Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Racha 3rd solo
Autor Wiadomość
Racha 
Użytkownik

Kręcę od: 01.08.2008r.
Wiek: 37
Posty: 144
Skąd: Cieszyn
Handel: 100% (+15, 0, 0)
Wysłany: |19 Lut 2011|, o 22:27   Racha 3rd solo

http://www.youtube.com/watch?v=VVlfvTUpDoQ

Za dużo rzeczy nowych nie ma, bo nagrywałem tylko na collaby, ale specjalnie na solo combo też jakieś nagrałem.

Przy edytowaniu nasłuchałem się trochę tej muzy i sam mam już dosyć tego bębnienia na chwilę obecną. Ale wydaje mi się, że muza troszkę dodała dynamizmu do spinningu, na jeden raz powinno być do przełknięcia.

Pomimo, że sporo czasu poświęcałem na trening to talentu do spinningu nigdy nie miałem, ale jakieś swoje rzeczy udało mi się czasem rozkminić, więc może ktoś coś ciekawego wysznupie.

Prawdopodobnie moje ostatnie solo, doszedłem do momentu, kiedy uda mi się coś nagrać po tygodniu kręcenia - później ćwiczę to samo przez tydzień, dwa, i już nie jestem w stanie tego nawet powtórzyć. Ciężko w takich momentach o motywację do dalszego ćwiczenia. Oczywiście nie oznacza to, że zamierzam rozstać się z długopisem, ale z nagrywaniem czegokolwiek raczej tak. Przynajmniej na jakiś czas.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl