Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: FeniX
|13 Lut 2011|, o 00:34
Polisz stajl promo
Autor Wiadomość
Lawliet 
Mesi my waifu <3

Kręcę od: Koniec lutego / poczatek marca 2009.
Ręka: Prawa / Right
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |11 Lut 2011|, o 20:58   Polisz stajl promo

Wersja HQ na YouTube

Channel
Blog
PTP Wymiany/Trades

Alexio 
Użytkownik

Kręcę od: 13.01.2010
Ręka: Prawa/Right
Handel: 100% (+36, 0, 0)
Wysłany: |11 Lut 2011|, o 21:25   

Ten filmik owni wszystko co do tej pory widziałem jeśli chodzi o penspinning, stanowi esencje tej sztuki w wykonaniu polaków!!!

Repeat Group
PTP Wymiany/Trades

musk 
Fingers' Artist

Kręcę od: 2008
Ręka: prawa
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |12 Lut 2011|, o 12:50   

Mnie się wydaje panowie, że robicie syf.

Fuco 
Fingers' Artist

Kręcę od: '07
Ręka: prawica!
Handel: 100% (+167, 0, 0)
Wysłany: |12 Lut 2011|, o 14:56   

Świetny film, a świetny o tyle że obnażył jedną chyba najbardziej typową cechę Polaków.
Panowie, przysłowie równie polskie co pizza z kiszonym ogórkiem: najgorszy ten ptak co we własne gniazdo sra.

A na dodatek potem się dziwi że zasrane.

edit: Maniuś, ten "błąd" akurat był zamierzony i w pełni celowy, ale miło że zauważyłeś :D
Ostatnio zmieniony przez Maniek |13 Lut 2011|, o 15:53, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades

Jayeti 
Użytkownik

Kręcę od: 11.09
Handel: 100% (+19, 0, 0)
Wysłany: |12 Lut 2011|, o 16:26   

Edycja troche nie polska ;)
Muzyka mi sie nie podobała. A jeśli chodzi o spinning, to Lawliet ładnie, troche za dużo tf charge rev, ale ogolnie to combo nie gorsze od twoich pozostałych nagrań wiec dobrze jest ;)

A i jeszcze dla cwaniaczkow z tsg: http://www.youtube.com/watch?v=zgXzMgPYjMo

PS. Gratuluje również wykpiwania obcinania paznokci.
:facepalm:

@Lawliet:
:facepalm:
Ostatnio zmieniony przez Jayeti |12 Lut 2011|, o 17:17, w całości zmieniany 3 razy  
PTP Wymiany/Trades

Ryjokop 
Użytkownik

Kręcę od: A kto się pyta? Nie moge rozmawiać z obcymi
Ręka: Prawa
Handel: 100% (+34, 0, 0)
Wysłany: |12 Lut 2011|, o 16:39   

Nie no super 5+............... lecz w niemieckiej szkole, co równa się zwykłą pałą. Film był by fajny bez tych efektów skakań i w ogóle kot piszę z błędami w filmiku??!!

/5+ (1!)^^

Romet 727
Gry na PSP
KillZone3 PS3

PTP Wymiany/Trades

Lawliet 
Mesi my waifu <3

Kręcę od: Koniec lutego / poczatek marca 2009.
Ręka: Prawa / Right
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |12 Lut 2011|, o 16:57   

Dziekuje za feedback, postaramy sie dalej promowac polski styl :cool:

@Dla Jayeti
http://lol.i.trollyou.com/

@Krasnal

Nie mam ochoty na 3 warna, jak chcesz, to zagadaj na GG, bo sa powody, czemu tak a nie innyczej robimy jako team. Takimi lametami tez forum nie zmienisz zlotko.

Channel
Blog
Ostatnio zmieniony przez Lawliet |12 Lut 2011|, o 22:05, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades

Keban 
Facepalm Artists

Kręcę od: 14.01.2010
Ręka: mam płetwy...
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |12 Lut 2011|, o 17:06   

Film świetny aczkolwiek ciężko określić co miał na celu...
Combosy na poziomie TSG jak zawsze,tak trzymajcie!
Najlepiej zakręciła pierwsza osoba(chyba pruce,poznaję jego styl),propsy ze świetnego tf charge rev!
Jayeti, Teilwol(mój wymyślony kolega ma tak na imię,ale śmiesznie się to od tyłu czyta :) ) posyła to zawsze gdy nie ma logicznego argumentu i chce Cię zapropsować :)
Ostatnio zmieniony przez Keban |12 Lut 2011|, o 17:34, w całości zmieniany 3 razy  
PTP Wymiany/Trades

Mikulew 
Facepalm Artists

Kręcę od: 18.12.2007r
Ręka: Lewa\Left
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |12 Lut 2011|, o 17:54   

"musk" napisał/a:
Mnie się wydaje panowie, że robicie syf.

Nie no co ty to tak wygląda polisz stajl wg TSG i La(o)wlieta - wszyscy na PPP tak krecą i ten film po prostu jest parodią słynnych słów napisanych przez L. już zapomniałem jakich "hands like dick" jakoś tak

Na poczatku widać jak to Krasnal powiedział przejście Mikulewa przez kilkanaście sekund robione thumbflap charge! Dzięki! Taki właśnie mam poziom przez te 3 latka kręcenia długopisem!
PTP Wymiany/Trades

Rafau 
TSG

Kręcę od: I 2k8
Ręka: odkąd pamięta
Handel: 100% (+48, 0, 0)
Wysłany: |12 Lut 2011|, o 17:57   

Cytat:
Film świetny aczkolwiek ciężko określić co miał na celu...

Myślę że podanie cytatu z formspringa może ci pomóc.
Cytat:
oni chcą kręcić jak Japonia zamiast tworzyć ten styl [R edit: ofc chodzi o styl PPP]

Tak widzimy ten styl więc tak go promujemy.
PTP Wymiany/Trades

Veq 
Użytkownik

Kręcę od: XII 2008
Ręka: Prawa/Right
Handel: 100% (+17, 0, 0)
Wysłany: |12 Lut 2011|, o 19:43   

Cóż, jak dla mnie film co najmniej nie na miejscu. Robiąc takie coś po prostu zniżacie się do poziomu tych, którzy mówią
Cytat:
oni chcą kręcić jak Japonia zamiast tworzyć ten styl [R edit: ofc chodzi o styl PPP]

Nie lepiej robić swoje i udowodnić, że tak nie jest w praktyce? Żartami na uszczypliwości każdy głupi potrafi odpowiedzieć. A, z góry uproszczę: ja nie hejtuję, tylko mówię co myślę o filmie.

PTP Wymiany/Trades

krzycholek 
Użytkownik

Kręcę od: październik 09
Ręka: prawa
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |12 Lut 2011|, o 19:53   

IMO film zrobiliście w złym momencie. Wiedząc że na ppp jest dużo zatargów między tsg a przeciwnikami tsg mogliście się liczyć z tym że rozpoczniecie trochę flejm tym filmem. A jeśli uważacie że to żart i trzeba trochę dystansu do siebie to przypomnę iż nie każdy się zna na żartach i nie każdy ma do siebie dystans.

Krasnal 
Użytkownik

Kręcę od: 03-02-2008
Ręka: 1p2h
Handel: 100% (+60, 0, 0)
Wysłany: |12 Lut 2011|, o 21:43   

Nie wiem co chcieliście osiągnąć wypuszczając taki film. Od początku powstania waszego teamu zauważyłem, że nie umiecie przyjąć krytyki. Jeśli ktoś pisze, że nie podoba mu się japońska muzyka to od razu trzeba wszystko w drugą stronę przekręcać i dawać jakieś polskie disco polo? Zamiast robić swoje, zajmujecie się jakimiś pierdołami, czego najlepszym dowodem jest ten film. Wiem, że kilka osób z TSG podchodzi do tego z dystansem, ale kilka innych walczy jak o złote kalesony. Takimi filmami na pewno sobie na poprawicie reputacji. Część z was ma zbytnią pewność siebie, może na PPP jesteście jednymi z najlepszych penspinnerów, ale wyniki WT zweryfikuja wszystko. Szkodzicie PPP takimi filmami, widać komentarze od ludzi z zagranicy, na pewno część z wyświetleń to wyświetlenia z zagranicy i takimi akcjami psujecie wizerunek całej społeczności. A ty Lawliet najbardziej przesadzasz, w szczególności z tymi obrazkami, haters gonna hate itd. Jak jesteś taki zajebisty, to to pokaż, a nie wyjeżdżasz z czymś takim każdemu, kto ma prawo powiedzieć złe słowo o twojej osobie, stylu, czy combach.

Sylkin 
Użytkownik

Kręcę od: maj 2008
Ręka: Lewa
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |12 Lut 2011|, o 21:51   

"Krasnal" napisał/a:
Zamiast robić swoje, zajmujecie się jakimiś pierdołami, czego najlepszym dowodem jest ten film.

Może się nie znam, ale dwóch członków w półfinale MP i trzech na sześciu reprezentantów Polski w WT z tego teamu chyba świadczy o tym, że ten zespół nie zajmuje się tylko "pierdołami", ale także kręceniem na naprawdę dobrym poziomie... :wink:

A co samego filmu, to specjalnie mnie nie zachwycił, w kilku momentach całkiem śmieszny. Ot taka parodia na szybko. :razz:
Ostatnio zmieniony przez Sylkin |12 Lut 2011|, o 21:55, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades

Adio 
Użytkownik

Kręcę od: 18 maja 2008r.
Ręka: prawa (2p 1h)
Handel: 100% (+56, 0, 0)
Wysłany: |12 Lut 2011|, o 22:22   

Łoj, łoj, łoj!
Cos mi sie ludziska wydaje ze z leksza przesadzacie.
Zrobili sobie jaja z polskiego stajlu jaki prezentuje (kaleczac go) wielu Polsich penspinnerw. Pokazali najwieksze minusy naszego spinningu - tyle.
Moze i faktycznie psuje nam to reputacje na arenie miedzynarodowej, ale pomyslcie, co mysla ludzie z zagranicy widzac jak ktos po roku krecenia robi przez pol combossa infinity, fp, czy tf charge? Wydaje mi sie ze dokladnie to samo co mysla ogladajac ten film. Tyle, ze ten film ogladaja i sie smieja, a tamte ogladaja i sie zalamuja.

Punkt 2:
Ci krorzy pisali ze TSG pokazuje "dobry" poziom (oczywiscie tu sarkastycznie), zajmuje sie pierdolami, czy ze zniza sie do jakiegos tam poziomu powinninsie nad soba zastanowic... Zobaczcie ile, he...wszyscy zreszta ludzie z TSG to najlepsi penspinnerzy PPP i dobrze o tym wiecie. Juz nie raz pokazali ile umieja i na co ich stac.
Podejrzewam ze WSZYSCY ktorzy jezdza po TSG, nie umieja 1/3 z tego co oni...

Jeszcze jedno. To ze ktos slucha takiego a nie innego rodzaju muzyki to chyba tylko i wylacznie jego biznes i nie wiem co komu do tego. Co w tym zlego ze Lawliet slucha i lubi japonska muzyke? Co to komu przeszkadza? Czemu nikt nie bluzga po sluchaczu np. rapu, czy metalu, tylko akurat po tym ktory slucha japonskich nutek.

Wiec mysle ze tych ktorzy pisali tutaj negatywne posty, po prostu zżera zazdrosc, ze nie kreca jak ludzie z TSG.

Chyba starczy...

No to teraz cos o filmie:
Fajnie Wam to wyszlo, tylko Lawliet za bardzo przykoksil :P
Najwieksze bledy polskiego stylu pokazal pruCe i chyba wlasnie o pokazanie tych bledow chodzilo. ;)
PTP Wymiany/Trades

Odpowiedz do tematu