Warning : Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Warning : Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Warning : Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Warning : Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Warning : Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Warning : Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Warning : Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Warning : Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Warning : Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Warning : Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Warning : Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Warning : Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Warning : Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Warning : Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Warning : Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Warning : Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Warning : Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Warning : Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Warning : Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Warning : Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Warning : Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Warning : Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Warning : Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Warning : Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Warning : Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Warning : Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Przesunięty przez: FeniX |30 Mar 2012|, o 19:54
[Ladder S1] Cienki vs. EnteR
[Ladder S1] Cienki vs. EnteR
Cienki
80%
[ 25 ]
EnteR
19%
[ 6 ]
Głosowań: 31
Wszystkich Głosów: 31
Autor
Wiadomość
Cienki
Mistrz Polski 2009
Kręcę od: VI.07
Ręka: Prawa/ Right
Wiek: 32 Posty: 2229 Skąd: Opole Lubelskie Handel: 100% (+25 , 0 , 0 )
EnteR
Użytkownik
Kręcę od: czerwca 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 34 Posty: 256 Skąd: ddz Handel: 93,33% (+14 , 0 , -1 )
Hakan
Wiek: 46 Posty: 1375 Handel: 100% (+7 , 0 , 0 )
EnteR
Użytkownik
Kręcę od: czerwca 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 34 Posty: 256 Skąd: ddz Handel: 93,33% (+14 , 0 , -1 )
Wysłany: |3 Lut 2008|, o 15:17
Głos na cienkiego nie bede glosować na siebie
Cienki piękne płynne kombo niema zaciec tak jak u mnie bardzo mi sie ono podoba
_________________http://enter-ps.blogspot.com/
Ostatnio zmieniony przez Śledź |3 Lut 2008|, o 16:26, w całości zmieniany 3 razy
Gregorooo
Użytkownik
Kręcę od: kiedy zacząłem
Ręka: Prawa\Right
Wiek: 36 Posty: 206 Skąd: Olkusz\Kraków Handel: 100% (+45 , 0 , 0 )
Wysłany: |3 Lut 2008|, o 15:25
Cienki plynne, ladne combo i przedewszystkim nie bylo tak monotonne jak u entera ktory powtarzal caly czas te same tricki. Glos na Cienkiego.
_________________
Seihe
Użytkownik
Ręka: Prawa
Wiek: 33 Posty: 673 Skąd: Radom Handel: 100% (+84 , 0 , 0 )
Wysłany: |3 Lut 2008|, o 15:59
Tak jak Gregorooo
Cienki:
+ prawie brak powtórzeń
+ płunnie
+ brak zacięć
Enter:
+ szybko
- monotonia
- zacięcia
Głos na cienkiego
Saint
Użytkownik
Kręcę od: 10 X 2007
Ręka: prawa
Wiek: 36 Posty: 12 Skąd: Poniatowa Handel: 100% (+1 , 0 , 0 )
Wysłany: |3 Lut 2008|, o 16:37
Bardzo ładne, plynne kombo cienki glos na Ciebie
ostrzeżenie słowne za złamanie §16 następny będzie warn.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Śledź |3 Lut 2008|, o 16:39, w całości zmieniany 1 raz
TOLKIEN1
Użytkownik
Kręcę od: Września 2007
Ręka: prawa
Wiek: 32 Posty: 113 Skąd: Falalala Handel: 90% (+9 , 0 , -1 )
Wysłany: |3 Lut 2008|, o 16:55
Enterze nie przyłożyłeś się do comba. Dlatego będzie enter dla cienkiego, a dla Entera spacja.
ostrzeżenie słowne za złamanie §16 następny będzie warn.
Ostatnio zmieniony przez Śledź |3 Lut 2008|, o 21:04, w całości zmieniany 1 raz
EnteR
Użytkownik
Kręcę od: czerwca 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 34 Posty: 256 Skąd: ddz Handel: 93,33% (+14 , 0 , -1 )
Wysłany: |3 Lut 2008|, o 17:06
Zgadza sie nie przyłożlem sie bo jestem chory i nic mi się niechce a nie chciałem dać za free pkt
_________________http://enter-ps.blogspot.com/
Stillos
Użytkownik
Kręcę od: 4 XII 2007
Ręka: Prawa i Lewa
Wiek: 30 Posty: 194 Skąd: Łódź Handel: 0% (0 , 0 , 0 )
Wysłany: |3 Lut 2008|, o 17:29
No idąc tą konwęcją ( cokolwiek to znaczy) głos leci na Cienkiego bo:
EnteR , -Dużo powtórzeń
-jak kręcisz tak szybko to zacięcia jak na dłoni widać
Cienki , -Dość płynnie ale nie mistrzowsko
- Na pewno mniej powtórzeń od EnteR ,
Ogólnie dobrze
_________________
Beegees
Użytkownik
Kręcę od: Lipiec 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 32 Posty: 93 Skąd: Opole Lubelskie Handel: 100% (+3 , 0 , 0 )
Wysłany: |3 Lut 2008|, o 18:52
Glos na cienkiego
Combo Entera troche nudne przez powtorzenia zbyt czeste
ostrzeżenie słowne za złamanie §16 następny będzie warn.
Ostatnio zmieniony przez Śledź |3 Lut 2008|, o 21:05, w całości zmieniany 1 raz
Zaliwaja
Użytkownik
Kręcę od: 31.10.2006
Ręka: [Prawa]
Wiek: 34 Posty: 1239 Skąd: Legionowo Handel: 100% (+32 , 0 , 0 )
Wysłany: |3 Lut 2008|, o 19:06
Enter troche kultury! Zakręciłeś po chamsku, dlatego głos idzie na bardziej kulturalnego spinnera jakim jest Cienki. Tomek co to za TA na końcu? Bardzo ładnie wkomponowane w combo.
_________________ Nie zajmuję się Listą wymian, nie pisać w tej sprawie.
Maniek
Fingers' Artist
Kręcę od: IV 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 34 Posty: 3080 Skąd: Radom/Lublin Handel: 100% (+37 , 0 , 0 )
Wysłany: |3 Lut 2008|, o 21:02
Glos na Cienkiego. Ladne plynne combo bez zaciec. U Entera pelno powtorzen i zaciec.
_________________
Aga
Użytkownik
Kręcę od: niechcenia
Ręka: prawa
Wiek: 34 Posty: 88 Skąd: okolice Krakowa Handel: 0% (0 , 0 , 0 )
Wysłany: |4 Lut 2008|, o 20:09
i ja także na Cienkiego. Ładnie.
ostrzeżenie słowne za złamanie §16 następny będzie warn.
Ostatnio zmieniony przez Śledź |5 Lut 2008|, o 15:02, w całości zmieniany 1 raz
Hakan
Wiek: 46 Posty: 1375 Handel: 100% (+7 , 0 , 0 )
Wysłany: |4 Lut 2008|, o 20:20
Cytat: głos na Cienkiego. Płynniejsze i bardziej różnorodne combo.
Cytat: i ja także na Cienkiego. Ładnie.
Ja wam nie dam, ale przyjdzie zly sledziu1 i wlepi po ostrzezeniu. 2 razy juz tu edytowal posty a wy dalej to samo wiec nalezy sie nalezy!
_________________Pentrix dla każdego!