Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
PPP Promo 3rd
Autor Wiadomość
MadEye 



Posty: 1024
Handel: 100% (+205, 0, 0)
Wysłany: |2 Sty 2011|, o 11:03   PPP Promo 3rd

Witam Kochani, zaplątałem się trochę w czasie, posłuchajcie mnie.
Zrobilem trzecie promo w domu, przez co nie moglem z niego wyjść, ok? Pokażę Wam coś:


Wersja HQ na YouTube
_________________
Dostaję propsy nawet od Boga.
Ostatnio zmieniony przez Pari |2 Sty 2011|, o 12:15, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
dominc8 
Użytkownik


Kręcę od: Poziom jak po 2 miechachXD
Ręka: Prawa
Wiek: 26
Posty: 38
Skąd: Tarnowiec
Handel: 100% (+3, 0, 0)
Wysłany: |3 Sty 2011|, o 14:19   

Spoko, tylko że Cienkiego nie ma :razz:

KONSTRUKTYWNIEJ KURNA.
Ostatnio zmieniony przez Gildor |3 Sty 2011|, o 16:41, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
dinek 
Insomnia Group


Kręcę od: Pokoleń
Ręka: 1p2h
Wiek: 26
Posty: 306
Skąd: Trn
Handel: 100% (+17, 0, 0)
Wysłany: |3 Sty 2011|, o 14:38   

Najlepsze promo ze wszystkich. Najlepiej wypadli Gibki za najbardziej gibaśne palce na PPP i Rafau zadziwiasz mnie normalnie prędkość światła.
A i polecam dać na pełny ekran :wink:
Gratuluje wszystkim co się dostali i trochę mało osób :(
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
ShaiiboN 
Smakowita Wędlina


Kręcę od: 14 II 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1178
Skąd: Konstancin
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |3 Sty 2011|, o 15:44   

Trochę poczekałem z komentarzem na temat tego promo, bo chciałem sprawdzić jak wygląda. Obejrzałem je chyba z 10 razy i teraz wiem, że warto. Za każdym razem przemawiało do mnie bardziej, teraz wiem, że to najlepsza produkcja tego roku(haha). To produkcja dobra jak najlepsza muzyka - nie wpada w ucho od razu, trzeba dać jej czas i wtedy zapadnie w naszej pamięci na bardzo długo jak i nie na zawsze.

To co pierwsze się rzuca w oczy, to niesamowicie mocarna edycja, najlepsza jaką widziałem kiedykolwiek w jakimś kolabie. Sky Blue siada i płacze, właśnie pan Krzak go znokautował genialnym pomysłem na intro i main edit. Nic więcej nie będę mówić, ale przy HD i fullscreenie, mimo, że początkowo denerwowało mnie ograniczenie widoczności kombosów w postaci tej bańki, to teraz jak najbardziej sztymuje. I to że hej.

A co spinningu, początkowo się trochę zawiodłem :c Może kwestia tego, że byłem zmęczony, nie wiem. Fakt, że część kombosów potraciło fpsy kosztem renderu i to widać niestety :/ Ale jeżeli chodzi o poziom penspinningu to widzę mocarność, tylko trzeba się przyjrzeć. Według mnie najlepiej zakręcił Gildor, bo eee, ja patrzę i nie wierzę na to co on robi. Przyglądając się brejkowi można połamać sobie oczy. Świetne kombo, jedno z jego najlepszych chyba. Lawliet też zmiażdżył i znowu to chyba najlepsze kombo jakie u ciebie widziałem. Brawo! Mimo, ze mam jeszcze kapke zastrzeżeń co do doboru trików, to i tak jest powalająco :3 Gibson wyglądałby lepiej w większej ilości fpsów ale i tak jeden z najunikalniejszych stylów na PPP i bardzo wyraźny styl na świecie. Frasio pocisn normalnie. Oczywiście, to nadal wysoki poziom, ale normalnie jest. Ja się w ogóle dziwię, że się dostałem do Promo, bo myślałem, że pruCe jednak albo Fahren zaklepali sobie miejsca dawno, a tu zonk. A to, że Cienkiego nie ma to wut, chyba się na ciebie obrażę :F

Ogólnie spinning, mimo, że nie pokazuje pełnych możliwości PPP, to i tak stoi wysoko. No i pokazaliśmy odmienne style na naszym bordzie (nie licząc mnie i Gildora :3) co się ceni. Mi się bardzo podoba, zaczynam teraz każdy dzień od tej produkcji, bo warto warto.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Socus 
WawSpin


Kręcę od: 05.05.2009r.
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 525
Skąd: Warszawa
Handel: 100% (+108, 0, 0)
Wysłany: |3 Sty 2011|, o 17:48   

Promo wyszło bardzo schludnie, i fajnie.

Jak już ktoś mówił, brakuje mi tutaj tego "czegoś", co było w PPP Promo 2nd, lecz nie wiem czego.. Ale ogólnie to bardzo fajny collab.

Edycja: Jedynym słowem - Rewelacja. MadEye, powinieneś pomyśleć nad stałą pracą, bo jesteś w tym naprawdę bardzo dobry D:. Gdy oglądałem pierwszy raz, to te kółeczka bardzo mi przeszkadzały i mnyło w rozdzielczości 360p, i bez full screana.. Ale gdy kolejnym razem włączyłem z HD, i full screanem - normalnie epic...
Od razu zachciało mi się kręcić. MadEye, kocham wszystkie twoje produkcje!

Muzyka: Wpada w ucho, jest przyjemna. Nie wiem jaki to gatunek.. House/Pop/Another(?), ale fajnie brzmi, i pasuje do spinningu.. a właśnie:

Spinning: No, chyba najważniejsza rzecz ;) . Wszystkie comba trzymały wysoki poziom, chociaż wiem, że dało się lepiej.. No ale zawsze w sumie da się lepiej :smile:
Pokazaliśmy bardzo różnorodne style - to bardzo dobrze. Rudy dobre komba wybrał, zgodzicie się.. apropo. Najbardziej spodobało mi się combo Gibkiego.. Mimo, że kręci stosunkowo krótko w porównaniu do niektórych (1.5r?), to jak zawsze pokazał klasę.. No po prostu nie prawdopodobne, co on wyrabia z tym długopisem D:. Początkowy triple pass((?)Lol, zapomniałem jak to się nazywało :q) bardzo płynny; fajny początek comba.



Myślę, że zagranicą docenią nasze starania, a samo promo spodoba się.
Ostatnio zmieniony przez Socus |3 Sty 2011|, o 21:13, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Lawliet 
Mesi my waifu <3


Kręcę od: Koniec lutego / poczatek marca 2009.
Ręka: Prawa / Right
Wiek: 31
Posty: 777
Skąd: Neuss /WaWa/Edynburg
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |3 Sty 2011|, o 18:29   

Fajny TAG FA i TSG, ale Fahrena, Crossa i pruCa mi brak QQ

Edycja na najwyższym poziomie, ludzie co maja coś do "małych" kółeczek, maja co najmniej ekstrawaganckie gusta. Jak Shaiibon napisał, Skyblue się chowa i dobrze, w jednej dziedzinie przynajmniej jesteśmy najlepsi.

Najbardziej podobało mi się combo Gildora, znaczy tylko breakdown, bo "execution" była baaardzo bleh. Ale jak mowie, ładne rzeczy wplotłeś, inverse shadow reverse po pb rev z 2 tygodnie temu kminilem sobie, a tu boom, Gil wcześniej wykminil QQ
_________________

Channel
Blog
PTP Wymiany/Trades
 
 
Phantasm 
Użytkownik


Kręcę od: Wrzesień 2009
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 546
Skąd: Radom
Handel: 100% (+14, 0, 0)
Wysłany: |3 Sty 2011|, o 18:52   

Socus,

1. to jest Dubstep. Zbyt charakterystyczne basy dla jakiegokolwiek innego gatunku :d
2. Triangle Pass, kur..cze
3. gibki kręci już grubo ponad 1,5 roku. Ostatni dłuższy filmik jaki pamietam to bylo jego 14 months presentation jakiś czas temu.

Lawliet, ja akurat nic nie mam do kółeczek, ale o gustach się nie dyskutuje ;)
_________________
3 miesiące
8 miesięcy
1 Rok
Ostatnio zmieniony przez Phantasm |3 Sty 2011|, o 18:54, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Hakan 



Wiek: 44
Posty: 1375
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |3 Sty 2011|, o 21:11   

Podobało mi się :)

1. Edycji komentować nie trzeba...
2. Najbardziej mi się podobał Gibki.
3. Z punktu widzenia laika - combo Rafau'a jest przyspieszone... może podobnie jak Gumix combosy z zegarkiem w tle?
4. Aeriale wyszły słabo, m.in. za sprawą wychodzenia poza kadr.
5. Muzyka nie w mym guście ale do filmu raczej pasuje.

PS.
6. Taka Redakcja na forum, a newsa po dobie od premiery filmu na głównej nie ma :/
_________________
Pentrix dla każdego!
PTP Wymiany/Trades
 
karolek 
Użytkownik

Wiek: 27
Posty: 235
Skąd: Częstochowa.
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |4 Sty 2011|, o 17:49   

hmy...

..o tu dużo mówić wyszło genialnie ; D
Brawo za edycje , wyszedł kosmos, lecz muzyczka nie w moim typie, ale pasuje do spinningu .

Comb-a wszystkim wyszły świetnie....

Według mnie, promo udane ;]
_________________
"Nigdy w życiu nie pokocham dziewczyny, która słucha disco polo''
Pidżama

PTP Wymiany/Trades
 
RaTeX 
Użytkownik


Ręka: Lewa
Wiek: 25
Posty: 6
Skąd: Kuny ;)
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |7 Sty 2011|, o 10:06   

A można wiedzieć jaka muzyka była w promie ?
Bardzo mi sie podoba. Tylko tytuł .
odp. :cool: :smile:
_________________

Oł jeaa.!!! 3x busty Line Stylem !!!... :cool:
Ostatnio zmieniony przez RaTeX |7 Sty 2011|, o 13:26, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Bischow 
Użytkownik


Wiek: 28
Posty: 78
Handel: 100% (+3, 0, 0)
Wysłany: |8 Sty 2011|, o 22:56   

Ogółem mówiąc Promo jest świetne. Nic dodać, nic ująć :wink:
Powiedz mi tylko MadEye jakiego używasz programu, że tak dobrze edytujesz wszystkie filmy?
_________________
|*-----*_______---------*_______---------*_______-------------0
|*-----|________\-------|________\-------|________\--------------0
|*-----|___|_|___|-------|___|_|___|------|___|_|___|--------0

|*-----|________/-------|________/-------|________/------------------0
|*-----|___|---------------|___|---------------|___|------------------0
|*-----|___|---------------|___|---------------|___|---------0
Ostatnio zmieniony przez Bischow |8 Sty 2011|, o 22:56, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Socus 
WawSpin


Kręcę od: 05.05.2009r.
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 525
Skąd: Warszawa
Handel: 100% (+108, 0, 0)
Wysłany: |9 Sty 2011|, o 00:21   

Madzia: Czekamy na link do downloadu ;)
PTP Wymiany/Trades
 
 
Maksym 
TOL


Posty: 694
Handel: 100% (+58, 0, 0)
Wysłany: |9 Sty 2011|, o 00:28   

"Socus" napisał/a:
Madzia: Czekamy na link do downloadu ;)


Wystarczy pobrać program dvd video soft free studio
http://www.dvdvideosoft.c...eo-software.htm
Tam jest opcja pobierania z YT.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Manualist 
Użytkownik

Kręcę od: IV 2010
Ręka: prawa
Wiek: 26
Posty: 69
Skąd: Piła
Handel: 100% (+10, 0, 0)
Wysłany: |9 Sty 2011|, o 13:35   

Promo wyszło zajepr0elofajne. Trochę mało osób wystąpiło na pierwszym planie (9). Po drugim oglądnięciu można już zauważyć, że łapki ludków w kółeczkach też się mocno powtarzają. Muza fajna, ale nigdy bym się takiej nie spodziewał. To tyle. Aplauz for MadEye.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Komcio 
Użytkownik

Wiek: 36
Posty: 161
Handel: 93,18% (+41, 0, -3)
Wysłany: |9 Sty 2011|, o 22:37   

         
Ostatnio zmieniony przez Komcio |30 Kwi 2015|, o 19:22, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Kicin 
Użytkownik


Kręcę od: Od 2 dni
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 7
Skąd: BDG
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |10 Sty 2011|, o 12:17   

MadEye kozak Super Promo!! podziwiam cie ziomek

Następnym razem proszę o bardziej treściwe posty ;)
Maniek
Ostatnio zmieniony przez Maniek |10 Sty 2011|, o 18:15, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl