Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Szybki meeting w Tarnowie dnia ??.12.2010r.
Autor Wiadomość
Sky Blue* 
Użytkownik


Posty: 15
Skąd: Tarnów
Handel: 63,16% (+12, 1, -6)
Wysłany: |26 Gru 2010|, o 22:01   Szybki meeting w Tarnowie dnia ??.12.2010r.

Cze, kiedy wam pasuje? wtorek, środa, czwartek?

Wiem że, mały odstęp od ostatniego ale, teraz tydzień wolnego i się w domu nudze to można się spodkać pogadać itp.

Zapraszam.
_________________
Chcę:
RSVP zielone
RSVP czerwone
RSVP czarne
PTP Wymiany/Trades
 
Mikulew 
Facepalm Artists


Kręcę od: 18.12.2007r
Ręka: Lewa\Left
Wiek: 33
Posty: 1141
Skąd: Tarnów
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |27 Gru 2010|, o 12:57   

nie no skąd się tacy ludzie biorą?
Był już meeting w Tarnowie 18.12.2010r na którym nie byłem z powodu osobistych.
Mam prośbę do wszystkich penspinnerów którzy pochodzą z Tarnowa!
Dajcie siana ludziska! OK, możecie organizować mini meetingi w Tarnowie i spotykać się ale możecie uzgodnić na gg czy na PW a nie oficjalnie na PPP w dziale meetingi.
IV Oficjalne Spotkanie Penspinnerów w Tarnowie będzie ale w następnym roku w okresie wiosennym kiedy będzie ciepło! Zapamiętajcie! Wtedy sporo ludzi z NS, Krk, Rzeszowa z całej małopolski przyjdzie! Nie będzie takiego meetingu wcześniej! Nie ma sensu zakładać takie tematy bo wiadomo przyjdą tylko ludziska z Tarnowa, ba, tylko ci jak to mówię II generacja czyli nawet starzy oldschoolowcy nie przyjdą, bo im się nie chce! Jak przyjdziemy to wtedy gdy będzie wielki gigntyczny meeting w Tarnowie który mam zamiar zorganizować w marcu/kwietniu/maju -
jak chcesz meeting organizować to zapytaj się Statica, mhzymy, aśka, dinka i tak dalej, bo oni są napaleni na takie małe spotkanka w Tarnowie i organizują sobie w mcdonaldzie a zapewnie są w odpowiedniej kategorii wiekowej, wątpie, że jesteś pełnoletni

PS: Jeszcze raz ktoś założy temat o mini meetingu w Tarnowie to osobiście ukatrupie! Od tego jest gg, pw i inne internetowe sposoby!
PS2: Przypominam, że bedzie IV Oficjalny meeting w Tarnowie w okresie wiosennym więc rezerwuje założenie tematu
PS3: Jak chcesz wejść w społeczność penspinnerów w Tarnowie to poszukaj wszystkich tarnowskich penspinnerów, na PW zapytaj o gg i zorganizujcie sobie zajebisty meeting w mcdrive, zaśmiecanie forum o mini meetingach i wiadomo że tylko tarnowianie przyjdą jest kiepskim pomysłem - w sumie jak ja za czasów maniakalnego krecenia i organizowałem nieoficjalne spotkania to robiliśmy przez gg czy na podforum teamu, bo oficjalny dział "meetingi" zostawialiśmy na spore duże spotkania penspinnerów którzy mają przyjechać PSerzy poza Tarnowa
PS4: Dziękuję za uwagę i przeczytanie całego posta jak przeczytałeś!
PTP Wymiany/Trades
 
 
Gildor 
Fingers' Artist


Kręcę od: III 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1656
Skąd: Dywity (Olsztyn)
Handel: 100% (+9, 0, 0)
Wysłany: |27 Gru 2010|, o 13:06   

Przykro mi Mikulew, ale nie masz monopolu na mitingi w Tarnowie, Sky Blue może sobie je organizować równie dobrze jak Ty. I możesz co najwyżej napisać czy będziesz czy nie, bo za ten post mógłbym Ci dać warna. Więc Twój post to wiesz.
_________________


Muzyka Duszy - i nawet jest nowy wpis, z 25 stycznia.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Gildor 
Fingers' Artist


Kręcę od: III 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1656
Skąd: Dywity (Olsztyn)
Handel: 100% (+9, 0, 0)
Wysłany: |27 Gru 2010|, o 13:11   

Cytat:
dlatego to jest prośba adresowana do PSerów z Tarnowa

Nie rozumiem, wytłumacz proszę.
_________________


Muzyka Duszy - i nawet jest nowy wpis, z 25 stycznia.
PTP Wymiany/Trades
 
 
asiek99 
Użytkownik


Kręcę od: 15.01.2010
Ręka: język
Wiek: 25
Posty: 68
Skąd: Tarnów =)
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |27 Gru 2010|, o 14:03   

Sky Blue, w tym roku były już dwa meety organizowane przez mhyzego (coś Mikulew wtedy był w macu) i drugi przeze mnie. Też nie widzę sensu organizowania tylu meetingów w przeciągu 3 miesięcy.Ja osbiście wolę poczekać na meeta Mikulewa, a z tego co widzę na filmikach zawsze jest wtedy fan i ludzie nie tylko z Tarnowa...

Edit: a jak ci się nudzi to idź sobie pohasać po lodowisku/stoku/podwórku...
Ostatnio zmieniony przez asiek99 |27 Gru 2010|, o 14:07, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
dinek 
Insomnia Group


Kręcę od: Pokoleń
Ręka: 1p2h
Wiek: 26
Posty: 306
Skąd: Trn
Handel: 100% (+17, 0, 0)
Wysłany: |27 Gru 2010|, o 18:07   

Haha ja lubię meetingować i wpadnę więc możesz mnie dopisać.
A i mi pasuje każda sobota :P
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl