Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
WC 2012

Czy powinniśmy pozwolić penspinnerom walczącym w parach nagrywać combosy w tym samym pomieszczeniu, w tym samym czasie?
Tak
81%
 81%  [ 103 ]
Nie
18%
 18%  [ 23 ]
Głosowań: 126
Wszystkich Głosów: 126

Autor Wiadomość
Rude Boy 
Mielonka



Kręcę od: 09.2007
Wiek: 33
Posty: 993
Skąd: Krk
Handel: 100% (+46, 0, 0)
Wysłany: |24 Lis 2011|, o 00:04   WC 2012

PPP zostało zgłoszone jako samodzielny team na World Cup 2012. Wszystkich drużyn jest 16, dzięki czemu nie ma rundy kwalifikacyjnej.
Szczegóły w regulaminie
http://worldps.org/wc12/


Do tego jeszcze chwila, ale w międzyczasie mam dla was małą ankietę;

Czy powinniśmy pozwolić penspinnerom walczącym w parach nagrywać combosy w tym samym pomieszczeniu, w tym samym czasie?

Ankieta nie jest robiona tylko tak sobie. Jej wynik zadecyduje o tym jak zagłosuje PPP w tej materii. Jako drużyna, mamy jeden głos, który wpłynie na to, jaka będzie końcowa wersja regulaminu WC.

Opinie?
_________________
Ostatnio zmieniony przez Rude Boy |16 Sty 2012|, o 19:16, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
Manti 
Użytkownik


Kręcę od: 26.02.2010
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 373
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+4, 0, 0)
Wysłany: |24 Lis 2011|, o 16:39   

Oczywiście, takie nagrania wychodzą lepiej, bo realniej. Nie ma kontrowersyjnego przerzucania penów przez kadr, za to jest poczucie jakiejś tam bliższej relacji między penspinnerami, znaczy wyglądają na zgranych kolegów niż kogoś, kto znalazł sobie osobę, która dobrze kręci/ była wolna. Zresztą, wolicie oglądać tag Supawita z Freemanem czy Supawita z Peemem? Ja zdecydowanie ten drugi, pewnie dlatego, że fajnie im wyszły między innymi transfery.
_________________

,,Bywasz piekącym jadem trollów
Na internetowym forum
Wiwat Polonia frustrata!
Wiwat dąs psychopata
Jam nieudacznik, grafoman i śmieć"
PTP Wymiany/Trades
 
 
Arti 
Użytkownik


Posty: 300
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |25 Lis 2011|, o 01:20   

Z drugiej strony jeśli nagrywa się w tym samym pomieszczeniu i czasie z jakimkolwiek transferem to automatycznie wydłuża to czas nagrywania i jest wiele trudniej, żeby obydwojgu siadło jakieś na prawdę dobre combo. Dlatego też powinno się na takie rzeczy pozwalać.
PTP Wymiany/Trades
 
Rude Boy 
Mielonka



Kręcę od: 09.2007
Wiek: 33
Posty: 993
Skąd: Krk
Handel: 100% (+46, 0, 0)
Wysłany: |25 Lis 2011|, o 11:08   

Myślę, że mamy już naszą odpowiedź. Najważniejsze argumenty zostały wyciągnięte, brakuje kontr argumentów. Wysyłam to co pokazuje teraz ankieta
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
Fuco 



Kręcę od: '07
Posty: 2728
Skąd: Olsztyn
Handel: 100% (+167, 0, 0)
Wysłany: |25 Lis 2011|, o 11:45   

Ja też zagłosowałem za, bo pula kreatywności jest nieporównywalnie większa, ale są i kontrargumenty. Nie każdy ma możliwość spotkać się na żywo, przez co brak takiej możliwości może właśnie obniżać szanse hipotetycznej pary. Chociaż jeśli ktoś jest naprawdę kreatywny to da radę, a myślę że sędziowie będą poinstruowani tak, żeby było dobrze :p
_________________
All them say is, 'it make ya rebel'. AGAINST WHAT?
PTP Wymiany/Trades
 
Maksym 
TOL


Posty: 694
Handel: 100% (+58, 0, 0)
Wysłany: |23 Gru 2011|, o 22:04   

Dlaczego reprezentantów mają wybierać ikony? Skoro najlepsi polscy penspinnerzy, a zarazem najlepiej znający się na psie, są zgromadzeni w tsg i nie oszukujmy się nie jest inaczej.
Aktywne i wiedzące cokolwiek ikony, można policzyć na palcach jednej ręki.

A wybieranie comb pod kątem, jak się to nam podoba, może dokonać Dark Team.
PTP Wymiany/Trades
 
 
MadEye 



Posty: 1024
Handel: 100% (+205, 0, 0)
Wysłany: |23 Gru 2011|, o 22:17   

Spokojnie, nikt z TSG nie zostanie pominięty, przecież widać po MP gdzie TSG, a gdzie reszta. Nie martw się tym, że w Ikonach jest dużo FAgów, na pewno osiągniemy konsensus.
_________________
Dostaję propsy nawet od Boga.
PTP Wymiany/Trades
 
Antraksus 
Fingers' Artist


Kręcę od: Antkowych imienin
Ręka: Antka
Wiek: 29
Posty: 1008
Skąd: Antkolandia
Handel: 100% (+27, 0, 0)
Wysłany: |23 Gru 2011|, o 22:33   

No sorry, ale jeżeli Gibki wygra, to FA>TSG : d
FA jako iż ma sporo ludzi w Ikonach nie sądze by wystawiali "siebie", spokojnie.
Jakoś nie widzę, by FA robiło coś na szkodę PPP i nie starało się o jego dobro.
_________________

http://www.youtube.com/user/Antraksus?feature=mhum
PTP Wymiany/Trades
 
 
Maniek 
Fingers' Artist


Kręcę od: IV 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 3080
Skąd: Radom/Lublin
Handel: 100% (+37, 0, 0)
Wysłany: |23 Gru 2011|, o 23:32   

W drużynie ma być 6 zawodników! (Maksym ^^ )

Co do składu na WC to myślę, że Ikony poradzą sobie z wyborem. Chyba jeszcze nie słyszałem narzekań, na to, że wybraliśmy nieodpowiednich ludzi ;) .
Natomiast wyniki które osiągają to jest sprawa, na którą nie mamy już wpływu ;d

W państwie polskim utarło się, że polityka zagraniczna powinna być ponadpartyjna.
Przy wyborze składu na WC wychodzę z identycznego założenia, więc nie musicie się obawiać, że FA przepchnie swoich zawodników. Ba, nigdy tak nie było : )
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Antraksus 
Fingers' Artist


Kręcę od: Antkowych imienin
Ręka: Antka
Wiek: 29
Posty: 1008
Skąd: Antkolandia
Handel: 100% (+27, 0, 0)
Wysłany: |24 Gru 2011|, o 00:07   

"Maniek" napisał/a:
[b]że FA przepchnie swoich zawodników. Ba, nigdy tak nie było : )


Sami wybrali Lawlieta kosztem Gibkiego na WT11 :D
_________________

http://www.youtube.com/user/Antraksus?feature=mhum
PTP Wymiany/Trades
 
 
Globock 
Użytkownik


Kręcę od: 11.09.2010
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 312
Skąd: Bjuv (Szwecja)
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |7 Sty 2012|, o 14:07   

Nie mogę odczytać regulaminu, zapoda ktoś w innej wersji pliku? ;>
PTP Wymiany/Trades
 
 
Lawliet 
Mesi my waifu <3


Kręcę od: Koniec lutego / poczatek marca 2009.
Ręka: Prawa / Right
Wiek: 31
Posty: 777
Skąd: Neuss /WaWa/Edynburg
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |13 Sty 2012|, o 00:25   

UPSB

SPSB

PSH :
snow
Tin
cLear
co2
EaglE
Airgear
http://bbs.pserhome.com/v....extra=page%3D1

LPSA

FPSB
http://thefpsb.penspinnin....tc-t11857.html (แปะไว้ก่อน น่าจะกระทู้นี้แหละ แต่ดูมันร้างไปเป็นเดือนแล้วเหมือนกัน)

PPP

IPSB

GPC
http://forum.penspinning....p?f=148&t=28122 (กระทู้นี้ โหวตกันอยู่ ผลใกล้ออกแล้วล่ะมั้ง?)

HKPSA :
Kin
Wah
Ccw
Middle
Killer
741
http://hkpsa.com/forum/thread-34706-1-1.html

TWPS

PPSC :
{TH}Ar
{TH}Enzo
PenVirus
PSVorteX
Xound
Xperryment
http://ppsc.darkbb.com/t3....up-team-lineup

THPSC
Spinnerpeem
Supawit127
Dongza
BaiMai
Shinra
coffeelucky

JEB
imiga
Menowa*
Meves
Kay.com
ocha
ZUNDA
http://jeb.s3.zmx.jp/view...p?f=191&t=15379

BRPSB :
Darkinhex
Dimpse
~L~
Mirektusheaux
Dashh
Darkness
http://forum.brpsb.com.br/index.php?showtopic=3036

KZPSC :
Simon
WatS
Dantes
Kenes
DAsm
Vlad
http://penspinning.kz/forum/9-929-1

SPSC/MYPSC/KPSA :
VikroaL (SPSC)
Yorch (SPSC)
Lucky (MYPSC)
Fx (MYPSC)
Kipple (KPSA)
Tose (KPSA)
http://spsc.es/viewtopic....t=3912&start=20

THPSC GG,
_________________

Channel
Blog
PTP Wymiany/Trades
 
 
Precel 
Fingers' Artist

Kręcę od: IX 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 1006
Skąd: Gdańsk/Wwa
Handel: 100% (+285, 0, 0)
Wysłany: |13 Sty 2012|, o 08:45   

Dzięki za postnięcie tego ;) Nie chcialoby mi sie tego osobiście szukać, a tutaj wszystko ładnie zgrupowałeś.

Mocny skład GPC. Czy ja dobrze czytam, ze bedzie Minwoo oO Będą się liczyć na WC.

Nie wazne kogo bysmy wystawili to niestety i tak nie ugramy ani jednej walki z FPSB, PSH, HKPSA, THPSC(chyba bedzie drugi tytul z rzedu dla nich), JEB(gdzie ponkotu, HAL, Sister_R? Co mistrzostwa zmienia sie u nich sklad o 180 stopni i za kazdym razie ten sklad jest na bardzo wysokim poziomie.). Ale widzę tutaj drużyny z którymi mamy szanse ;) KZPSC, BRPSB, MYPSC.
Ostatnio zmieniony przez Precel |13 Sty 2012|, o 08:45, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Arti 
Użytkownik


Posty: 300
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |13 Sty 2012|, o 19:35   

THPSC pozamiata. To pierwsze mistrzostwa z Peemem, które będę śledził z jako takim ogarem na temat penspinningu. Wrzucił na yt filmik z power spamem, ale jestem ciekaw czy pokaże coś więcej od Supawita, czy będzie tylko spamił powerami, co oczywiście dobrze mu wychodzi, ale ciężko będzie samym tym wygrać mu WC. Cóż, jak zwykle stawiam na Supawita, to raczej z mojej strony oczywiste.

Z JEBu chętnie zobaczyłbym HALa, Mesiego czy ponkotu, ale z drugiej strony ciekaw jestem co pokaże ten skład.

Naszym oczywiście życzę powodzenia. Nie tylko wyjścia z grupy, ale czegoś więcej (optymista, huh).
PTP Wymiany/Trades
 
CreSpin 
Użytkownik

Wiek: 29
Posty: 315
Handel: 100% (+14, 0, 0)
Wysłany: |13 Sty 2012|, o 19:47   

Ja myślę że Far i Nadhif z IPSB pokażą coś ciekawego ale murowanym faworytem jak dla mnie jest THPSC ;)
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl