Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: Maniek
|29 Gru 2010|, o 20:54
Sukces
Autor Wiadomość
Mikulew 
Facepalm Artists


Kręcę od: 18.12.2007r
Ręka: Lewa\Left
Wiek: 33
Posty: 1141
Skąd: Tarnów
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |28 Gru 2010|, o 14:39   Sukces

Chciałbym się podzielić ze społecznością PPP pewną wiedzą. Pomyślałem, że warto podzielić się z innymi z takimi informacjami a nie zostawiać tylko dla siebie. Otóż to, że jestem penspinnerem i zauważywszy, że niektórzy nie wierzą we własne siły i potencjał czy nowe możliwości w rozwoju PS postanowiłem podzielić się z instrukcją na sukces. Na pewno się przyda ludziom którzy mają wielkie ambicje penspinnerskie (Lawliet, Macioster itp.) więc, żeby im pomóc i zwiększyć możliwość osiągnięcia tego czego pragną to specjalnie założyłem ten temat.
Oczywiście większość kręci dla zabawy i mają inne cele więc łatwość tego przepisu na sukces jest taki, że można wykorzystać w każdej dziedzinie w której pragniecie spełnić się maksymalnie i wykorzystać swój potencjał na 100%. To na pewno wam pomoże w działaniach!

Pierwszy krok - ściągnijcie sobie wykład audio Darka Sikorskiego, który mówi krok po kroku zasady sukcesu

http://www.megaupload.com/?d=IZ5O1L0B

Drugi krok - przeczytajcie sobie artykuły, które pokażą wam co robić i jak myśleć, żeby osiągnąć to co się pragnie - tak w ogóle polecam ten blog samorozwojowy, jest multum artykułów, który na pewno jak kto chce przyda się w codziennym życiu

http://michalpasterski.pl...siagnac-sukces/
http://michalpasterski.pl...iana-przekonan/

Trzeci krok - obejrzyjcie mój film, zrobiłem to dla siebie bo chcę zobaczyć jakie zmiany będą w moim życiu za rok i jak mi idzie. W filmie jest coś o penspinningu, moje metody oraz moje własne cele do zrealizowania i kogo modeluje jako potencjalny barman

Wersja HQ na YouTube

Czwarty krok - zmiana myślenia i przekonań w sobie. Darek Sikorski ciągle mówi "zapisujcie to" więc po prostu zapisałem zasady w swoim zeszycie i postanowiłem przepisać na komputer i z wami się podzielić





Najważniejszą szkołą jest szkoła życia
Najlepiej się uczyć na cudzych błędach a najrozsądniej uczyć się na cudzych sukcesach
Motywacja = Motyw + Akcja
Co robisz codziennie w tym jesteś dobry
Profesjonaliści trenują codziennie
Trenujesz codziennie w pewnym momencie stajesz się mistrzem
W czym dzisiaj jestem mistrzem?
Żeby coś zmienić w swoim życiu trzeba coś zmienić w swoim życiu
Definicja głupoty: robię to co do tej robiłem i oczekuję lepszych rezultatów
Kto osiąga sukces? Ten kto chce zawalczyć o swoje marzenia! A nie tylko marzyć
Życie to jest gra. Wygrywa ten który gra
Życie jest jak sinusoida - nie może cały czas sukcesów ale nie może być cały czas porażek!
Co to jest sukces? Od porażki do porażki = sukces
Nie jest istotne ile razy upadniesz a ile razy się podniesiesz
Sukces osiągają tylko ci co podnoszą się
Tylko muszą mieć motyw, żeby się podnieść! Muszą mieć marzenia, bo wtedy się podniosą!
Sukces to jest tylko to, żeby jeden raz więcej się podnieść
Trzeba odwagi, żeby osiągnąć sukces. Jakiej odwagi? Odwagi robić to czego inni nie robią!
Jeżeli chcesz mieć coś co ma mniejszość, nie możesz robić tego co robi większość
Jeżeli chcesz osiągnąć sukces takie motto: Moje życie, moja sprawa. Jest ryzyko, jest zabawa.
Uważaj na towarzystwo i kto ci doradza: W czym twoje towarzystwo jest profesjonalne?
Od sukcesu dzieli cie towarzystwo w którym przebywasz
Tylko TY decydujesz czy osiągasz w życiu sukces! Nikt więcej! Tylko TY!
Najważniejszą rzeczą od której musisz zacząć jest praca nad sobą
Sukces to tylko konsekwencja i systematyczność (w myśleniu i działaniu)
To gdzie dzisiaj jesteś w którym miejscu to suma twoich wcześniejszych wyborów
Życie to proces stawania i osiągania celów
Jaki powinien być cel? Nazwany, mierzalny, realny (dla mnie), terminowy, mój własny, zapisany, sprecyzowany.
Nigdy nie jest za późno! Nigdy nie mów nigdy!
Jeżeli w coś wierzysz to nie odpuszczaj nigdy i nikogo nie słuchaj
Jeśli sukces jest realny dla ciebie to oznaczy, że musisz go osiągnąć
Jeżeli ja mam pomysł i nikt go nie rozumie to jest genialny pomysł!
Pieniądze nie mogą być motywem! Pieniądze są środkiem do celu.
Do celu trzeba podejść - tylko tyle.
Dziś jest nowy dzień i nowe możliwości
Nie ma złych dni - są tylko TWOJE dni
Każdy dzień cie przybliża się lub oddala od twojego sukcesu zależy tylko od ciebie i twojego sposobu myślenia.
Codziennie zaczynam od nowa
Nie ważne jest osiągnięcie celu a samą drogą do niego jest ważniejsza
Jeśli postanowisz sobie bardzo mocno i bardzo wysoko swój cel to czasami będziesz elastyczny, bo droga do celu pokaże ci, że chcesz coś obok i stanowisz sobie następny. Jeżeli postanowisz osiągnąć bardzo ambitny cel to w pewnym momencie nie osiągniesz tego celu, bo tak wysoko postanowiłeś, że go nie osiągniesz. Ale czy będziesz wygrany? Tak! Dlaczego? Chęć osiągnięcia tak wielkiego i ambitnego celu zmieni ciebie i twój system myślenia jako człowieka i tak będziesz zwycięzcą. Po drodze uderzysz w prawo lub w lewo, będziesz elastyczny i będziesz po drodze zdobywał inne rzeczy.
Inwestuj w siebie. Inwestuj w szkolenia. Inwestuj w nauce.
Nie ważne ile zarabiasz - ważne co robisz z pieniędzmi
Oszczędzanie jest językiem biednych ludzi, inwestowanie jest językiem bogatych ludzi.
Jedyne limity są w twoim umyśle
Pchaj się tam gdzie chcesz być



I piszcie pod spodem co o tym sądzicie, jak ktoś wypróbował tutaj zawarte wskazów jak wam to pomogło i tak dalej... niech rozwój PPP przyśpieszy!

:D
Ostatnio zmieniony przez Mikulew |29 Gru 2010|, o 14:40, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mikulew 
Facepalm Artists


Kręcę od: 18.12.2007r
Ręka: Lewa\Left
Wiek: 33
Posty: 1141
Skąd: Tarnów
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |29 Gru 2010|, o 21:07   

"oljan" napisał/a:
A kto chce wdepnąć w nasze życie dając nam "przepis na sukces"?


Ja nie rozkazuję. Jak ktoś nie chce przepisu na sukces niech nie bierze. Jego sprawa. Pisze, bo może z 5% ze społeczności PPP zainteresuje się tym i im pomoże.

"oljan" napisał/a:
Ale nie chodzi tylko o pieniądze. Jakby nie było nauki a ludzie zajmowaliby się tylko zabawą(czyt. np. barmaństwem) to nie wiedziałbyś nawet czemu butelka z wódką spada na ziemie i się rozbija jak jej nie złapiesz


Jak ktoś ma pasję i jest nim nauka, niech się uczy, jak ktoś urodzi się i ma zdolność być zajebistym stolarzem, niech nim sie stanie. Każdy ma jakąś rolę w której może spełniać się zawodowo. Ja odnalazłem swoją rolę i będę się w rozwijał w tym kierunku. Nie napisałem, że nie szanuję ludzi którzy idą na studiach oraz, że nie warto się uczyć. Bullshit. Jakby każdy miał być profesorem czy naukowcem byłoby nudno na świecie, co nie? Jak ktoś ma zamiłowanie do nauki niech idzie tam gdzie pragnie iść, akurat w moim przypadko rzadne studia mi nie odpowiadają.

"oljan" napisał/a:
Ty w ogóle wierzysz w to co mówisz?


Nie, jestem ponad wiarą.

"Keban" napisał/a:
Bajeczka?Człowieku takie jest życie!
Uważasz że przepis na sukces i niechęć do robienia czegokolwiek poza machaniem butelkami to nie wyidealizowana bajeczka?


Jestem doskonale świadomy, że barmaństwo to nie tylko rzucanie butelkami. Dlatego robię wszystko, żeby wejść w świat alkoholi (nie mylić z piciem i być pijanym) i zacząć robić coś w tym kierunku. Jestem świadom, że czasem barman pracuje 17h dziennie, jestem gotowy na takie poświęcenie i zaryzykuję.

"Keban" napisał/a:
P.S. zapraszamy do baru "U Andrzeja" na solidną posadę pomywacza


Miałem 2tyg praktyki jako kelner i szczerze... kocham zmywać, mogę spokojnie jechać do Anglii i pracować na zmywaku. Wszyscy myśleli że zwariowałem ciągle prosiłem o więcej brudnych naczyń a ja z pasją zmywałem naczynia i dawałem do zmywarki a potem polerowałem. To jest praca! "wkurzał" mnie fakt kiedy wszystko było pozmywane i nic nie było do roboty i nie było brudnych naczyń. Dawać więcej brudnych naczyń!

"beat_8" napisał/a:
IMO żyjesz w jakimś wyimaginowanym, cukierkowym świecie, gdzie każdy jest skazany na sukces i nie doznaje żadnych zgrzytów...


Z mojego doświadczenia wiem, że to co mam w głowie jestem w stanie urzeczywistnić w swoim życiu. Jedyny koszt: ciężka praca nad sobą i godziny prób aż w końcu się uda.
s777 pokazuje cuda swoim penem, nie wspomina że kręci kilka godzin dziennie i nie pokazuje w swoim filmie 1000 upadków długopisu. Taka jest codziennośc penspinnera i jestem wdzięczny, że poznałem penspinning bo odkryłem ten sekret. Mam świadomość, że będę miał tysiąc klęsk, tagedii, nieprzyjemności, upadków, porażek ale zgodnie z zasadą którą pewnie ominąłeś, który jest napisane w przepisie na sukces
Co to jest sukces? Od porażki do porażki = sukces

"beat_8" napisał/a:
P.S Ty przypadkiem nie zrobiłeś /out z PPP? (Nie żebym wyganiał, ale jak się to robi na oficjalnie forum to wiesz...)


Odszedłem z aktywnego usera na PPP to nie oznacza, że od czasu do czasu nie mogę pisać. Chciałem się podzielić z wami wiedzą i jak widzę sporo sceptyków się nazgromadziło. I dobrze, jestem wdzięczny, motywuje mnie do dalszego działania i nie poddawania i udowadniania, że mi się uda. Nie udawadniania innym typu "pokaże wam że mi się uda i będziecie zaskoczeni!" tylko udawadniania samemu sobie. Zaryzykowałem i zaakceptowałem wyzwanie, które samemu sobie zadałem.

"Keban" napisał/a:
(dzięki Ci za takie rozważania bo ubaw mam przedni)


Ja tak samo Keban! Dzięki za ubaw i cieszę się że sprawiłem Ci radość!

"Sosek" napisał/a:
Po co takie zgrzyty jeśli i tak ma być koniec świata za rok.


I tak się kończy życie barmańskiego króla rock'n'rolla
hehe no właśnie, rzućcie na luz...

"Maniek" napisał/a:
Jednocześnie dostał upomnienie jak ma się zachowywać, zatem pozwoliłem sobie ponownie otworzyć temat.
Mam szczerą nadzieję, że tym razem dyskusja będzie na poziomie

Dzięki Maniek
Ostatnio zmieniony przez Mikulew |29 Gru 2010|, o 21:08, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Maq 
Użytkownik


Kręcę od: 7DA
Ręka: Prawa(1p0h)
Posty: 308
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |29 Gru 2010|, o 21:37   

Cicho być, Mikulew dobrze prawi.
Może nie do końca, ale dobrze.

@Down
Co to argumentacja?

btw
Post niżej wszystko wyjaśnia.
_________________
"Strach przed upadkiem, poprzedza upadek"

Nie-człowiek.

\m/_[._.]_8_[._.]_/~~~~~<3
Ostatnio zmieniony przez Maq |30 Gru 2010|, o 10:08, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
beat 
Użytkownik


Ręka: prawa
Wiek: 27
Posty: 289
Skąd: z kad*
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |29 Gru 2010|, o 21:40   

Cytat:
Cicho być, Mikulew dobrze prawi.
Może nie do końca, ale dobrze.


Dobre X_X

Argumentacja?

EDIT: Dodam jeszcze, iż nie ma takowego przepisu na sukces. Trzeba mieć szczęście i kombinować na wszelkie strony. To jest moje zdanie...
Ostatnio zmieniony przez beat |29 Gru 2010|, o 22:16, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
musk 
Fingers' Artist


Kręcę od: 2008
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 837
Skąd: Łęki k/Oświęcimia
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |29 Gru 2010|, o 22:18   

hehe, ale jaja.


Gwoli ścisłości: pierwszy post czytałem tylko pobieżnie, nie widziałem żadnych filmów, nie zależy mi na tym i nie chce mi się tego oglądać.


Ogólnie ludzie najeżdżający na Mikulewa powinni trochę spuścić z tonu (beat_8 jeśli masz prawidłowo podany wiek, to z całym szacunkiem, ale tekst do bardziej doświadczonego faceta - "żyjesz w jakimś wyimaginowanym, cukierkowym świecie, gdzie każdy jest skazany na sukces i nie doznaje żadnych zgrzytów" brzmi słabo w Twoich ustach).

W czym cała rzecz? Otóż w tym, że każdy człowiek obiera sobie taką drogę życia, jaka sama ukształtuje się w jego sercu. Rodzice (generalnie) starają się nas wychować tak, żeby ważne było dla nas wykształcenie, praca, wiara, tradycja i tym podobne sprawy, które oni sami (słusznie) uważają za nadrzędne. Jednak nie mają oni wpływu na wszystko, bo przecież każdy człowiek jest kimś zupełnie odrębnym, a nić życia istnieje tak naprawdę tylko jedna - Twoja Własna. Dlatego każdy może zasady, które mu wpajano od dzieciństwa odrzucić (i to też wcale nie musi być niesłuszne).

Mikulew jest irytujący. Tak, uważam tak, no bo jego styl, osobowość, to wszystko przy dłuższym przebywaniu z nim może w *** w i a ć. Ale to jest nic wielkiego, w porównaniu z tym co osiągnął w kształtowaniu osobowości. Odrębność jest piękna, nieszablonowość w działaniu to jest coś cennego. Czy Wy potraficie wyłamać się na tyle z rutyny życia? Jeśli nie, to warto.

Popatrzcie innym okiem. Odrzućcie uprzedzenia, spójrzcie na to tak: "Poznałem człowieka. Niezły z niego dziwak, i nigdy nie będę go naśladował, ogólnie średnio mi się widzi jego postępowanie niekiedy. Ale zaraz, czasem robi on lub mówi coś ciekawego, jak mogę to odnieść do mojego życia? Może poznam coś nowego?"

Tak więc kimkolwiek jesteś, rób swoje, ale nie naskakuj na drugiego człowieka, że robi coś inaczej.

Warn.
_________________
Ostatnio zmieniony przez MadEye |29 Gru 2010|, o 22:55, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl