Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Reklamowanie forum
Autor Wiadomość
kamilkaze21 
Użytkownik


Kręcę od: Październik 2008
Ręka: Prawica
Wiek: 32
Posty: 154
Skąd: jestem?
Handel: 100% (+32, 0, 0)
Wysłany: |7 Maj 2011|, o 14:07   Reklamowanie forum

Ostatnio przeglądając inne forum wpadłem na pewien pomysł. Dużo użytkowników ma w podpisach po dodawane różne obrazki albo odsyłacze np jak ja do mojego konta chomikuj. I tutaj nasuwa się pytanie: czy byłoby możliwe stworzenie podobnego przycisku do naszego forum? W ogóle jak taki pomysł postrzegacie?
Co do używania takiego odsyłacza najlepszym rozwiązaniem byłoby dodawanie go do podpisów, ponieważ wtedy nie można zostać oskarżonym o spam.

Co Wy na to?

(Mógłbym liczyć na ewentualną pomoc? W photoshopie nie jestem najlepszy ale zawsze coś wykminić mogę)
_________________




PTP Wymiany/Trades
 
 
FeniX 



Ręka: lewa
Wiek: 34
Posty: 3732
Handel: 100% (+218, 0, 0)
Wysłany: |9 Maj 2011|, o 22:35   

Gdzieś kiedyś był jakiś mały bannerek "reklamowy" nasz, Rarka kiedyś chyba nawet założył temat z jakimś tekstem o penspinningu do wklejania na fora różne. Szukałem wczoraj, ale nie mogłem znaleźć. Na dniach poszukam.
_________________
Interview WTF?! - blog o rekrutacjach IT
---
Enklawa twórcza:
15. stycznia 2017 - Living on the Island
1. września 2016 - Być człowiekiem
14. maja 2016 - Okruchy magii

"We must become the change we want to see." - Gandhi
PTP Wymiany/Trades
 
Rarka 



Kręcę od: IX 2006
Ręka: 1p2h
Wiek: 32
Posty: 2943
Skąd: Kraków/Opole
Handel: 100% (+53, 0, 0)
Wysłany: |10 Maj 2011|, o 10:33   

Temat o problemie zastoju i pomysłach: http://www.forum.penspinn...opic.php?t=4190
Temat z konkursem na artykuł: http://www.forum.penspinn...ic.php?p=105193

I teraz zasadnicze pytanie, co się z tym stało. Jak dobrze kojarzę, to czekaliśmy z całą promocją na ruszenie odnowionego portalu, który miał zacząć naszą promocję w Polsce wraz z owymi tekstami, grafikami i filmem promocyjnym (efektowny filmik na niecałą minutę). Mnie się kojarzy, że w końcu było jakieś tam rozstrzygnięcie konkursu i prezentacja tekstu, który miało się wklejać, i chyba nawet był już wklejany... Na pewno dawałem na dawnym forum speedcubingu (zostało zamknięte).
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl