Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Eterno Fine Writing - polskie suby KS
Autor Wiadomość
Bartpa 
Użytkownik


Kręcę od: 02.2011
Ręka: prawa
Wiek: 29
Posty: 9
Skąd: Kraków
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |27 Kwi 2011|, o 16:24   Eterno Fine Writing - polskie suby KS

Piszę ten temat, bo w końcu znalazłem w Tesco suby KS, które są potrzebne np. w Stuhl Modzie. Do wyboru mamy długopis i ołówek mechaniczny. Ogólnie całe pudełko wygląda tak (to jest z ołówka mech., ale z długopisu wygląda prawie identycznie - różni się bodajże tylko napis w górnym prawym rogu opakowania):

Tipy ołówka i długopisu różnią się i te z ołówka mechanicznego są lżejsze od długopisowych. Długość tipów: długopis:1,7 cm, ołówek:1,55 cm


W tipie z ołówka nie ma tej wystającej części, jak w dr. gripie, bo jest ona na stałe zamocowana z wkładem. Jak ktoś by chciał to jedynie można uciąć piłką do metalu i wkleić ją (tą wystającą część) do tipa. Tip ma gwint o rozmiarze, który można nakręcić na cap Fibry.
Body jest do wyboru srebrne lub czarne, ale myślę, że na tym forum body z tego długopisu nikogo nie interesuje :)
Grip też niezbyt atrakcyjny dla penspinnerów: ucięty z jednej strony po skosie, w dotyku twardy i średnio wykonany, a przede wszystkim o przekroju prawie trójkątnym.
Jak klikniecie w zdjęcia to są większe, ale jakość taka sobie, lecz nikomu chyba nie są potrzebne bardziej dokładne (robiłem komórką).
Pozdro.
Jeżeli zły dział to proszę o przeniesienie np. do 'artykułów', bo ja sam nie mogę tam pisać.
[/i]
Ostatnio zmieniony przez Bartpa |27 Kwi 2011|, o 16:29, w całości zmieniany 3 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
IronShadow 
WawSpin


Kręcę od: 15-09-2008
Ręka: Rajt
Wiek: 30
Posty: 273
Skąd: Z mroku.
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |27 Kwi 2011|, o 18:02   

Zaś po co do artykułów? Te suby tipów KS są znane już od bardzo, bardzo dawna... Poza tym pamiętam jak ktoś mówił iż dość znacznie różnią się od oryginalnych tipów KS... Ja być może za niedługo będę miał orginalne prosto z niemiec to możnaby porównać je ze sobą. Zaintrygowała mnie różnica w masie tychże tipów. Być może możnaby sprzedawać je za granicę jako tipy KS bez body jeśli by pasowały rozmiarami i masą. Powiedz tylko jeszcze jaka jest ich cena, czy się opłaca ;p
PTP Wymiany/Trades
 
 
qstra 
TSG


Wiek: 12
Posty: 432
Handel: 100% (+48, 0, 0)
Wysłany: |27 Kwi 2011|, o 18:14   


Wersja HQ na YouTube

1:10

Po lewej oryginał, po prawej tesco, oryginały są lżejsze sporo.
PTP Wymiany/Trades
 
Bartpa 
Użytkownik


Kręcę od: 02.2011
Ręka: prawa
Wiek: 29
Posty: 9
Skąd: Kraków
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |27 Kwi 2011|, o 18:31   

Cena to 4,89 za ołówek. Długopis pewnie w granicach 5 zł też. Czy się opłaca? nie mam pojęcia ile kosztują oryginały i nie mam w ogóle porównania do nich pod względem masy i rozmiarów, także jak ktoś będzie miał taką możliwość to piszcie w tym temacie.
PTP Wymiany/Trades
 
Pieniek 
Użytkownik


Kręcę od: maja 2007 z przerwami
Ręka: prawa
Wiek: 30
Posty: 683
Skąd: Kraków
Handel: 99,02% (+101, 0, -1)
Wysłany: |27 Kwi 2011|, o 18:49   

Te suby = KSy oryginalne + HGG, mniej więcej. Więc jeśli robisz Krzesło Moda z tymi tipami nie dodawaj tipów HGG.
_________________
Tiru Riru!

Nothing is true, everything is permitted.
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl