Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
[Event JA] TAG

Kto powinien wygrać?
Malfroy & Marvin
43%
 43%  [ 17 ]
Kolczak Solo Video & Klapcio
33%
 33%  [ 13 ]
Keban & Antraksus
23%
 23%  [ 9 ]
Głosowań: 39
Wszystkich Głosów: 39

Autor Wiadomość
Precel 
Fingers' Artist

Kręcę od: IX 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 1006
Skąd: Gdańsk/Wwa
Handel: 100% (+285, 0, 0)
Wysłany: |28 Gru 2010|, o 09:39   [Event JA] TAG

Malfroy & Marvin


Wersja HQ na YouTube

Kolczak Solo Video & Klapcio


Wersja HQ na YouTube

Keban & Antraksus


Wersja HQ na YouTube
_________________

Fingers' Artists
PTP Wymiany/Trades
 
 
Tratto 
Użytkownik


Kręcę od: II 2008
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 1094
Skąd: Lublin
Handel: 100% (+12, 0, 0)
Wysłany: |28 Gru 2010|, o 10:15   

Marvin&Malfroy: ładnie aczkolwiek niczym zbytnio mnie nie powaliliście :/

Kolczak&Klapcio: dużo offcamów u jednego i u drugiego... Kolczak tam pomiąchał trochę tymi swoimi paluchami półmetrowymi :P motyw kubusia puchatka jakoś tak dla mnie na siłę zabawny

Keban&Antraksus: no i w końcu para na którą oddałem głos :) Antraksus posunął ładnie, Keban mu dorównał również, no i muzyka taka żywiołowa, że nawet mi podeszła :)
_________________
Tratto 1st: http://www.youtube.com/watch?v=jrk0ZDhZpFI?hd=1
Moje 3rd Year: http://www.youtube.com/watch?v=xyi7PJ5e-to?hd=1

http://www.youtube.com/user/Tratt0Pen

PoProstuTomeK - po prostu recenzje filmowe(mój blog):
http://www.poprostutomek.blog.pl/
PTP Wymiany/Trades
 
 
Rude Boy 
Mielonka



Kręcę od: 09.2007
Wiek: 34
Posty: 993
Skąd: Krk
Handel: 100% (+46, 0, 0)
Wysłany: |28 Gru 2010|, o 10:57   

Kolczak & Klapcio: Spinning Kolczaka lubię niezmiernie (zwłaszcza pod tym kątem, a nie jakimś wydziwianym od przodu jak w solo), ale jako tag, to słabo wypada. Klapcio olał sprawę i za te lagi, offcamy i dropy nie mogę uznać taga za dobrego.

Keban & Antraksus: Miałem jakiś lekki niedosyt, jakbyście dali po jeszcze jakiejś wstawce, chociaż jednym, ale ładnym przejściem, byłoby super. U Kebana więcej dynamizmu by się przydało.

Marvin & Malfroy: Macie mój głos. Zobaczyłem 4 regularne comba. Wyszło nieźle. Malfroy, nieźle pomiatasz słabszą ręką. Marvin, triangle pass do dopracowania, ale za to nadrabiasz hybrydami sonicowymi. Choć u Ciebie też by się przydało ciut więcej dynamizmu
PTP Wymiany/Trades
 
Gibki 
Mistrz Polski 2011 i 2012


Kręcę od: 23 maja 2009
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 1276
Skąd: Warszawa
Handel: 100% (+15, 0, 0)
Wysłany: |28 Gru 2010|, o 19:05   

W sumie nie wiem, który TAG najbardziej zasługuje na wygraną.
Głupio, że przez Klapcia Kolczak odrazu jest na przegranej pozycji, a Kolczyk fajno paluchy wygniata.
Lubię spinning Marvina. Może to przez kąt i pena. ale lubie go oglądać.
Keban i Antraksus w sumie tez na podobnym poziomie.
Głos oddaję na Malfroya i Marvina. W sumie nie wiem czy powinienem pisać, czy to niespodzianka na kogo idzie mój głos, ale co tam ;D
_________________

http://www.youtube.com/user/MrGibki
Fingers' Artists
PTP Wymiany/Trades
 
Maniek 
Fingers' Artist


Kręcę od: IV 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 32
Posty: 3080
Skąd: Radom/Lublin
Handel: 100% (+37, 0, 0)
Wysłany: |29 Gru 2010|, o 14:32   

Kolczak & Klapcio: Narąbane macie w bańkach ;f Jeśli chodzi natomiast o pen spinning to Kolczak wypadł całkiem nieźle, Klapcio trochę gorzej. Niestety, nie nawidzę takich paskudnych lagów w combosach ; ( Ale i tak Wam uchodzi na sucho ;)

Keban & Antraksus: Jeśli chodzi o całokształt to chyba tutaj możemy zobaczyć najwyższy poziom pen spinningu. Szczególnie podoba mi się Antraksus. Keban ma specyficznym styl, do którego mam nadzieję, że zbiegiem czasu się przyzwyczaję ;) . Music plizzz!

M&M: Tutaj jestem najbardziej zaskoczony ;)
Marvin zaczyna się robić powoli coraz bardziej kreatywny, wplata nowe przejścia. Jedno jest pewne- nad triangle passem musisz jeszcze sporo popracować, bo nie dość że wygląda brzydko, to dodatkowo jest mało płynny.
Malfroy pocisnął równo i uważam, że wypadł najlepiej spośród wszystkich uczestników konkursu. Skill Ci rośnie, styl jest coraz bardziej miły dla oka, a pen spinning w lewej ręce powoduje, że japa mi opada w dół.

Głos oddaje na Marvina & Malforya, którzy według mnie dali z siebie najwięcej ^^
_________________
Ostatnio zmieniony przez Maniek |29 Gru 2010|, o 14:32, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Malfroy 
Facepalm Artists


Kręcę od: luty 09
Ręka: prawa
Wiek: 32
Posty: 464
Skąd: Bytom
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |29 Gru 2010|, o 16:00   

Jestem mile zaskoczony takimi opiniami, nie spodziewałem się czegoś takiego :]
Co do spinningu na lewej ręce to to są same pasy + jakieś podstawowe sonici :P Jak gram na kompie, jem , jak w szkole/na studiach coś notowałem itp to używałem prawej ręki, a lewa robiła fingerpassa i tak oto powstało to "coś"

Swój głos oddałem na Kolczak Solo Video & Klapcio , bo ponieważ podoba mi się spinning KSV, przypomina mi s777 co lubie :]
_________________
nie waznei kro jakr kricnei kwazne ktoj jakimim jestr czloikiwiekiem!
PTP Wymiany/Trades
 
 
Pablos 
Użytkownik

Kręcę od: 11.V.2010
Ręka: prawa
Wiek: 28
Posty: 4
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |30 Gru 2010|, o 16:44   

Marvin i Malfroy : Tutaj ogolnie lepiej wypada Malfroy, robi trudniesze tricki i lepiej je łaczy.
Marvin tez niezle ale popracuj nad jakimiś finisherami . Trzy busty na indexie lepiej by wypadly od jednego na middlu, a cath w 12 na zewnetrznej stronie dloni , lepiej niz bezplciowy cath na wewnetrznej stronie.

Kolcz i Klapcio : Klapcio to tam chyba jedno kombo tylko zakrecił, co jest doskonalym posunieciem taktycznym gdyz Kolczak kreci od Klapcio lepiej pod kazdym jednym wzgledem. Ogolnie fajne intro i outro, sciezka dzwiekowa . Najlepszy TAg z tych trzech.

Antraksus i Keban : Tu tez zdaje mi sie , ze byl pomysl aby zwracac wieksza uwage na comba Antraksusa niz na Kebana, chociaz oboje kreca dobrze, wg mnie . No i imo tu powinno byc ex aeqo (??) drugie miejsce.

Głos na : Kolczak i Klapcio.
_________________
Amigo ! Twój Amigo!
Paaaablos..
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl