Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Fraś in 2010
Autor Wiadomość
Frau 
TSG


Kręcę od: 10.10.2008
Ręka: leprza
Wiek: 30
Posty: 407
Skąd: 012
Handel: 100% (+28, 0, 0)
Wysłany: |24 Sty 2011|, o 18:07   Fraś in 2010

Hejo, nie chce mi się pisać za wiele, oglądnijcie, albo może lepiej i nie. ;p


Wersja HQ na YouTube

http://www.youtube.com/watch?v=QEmqBYAxbD0
PTP Wymiany/Trades
 
 
Manti 
Użytkownik


Kręcę od: 26.02.2010
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 373
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+4, 0, 0)
Wysłany: |24 Sty 2011|, o 18:27   

Heh, wiesz ze kocham Twoj spinning :*
Podziwiam Cie za to, ze mimo duzego skilla masz do pen spinningu i tego wszystkiego dystans.
Widac, ze krecisz dla zabawy i to sie bardzo ceni, to jest chyba esencja pen spinningu. Ciesze sie, ze moglem Cie poznac, bo naprawde jestes zaje(ekhm, nie wiem czy za to warnuja)bisty.
_________________

,,Bywasz piekącym jadem trollów
Na internetowym forum
Wiwat Polonia frustrata!
Wiwat dąs psychopata
Jam nieudacznik, grafoman i śmieć"
PTP Wymiany/Trades
 
 
ZONA 
Użytkownik

Kręcę od: jakoś maj 2010
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 108
Skąd: Giżycko/Gdańsk
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |24 Sty 2011|, o 18:30   

First!. +25 za podkładkę. WinnieThePooh 4ever ! +10 za soundtrack. +15 za drop na początku : D ! +50 za gości. Nije wyłapałam kto to, ale ma czaderską Biberową grzywę - aj like it . Spin jak spin. Robisz jakieś coś długopisem dziwnym. Przekładasz go na różne sposoby pomiędzy palcami, czasem go podrzucasz czy coś. Jaa nijee wiem. Ja się nie znam. Sumując wychodzi +100 ale ja i tak mam +oo więc sam widzisz. Jeszcze trochę musisz poćwiczyć do mojego poziomu. taaa : * : ) Pozdróffka


legenda : +oo to <plusZeroZero> . Taki żart humana. ha ha <-.->

Jestem first, tylko Manti ;* zapomniałeś, że jesteś dżentelmenem i mnie nie przepuściłeś :c
_________________
A kto umarł, ten nie żyje.

http://www.lastfm.pl/user/trzymajGarde
Ostatnio zmieniony przez ZONA |24 Sty 2011|, o 18:42, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
Kanonier 
Fingers' Artist


Wiek: 30
Posty: 493
Handel: 100% (+19, 0, 0)
Wysłany: |24 Sty 2011|, o 18:35   

No tak, skupię się na tej części do 2:28, kiedy tylko Ty kręcisz, bo druga to raczej takie for fun, czego chyba nie powinno się oceniać.
A zatem Twój spinning. Na pewno świetny styl, oryginalny. Skill również nieprzeciętny, te dwie hai tuy choćby. Ale jak dla mnie masz problem z kreatywnością. Chyba trzy razy combo zaczynałeś od TA rev, prawie w każdym combie jest ta->palmspin>ta, tak samo z tym passem z 34 do t1. Brakuje mi tu jakiejś mega rozkminy, po obejrzeniu której opadłaby mi szczęka. Pojedyncze comba się bardzo przyjemnie ogląda, ale przy całości widać ten brak różnorodności.
Nie będę pisał, żebyś się nie załamywał, etc., bo po pierwsze wiem przecież, że tego nie zrobisz, a po drugie nie ma powodu, żebym tak pisał, w końcu jesteś w czołówce PPP.
Mam nadzieję, że przeczytasz opinię osoby, która odpadła już w 1. rundzie MP (nota bene z Tobą) i będzie mi niezmiernie miło, jeśli w tym, co napisałem znajdziesz coś, co uznasz za warte wzięcia sobie do serca.
To by było tyle chyba, jak stwierdzę, że o czymś zapomniałem to dopiszę najwyżej. No i ten tego, keep spinning co nie.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl