Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: FeniX
|10 Kwi 2011|, o 10:31
Easy Team
Autor Wiadomość
Ryjokop 
Użytkownik


Kręcę od: A kto się pyta? Nie moge rozmawiać z obcymi
Ręka: Prawa
Posty: 134
Skąd: Witkowo
Handel: 100% (+34, 0, 0)
Wysłany: |11 Lut 2011|, o 18:00   Easy Team

Witam!!!
Właśnie dziś wraz z essEEm postanowiliśmy utworzyć drużynę dla osób takich którymi sami po części jesteśmy. Chodzi mi o początkujących i mało/średni zaawansowanych.
Każda osoba, która chcę się znaleźć w tej drużynie musi wysłać w tym temacie post z prośbą o przyjęcie. Jako, że nie wiem jak większość z was kręci prosimy o filmy z waszymi combami. Im więcej comb tym większa szansa na przyjęcie. Nie mam na myśli dużo ale bez pokazania niczego ciekawego.

[/spoiler]



Nick:
Od kiedy kręcisz: ( nie ile tylko od kiedy )
Czym kręcisz:
Stosunek do spinningu:
Dlaczego właśnie ty?:
Film:



Rekrutacja otwarta.
_________________



Romet 727
Gry na PSP
KillZone3 PS3

Ostatnio zmieniony przez FeniX |21 Lip 2011|, o 21:32, w całości zmieniany 10 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Miszu 
Użytkownik


Kręcę od: od jutra.
Ręka: Lewa
Wiek: 28
Posty: 46
Skąd: Wieluń
Handel: 100% (+4, 0, 0)
Wysłany: |10 Kwi 2011|, o 12:53   

Nick: Miszu
Od kiedy kręcisz: ( nie ile tylko od kiedy ): W profilu mam od 13, ale na serio to jakoś tydzień później.
Czym kręcisz: Stylish Pirat, Metal ComSSa, czekam na Bonkura CT
Stosunek do spinningu: Lubię kręcić, jest to moję hobby. Staram się kręcić gdzie tylko mogę ;p.
Dlaczego właśnie ty?: Zależy mi na dostaniu się do tej drużyny. Rozmawiając z pewnym członkiem ET doszedłem do wniosku, że panuje u Was miła atmosfera. Szybko się uczę, lubię wykonywać zadania, dążę do bycia najlepszym :cool:
Film: 1 Combo
Film nie jest idealny, bez kamerki idzie mi znacznie lepiej.

Liczę na pozytywne rozważenie mojego podadnia.
Ostatnio zmieniony przez Miszu |10 Kwi 2011|, o 12:53, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Stiff 
Użytkownik


Ręka: Prawa
Posty: 93
Handel: 100% (+10, 0, 0)
Wysłany: |10 Kwi 2011|, o 12:59   

Nick:StiffMajster
Od kiedy kręcisz:Rok :D
Czym kręcisz: Sthul Mod Dr.Ct Waterfall Mod
Stosunek do spinningu:Penspinning to moje życie poświęcam dla niego każdą wolną chwile
Dlaczego właśnie ty?: Bo jestem optymistą nie poddaje się i nic mnie nie zatrzyma :D
Film: http://www.youtube.com/watch?v=Fr3_p6PY_8c combo troszkę starsze w stylu infiniti [nie mam bateri nagrał bym coś lepszego :D ]
_________________
┏ ━ ━ ━ ┓

┃ ┏ ━ ━ ┛

┃ ┗ ━ ━ ┳ ━ ━ ┳ ┳ ━ ━ ┓

┃ ┏ ━ ━ ┫ ┏ ┓ ┣ ┫ ┏ ━ ┛

┃ ┗ ━ ━ ┫ ┗ ┛ ┃ ┃ ┗ ━ ┓

┗ ━ ━ ━ ┫ ┏ ━ ┻ ┻ ━ ━ ┛
PTP Wymiany/Trades
 
Czajorek 
Easy Team


Kręcę od: Styczeń potem przerwa i potem czerwiec ;]
Ręka: prawa
Wiek: 27
Posty: 125
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |10 Kwi 2011|, o 13:45   

Nick: Czajorek510
Od kiedy kręcisz: ( nie ile tylko od kiedy ) : oficjalnie od czerwca ubiegłego roku
Czym kręcisz: rushon, Kolczak Mod, GA,
Stosunek do spinningu: Penspinning jest dla mnie tylko i wyłącznie zabawą (nic nie biore na serio)
Dlaczego właśnie ty?: A czemu nie :P (byłem w teamie teraz chcę wrócić bo czuję sie samotny i potrzebuje miłości <3)
Film: http://www.youtube.com/wa...nel_video_title (z treningu starego :D )
_________________
"Antraksus" napisał/a:
Penspinning nie ma być trudny, ma być ŁADNY.
PTP Wymiany/Trades
 
Don 
Easy Team


Kręcę od: 01.10.2010
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 171
Skąd: Okolice Tarnowa
Handel: 100% (+6, 0, 0)
Wysłany: |10 Kwi 2011|, o 14:06   

Nick: Don
Od kiedy kręcisz: ( nie ile tylko od kiedy ) : 1.10.10
Czym kręcisz: najczęściej G-mod i buster cyl, ale dużo tego.
Stosunek do spinningu: Jest to moje hobby.Dlugopis biorę ze sobą wszedzie gdzie się da.Ogólnie czuje, że Penspinning mi szybko spokoju nie da xd
Dlaczego właśnie ty?: Hmmm. właśnie dlaczego... Być może dlatego że chcę zdobyć więcej przyjaciół,którzy mi pomogą wrazie potrzeby.
Film: http://www.youtube.com/watch?v=sfkWa4Wbkww Takie jakieś.Było to combo do half yeara essEE'go



Ps: Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania :)
PTP Wymiany/Trades
 
 
vastar 
Użytkownik


Kręcę od: 24.03.2010
Ręka: Prawa
Wiek: 26
Posty: 128
Skąd: Tarnowiec
Handel: 100% (+14, 0, 0)
Wysłany: |10 Kwi 2011|, o 16:21   

Stiff, Czajorek510 i Don zostali przyęci do teamu.
Miszu, Twój poziom nie jest aktualnie zbyt wysoki i wątpię, czy poradziłbyś sobie z kminami.

Zapraszam do zgłaszania się, szczególnie tych, którzy chcieliby się sprawdzić jako nauczyciele!

Baarti został przyety.
Ostatnio zmieniony przez vastar |11 Kwi 2011|, o 17:57, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Baarti 
Użytkownik


Kręcę od: -
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 82
Skąd: Sosnowiec
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |11 Kwi 2011|, o 17:31   

Nick: Baarti
Od kiedy kręcisz ( nie ile tylko od kiedy ): 24.12.2010
Czym kręcisz: G-mod ,Minvoo mod,Metal ComSSa
Stosunek do spinningu: Penspinning to moje hobby ,kręcę tylko jak mogę ,staram się cały czas je rozwijać i myślę że Easy Team mi pomoże .
Dlaczego właśnie ty?: Bo chcę się rozwijać , codziennie przeglądam forum i uczę się nowych trików.
Film: http://www.youtube.com/watch?v=Pz5ydDAyQ9I
PTP Wymiany/Trades
 
Sobo 
Użytkownik

Kręcę od: niepamiętnych czasów
Ręka: prawa
Wiek: 25
Posty: 28
Skąd: Gdańsk
Handel: 100% (+3, 0, 0)
Wysłany: |11 Kwi 2011|, o 20:21   

Nick:Sobo
Od kiedy kręcisz: od wakacji 2010
Czym kręcisz:White gleip, Dr AC, Product SC
Stosunek do spinningu:Hobby, sposób na zabicie nudy.
Dlaczego właśnie ty?:Bo pasuje do tego teamu.
Film: http://www.youtube.com/watch?v=9xFJKSyjGSs (stary)
Ostatnio zmieniony przez Sobo |11 Kwi 2011|, o 20:22, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Shippy 
TOL

Wiek: 25
Posty: 198
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |11 Kwi 2011|, o 21:08   

Nick:kniemiec2
Od kiedy kręcisz: 25.12.2010
Czym kręcisz: Buster CYL, Jumping pirat ,Stylish Pirat.
Stosunek do spinningu:Penspinning to sposób na życie i zabicie nudów .Staram się szybko rozwijać i tworzyć nowy styl
Stosunek do spinningu Mój stosunek hmmmm.... to jest to co najbardziej lubię robić dążę do tego żeby być w tym dobry.Nie naśladuje nikogo tylko sam staram się coś tworzyć.
Dlaczego właśnie ty?: Chciałbym uczestniczyć w colabach i team battlach ,szukam pomocy w nauce .Może sam komuś pomoge :D
Film: http://www.youtube.com/watch?v=w4vbvX9IH6w
Ostatnio zmieniony przez Shippy |12 Kwi 2011|, o 15:12, w całości zmieniany 3 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
vastar 
Użytkownik


Kręcę od: 24.03.2010
Ręka: Prawa
Wiek: 26
Posty: 128
Skąd: Tarnowiec
Handel: 100% (+14, 0, 0)
Wysłany: |11 Kwi 2011|, o 21:56   

kniemiec2 przyjęty.

Nad Sobo jeszcze trochę pomyślę.
_________________
Forum tarnowskich studentów - pwsz tarnów.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Ic3m4n2u 
Użytkownik

Kręcę od: 25.09.2010
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 7
Skąd: Dębica
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |11 Kwi 2011|, o 23:27   

Nick : Ic3m4n2u
Od kiedy kręcisz : 25.09.10
Czym kręcisz : AMX, Spoko Mod, Self Mod, i jeszcze przybędzie tego :D
Stosunek do penspinningu : Uważam, że to jest najlepsze zajęcie na zabicie nudy. Staram się poświęcać temu jak najwięcej czasu. Kręcę wszędzie tam gdzie mam długopis (jak nie mam to czymś podobnym :D )
Dlaczego właśnie ty? : Chciałbym pchnąć swoją naukę penspinningu szybciej do przodu przez startowanie w np. Team Batlles'ach i chciałbym poznać nowych przyjaciół :D

Filmik:Sorki za jakość ale był kręcony późną porą przy sztucznym świetle... Jak chcecie inne combo to mogę nakręcić. Oczywiście będzie lepsze :razz: http://www.youtube.com/watch?v=zi3_v0mTDcU

Drugie combo : http://www.youtube.com/watch?v=0ShJA8ISWCU
_________________


Ostatnio zmieniony przez Ic3m4n2u |13 Kwi 2011|, o 20:17, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
KaspiaN 
Użytkownik


Kręcę od: kiedy zacząłem kręcić
Ręka: mam, nawet dwie
Wiek: 26
Posty: 33
Skąd: się biorą dzieci?
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |15 Kwi 2011|, o 19:06   

Mam pytanie: Dlaczego w składzie Teamu jestem zapisany, a usunęliście mnie? Noi dlaczego nikt mnie o tym nie poinformował? Jeśli będzie trzeba coś zrobić to spróbuję sprostać zadaniu, bo chcę wrócić. Czekam na odpowiedź.
_________________
Jak coś to dzwoń na fona 792059669 ;) .

"Słońce świeci dla mnie, ale pozwalam wam z niego korzystać." - J.A.
PTP Wymiany/Trades
 
 
vastar 
Użytkownik


Kręcę od: 24.03.2010
Ręka: Prawa
Wiek: 26
Posty: 128
Skąd: Tarnowiec
Handel: 100% (+14, 0, 0)
Wysłany: |15 Kwi 2011|, o 19:13   

vastar napisał/a:
Niech obecni członkowie Easy Team potwierdzą dalszą chęć przebywania w drużynie poprzez wysłanie mi PW (jeśli nie nadeślecie ich do 15 kwietnia niestety odchodzicie, potrzebujemy aktywanych członków)


Nie przysłałeś wiadomości. W czym problem?
_________________
Forum tarnowskich studentów - pwsz tarnów.
PTP Wymiany/Trades
 
 
zielonozz 
Użytkownik

Kręcę od: za 2 dni
Ręka: Prawa
Posty: 28
Skąd: Gdańsk
Handel: 100% (+3, 0, 0)
Wysłany: |15 Kwi 2011|, o 20:26   

Nick:Zielonozz
Od kiedy kręcisz: Chyba jakoś od końca listopada 2010 i miałem przerwę
Czym kręcisz:R.S.V.P MX, Buster Cyl
Stosunek do spinningu:Jest to najlepszy sport na świeci kręcę kiedy mogę poświęcam wolny czas
Dlaczego właśnie ty?:Bo nie jestem tam jakiś PRO chcę poznać nowy ludzi i chcę się rozwijać w pen spininngu.
Film: O Filmik

Aha i edytowałem na szybko więc w edycji nie ma szaleństwa .
PTP Wymiany/Trades
 
Winotu 
Użytkownik


Kręcę od: 23-09-2010
Ręka: Prawa
Posty: 208
Skąd: Łódź
Handel: 100% (+8, 0, 0)
Wysłany: |15 Kwi 2011|, o 21:13   

Nick: Winotu
Od kiedy kręcisz: ( nie ile tylko od kiedy ): 23.09.2010r.
Czym kręcisz: Selfik
Stosunek do spinningu: PS to moja pasja, poświęcam na PS dużo czasu
Dlaczego właśnie ty?: hmm... W sumie nie wiem, chciałbym się uczyć, rozwijać swoje umiejętności w PS oraz poznać nowych ludzi.
Film: http://www.youtube.com/watch?v=9HAFQrafILY

@EDIT: sorry, ale wcześniej nie miałem dostępu do aparatu i nie mogłem nagrać.
_________________
http://osu.ppy.sh/u/winotu
osu!
Ostatnio zmieniony przez Winotu |15 Kwi 2011|, o 21:19, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Czajorek 
Easy Team


Kręcę od: Styczeń potem przerwa i potem czerwiec ;]
Ręka: prawa
Wiek: 27
Posty: 125
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |15 Kwi 2011|, o 21:16   

Winotu, nie żebym sie czepiał czy coś ale czas rekrutacji dobiegł końca dokładnie 1 godzinę i 15 minut temu.
_________________
"Antraksus" napisał/a:
Penspinning nie ma być trudny, ma być ŁADNY.
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl