Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Nicki z dużej litery
Autor Wiadomość
Cichy 
Użytkownik


Kręcę od: 31.03.2008
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 753
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+13, 0, 0)
Wysłany: |26 Sie 2008|, o 20:06   Nicki z dużej litery

Mam prośbę do wszystkich userów, modów i Bóg wie kogo jeszcze o rzecz tak prostą, że się nie da! Chodzi mi o to, że irytuje mnie to kiedy po raz setny widzę jak mój nick jest pisany: 11cichy11 zamiast 11Cichy11. Wiem, że jest to szczegół ale wkurza mnie to! Traktujmy to jak imiona i kiedy jest z dużej litry piszmy z dużej. Brak "11" keszcze rozumiem, bo jest wygodniej ale litery już nie wytrzymam! Np macioster12 (wziąłem go bo mój kumpel) ma napisane z małej to jeszcze rozumiem ale jak jest z dużej to zastanów się chwilę! Ostatnio były przekręty u Gildora! Ludzie kochani pomyślcie zamim napiszecie! To moje wezwanie do Was!

A co Wy o tym myślicie?
PTP Wymiany/Trades
 
 
Nitridil 
Facepalm Artists


Kręcę od: marzec 2008
Ręka: both
Wiek: 32
Posty: 160
Skąd: Toruń
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |26 Sie 2008|, o 20:25   

Szczerze?
To, w jaki sposób o tym napisałeś, rozbawił mnie niemalże do łez. Nie chcesz żeby pisali Twój nick z małej literki, ale cyferki można poniąć? Człowieku, gdzie tu logika?
Albo nick podajemy w identycznej postaci jak pierwotna, albo 'róbta co chceta'.
Nie potrafisz nawet sensownego tekstu napisać... Zresztą sam przeczytaj swoje dzieło : )

Sama uwaga co do nicków jest owszem - słuszna, ale czy trzeba do tego kolejnego tematu, w którym na pewno będzie kolejna afera i sterta spamu?

rzal.tr

ps. zdouble'owałeś temat ; >
PTP Wymiany/Trades
 
 
Cichy 
Użytkownik


Kręcę od: 31.03.2008
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 753
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+13, 0, 0)
Wysłany: |26 Sie 2008|, o 20:47   

Jaki temat? Nie znalazłem!
Wiem, że to śmiesznie napisałem, ale uwierz, że mnie to wkurza! To nie już niech będzie pierworodna wersja, bo róbta co chceta mnie dobija! Proszę was! Weźcie to sobie do serca i piszcie 11Cichy11
PTP Wymiany/Trades
 
 
Kąś 
Fingers' Artist


Kręcę od: pff...
Ręka: całkiem prawa
Posty: 402
Skąd: Lublin/Londyn
Handel: 100% (+15, 0, 0)
Wysłany: |26 Sie 2008|, o 21:01   

a ja się z Nitridilem nie zgodzę. Pisanie nicków z dużej litery tak jak imion, czy nazwisk jest oznaką szacunku. Wciśnięcie shifta naprawdę nie wymaga zbyt wiele wysiłku, a jednak zupełnie inaczej to wygląda. A nawiązując do tych przykładowych "jedynek" z nicka 11Cichego11, to uważam, że można niepisanie ich potraktować jako swoiste zdrobnienie. Nienapisanie jedynek nie powinno być raczej odebrane jako obelga, czy ignorancja, podobnie jak napisanie przykładowo "Zali" zamiast "Zaliwaja".
Wiem sam po sobie, że czasem wkurza mnie jak ktoś notorycznie pisze kąś, natomiast mogę wybaczyć, gdy ktoś z pośpiechu, czy innych przyczyn napisze Kas ( pomijając polskie znaki), różnica może dla niektórych nie jest zbyt wielka, ale niektórzy ludzie zwracają na to uwagę.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
modzel 
Użytkownik


Kręcę od: kiedy zacząłem
Ręka: 1p2h
Wiek: 29
Posty: 204
Skąd: Pyrzyce/Szczecin
Handel: 100% (+4, 0, 0)
Wysłany: |26 Sie 2008|, o 21:08   

ktoś napisał mój nick ostatnio - Mondzel
tak sie wk*&%^% że nie wiem co
PTP Wymiany/Trades
 
 
Nitridil 
Facepalm Artists


Kręcę od: marzec 2008
Ręka: both
Wiek: 32
Posty: 160
Skąd: Toruń
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |26 Sie 2008|, o 21:29   

"Kąś" napisał/a:
a ja się z Nitridilem nie zgodzę. Pisanie nicków z dużej litery tak jak imion, czy nazwisk jest oznaką szacunku. Wciśnięcie shifta naprawdę nie wymaga zbyt wiele wysiłku, a jednak zupełnie inaczej to wygląda. A nawiązując do tych przykładowych "jedynek" z nicka 11Cichego11, to uważam, że można niepisanie ich potraktować jako swoiste zdrobnienie. Nienapisanie jedynek nie powinno być raczej odebrane jako obelga, czy ignorancja, podobnie jak napisanie przykładowo "Zali" zamiast "Zaliwaja".
Wiem sam po sobie, że czasem wkurza mnie jak ktoś notorycznie pisze kąś, natomiast mogę wybaczyć, gdy ktoś z pośpiechu, czy innych przyczyn napisze Kas ( pomijając polskie znaki), różnica może dla niektórych nie jest zbyt wielka, ale niektórzy ludzie zwracają na to uwagę.


Zaraz, zaraz.
Ale czy ja napisałem, że to jest złe? Albo, że to neguję? Albo, że nie jestem za tym aby tak pisać?
Po prostu doszedłem do wniosku, że post 11Cichego11 nie ma większego sensu. Albo zachowujemy całość, albo jak już wspomniałem - 'róbta co chceta'.
No bo jaki miałoby to sens? Napiszę 'Cichy' - będzie źle... Napiszę 'cichy' - będzie źle. Napiszę '11cichy11' - też będzie źle! ;d
PTP Wymiany/Trades
 
 
Gildor 
Fingers' Artist


Kręcę od: III 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1656
Skąd: Dywity (Olsztyn)
Handel: 100% (+9, 0, 0)
Wysłany: |26 Sie 2008|, o 21:32   

Well, sami wiecie jak mnie wkurza pisanie mojego nicku Glidor ;d
No ale, co do tematu, to powiem tak: Na Forum, kiedy na napisanie posta ma się dużo czasu pisanie nicków z małej litery jest po prostu oznaką ignorancji, szczytu lenistwa lub (tutaj akurat rzadko) zwykłej pomyłki. W innych przypadkach, takich jak różnego rodzaju chaty (GG, IRC, etc...) można to wybaczyć, tam zależy głównie na treści, a nie na formie (:
Jednakowoż gdy widzę kogoś na forum, kto pisze czyjś nick z małej litery, robi kupę błędów, albo coś w ten deseń, po prostu tracę do tej osoby szacunek. No, to koniec mej opinii.
_________________


Muzyka Duszy - i nawet jest nowy wpis, z 25 stycznia.
PTP Wymiany/Trades
 
 
SokoS 
Użytkownik


Kręcę od: xx.04.2008
Ręka: 0p0h xD
Wiek: 30
Posty: 104
Skąd: LeGnIcA
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |26 Sie 2008|, o 21:47   

Mówi sie trudno ;/ Polska wolny kraj... róbta co chceta... w 100% zgadzam sie z Nitridil
jak ktos napisze z malej to trudno dla jednego bedzie to pospiech a dla drogiego no respect

SOo.. dajcie se siana :???:
_________________
]
PTP Wymiany/Trades
 
 
Dercen 
Użytkownik


Kręcę od: 25.07.2007
Ręka: right
Wiek: 30
Posty: 417
Skąd: Radłów k/Tarnowa
Handel: 100% (+12, 0, 0)
Wysłany: |26 Sie 2008|, o 21:51   

A ja się stosuję do pisowni oryginalnej. No bo jeśli gumix ma nick gumix to piszę gumix, a jeśli Rarka ma nick Rarka to piszę Rarka (chodzi mi o wielkość liter). Jeśli komuś nie pasuję że piszę tak jak ma napisane w profilu to niech sobie zmieni na dużą literę, sam się napisał z małej litery. (Nie widziałem żeby gumix albo przemo się z tego powodu rzucali.)

Cyferki i leet speakowanie ogólnie rzecz biorąc pomijam bo za dużo z tym zabawy. I nie okazuję w tym momencie ignoracji i braku szacunku wobec osoby ale sprzeciw wobec dziwnego zjawiska ozdabiania nicków.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Paveu 
Facepalm Artists


Kręcę od: III 2008
Ręka: prawa
Wiek: 30
Posty: 724
Skąd: Katowice
Handel: 100% (+26, 0, 0)
Wysłany: |26 Sie 2008|, o 21:53   

@SokoS14: muszę napisać, że zdecydowanie się nie zgadzam. Przekręcanie imion, bądź pisanie ich z małej litery (ale nie w moim przypadku, bo u mnie ktoś musiałby napisać z dużej żeby przekręcić :razz: ) jest po prostu brakiem szacunku do innych userów.
no można jeszcze dla "szpecjalistów od kfjatkuf" obok nicku napisać "ignorant" xD

@down: sorki, za długo posta pisałem :wink:
Ostatnio zmieniony przez Paveu |26 Sie 2008|, o 22:02, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
qCover 
Użytkownik


Kręcę od: ______. (uzupełnij)
Ręka: rajt.
Wiek: 31
Posty: 220
Skąd: Tarnowskie Góry
Handel: 100% (+27, 0, 0)
Wysłany: |26 Sie 2008|, o 21:59   

przy okazji... piszcie mój nick - qCover, a nie Qcover :razz: na qcover się zgodzę :cool:
_________________
http://photobucket.com/qCoverps
PTP Wymiany/Trades
 
Dalec 
Użytkownik


Kręcę od: 6 VIII 2008
Ręka: Prawa\Right
Wiek: 28
Posty: 30
Skąd: Łódź
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |26 Sie 2008|, o 21:59   

"SokoS14" napisał/a:
Polska wolny kraj... róbta co chceta...

No świetnie. Jak tak sobie każdy user na forum przyjmie to jako motto to będzie super. Wyobrażasz to sobie? To forum spodobało mi się z 3 powodów kiedy je po raz pierwszy c czytałem. Po pierwsze - tematyka, po drugie - atmosfera i po trzecie - wielki porządek. Zero przeklinania, zero obrażania, wzajemny respekt. I chciałbym żeby forum było nadal takie... z niedoboru słów powiem "fajne".
A co do tematu: faktycznie niektórzy woleliby, żeby ich nicki były pisane tak samo jak oni je napisali.
_________________

Piszę poprawnie po polsku
.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Eddie 
Użytkownik

Kręcę od: 28.03.2008
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 345
Skąd: Poznań
Handel: 100% (+52, 0, 0)
Wysłany: |26 Sie 2008|, o 22:04   

a więc :
zgadzam się z tym, że jak ktoś napisze swój nick z dużej litery np Rarka to Rarka
jeśli z małej np. paveu to paveu, jeśli qCover to qCover

jednak głupotą jest ozdabianie swoich nicków niewyobrażalną ilością znaczków itd...
np. ~*(l)l)#An!@~*(l)l)#
bo to irytujące pisać taki nick

dopuszczalne jest jeśli kogoś nick na forum jest zajęty i np.(posłuże się tu moim przykładem) na PPP mam Marcin a na YT(lub innych forach typu UPSB,GPC itp...) mam xMarcinPPP bo zwykłe są zajęte
PTP Wymiany/Trades
 
 
FeniX 



Ręka: lewa
Wiek: 35
Posty: 3732
Handel: 100% (+218, 0, 0)
Wysłany: |26 Sie 2008|, o 22:12   

Taka rada dla leniwców, korzystających z szybkiej odpowiedzi - klikając w nick kogoś, kto napisał wyżej na tej samej stronie, "kopiujecie" go do posta. Jest on nawet pogrubiony od razu. Ewentualne ręczne skopiowanie czyjegoś nicka również bywa czasem szybsze, niż pisanie go - możecie też tak postępować.

Przekręcanie nicków jest irytujące. Ale nie mówię o zdrobnieniach, o których już ktoś wspomniał, czy ewentualnie o formach, które nie przeszkadzają osobie noszącej ów nick.
_________________
Interview WTF?! - blog o rekrutacjach IT
---
Enklawa twórcza:
15. stycznia 2017 - Living on the Island
1. września 2016 - Być człowiekiem
14. maja 2016 - Okruchy magii

"We must become the change we want to see." - Gandhi
PTP Wymiany/Trades
 
SokoS 
Użytkownik


Kręcę od: xx.04.2008
Ręka: 0p0h xD
Wiek: 30
Posty: 104
Skąd: LeGnIcA
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |26 Sie 2008|, o 22:22   

Panie i Panowie ;P chcial bym zec iz nie chodzilo mi o to aby nie stosowac sie do wyrazu szacunku piszac nick z duzej litery ale! Sa tacy uzytkownicy portalu ktorm sie nie chce wciskac tak daleko polozonego klawisza "shift"

przeciez ich za to nie zabijecie :P :idea:



jak juz wczesniej wspomnialem polska wolny kraj..
i nikomu nie zaszkodzi przystosowac sie do regulaminu
_________________
]
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl