Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Fail-Night session
Autor Wiadomość
Phantom 
Użytkownik


Kręcę od: 22.04.2009
Ręka: prawa
Wiek: 29
Posty: 65
Skąd: düsseldorf
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |17 Gru 2009|, o 20:52   Fail-Night session

Nie bede sie rozpisywal . Jednym slowen looknijcie rate& comment please ;)

Wersja HQ na YouTube
_________________

PhantomPPP*
PTP Wymiany/Trades
 
Fuco 



Kręcę od: '07
Posty: 2728
Skąd: Olsztyn
Handel: 100% (+167, 0, 0)
Wysłany: |21 Gru 2009|, o 14:43   

"Phantom" napisał/a:
@Mikulew, masz w 100% racje bede robil co i sie podoba i jak mi sie podoba to jest moj zasrany interes zaprzeproszeniem
pzdr dla szystkich i Wesolych Swiat Bozego Narodzenia zycze !!!!
Dziwne... Jeżeli naprawdę robisz to wyłącznie dla siebie i nie obchodzi cię nasze zdanie to po jaką cholerę dajesz ten filmik na forum? Nie zrozum mnie źle, nie chodzi mi o twój spinning tylko o zachowanie... Już nie wspominając o incydencie z filmem gibkiego, ale najpierw dajesz swój film (wykazując się porządną dawką hipokryzji), później próbujesz się bronić, tłumaczysz się a na końcu wypalasz że to nie nasz zasrany interes...
_________________
All them say is, 'it make ya rebel'. AGAINST WHAT?
PTP Wymiany/Trades
 
Phantom 
Użytkownik


Kręcę od: 22.04.2009
Ręka: prawa
Wiek: 29
Posty: 65
Skąd: düsseldorf
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |21 Gru 2009|, o 16:13   

Nie chodzi o jakis interes tylko ze jak krece tak i wam sie niepodoba to niech sie nie podoba inaczej nie umiem peszek
_________________

PhantomPPP*
PTP Wymiany/Trades
 
Nadol 
Facepalm Artists


Kręcę od: VIII 2008
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 226
Skąd: Starogard Gdański
Handel: 100% (+4, 0, 0)
Wysłany: |21 Gru 2009|, o 16:17   

tworzysz paradoksy koles....
moze zamiast probowac sie wybielic w niektorych sytuacjach lepiej jest usunac sie w cien a nie zmieniac pare razy zdania, albo probowac 'wyjsc z twarza'
"Fuco" napisał/a:
Dziwne... Jeżeli naprawdę robisz to wyłącznie dla siebie i nie obchodzi cię
nasze zdanie to po jaką cholerę dajesz ten filmik na forum?

dokladnie tak samo pomyslalem.
btw. zyskujesz popularnosc na forum ;]
PTP Wymiany/Trades
 
 
Tratto 
Użytkownik


Kręcę od: II 2008
Ręka: prawa
Wiek: 32
Posty: 1094
Skąd: Lublin
Handel: 100% (+12, 0, 0)
Wysłany: |21 Gru 2009|, o 16:19   

ja Cie nie skrytykowałem i nie zamierzam lecz dam Ci jedną radę:
naucz się przyjmować spokojnie krytykę, bo to Ci naprawdę pomoże
_________________
Tratto 1st: http://www.youtube.com/watch?v=jrk0ZDhZpFI?hd=1
Moje 3rd Year: http://www.youtube.com/watch?v=xyi7PJ5e-to?hd=1

http://www.youtube.com/user/Tratt0Pen

PoProstuTomeK - po prostu recenzje filmowe(mój blog):
http://www.poprostutomek.blog.pl/
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mikulew 
Facepalm Artists


Kręcę od: 18.12.2007r
Ręka: Lewa\Left
Wiek: 33
Posty: 1141
Skąd: Tarnów
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |21 Gru 2009|, o 23:11   

życie składa się z paradoksów, trzeba to zrozumieć.

życie składa się z paradoksów...
hmm on pokazuje penspining, zrobił film daje na forum, i tyle, pokazuje, a to jak go zinterpretują jego PS to ich sprawa nie jego, pokazuje, bo daje mu to przyjemność, nakręcił film, bo chciał. "wyjść z twarzą" śmiechu warte, jak można wyjść z twarzą? to oznacza inaczej "nakręć tak, żeby większość penspinnerów zaakceptowała Phantom's PS".

na tym mój monolog zakończył się w tym temacie
PTP Wymiany/Trades
 
 
FeniX 



Ręka: lewa
Wiek: 35
Posty: 3732
Handel: 100% (+218, 0, 0)
Wysłany: |22 Gru 2009|, o 00:24   

"Mikulew" napisał/a:
zrobił film daje na forum, i tyle, pokazuje, a to jak go zinterpretują jego PS to ich sprawa nie jego


Pierwszy post:
"Phantom" napisał/a:
Nie bede sie rozpisywal . Jednym slowen looknijcie rate& comment please ;)

Prosi o komentarze, więc je dostaje. Sugeruje, że interesuje go, jak ludzie odbierają jego penspinning, więc ludzie się na ten temat wypowiadają. Można by powiedzieć, że dostał to, czego chciał, ale oczywiste jest, że oczekiwał raczej pozytywnych komentarzy. Nie zmienia to faktu, że sam zaproponował ocenianie swojego filmu, więc Twoje posty mają w tym przypadku niewiele sensu moim zdaniem.

"Mikulew" napisał/a:
"wyjść z twarzą" śmiechu warte, jak można wyjść z twarzą? to oznacza inaczej "nakręć tak, żeby większość penspinnerów zaakceptowała Phantom's PS".

Nadol sugeruje, że on właśnie próbuje "wyjść z twarzą" przez oburzanie się i tłumaczenie się, że to jego sprawa, jak kręci. Ale pisze to dlatego, że niektórym się nie podoba, bo gdyby wszyscy pisali, że im się podoba, to nagle by go interesowało zdanie innych.

Co do samego filmu - raczej oglądam filmy tylko pod względem wizualnym i tutaj z tym ciężko. Nie dość, że ogólnie nie lubię długich paznokci, tym bardziej sztucznych (bez względu na płeć) to jeszcze tutaj one dość kiepsko wyglądają, bo są trochę pozawijane w niektórych momentach i tracą w ten sposób jakąkolwiek estetykę. Sam spinning całkiem ok, ale ciężko mi ocenić bo niesmak widoku tych syfów na Twoich palcach nie daje mi się skupić na samym kręceniu. To combo z wiperami całkiem fajne do momentu TF Charge rev. To combo było najciekawszym momentem filmu chyba, reszta trochę nudnawa przez analogiczne elementy wszystkich combosów.

Muzyka jest ok do 1.20 jakoś, końcówka mi nie podchodzi.

BTW, sayan, które przejścia konkretnie są shitowe?
_________________
Interview WTF?! - blog o rekrutacjach IT
---
Enklawa twórcza:
15. stycznia 2017 - Living on the Island
1. września 2016 - Być człowiekiem
14. maja 2016 - Okruchy magii

"We must become the change we want to see." - Gandhi
PTP Wymiany/Trades
 
Akeien 
Użytkownik

Posty: 861
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |22 Gru 2009|, o 20:48   

Jak dla mnie to troche sie go za bardzo czepiacie. Kij z tym co ma na palcach. Choć to nie był dobry pomysł a stwierdzenie że polacy są zacofani bo nie noszą tipsów i tipsy dodają stylu było troche... abstrakcyjne.

Generalnie spinning fajny, skill niezły a niektóre comba mi się nie podobały. Sposób twojego spinningu jest taki niemrawy jak dla mnie. Taki jakiś nie wyraźny. Mi się jakoś nie podoba. Ale to moje zdanie.
Ogółem to Keep Spinning!
PTP Wymiany/Trades
 
Made 
Użytkownik


Kręcę od: jutra
Ręka: Prawa
Wiek: 33
Posty: 273
Skąd: Gdańsk
Handel: 100% (+69, 0, 0)
Wysłany: |22 Gru 2009|, o 21:50   

a mi sie bardzo podobalo. wszystko. pomysl z tipsami tez zajebisty. nie wiem czemu sie go czepiacie ze nie ma jakiegos stylu, ze sie powtarza, ze zgapia. babci sranie. albo nie potraficie wyrazic swojej negatywnej opini w sposob troche bardziej delikatny albo po prostu mu niektorzy zazdroszcza takiego poziomu krecenia. dobil mnie tam kogos tekst ze ma shitowe przejscia. po prostu zalamka na miejscu. owszem polska jest krajem nietolerancyjnym. ok. ale badzmy sobie nietolerancyjni dla murzynow, arabow itd (wedlug mnie to wyjdzie nam tylko na dobre. nie bedziemy druga francja) ale badzmy przynajmniej wporzadku jesli chodzi o naszych rodakow.... jak na dosc krotki czas krecenia to wedlug mnie jest zajebisty. i w ogole wypas. czekam na kolejne filmiki.

pozdro

Lol... Jeśli mówisz już o tolerancji to sam najpierw powinieneś zacząć od siebie. To, że ktoś jest Murzynem, albo Arabem znaczy się, że nie należy go szanować? Z takimi teoriami to do kolegów na podwórku, a nie na forum.
Ja też nie muszę kochać niektórych nacji, jednak zachowuje to dla siebie.

A poza tym ja nie widzę, żeby wypowiedzi były nietolerancyjne w stosunku do Phantoma.
Maniek


aha. wiesz ciezko jest napisac w poscie to co sie dokladnie mysli wiec zle mnie zrozumiales w wiekosci ;p jesli np chodzi o murzynow itd - chodzi troche o cos wiecej niz po prostu ze sa murzynami ;p

Następnym razem staraj się zatem precyzyjniej określać. A najlepiej, nie wchodzić ba takie tematy w ogóle ;d


dlaczego mialbym w to nie wchodzic? akurat tutaj to pasuje =] nie nawidze jak polacy jadą siebie nawzajem bez zadnego powodu. po prostu zal i bol takie zachowanie ;/
Ostatnio zmieniony przez Maniek |23 Gru 2009|, o 09:53, w całości zmieniany 5 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Sam 
Użytkownik


Kręcę od: 05.03.08r.
Ręka: umyta! :>
Wiek: 26
Posty: 27
Skąd: z macicy mamy
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |22 Gru 2009|, o 22:55   

"Nadol" napisał/a:
dokladnie tak samo pomyslalem.
btw. zyskujesz popularnosc na forum ;]


Niestety, negatywnie kojarzoną ; d.

Cytat:
Phantom napisał/a:
@Mikulew, masz w 100% racje bede robil co i sie podoba i jak mi sie podoba to jest moj zasrany interes zaprzeproszeniem
pzdr dla szystkich i Wesolych Swiat Bozego Narodzenia zycze !!!!
Dziwne... Jeżeli naprawdę robisz to wyłącznie dla siebie (...) się bronić, tłumaczysz się a na końcu wypalasz że to nie nasz zasrany interes...


Myślę, że mu raczej chodziło o to, że robi to co mu się podoba i robi to co lubi, a nie że nieobchodzącą go komentarze innych user'ów.

Btw.
Phantom, podchodź do tego "luźno", ale i pouczająco. Staraj się spokojnie przyjmować krytykę innych osób.
_________________
Kolorowi mi usunęli sygnę ;dd
PTP Wymiany/Trades
 
 
Dżakob 
Użytkownik


Kręcę od: 404 Not Found
Ręka: lewa
Wiek: 29
Posty: 100
Skąd: Otwock
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |3 Mar 2010|, o 21:28   

Mi się podoba. Muzyka nastrojowa. Przypomina mi to trochę takie wymachiwanie, ale jest ok. Combosy trochę nudne. Ogółem jest OK. BTW fajne pazurki xD
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Tażan 
Użytkownik


Kręcę od: 10.11.2009
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 87
Skąd: Katowice-Podlesie
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |16 Kwi 2010|, o 19:35   

Sory, ale nie podoba mi się twój spinning. Nie widziałem całego filmiku, bo niczego nie pokazałeś i nie chciało mi się oglądać. Ogólnie słabo i nie wspomne już o tych tipsach.

Nie widziałeś do końca, nie oceniaj. To jest kolejny Twój post, który ma nikła wartość merytoryczną, dotyczy starego tematu i nic do niego nie wnosi. Dostajesz warna, abyś zapamiętać zasadę, że mowa jest srebrem, a milczenie złotem.
Maniek
_________________

http://www.formspring.me/TazanPPP - Zadawać pytania, mogą być idiotyczne.
YouTube channel - http://www.youtube.com/user/TazanPenspinning
Ostatnio zmieniony przez Maniek |16 Kwi 2010|, o 23:28, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl