Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Maniek
|21 Cze 2009|, o 19:59
Żółty
Autor Wiadomość
Pari 



Kręcę od: 15.10.2007
Ręka: Right
Wiek: 33
Posty: 1461
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+457, 0, 0)
Wysłany: |7 Cze 2009|, o 21:56   Żółty


Wersja HQ na YouTube
http://www.youtube.com/watch?v=9mcKR7ewv4U

Zapraszam.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Acade 
Użytkownik


Wiek: 31
Posty: 112
Skąd: Łódź
Handel: 100% (+8, 0, 0)
Wysłany: |8 Cze 2009|, o 18:27   

Hmmm...Mod mi się podoba szczególnie w zielonej wersji kolorystycznej.
Ale... Wydaje mi się, że gdyby podobnego moda zrobił kto inny przeszedł by on bez echa i w dodatku jego autor zostałby zbesztany tekstem typu:"znowu mod zmazik, gripy tipy".
Najbardziej odkrywcze w modzie tym jest to, że tipy lekkie airfita wchodzą idealnie na body fibracolor.

Mod mi się bardzo podoba i mam zamiar go złożyć w przyszłości, ale gdyby nie Nemesis 1st i Pari nie zostałby zauważony.

Jeszcze na koniec pytanko:jaką ma on długość?
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Rude Boy 
Mielonka



Kręcę od: 09.2007
Wiek: 34
Posty: 993
Skąd: Krk
Handel: 100% (+46, 0, 0)
Wysłany: |8 Cze 2009|, o 18:34   

Przy okazji łatwiej jest wypromować moda, kiedy 40 osób może go dotknąć na meetingu i zaświadczyć o jego jakości ;)
Ostatnio zmieniony przez Pari |8 Cze 2009|, o 20:57, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Pari 



Kręcę od: 15.10.2007
Ręka: Right
Wiek: 33
Posty: 1461
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+457, 0, 0)
Wysłany: |8 Cze 2009|, o 20:57   

"Freestyle" napisał/a:

A ja se zrobie zielonego, dalej bedzie sie nazywał żółty? :P


To twój się będzie nazywał zielony. :p Nie miałem pomysłu na nazwę.

"adi;)" napisał/a:
po za tym jest wiele wariantów kolorystycznych


True, true.

"marou152" napisał/a:
Widzę, że powracasz do starych czasów, tj. gdy modne były Fibracolor'y.

Mod ładny, ale mimo,żę go złożyłem nie jestem zachwycony.


Dalej są i będą modne. Nie musisz być zachwycony. Wystarczy, że ja jestem :)

"-Acade-" napisał/a:
Ale... Wydaje mi się, że gdyby podobnego moda zrobił kto inny przeszedł by on bez echa i w dodatku jego autor zostałby zbesztany tekstem typu:"znowu mod zmazik, gripy tipy".
Najbardziej odkrywcze w modzie tym jest to, że tipy lekkie airfita wchodzą idealnie na body fibracolor.

Mod mi się bardzo podoba i mam zamiar go złożyć w przyszłości, ale gdyby nie Nemesis 1st i Pari nie zostałby zauważony.


Przed meetingiem dwie osoby, po Nemesis 1st pytały o tego moda. ktoś na UPSB i ktoś na PPP. A tak, to raczej nie wywarł większego wrażenia. Dopiero gdy zaniosłem go na meeting...

Aż do meetingu nie miałem w planach tutoriala, zresztą taki napisałem w PSP, wiedziałem, że to nic odkrywczego. A jednak. Mod się spodobał, dużo osób zachęciło mnie do zrobienia tutoriala. W tutku chciałem też poinformować ludzi o Colorelli która jest tu dość istotnym subem.

Modem kręcę już ponad półtora roku. Przechodził on różne ewolucje, ale zawsze był to ten sam mod. Dla mnie jest idealny, a tutek na prośbę uczestników meetingu w Warszawie których pozdrawiam :)

Taka mała sesja zdęciowa:



Można zrobić też coś takiego:

Trzy mody, dziwnie podobne :)
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Trakos 
Użytkownik

Kręcę od: stycznia 2008
Ręka: prawa/right
Wiek: 29
Posty: 62
Skąd: Tarnowskie Góry
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |9 Cze 2009|, o 06:48   

Mod wygląda całkiem fajnie, ale czy mógłby ktoś podać jaką ma długość i wagę?
PTP Wymiany/Trades
 
 
Czesio 
Użytkownik


Kręcę od: 18/06/2008
Ręka: [Prawa]/[Right]
Wiek: 29
Posty: 345
Skąd: Warszawa, Ursynów
Handel: 98,82% (+84, 0, -1)
Wysłany: |9 Cze 2009|, o 18:36   

Pari, co ja sie bede chlopie rozpisywal :P Dobrze wiesz co o tym modzie mysle bo po kreceniu przez chwile od razu kupilem czesci xD. Mod dobry dla poczatkujacych bo nie jest drogi (powiedzmy ze jakies 25-30zł), swietnie sie kreci ;) .
Zapomniales Pari powiedziec, ze uzywajac body Colorelli Duo mozna uzyc ciezkich tipow, choc nie polecam ich bo to za ciezki bedzie =/ Jak nie zapomne to jutro wstawie fotke swojego ;)
(Kolorki mojego: Zolto Czarny (caly zolty tylko po pasku anyballa przed gripem Spoko i na tipie Airfita i na srodku body ma 0.5cm'etrowy pasek izolatki <3)
Ostatnio zmieniony przez Czesio |9 Cze 2009|, o 18:37, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Shadow 
Użytkownik


Kręcę od: Wto 08 Kwi, 2008
Ręka: lewa/left
Wiek: 31
Posty: 87
Skąd: Chorzów(stolica)
Handel: 100% (+11, 0, 0)
Wysłany: |9 Cze 2009|, o 20:38   

Modzik wygląda bardzo ładnie. Jest on także stosunkowo tani. Nie trzeba też przy nim dużo robić ,bo nie musimy ciąć gripów itd. Tylko skompletuje części i zabieram się do składania go. :wink:
_________________
"Poproszę Cheeseburgera bez sera!"
Ostatnio zmieniony przez Shadow |9 Cze 2009|, o 20:42, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
skedra 
Użytkownik


Kręcę od: VI 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 122
Skąd: Warszawa, Mokotow
Handel: 100% (+47, 0, 0)
Wysłany: |9 Cze 2009|, o 20:44   

Ja czesci kupilem po tym jak nim pokrecilem przez moze 5 min ^^ a juz niedlugo dojdzie drogi ;p a co do collorelli duo to body jest identyczne jak w fibracolorsie, w sumie jeden z 3 modow ktorymi czesto krece ^^
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mario 
Użytkownik


Kręcę od: 28 X 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 199
Skąd: Jaworzno
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |9 Cze 2009|, o 22:48   

Piękny M(I)ÓD! bardzo podobny do mojej beify pirata tylko że cały szary i tylko ringi z G2, wagowo i na długość pewnie podobny więc od razu pisze że będzie sie nim kręcić świetnie! :wink:
PTP Wymiany/Trades
 
Pari 



Kręcę od: 15.10.2007
Ręka: Right
Wiek: 33
Posty: 1461
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+457, 0, 0)
Wysłany: |9 Cze 2009|, o 23:41   

"Trakos" napisał/a:
Mod wygląda całkiem fajnie, ale czy mógłby ktoś podać jaką ma długość i wagę?

Idealnie 20cm, waga jest różna w zależności od wersji, ale żółta wersja jest równa wagowo z Kt z gripami Dr Gripa. Oczywiście masa jest (lepiej) inaczej rozłożona.
"czesio" napisał/a:
Zapomniales Pari powiedziec, ze uzywajac body Colorelli Duo mozna uzyc ciezkich tipow, choc nie polecam ich bo to za ciezki bedzie =/


A nie prawda, nie można używać cięższych tipów. Ty myślisz o wersji z capami Colorelii Duo, których się nie powinno używać, bo zmienia to długość moda i diametralnie jego parametry. Body od Colorelli jest dobre, jeżeli na nim są założone capy z Fibry. I tyle.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Czesio 
Użytkownik


Kręcę od: 18/06/2008
Ręka: [Prawa]/[Right]
Wiek: 29
Posty: 345
Skąd: Warszawa, Ursynów
Handel: 98,82% (+84, 0, -1)
Wysłany: |10 Cze 2009|, o 06:46   

"Pari" napisał/a:
czesio napisał/a:
Zapomniales Pari powiedziec, ze uzywajac body Colorelli Duo mozna uzyc ciezkich tipow, choc nie polecam ich bo to za ciezki bedzie =/


A nie prawda, nie można używać cięższych tipów. Ty myślisz o wersji z capami Colorelii Duo, których się nie powinno używać, bo zmienia to długość moda i diametralnie jego parametry. Body od Colorelli jest dobre, jeżeli na nim są założone capy z Fibry. I tyle.


Masz racje w sumie. Ale jak ktos (jak ja :P ) uzyje capow Colorelli Duo to moze uzyc ciezkich tipow :P . Sprobuje teraz znalesc capy Fibracolorka i przerobie moda ^^
Wtedy sie wypowiem jak jest wg. mnie lepiej ;) .
Ale i tak brawa dla Pariego za tego moda :D .
PTP Wymiany/Trades
 
 
FeniX 



Ręka: lewa
Wiek: 34
Posty: 3732
Handel: 100% (+218, 0, 0)
Wysłany: |10 Cze 2009|, o 07:34   

"czesio" napisał/a:
Ale jak ktos (jak ja :P ) uzyje capow Colorelli Duo

to wtedy złoży całkiem innego moda. Nie chodzi o to, żeby składać coś, co wygląda na pierwszy rzut oka podobnie - jak składasz jakiegoś moda, to musisz złożyć go tak, żeby miał takie same parametry jak pierwowzór. W przeciwnym wypadku nie możesz tego co złożyłeś nazywać tak, jak pierwowzoru.
_________________
Interview WTF?! - blog o rekrutacjach IT
---
Enklawa twórcza:
15. stycznia 2017 - Living on the Island
1. września 2016 - Być człowiekiem
14. maja 2016 - Okruchy magii

"We must become the change we want to see." - Gandhi
PTP Wymiany/Trades
 
Fuco 



Kręcę od: '07
Posty: 2728
Skąd: Olsztyn
Handel: 100% (+167, 0, 0)
Wysłany: |10 Cze 2009|, o 15:34   

"Pari" napisał/a:
i diametralnie jego parametry
Czy ja wiem czy tak diametralnie? Różnica długości to max 3 milimetry, jedyne co się zmienia to fakt, że na colorellę tip się nie nakręca i musi się trzymać w gripie. Na meetingu jak zrobiłem swojego [zabrakło ci fibracolorów :P ] to nie wyczułem najmniejszej różnicy.
A skoro nie widać różnicy to po co przepłacać? :P
_________________
All them say is, 'it make ya rebel'. AGAINST WHAT?
PTP Wymiany/Trades
 
Gildor 
Fingers' Artist


Kręcę od: III 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1656
Skąd: Dywity (Olsztyn)
Handel: 100% (+9, 0, 0)
Wysłany: |10 Cze 2009|, o 17:26   

A tak jeszcze chciałbym wygłosić swoją opinię na temat tej modyfikacji.
Mod ten na pierwszy rzut oka wygląda po prostu ładnie, ale niczego odkrywczego w nim nie ma. Lecz gdy bierze się go do ręki, to już zupełnie inna sprawa. Kręci się nim naprawdę świetnie (chociażby genialny mod do PinkyBaków 1.5 - na mitingu wsiadły 4 za pierwszą próbą), wygląd jest prosty i elegancki, a rozłożenie masy wręcz idealne. Jedyne do czego mogę się przyczepić to jego momentum. Straszliwie męczy palce, mimo że wszystko wychodzi bajecznie.
Jeśli szukasz czegoś do nauki, bądź po prostu do przyjemnego spinningu - ten mod jest dla Ciebie (; Mimo to na pewno nie obrałbym go jako mojego 'codziennego' moda. Nie z tak kolosalnym momentum.

Dziękuję.
_________________


Muzyka Duszy - i nawet jest nowy wpis, z 25 stycznia.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Racha 
Użytkownik

Kręcę od: 01.08.2008r.
Wiek: 37
Posty: 144
Skąd: Cieszyn
Handel: 100% (+15, 0, 0)
Wysłany: |10 Cze 2009|, o 19:12   

Pari pisałeś że nie ma fibracolor'ów z kolorowym body. Ja dziś natknąłem się na takie coś:

]Fibracolors

Ich długość - 16,7cm. Podejrzewam, że mogą się trochę różnić cap'ami od tego "twojego".

AKTUALIZACJA:
Też się tego spodziewałem, jednak na pudełku była naklejka Fibracolor i kobieta też twierdziła że to są Fibracolor. Cóż jutro skoczę z reklamacją :wink:
Ostatnio zmieniony przez Racha |10 Cze 2009|, o 20:10, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Tratto 
Użytkownik


Kręcę od: II 2008
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 1094
Skąd: Lublin
Handel: 100% (+12, 0, 0)
Wysłany: |10 Cze 2009|, o 19:24   

to nie są fibracolory i nawet ich nie przypominają
_________________
Tratto 1st: http://www.youtube.com/watch?v=jrk0ZDhZpFI?hd=1
Moje 3rd Year: http://www.youtube.com/watch?v=xyi7PJ5e-to?hd=1

http://www.youtube.com/user/Tratt0Pen

PoProstuTomeK - po prostu recenzje filmowe(mój blog):
http://www.poprostutomek.blog.pl/
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl