Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: FeniX
|30 Mar 2012|, o 19:54
[Ladder S1] Cienki vs. EnteR

[Ladder S1] Cienki vs. EnteR
Cienki
80%
 80%  [ 25 ]
EnteR
19%
 19%  [ 6 ]
Głosowań: 31
Wszystkich Głosów: 31

Autor Wiadomość
Cienki 
Mistrz Polski 2009


Kręcę od: VI.07
Ręka: Prawa/ Right
Wiek: 32
Posty: 2229
Skąd: Opole Lubelskie
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |29 Sty 2008|, o 21:37   [Ladder S1] Cienki vs. EnteR

szukam ogiera na walke :P

ok. spoko-loko

deadline - 6 luty 2008
filmy do Hakana
_________________

http://www.lastfm.pl/user/CienkiPPP - tego słucham.
http://www.myspace.com/cienkibbx/
Ostatnio zmieniony przez Hakan |3 Lut 2008|, o 15:05, w całości zmieniany 3 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
EnteR 
Użytkownik


Kręcę od: czerwca 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 34
Posty: 256
Skąd: ddz
Handel: 93,33% (+14, 0, -1)
Wysłany: |30 Sty 2008|, o 17:56   

To do boju xD
_________________
http://enter-ps.blogspot.com/
PTP Wymiany/Trades
 
 
Hakan 



Wiek: 46
Posty: 1375
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |3 Lut 2008|, o 15:05   

Cienki:
http://pl.youtube.com/watch?v=qP7irZCE_9w

EnteR:
http://pl.youtube.com/watch?v=BQrolfRCnfE
_________________
Pentrix dla każdego!
PTP Wymiany/Trades
 
EnteR 
Użytkownik


Kręcę od: czerwca 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 34
Posty: 256
Skąd: ddz
Handel: 93,33% (+14, 0, -1)
Wysłany: |3 Lut 2008|, o 15:17   

Głos na cienkiego nie bede glosować na siebie

Cienki piękne płynne kombo niema zaciec tak jak u mnie bardzo mi sie ono podoba
_________________
http://enter-ps.blogspot.com/
Ostatnio zmieniony przez Śledź |3 Lut 2008|, o 16:26, w całości zmieniany 3 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Gregorooo 
Użytkownik


Kręcę od: kiedy zacząłem
Ręka: Prawa\Right
Wiek: 36
Posty: 206
Skąd: Olkusz\Kraków
Handel: 100% (+45, 0, 0)
Wysłany: |3 Lut 2008|, o 15:25   

Cienki plynne, ladne combo i przedewszystkim nie bylo tak monotonne jak u entera ktory powtarzal caly czas te same tricki. Glos na Cienkiego.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
Seihe 
Użytkownik


Ręka: Prawa
Wiek: 33
Posty: 673
Skąd: Radom
Handel: 100% (+84, 0, 0)
Wysłany: |3 Lut 2008|, o 15:59   

Tak jak Gregorooo
Cienki:
+ prawie brak powtórzeń
+ płunnie
+ brak zacięć
Enter:
+ szybko
- monotonia
- zacięcia

Głos na cienkiego
PTP Wymiany/Trades
 
 
Saint 
Użytkownik


Kręcę od: 10 X 2007
Ręka: prawa
Wiek: 36
Posty: 12
Skąd: Poniatowa
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |3 Lut 2008|, o 16:37   

Bardzo ładne, plynne kombo cienki ;) glos na Ciebie


ostrzeżenie słowne za złamanie §16 następny będzie warn.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Śledź |3 Lut 2008|, o 16:39, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
TOLKIEN1 
Użytkownik


Kręcę od: Września 2007
Ręka: prawa
Wiek: 32
Posty: 113
Skąd: Falalala
Handel: 90% (+9, 0, -1)
Wysłany: |3 Lut 2008|, o 16:55   

Enterze nie przyłożyłeś się do comba. Dlatego będzie enter dla cienkiego, a dla Entera spacja.

ostrzeżenie słowne za złamanie §16 następny będzie warn.
Ostatnio zmieniony przez Śledź |3 Lut 2008|, o 21:04, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
EnteR 
Użytkownik


Kręcę od: czerwca 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 34
Posty: 256
Skąd: ddz
Handel: 93,33% (+14, 0, -1)
Wysłany: |3 Lut 2008|, o 17:06   

Zgadza sie nie przyłożlem sie bo jestem chory i nic mi się niechce a nie chciałem dać za free pkt
_________________
http://enter-ps.blogspot.com/
PTP Wymiany/Trades
 
 
Stillos 
Użytkownik

Kręcę od: 4 XII 2007
Ręka: Prawa i Lewa
Wiek: 30
Posty: 194
Skąd: Łódź
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |3 Lut 2008|, o 17:29   

No idąc tą konwęcją ( cokolwiek to znaczy) głos leci na Cienkiego bo:
EnteR, -Dużo powtórzeń
-jak kręcisz tak szybko to zacięcia jak na dłoni widać
Cienki, -Dość płynnie ale nie mistrzowsko :razz:
- Na pewno mniej powtórzeń od EnteR,
Ogólnie dobrze
_________________

PTP Wymiany/Trades
 
 
Beegees 
Użytkownik

Kręcę od: Lipiec 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 32
Posty: 93
Skąd: Opole Lubelskie
Handel: 100% (+3, 0, 0)
Wysłany: |3 Lut 2008|, o 18:52   

Glos na cienkiego

Combo Entera troche nudne przez powtorzenia zbyt czeste

ostrzeżenie słowne za złamanie §16 następny będzie warn.
Ostatnio zmieniony przez Śledź |3 Lut 2008|, o 21:05, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Zaliwaja 
Użytkownik


Kręcę od: 31.10.2006
Ręka: [Prawa]
Wiek: 34
Posty: 1239
Skąd: Legionowo
Handel: 100% (+32, 0, 0)
Wysłany: |3 Lut 2008|, o 19:06   

Enter troche kultury! Zakręciłeś po chamsku, dlatego głos idzie na bardziej kulturalnego spinnera jakim jest Cienki. Tomek co to za TA na końcu? Bardzo ładnie wkomponowane w combo.
_________________
Nie zajmuję się Listą wymian, nie pisać w tej sprawie.
PTP Wymiany/Trades
 
Maniek 
Fingers' Artist


Kręcę od: IV 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 34
Posty: 3080
Skąd: Radom/Lublin
Handel: 100% (+37, 0, 0)
Wysłany: |3 Lut 2008|, o 21:02   

Glos na Cienkiego. Ladne plynne combo bez zaciec. U Entera pelno powtorzen i zaciec.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Aga 
Użytkownik


Kręcę od: niechcenia
Ręka: prawa
Wiek: 34
Posty: 88
Skąd: okolice Krakowa
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |4 Lut 2008|, o 20:09   

i ja także na Cienkiego. Ładnie.

ostrzeżenie słowne za złamanie §16 następny będzie warn.
Ostatnio zmieniony przez Śledź |5 Lut 2008|, o 15:02, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Hakan 



Wiek: 46
Posty: 1375
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |4 Lut 2008|, o 20:20   

Cytat:
głos na Cienkiego. Płynniejsze i bardziej różnorodne combo.


Cytat:
i ja także na Cienkiego. Ładnie.


Ja wam nie dam, ale przyjdzie zly sledziu1 i wlepi po ostrzezeniu. 2 razy juz tu edytowal posty a wy dalej to samo wiec nalezy sie nalezy!
_________________
Pentrix dla każdego!
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl