o 21:06   

Bede pierwszy! ;) Mod nawet ciekawy tylko nie wspomniales w wyliczaniu co bedziemy potrzebowac ze jeszcze potrzebne są 3 tipy jak mniemam :)

A jesli chodzi o body to napewno duzo zamiennikow sie znajdzie bo i tak jak da sie outsert to nikt sie nie dowie czy to body od kT czy np super pirat.

Jeśli bede miał czesci to moooze , mooooze go złoże :D
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl