Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Projekt Diversity!
Autor Wiadomość
Pari 



Kręcę od: 15.10.2007
Ręka: Right
Wiek: 33
Posty: 1461
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+457, 0, 0)
Wysłany: |30 Mar 2008|, o 13:43   Projekt Diversity!

O projekcie dowiedziałem się w tym roku. Nasz nauczyciel informatyki, bardzo nas zachęcał wzięcia udziału. W czym?

Projekt www.diversity.pl Rożnorodność!
Wszystkie informacje o tym konkursie dostępne są na stronie. Jest to konkurs Motoroli na stworzenie własniej strony interenetowej w 4 osobowym teamie. Twórcy konkursu kładą nacisk na różnorodność (diversity) zespołu: przynajmniej 50% (czyli 2 osoby) to muszą być dziewczyny.

Jako że interesuję się co nieco tworzeniem stron (HTML, CSS) postanowiłem wziąć udział z kolegą w tym konkursie. Do naszego zespołu dołączyły także 2 dziewczyny.

Temat Edycji 2008
Temat tej edycji to:
Cytat:

„Styl życia”. Chcemy abyście ten temat potraktowali jak najszerzej. Wszystko, co z jakiegoś punktu widzenia można nazwać stylem życia będzie dobrą odpowiedzią na zadany temat. Może być o subkulturach i o modzie, o antropologii i o muzyce, o bezdomnych i o mniejszościach, po prostu o stylu życia!


Z początku ciężko było coś wymyślić. Jednak gdy przypomniałem sobie mój artykuł (Filozofię Penspinnigu) pomyślałem, że penspinning to przecież styl życia.

Wzajemna współpraca
Niniejszym chcę prosić cały portal penspinnerów o pomoc w tym projekcie. Mimo, że jest to projekt do konkursu diversity, po jego zakończeniu, czy wygramy czy nie, może nadal on trwać jako integralna część serwisu penspinnig.pl.

Tak więc oczekuję pomocy, która zostanie wynagrodzona.

Opracowanie tematu
Autorzy konkursu główny nacisk kładą na to, aby przełamać stereotypy i dziewczyny także próbowały swoich sił w informatyce. Łatwo to powiązać z deficytem penspinnerek. Nasza strona może właśnie promować penspinning od tej właśnie strony.

Co mniej więcej znajdzie się na stronie?
+Ogólnie co to penspinnig.(Prezentacja)
+Dlaczego to styl życia (Jak wygląda dzień penspinnera, różnice podobieństwa z innym stylem życia)
+Jak można się tego nauczyć. (Predyspozycje itd.)
+Specjanie nakręcone filmiki w dobrej jakości, przedstawiające penspinnig najlepszych z nas.
+Wywiady z Polskimi penspinnerami a także z zagranicy : Czym dla Ciebie jest penspinnig? I tym podobne pytania.
+Dlaczego to nas kręci i jest obecne w naszym życiu, cały czas.
+Promowanie penspinnigu
+Penspinnig w mediach.
+Wasze pomysły.


Najbardziej liczę na pomoc pod kątem opracowania tematu:
-Jakie działy powinny być na stronie ( na jakie sekcje powinien być podzielony temat)
-O czym powinny być artykuły, tak aby były zgodne z tematem.

A także od strony technicznej:
-Jak powinien wyglądać layout (nawiązywać do portalu PPP czy odwrotnie)
-Układ strony
-Ogólna pomoc w kodowaniu.

Czas na oddanie pracy to 13 Maj. 10 Maja jest meeting w Opolu, być może, że pozbieram autografy penspinnerów, albo w jakimś innym stopniu może nam to pomóc.

Wygrana może być w 3 kategoriach:
*Potraktowanie tematu - W tym mamy największe szanse
* Szata graficzna,
* Interfejs użytkownika

Wszystkie informacje będę umieszczał w tym temacie.
Co o tym myślicie?
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
FeniX 



Ręka: lewa
Wiek: 35
Posty: 3732
Handel: 100% (+218, 0, 0)
Wysłany: |4 Kwi 2008|, o 23:33   

Większość tych kwestii możesz przedstawić poprzez zestawienie wypowiedzi różnych osób z Twoimi komentarzami jakimiś, czy tam przedmowami. Np trudne początki - najpierw o czasach dawnych coś skrobnąć, o tym jak było wtedy z poznawaniem tricków i to poparte wypowiedzią kogoś, kto już w tym trochę siedzi. Potem jakiś kolejny etap, znaczy większa dostępność tutków i również wypowiedź tutaj kogoś, kto tak zaczynał. I też innym początkiem jest zaczęcie, bo znajomy kręci i uczy Cię - analogicznie rozwinięta kwestia.

Jak chodzi o "cel" i "sport czy sztuka" mógłbyś poszukać tematów na forum, w których były poruszane te kwestie i zobaczyć postawy ludzi, wypowiadających się tam i przedstawić te ciekawsze dla każdego z punktów widzenia. Również motywacją tak trzeba by zrobić. Oczywiście, jeśli chciałbyś cytować fragment czyjejś wypowiedzi to najlepiej upewnij się, że ten ktoś nic przeciw temu nie ma. ;)

Mam nadzieję, że to co napisałem jakiś sens ma i się może przydać. ;)
_________________
Interview WTF?! - blog o rekrutacjach IT
---
Enklawa twórcza:
15. stycznia 2017 - Living on the Island
1. września 2016 - Być człowiekiem
14. maja 2016 - Okruchy magii

"We must become the change we want to see." - Gandhi
PTP Wymiany/Trades
 
Gildor 
Fingers' Artist


Kręcę od: III 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1656
Skąd: Dywity (Olsztyn)
Handel: 100% (+9, 0, 0)
Wysłany: |13 Kwi 2008|, o 17:00   

FeniX dobrze rzecze. Można by także dać parę takich "pro" filmików typu Bonkura, Fratley albo coś, żeby pokazać jak wyćwiczony penspinner może kręcić. Trzeba przede wszystkim zainteresować, a nie zniechęcić. Napisać, że to nie jest takie trudne, że największą zaletą jest uniwersalność itd.
_________________


Muzyka Duszy - i nawet jest nowy wpis, z 25 stycznia.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Pari 



Kręcę od: 15.10.2007
Ręka: Right
Wiek: 33
Posty: 1461
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+457, 0, 0)
Wysłany: |6 Maj 2008|, o 22:18   

_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Zaliwaja 
Użytkownik


Kręcę od: 31.10.2006
Ręka: [Prawa]
Wiek: 32
Posty: 1239
Skąd: Legionowo
Handel: 100% (+32, 0, 0)
Wysłany: |6 Maj 2008|, o 23:15   

Błąd w napisie "Penspining", bo ostanio chyba ustalano, że pisze się 'Pen Spinning" - oddzielnie i przez 2'n'
_________________
Nie zajmuję się Listą wymian, nie pisać w tej sprawie.
PTP Wymiany/Trades
 
Pari 



Kręcę od: 15.10.2007
Ręka: Right
Wiek: 33
Posty: 1461
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+457, 0, 0)
Wysłany: |12 Maj 2008|, o 21:51   

www.diversity.penspinning.pl

Większość już jest skończona. Niektóre działy są to części filozofii penspinningu, większość jednak to nowość.

Jeżeli zauważycie jakiekolwiek błędy, w tekscie, albo gdzieś, proszę niezwłocznie mnie o tym poinformować w tym temacie, czasu niewiele zostało, projekt muszę jutro oddać.

Zdjęcia i filmy będą na czas.

No i przy okazji, chciałbym znać wasze zdanie. Sam powiem tyle, że jest to chyba największe moje dzieło w penspinningowej i webmasterskiej karierze. (layout nie mój, btw)

@down: Poprawione. Dzięki!
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Seihe 
Użytkownik


Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 673
Skąd: Radom
Handel: 100% (+84, 0, 0)
Wysłany: |12 Maj 2008|, o 22:11   

Fajna strona podoba mi się.
Kilka błędów.

Cytat:
o co ci to? To coś daje?". Przyznam szczerze, zatkało mnie, nie potrafiłem na to pytanie odpowiedzieć, wyjąknąłem jedynie zduszone: "Bo to fajne", i na tym się skończyła dyskusja. Dopiero teraz przyszedł czas na gł

wyjąknąłem powinno być wyjęknąłem
http://dzidek.pl/diversity/index.php?article=10



Cytat:
ługopisów, a przerobiony długopis, to mod. Mody są różne, najczęściej dobrze wyważone na koncówkach, mogą mieć różne kolory i kształty.

koncówkach - końcówkach
http://dzidek.pl/diversity/index.php?article=6



Cytat:
Penspinnerzy rozsiani są po całej Polsce, jedyne co nas łączy, to portal. Jednak często spotykamy się nie tylko wirtualnie. Zchodzi się grupka 15 do 20 osób, najczęściej w jakimś centrum handlowym alby razem pokręcić


Zchodzi - nie lepiej zbiera ?
http://dzidek.pl/diversity/index.php?article=13
PTP Wymiany/Trades
 
 
FeniX 



Ręka: lewa
Wiek: 35
Posty: 3732
Handel: 100% (+218, 0, 0)
Wysłany: |13 Maj 2008|, o 02:13   

Dla mnie osobiście "wyjąknąć" związane jest z jąkaniem, "wyjęknąć" z jękiem, więc nie wiem, czy dobrze mówisz, bo o jąkanie chyba chodzi.

A co do tego "zchodzi" - schodzi się pisze. ;)

Cytat:
najczęściej w jakimś centrum handlowym alby razem pokręcić

miało być "aby? Jak tak, to chyba przed 'aby' pisze się przecinek, ale nie znam się. ;)
_________________
Interview WTF?! - blog o rekrutacjach IT
---
Enklawa twórcza:
15. stycznia 2017 - Living on the Island
1. września 2016 - Być człowiekiem
14. maja 2016 - Okruchy magii

"We must become the change we want to see." - Gandhi
PTP Wymiany/Trades
 
Tratto 
Użytkownik


Kręcę od: II 2008
Ręka: prawa
Wiek: 32
Posty: 1094
Skąd: Lublin
Handel: 100% (+12, 0, 0)
Wysłany: |13 Maj 2008|, o 07:18   

Cytat:
1ph2 - One pen Two Hands - na przemian zmieniamy ręce kręcąc jednym długopisem

2p2h - Two pens 2 hands - równocześnie dwoma długopisami w dwóch rękach

albo piszesz Two albo 2
_________________
Tratto 1st: http://www.youtube.com/watch?v=jrk0ZDhZpFI?hd=1
Moje 3rd Year: http://www.youtube.com/watch?v=xyi7PJ5e-to?hd=1

http://www.youtube.com/user/Tratt0Pen

PoProstuTomeK - po prostu recenzje filmowe(mój blog):
http://www.poprostutomek.blog.pl/
PTP Wymiany/Trades
 
 
Fuco 



Kręcę od: '07
Posty: 2728
Skąd: Olsztyn
Handel: 100% (+167, 0, 0)
Wysłany: |13 Maj 2008|, o 12:46   

[dział "wstęp"]
a mnie nie przekonuje ten akapit:
Cytat:
Oczywiście niektórzy się z tym nie zgodzą, i raczej nie potraktują tego jako styl życia. Jednak na stronie konkursowej, było napisane, że jest to luźne potraktowanie tematu. Dlatego taki wybraliśmy.
co Ty się tłumaczysz? jakby to było coś złego ^^

[dział "historia"]

Cytat:
Jak wiele osób się domyśla, Pen Spinning powstał w Japonii(lata 80 i 90).
ja gdybym wcześniej o penspinningu nie słyszał raczej bym się tego nie domyślił ;>
Cytat:
Hideaki Kondoh David Weiss.
chyba miał tu być przecinek.
Cytat:
To oni wymyślili pierwsze triki i łączenia poszczególnych z nich.
"połączenia" chyba bardziej by pasowało.
Cytat:
Najszybszy rozwój Pen Spinningu przypada na początek XXI wieku. Czyli mniej więcej 10 lat wstecz.
tu zamiast kropki dałbym przecinek.

szukam więcej

[ Dodano: Wto 13 Maj, 2008 ]

w dziale "jak to wygląda" ścieło kawał górnego obrazka, nie wiem czy to błąd ale popsuło to estetykę.
[dział "trudne początki"]
Cytat:
Potrzeba wiele samo zaparcia i cierpliwości.
samozaparcie pisze się chyba razem ^^
Cytat:
Tak samo, otoczenie w którym przychodzi nam kręcić (koledzy w szkole, w pracy) nie przepadają za dźwiękiem upadającego długopisu.
otoczenie (...) nie przepadają za... to zdanie zupełnie bym przeredagował.
[dział "modding"
Cytat:
Nikt nie powie ci jak ma wyglądać twój pierwszy ?pen?.
Cytat:
dlaczego wszyscy kręcą jakimiś Comssami Mx?ami itd. Są to ?peny? wypromowane

Cytat:
Pamiętaj to nie ?pen? sprawi , że będziesz dobry.
tu przecinek przeniosło do następnej linijki.

[ Dodano: Wto 13 Maj, 2008 ]

[dział "pen spinning na świecie"]
Cytat:
Polacy stworzyli dopiero co swoje forum, (board) istnieje trochę ponad 2 lata.
jakoś mi to zdanie nie pasuje... może "Polacy stworzyli swoje forum (board) stosunkowo niedawno, około dwóch lat temu."

[dział "predyspozycje"]
Cytat:
Weź długopis do łapy, i ćwiczyć.
chyba ćwicz ^^

no, ja więcej nie znalazłem :P
_________________
All them say is, 'it make ya rebel'. AGAINST WHAT?
PTP Wymiany/Trades
 
Pari 



Kręcę od: 15.10.2007
Ręka: Right
Wiek: 33
Posty: 1461
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+457, 0, 0)
Wysłany: |13 Maj 2008|, o 23:52   

Dziękuję wszystkim, co pokazali mi błędy. Strona została zarejestrowana do konkursu. Jest już cała skończona. Pojawiły się fotki i filmiki. Zapraszam. www.diversity.penspinning.pl
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl