Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Silus vs. Maksym, Lezek, Sting, Grubcio, Peerph, Frontside

Kto według ciebie zaprezentował najtrudniejsze przejścia?
Silus
13%
 13%  [ 13 ]
Maksym
15%
 15%  [ 14 ]
Frontside
32%
 32%  [ 30 ]
Lezek
20%
 20%  [ 19 ]
Grubcio
5%
 5%  [ 5 ]
Sting
8%
 8%  [ 8 ]
Peerph
4%
 4%  [ 4 ]
Głosowań: 40
Wszystkich Głosów: 93

Autor Wiadomość
Silus 
TOL


Kręcę od: 10.10.2010
Ręka: Prawa
Wiek: 26
Posty: 189
Skąd: Sosnowiec
Handel: 100% (+27, 0, 0)
Wysłany: |30 Sie 2011|, o 23:22   Silus vs. Maksym, Lezek, Sting, Grubcio, Peerph, Frontside

Maksym:

Wersja HQ na YouTube

Grubcio:

Wersja HQ na YouTube

Frontside:

Wersja HQ na YouTube

Peerph:

Wersja HQ na YouTube

Silus:

Wersja HQ na YouTube

Sting:

Wersja HQ na YouTube

Lezek:

Wersja HQ na YouTube
PTP Wymiany/Trades
 
Silus 
TOL


Kręcę od: 10.10.2010
Ręka: Prawa
Wiek: 26
Posty: 189
Skąd: Sosnowiec
Handel: 100% (+27, 0, 0)
Wysłany: |30 Sie 2011|, o 23:27   

Głoz na Lezka jak mi brejka podał to nie wiedziałem że instnieją takie tricki OoO :P a pozatym front fle fajne będzie coś z tego, jeszcze mi się tricki grubcia spodobały ale ogólnie głos na lezka.
PTP Wymiany/Trades
 
Lezek 
Użytkownik


Kręcę od: Październik 2010 (Fundamentale od 2007)
Ręka: prawa
Wiek: 27
Posty: 116
Skąd: Gogolin
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |31 Sie 2011|, o 17:26   

Maksym: Wydawało mi się, że to było 8 tricków, więc nie wiem jak to zbrejkowałeś, ale załóżmy, że jakoś ci się udało to wcisnąć w 5 :P Ogólnie było całkiem ładne, ale przejścia niespecjalnie ciekawe. Jedyne co przygiągnęło moją uwagę to neobak do 34 -> shadow rev. Mimo wszysto jedno z lepszych comb na tym battlu.
Grubcio: Dość trudne przejścia, nieźle zhybrydowane, ogólnie też bardzo ładne combo.
Frontside: Trudne i bardzo ładnie wykonane power tricki, głos idzie na ciebie. Wprawdzie nie przepadam za powersami, ale nie będę ukrywał, że twoje combo zrobiło na mnie największe wrażenie. Większość wrzuciła comba, w których brakowało takiego deycującego akcentu. Było 1 trudne przejście, ale tak jakby oderwane od całego comba. U ciebie całe combo było spójne i całe combo powalało trudnością.
Peerph: Nieladne, niezbyt trudne i kiepsko wykonane combo.
Silus: Combo ładnie, nienajprostsze, ale po pierwszym przejściu było już takie trochę na siłę, jakiś taki dziwny aerial i standardowe tf charge rev -> ta rev.
Sting: Nic specjalnego, proste i niezbyt ładne. Chociaż ładniejsze od Peerpha, ale trudnością poziom podobny.

Co do mojego comba to brejk jest taki:
Sonic rev 12-23 [0.5] ~> Inverse side sonic 13-34 -> RA -> RA ~> Fl Pinkyaround [0.5]

Wiem, że na filmiku średnio to widać, ale to zapewne sprawa kąta, który zamierzam wktótce zmienić. Dzięki za battla i mam nadzieję, że będzie więcej tego typu pojedynków, które są znacznie ciekawsze, niż zwykle battle.
_________________
あなたは、トランスレータを投げた場合、それはあなたが馬鹿をしていることを意味します – breakdown mojego najnowszego comba o/
Nowy kanał na YT!
[/b]
Ostatnio zmieniony przez Lezek |31 Sie 2011|, o 17:28, w całości zmieniany 3 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Rude Boy 
Mielonka



Kręcę od: 09.2007
Wiek: 34
Posty: 993
Skąd: Krk
Handel: 100% (+46, 0, 0)
Wysłany: |1 Wrz 2011|, o 13:38   

Maksym: za dużo trików. No i nic ciekawego za bardzo. O ile wejście jest całkiem spoko, tak kombinacja ta -> ta rev to kiepski pomysł.

Grubcio: to mini combo wydaje mi się bardzo casualowe, może dlatego, że używam podobnych. Solidne, ale nie przykuwa uwagi za bardzo.

Frontside: Jeśli idzie o trudność, to tylko Lezek może się tu z Tobą równać IMO. Bez zgrzytów, dobrze wykonane. Zdobyłeś moje zainteresowanie w tej walce.

Peerph: odstajesz poziomem. W tej walce zrównany jesteś z ziemią. Tylko trening może to zmienić.

Silus: offcam niszczy dobre wrażenie. Jakby nie to byłbyś dla mnie faworytem tutaj.

Sting: niezbyt ciekawie. Popraw ring around, bo niechlujne wykonanie sugeruje, że nie umiesz zbyt dobrze tego triku.

Lezek: Rev Flush sonic ;o Masz mój głos
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
Mariusz 
TSG


Ręka: IRarka
Wiek: 34
Posty: 610
Skąd: Wrocławek
Handel: 100% (+21, 0, 0)
Wysłany: |1 Wrz 2011|, o 14:27   

Walka toczy się pomiędzy Frontsidem i Lezekiem, a delikatnie za nimi Silus (gdybyś końcówkę poprawił). Reszta niestety się nie popisała.
Ale w sumie tylko Frontside zrobił swoje kombo naprawde ładnie, na Ciebie głosuję.
_________________
No rest for the wicked!

Rarka tu był.
PTP Wymiany/Trades
 
Maksym 
TOL


Posty: 694
Handel: 100% (+58, 0, 0)
Wysłany: |1 Wrz 2011|, o 20:46   

Może teraz ja:

Maksym: siebie zbytnio nie ocenię. Szkoda tylko że zostałem tak późno spytany czy walczę, jednak. Tricków za dużo, przyznaję się.

Grubcio: Zajechało mi tu tack-onem Artiego i damilla. I tak trochę nudą.

Frontside: Mój głos ze startu poszedł na Ciebie. Ostatnimi czasy jeden z moich ulubionych ps'erów na PPP. Max. ~ 2 lata i ma MP.

Peerph: Starałeś się, widać.

Silus: Inv shadow > backa gniecie. Drugie miejsce.

Sting: Na równi z Silusem, wpada w oko to combo.

Lezek: Może okażę się ignorantem i kilka osób mnie za to znielubi: to combo wydało mi się brzydkie. Może dla tego, traktuję PS jako sztukę i musi mi się podobać.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Frontside 
TOL


Kręcę od: końcówka września 2010
Ręka: prawa
Wiek: 27
Posty: 79
Skąd: Opole
Handel: 100% (+4, 0, 0)
Wysłany: |1 Wrz 2011|, o 21:13   

To i ja sie wypowiem .

Zaczne od tego ze comba mialy byc oceniane za 5 najladniej polaczonych trickow a w ankiecie jest na najtrudniejsze przejscia co calkowicie zmienia postac rzeczy .

Maksym : Combo mimo iz z troche wieksza iloscia trickow odrazu rzucilo mi sie w oczy jakos mi sie spodobalo fajne przejscia.Glos na ciebie

Grubcio :Ladnie ,plynnie podobalo mi sie .

Peerph : nie podobalo mi sie tracisz rotacje jakis lag sie nawet wkradl .

Silus: I tu mialem dylemat przejscie z inv shadow do baka po czym pinky bak przepiekne lecz ten dziwny aerial i zakonczenie tf charge revers nie przypodobal mi sie i to przesadzilo ze glos nie poszedl do ciebie.

Sting : calkiem niezle jak na czas od kiedy krecisz .

Lezek : No i tu zapewne najtrudniejsze combo w calym battlu Imo bez watpienia dostajesz moj glos za najtrudniejsze 5 trickowe combo .

Glosy poszly na 2 osoby z tego wzgledu ze battle mial byc na najladniejsze polaczenie a ankieta jest na najtrudniejsze .
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl