Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Szybki meet w GK
Autor Wiadomość
Gucio 
Facepalm Artists


Kręcę od: 1 IX 08r.
Ręka: Lewa
Wiek: 29
Posty: 453
Skąd: Bochnia
Handel: 100% (+22, 0, 0)
Wysłany: |29 Gru 2010|, o 23:20   Szybki meet w GK

Tak więc jutro, dnia 30 grudnia, mam ochotę się meetnąć z fajnym ludziami. Kto wpadnie ten wpadnie, będziemy gdzieś na stolikach koło KFC około 12-13 i będziemy siedzieć do znudzenia (lub przyzwoitego powrotu busem do domu).
Zapraszam wszystkich. Na razie obecność zapowiedzieli:
-Gucio
-Rudy
-Frasiek (na 80% więc będzie)

no.

btw mój numer stacjonarny to 512046412 więc dzwonić. (mój stacjonarny jest tak fajny, że się stacjonuje gdzie bym nie był więc jak będę w gk też odbieram)

i będę tam pewnie na gg na ipodzie, więc tez chyba można pisać, o ile nie bedę miał nic lepszego do roboty (a pewnie będę miał, więc opcja ze stacjonarnym ftw)

no.
_________________
Tiru Riru!


Szukam Mai


Ostatnio zmieniony przez Gucio |29 Gru 2010|, o 23:33, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
mrasio 
Facepalm Artists


Wiek: 29
Posty: 287
Handel: 100% (+13, 0, 0)
Wysłany: |30 Gru 2010|, o 12:18   

no ja tez tam podbije na chwile ze znajomsami, pogadam chwile i pewnie znikne. o 13 pod kfc.
PTP Wymiany/Trades
 
Pieniek 
Użytkownik


Kręcę od: maja 2007 z przerwami
Ręka: prawa
Wiek: 30
Posty: 683
Skąd: Kraków
Handel: 99,02% (+101, 0, -1)
Wysłany: |31 Gru 2010|, o 11:10   

Wyjazd mi się opóźnił do ok 13.30, więc nie wiem czy wogóle wbiję do GK. Jakby co to w sobotę, bo jade busem do domu o 17.45 z dworca. Tylko podejżewam w jakim stanie będą ludzie ^ ^
_________________
Tiru Riru!

Nothing is true, everything is permitted.
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl