Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Wyblakły grip HGG
Autor Wiadomość
Shey 
Użytkownik


Kręcę od: 27 Luty 2010
Ręka: Prawa
Wiek: 84
Posty: 122
Skąd: Suwałki
Handel: 100% (+10, 0, 0)
Wysłany: |13 Sty 2011|, o 18:19   Wyblakły grip HGG

Cześć
Wczoraj wyjąłem gripa hgg z "woreczka" :lol: z grpami i zauważyłem, że jest on strasznie wyblakły. Umyłem go mydłem, ale to nic nie dało. Można przywrócić mu należyty kolor? Daję zdjęcie, w rzeczywistości jest trochę bardziej jeszcze żółtawy, ale troszeczkę







PTP Wymiany/Trades
 
 
Shey 
Użytkownik


Kręcę od: 27 Luty 2010
Ręka: Prawa
Wiek: 84
Posty: 122
Skąd: Suwałki
Handel: 100% (+10, 0, 0)
Wysłany: |13 Sty 2011|, o 18:25   

To jest nienormalne... Mam drugiego gripa hgg, ale on był w capie rvsp i jest prawie jak biała kartka papieru :<
PTP Wymiany/Trades
 
 
kamilkaze21 
Użytkownik


Kręcę od: Październik 2008
Ręka: Prawica
Wiek: 32
Posty: 154
Skąd: jestem?
Handel: 100% (+32, 0, 0)
Wysłany: |13 Sty 2011|, o 18:51   

Ja znam idealny sposób na czyszczenie każdego gripa. Potrzebujesz rozpuszczalnika do farb. Koniecznie rozpuszczalnika. On nie zawiera żadnych witamin, dlatego nie zostawia żadnego osadu. Po prostu wrzucasz gripa do owego rozpuszczalnika i na moment zostawić (można ewentualnie potrząść). Po wyjściu będzie czyściutki jak "pupa anioła". Ta metoda najbardziej nadaje się do czyszczenia spokosów, airfitów i doktorków. Spokosom przywraca kolory a airfity i doktorki stają się tak przeźroczyste że praktycznie ich nie widać. Wg mnie jest to najlepsza możliwa metoda czyszczenia gripów. Po takim zabiegu wystarczy je opłukać wodą.

UWAGA


Metoda ma jedną wadę. Nie polecam wyciągania gripów gołą ręką. Rozpuszczalniki do farb niszczą naskórek i z reguły mają mocny, alkoholowy zapach (nie jak wódka tylko jak spirytus techniczny). Najlepiej jest je wyjąć pensetą. Nie podrażni to naskórka.

Wodą którą myjesz gripy (to ma wpływ na clr gripy) też jest ważna. Ta z kranu ma często chlor przez co gripy robią się takie mleczne. Najlepsza jest woda mineralna (bez gazu i smaku) ponieważ jest super czysta.

Tą metodą można przywrócić do życia każdego clr i kolorowego gripa. Do życia przywróciłem w ten sposób ponad roczne Airfity i mocno uwalone doktorki.

(ps: ale się rozpisałem)
(ps2: nie biorę odpowiedzialności za ludzi którzy zrobią sobie krzywdę stosując tę metodę)

_________________




Ostatnio zmieniony przez kamilkaze21 |13 Sty 2011|, o 19:00, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
MrJacob 
Użytkownik


Kręcę od: 17.09.2009r.
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 115
Skąd: Trzebiatów
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |13 Sty 2011|, o 19:46   

kamilkaze21, hmm ja bym się zastanowił nad użyciem rozpuszczalnika do farb, gdyż one są silnie żrące. Wiem z doświadczenia np. Nalałem rozpuszczalnik do takiej jakby plastikowej miski bo chciałem żeby z jednej rzeczy szczedł lakier. Lakier szedł ale po około 2 sekundach także miska zaczeła się rozpuszczać. W ten sposób zepsułem podłogę (wylał się także na podłogę) i stół więc radzę być z tym ostrożny. I szczerze gripa bym tam nie zanurzył. :facepalm: Może nie rozpuści go od razu ale napewno go osłabi i przy rozciągnięciu szybko pęknie.
PS Zależy to od rozpuszczalnika ale większość rozpuszcza plastik i gumę.
_________________
Ostatnio zmieniony przez MrJacob |13 Sty 2011|, o 19:52, w całości zmieniany 4 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
player_X 
Użytkownik


Kręcę od: 2008
Posty: 229
Handel: 100% (+14, 0, 0)
Wysłany: |17 Sty 2011|, o 09:22   

Shey, z tego co widzę to jest chyba penWishowski hgg. Kupiłem kilka takich białych i one ponadto że są cieńsze/prześwitujące to maja taką "niebiałą" barwę. może w tym tkwi problem?
_________________
KLIKNIJ TUTAJ ⇩


MÓJ KANAŁ YOUTUBE
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl