Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: FeniX
|30 Mar 2012|, o 19:54
[Ladder s1] Danielos vs Dercen

[Ladder s1] Danielos vs Dercen
danielos
10%
 10%  [ 2 ]
Dercen
90%
 90%  [ 18 ]
Głosowań: 20
Wszystkich Głosów: 20

Autor Wiadomość
danielos 
Użytkownik


Kręcę od: hmm
Ręka: prawa
Wiek: 32
Posty: 319
Skąd: Opole Lubelskie
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |24 Gru 2007|, o 09:56   [Ladder s1] Danielos vs Dercen

wyzywam cie na battle :P
czas tydzień
filmy doo Hakana
Ostatnio zmieniony przez Hakan |27 Gru 2007|, o 11:25, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Dercen 
Użytkownik


Kręcę od: 25.07.2007
Ręka: right
Wiek: 32
Posty: 417
Skąd: Radłów k/Tarnowa
Handel: 100% (+12, 0, 0)
Wysłany: |24 Gru 2007|, o 11:21   

Miło mi :smile:
Postaram się nagrać szybciej, przy choince :mrgreen:
PTP Wymiany/Trades
 
 
Hakan 



Wiek: 46
Posty: 1375
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |27 Gru 2007|, o 11:24   

danielos:
http://www.youtube.com/watch?v=Z3GiTEvURow

Dercen:
http://pl.youtube.com/watch?v=TSyrcM0hlJM
_________________
Pentrix dla każdego!
PTP Wymiany/Trades
 
Dercen 
Użytkownik


Kręcę od: 25.07.2007
Ręka: right
Wiek: 32
Posty: 417
Skąd: Radłów k/Tarnowa
Handel: 100% (+12, 0, 0)
Wysłany: |27 Gru 2007|, o 11:39   

Głos na Danielosa (na siebie głosował nie będę), tylko szkoda że tak mało widać.
Aerialem trochę z kadru wyszedłem.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Stillos 
Użytkownik

Kręcę od: 4 XII 2007
Ręka: Prawa i Lewa
Wiek: 30
Posty: 194
Skąd: Łódź
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |27 Gru 2007|, o 11:40   

hmmm Danielos słaba grafa potwornie słaba grafa ale nie grafe mi tu oceniać :smile: .Nie doczytałem się żadnego tricku niestety.Dercen za to bardzo ładnie i przede wszystkim widocznie.Dercen krótsze combo ale według mnie ładniejsze.Głos na Derca.
_________________

PTP Wymiany/Trades
 
 
Maniek 
Fingers' Artist


Kręcę od: IV 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 34
Posty: 3080
Skąd: Radom/Lublin
Handel: 100% (+37, 0, 0)
Wysłany: |27 Gru 2007|, o 11:44   

U danielosa nic nie widac :cry: .
Dercen ladne combo. Masz moj glos :wink:
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Glov 
Użytkownik


Kręcę od: 8.III.2006
Ręka: Prawa\Right
Wiek: 36
Posty: 24
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |27 Gru 2007|, o 12:10   

Glos na dercena. U danielosa nic nie widac poza tym przyspieszone to bylo moim zdaniem
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Cienki 
Mistrz Polski 2009


Kręcę od: VI.07
Ręka: Prawa/ Right
Wiek: 32
Posty: 2229
Skąd: Opole Lubelskie
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |27 Gru 2007|, o 12:21   

tak Danielos moze i by bylo ladne combo ale zeby chociaz cos bylo widac, pozatym tak jak Glov - wydaje mi sie ze przyspieszelys bo szczerze to nie widzialem w realu zebys tak szybko napier..... krecil

Dercen - plynnie, bez zaciec, szybkosc w sam raz i ladne zakonczenie, pozatym ladne przejscia pomiedzy trikami, i ciekawe polaczenia ifninity
_________________

http://www.lastfm.pl/user/CienkiPPP - tego słucham.
http://www.myspace.com/cienkibbx/
PTP Wymiany/Trades
 
 
Rarka 



Kręcę od: IX 2006
Ręka: 1p2h
Wiek: 34
Posty: 2943
Skąd: Kraków/Opole
Handel: 100% (+53, 0, 0)
Wysłany: |27 Gru 2007|, o 12:23   

Dercen - ładnie, dobrze wpleciony rev ia.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
Masta Blasta 
Użytkownik


Kręcę od: 15 X 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 113
Posty: 187
Skąd: @ up nie było cie
Handel: 100% (+14, 0, 0)
Wysłany: |27 Gru 2007|, o 13:06   

Mi też się zdaje że danielos przyspieszył nieco jakims programikiem :PDlatego głos na Dercena
PTP Wymiany/Trades
 
 
danielos 
Użytkownik


Kręcę od: hmm
Ręka: prawa
Wiek: 32
Posty: 319
Skąd: Opole Lubelskie
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |27 Gru 2007|, o 13:13   

glos na decena ... slabo nargralem i wogole//
moze i moj sony ericson falszuje troche ... :P spad mi kilka razy
PTP Wymiany/Trades
 
Tvister 
Facepalm Artists


Ręka: Prawa
Wiek: 33
Posty: 942
Skąd: Dobczyce
Handel: 100% (+57, 0, 0)
Wysłany: |27 Gru 2007|, o 15:55   

No to już wiadomo dlaczego taka jakość, no ale cuż, nie każdy ma kamerke czy cyfrówke ;) . U danielosa mało co było widać, za to u Dercena bardzo ładne, płynne combo. You have my vote ;)
_________________

Fingers' Artists
PTP Wymiany/Trades
 
 
danielos 
Użytkownik


Kręcę od: hmm
Ręka: prawa
Wiek: 32
Posty: 319
Skąd: Opole Lubelskie
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |27 Gru 2007|, o 16:55   

dercen twoje kombo bylo lepsze i wogóle ... dobry masz styl czego nie powiem o sobie :twisted: :twisted: :twisted:

ZARAZ Skasował mi sie niechconco filmik :P

oto to ten sam :P

http://www.youtube.com/watch?v=QdDy-BtKJPc
PTP Wymiany/Trades
 
EnteR 
Użytkownik


Kręcę od: czerwca 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 34
Posty: 256
Skąd: ddz
Handel: 93,33% (+14, 0, -1)
Wysłany: |30 Gru 2007|, o 11:00   

Dercen, ładne płynę kombo masz mój głos
_________________
http://enter-ps.blogspot.com/
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl