Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Wawa 30 Smacznego
Autor Wiadomość
IronShadow 
WawSpin


Kręcę od: 15-09-2008
Ręka: Rajt
Wiek: 30
Posty: 273
Skąd: Z mroku.
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |24 Kwi 2011|, o 20:42   Wawa 30 Smacznego

W takim razie ja zacznę.
Po cenę zapraszam na GG. Proszę jednak pisać w tej formie:
Cytat:
Witam
<twój nick>
<przedmioty którymi jesteś zainteresowany>


Nic więcej, nic mniej. Po jakimś czasie gdy wycenię daną modyfikację czy też dany długopis SAM ODPISZĘ proszę NIE UPOMINAĆ SIĘ. Jestem bardzo zajęty i nie możesz wiedzieć, czy w danym momencie na przykład nie naciągam gipsu czy też czegokolwiek innego a komputer został sam luzem. Pisanie na GG ma na celu przyspieszenie odpowiedzi. Jednak proszę również wysyłać taką samą wiadomość na forum PPP cobym pamiętał kto co chciał. Z góry dziękuję za przeczytanie i ZASTOSOWANIE SIĘ do powyższego krótkiego regulaminu.


Tak więc.

Długopisy:
- Super Piraty
- 2 Białe Sunbursty (rarce)
- Po 4 sztuki każdego koloru starych Spoko mini (dobre oferty pl0x. Nieczęsto jestem na forum, ale nawet ja wiem, że są rare ;p)
- Gripy tornado. (2 niebieskie, 2 przezroczyste 1 czarny i 1 czarny z naderwanym nieco końcem 1-2mm)
- Zebra Hyper Jell niebieska
- Uniball Signo klikane do ayatori moda niebieskie
- 2 żółte duraflashe
- Grip matic niebieski
- G3 z plastic tipem wyrzeźbionym z tipa spoko mini. Świetnie go subuje moim zdaniem

Modyfikacje:
- Czerwony RSVP MX z insertem z RSVP CUBIX! RARE ;3
- Nieco przerobiony mod kanoniera. Nie pamiętam nazwy. body super pirat cap rsvp zaś na przodzie super grip skyblue i tip CHYBA G1/C4
- Reeder G3 mod. Standardowy insert, wszystkie gripy pochodzące z czarnej G2'ki
- Bardzo stary mod Pendolsy. Bez outsertów ani wkładu. Był w tym samym dziale co świecąca comssa. Wygląd i długość RSVP MXa jednak na przodzie tylko 6 pasków anyballa zamiast HGG no i jest retractable. Jak dla mnie za lekki, no ale w końcu każdy MX taki jest a ten w dodatku mniej więcej COP=COG jest ;p
- Czarny ayatori mod bez insertu z przedłużanym gripem signo. Nie mam ani czasu ani ochoty wycinać w nim gripcuta. Przykro mi z tego powodu.
- Rasta ballsign zakupiony od samego Fuco! Wszystko ofc. oryginalne w takim stanie jak kupiłem. Mod niestety nie dla mnie, za lekki. Rare z co najmniej 3 powodów: składany przez samego Fuco, oryginalne przezroczyste super gripy, oryginalne kawałki Dr gripów
- Product SC na body Ct z skyblue gripem spoko mini ale tylko w połowie gripu jest gripcut a'la ice kuzu
- Troszkę nadużyty Guitrum G3 mod z tinted body i czarno-szarymi no-name gripami
- Pseudo-watercolor. Body robione na długość oryginału, dwukolorowe, capy ct, tipy francuskie Dr. grip ze spiłowanymi dziubkami, gripy z G2 Pro pożółkłe co prawda ale nadal odrobinę przezroczyste ;p
- baza do baaron moda tego białego. Niby nic takiego, ale jest fajny outsert. Kiedyś pokazywałem, poszukać w moich postach pod nazwą "Amaterasu mod" tzw. czarny płomień.


Postaram się wrzucić zdjęcie w wolnej chwili, być może nawet dzisiaj.
Dziękuję.

Ps. Ceny będą ustalane na podstawie cen na penwishu + drobna prowizja.



EDIT:
Linkacz do albumu ze zdjęciami WSZYSTKIEGO co mam do szprzedania a czego mogłem nie uwzględnić nawet w liście. Polecam przejrzeć zdjęcia przede wszystkim. Also modding ewentualnie i generalnie drobne przeróbki modyfikacji lub składanie prostych modyfikacji z części, które posiadam gratis lub za naprawdę symboliczną opłatą.
http://img854.imageshack.us/g/dsc04277f.jpg/
Ostatnio zmieniony przez IronShadow |24 Kwi 2011|, o 23:02, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Qni 
Użytkownik


Wiek: 28
Posty: 76
Handel: 89,29% (+25, 0, -3)
Wysłany: |24 Kwi 2011|, o 21:27   

Nie wiem czy dobry czy zly ale:


Zimny
Chce:
Mody:
-Pro g3
-kuzu g3

Mam:
Peny:
-comssa yellow 2x
Mody:
Spoko mod
k7 hybrid [oryginalny pomaranczowy]
Ostatnio zmieniony przez Qni |24 Kwi 2011|, o 23:10, w całości zmieniany 3 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
Tsuguri 
WawSpin


Kręcę od: 10.2009. 2.2010
Ręka: Prawa/Right
Posty: 230
Skąd: Legionowo
Handel: 100% (+40, 0, 0)
Wysłany: |24 Kwi 2011|, o 23:36   

sprzedam(za pieniążki lubu ber koks zajefajnego moda, jeśli mi podpasi):
-ultra product SC na body CT i spokosie.
-ultra uber bumper Sunburst AMX pink-skajblu
-japanese pencil mod <- uber znany szelest mod odebrany legalną drogą Kolczakowi
-blue HGG (całe)
-jakiś dziwny prawie rasta MX z body sunbursta i poprzerabiany - do pokręcenia czy chcesz
-1x Pilot G-TEC-C4 - bez capa, znaczy z resztkami, drogo dam ; P
-śmietki, do zobaczenia na miejscu

prosiłbym o wsześniejszą informację =3

@down: dostanę je w każdym pierwszym lokalu ktorego nazwy nie wolno wymawiać.


EDITT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:
mam do sprzedania jeszcze dwa dyski po 120 GB!! Wewnętrzne, Seagate.
_________________
http://nadmiarczasu.blogspot.com/
Ostatnio zmieniony przez Tsuguri |26 Kwi 2011|, o 09:30, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Miringo 
WawSpin

Kręcę od: 06.09.2010
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 10
Skąd: Warszawa
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |26 Kwi 2011|, o 21:39   

chce:
- 2x grip dr.grip [moze byc ucięty jak do waterfalla]
- 2x tip gripmatic

mam:
- kase
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl