Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Eliminacje do składu na WT

Kto według Ciebie powinien się znaleźć w składzie na WT?
pruCe
13%
 13%  [ 87 ]
Rude Boy
6%
 6%  [ 43 ]
Gibki
11%
 11%  [ 74 ]
Frasio
8%
 8%  [ 53 ]
Harna$
1%
 1%  [ 10 ]
Lawliet
10%
 10%  [ 68 ]
Fahrenheit
11%
 11%  [ 73 ]
Precel
5%
 5%  [ 34 ]
Dawo
0%
 0%  [ 6 ]
Phantasm
0%
 0%  [ 6 ]
Gildor
15%
 15%  [ 101 ]
ShaiiboN
12%
 12%  [ 81 ]
Głosowań: 137
Wszystkich Głosów: 636

Autor Wiadomość
Gildor 
Fingers' Artist


Kręcę od: III 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1656
Skąd: Dywity (Olsztyn)
Handel: 100% (+9, 0, 0)
Wysłany: |20 Gru 2010|, o 19:53   Eliminacje do składu na WT

Dobra, dostałem filmy od większości osób, które się zgłosiły. Poniżej macie ich listę. Proszę Was wszystkich o obejrzenie tych filmów i zagłosowanie w ankiecie. Możecie zagłosować na 5 najlepszych według Was osób, bo tyle mamy miejsc do obstawienia na WT. Oczywiście zachęcam także do komentowania filmów w temacie.

















































Podziękowania należą się każdemu, kto przysłał film (;
_________________


Muzyka Duszy - i nawet jest nowy wpis, z 25 stycznia.
Ostatnio zmieniony przez Gildor |1 Sty 2011|, o 23:47, w całości zmieniany 13 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Akeien 
Użytkownik

Posty: 861
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |1 Sty 2011|, o 12:51   

Lawliet, Shaiibon, Fahrenheit, Gibki i Frasiek. Te comba najbardziej mi przypadły do gustu i na te zagłosuję. Harna$ gratuluję odwagi, ale to większego sensu nie miało. Co mogę powiedzieć? Nie oceniam tylko na podstawie tych filmów, ale także na podstawie ogółu i uznałem, że te osoby będą godnie reprezentować PPP. Byleby się postarali to będzie dobrze.

@Alexio Ty wiesz co znaczy 5 osób?
Ostatnio zmieniony przez Akeien |1 Sty 2011|, o 13:00, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Alexio 
Użytkownik


Kręcę od: 13.01.2010
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 27
Posty: 209
Skąd: Dębica
Handel: 100% (+36, 0, 0)
Wysłany: |1 Sty 2011|, o 12:59   

Fahrenheit, Shaiibon i Gibki. Ładne comba, ale chyba najlepiej Fahrenheit :0

Ale miło by było gdybyś jednak wybrał 5 osób, a nie 3.

Sorki, więc jeszcze pruce i Lawliet też smacznie zakręcili :p
Ostatnio zmieniony przez Gildor |1 Sty 2011|, o 13:12, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wu 
Użytkownik

Kręcę od: 2009
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 112
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+3, 0, 0)
Wysłany: |1 Sty 2011|, o 13:11   

pruCe , Frasio , Fahrenheit , Gildor i ShaiiboN
pruCa , Fahrena i Gildora wybrałem bez żadnego zastanawiania się , gorzej było z pozostałą dwójką . Myślałem nad Lawlietem , ale pomyślałem , że dam mu jeszcze rok :wink: . Wielka szkoda , że Rafau się nie zgłosił
PTP Wymiany/Trades
 
Arti 
Użytkownik


Posty: 300
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |1 Sty 2011|, o 13:36   

Hehe, śmiesznie, że niektórzy pocisnęli fingerlessy co ich u nich nigdy nie widziałem. A co do typów to: bliźniaki, Precel, Lawliet i Frasień. U Szajbona widziałbym więcej koksu, bo potrafi, Gildorowi życzę wymyślniejszego finishera, Precel ma fajne te przejścia i dość dobrze wyglądają, I appreciate this. Lawliet lepszy i dłuższy fl finisher i będzie w porządku, a Frasień to samo co Gil. Taka moja subiektywna opinia co do tych kąb.
PTP Wymiany/Trades
 
Gildor 
Fingers' Artist


Kręcę od: III 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1656
Skąd: Dywity (Olsztyn)
Handel: 100% (+9, 0, 0)
Wysłany: |1 Sty 2011|, o 13:43   

Cholera jasna, wybór jest bardzo trudny. pruCe, Gibki, Fahrenheit i Szajbon - z tymi czterema jakoś nie miałem problemów, bo tutaj pokazali naprawdę klasę, na poziomie światowym. I co najlepsze każdy pokazał klasę w swoim własnym, niepowtarzalnym stylu, a właśnie takiego składu poszukuję - różnorodnego. Ale piąty reprezentant to naprawdę bardzo, ale to bardzo ciężki dla mnie wybór. Waham się ciągle między Rude Boyem a Lawlietem. U Rude Boya nadal czasem nie podoba mi się brak dynamizmu w niektórych połączeniach. Bo płynność masz nie z tej planety, ale Twój styl nie zawsze mi się podoba. Właśnie przez ten dynamizm. No bo sekwencja baków rev jest magiczna, tutaj nie mogę się do niczego przyczepić, ale potem to spowolnienie przy triangle passach psuje wrażenie. Finiszer też nie jest wyrafinowany, mimo że sam takie stosuje =P
Z kolei u Lawlieta, hm. Brakuje mi właśnie takiej rudbojowej płynności, finezji. Zdarzają Ci się niepewne ruchy, czasem nawet widoczne lagi (jak ten w 0:17), czasem zmieniasz kierunki w - dla mnie - zupełnie nieatrakcyjny sposób. Jednak masz bardzo fajne rozkminy, jak ta z counter neobakiem do pinkybak reva w 0:10 albo z połówką RA 34-13 do passa 13-T1. No i koksisz power trickami, finiszer to dla mnie omgwtflol.

Myślałem, że jak napiszę tego posta to odpowiedź sama przyjdzie mi do głowy, ale nadal mam taką samą rozterkę :/ Niestety, w tym przypadku musi zadecydować losowanie, bo inaczej nigdy nie wybiorę. Po głupim losowaniu wypadło na Rude Boya, sory Rami );
_________________


Muzyka Duszy - i nawet jest nowy wpis, z 25 stycznia.
PTP Wymiany/Trades
 
 
macioster 
TSG


Kręcę od: 24.03.08 z prz.
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 593
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+43, 0, 0)
Wysłany: |1 Sty 2011|, o 13:51   

Wybrałem tak:
pruCe- zdecydowanie najlepsze kombo, jeżeli dać pod system z WT, najtrudniejsze, dużo trudnych przejść, kontrola, płynność, n1.
Frasio- Generalnie tak ja pruce, ładny, trudny i płynny spinning.
Lawliet- samym kombem imo nie przeszłeś ale jest stare, ale wiem że umie power triki naj lepiej na naszym kochanym forumku, a to na WT przydatne podobno, soł masz mój głos
Gildor- Mimo że nie lubie Twojegu stylu to widać że przejścia są fikuśne xD. tylko na WT kąt z ENGC pl0x
Tu miałem najtrudniej Fahren a Gibki, jednak po dłuższym zastanowieniu zaznaczyłem Fahrena, komba na dokładnie tym samym poziomie, jednak Fahren ma większe doś imo i pociśnie coś fajnego.

Nie wiem po co Harna$ i Precel cisnęli się na WT, za wcześnie panowie, bo jak narazie z taką marną kontrolą pena nie macie czego tam szukać.
PTP Wymiany/Trades
 
Robbin 
TOL


Wiek: 27
Posty: 280
Handel: 100% (+6, 0, 0)
Wysłany: |1 Sty 2011|, o 14:00   

Oto moje typy:
pruCe-zdecydowanie numer 1.Styl i skill na poziomie światowym.
Frasio,Gildor i ShaiiboN-z nimi również nie miałem problemu.Godnie będą reprezentować Polskę na WT.
Ostatni typ to Fahrenheit-bardzo ładny styl i w ogóle koks.
_________________
http://rockmetalshop.pl/?...bert9@gmail.com
Ostatnio zmieniony przez Robbin |1 Sty 2011|, o 14:02, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Domcior 
Facepalm Artists


Kręcę od: 14.I.2010
Wiek: 32
Posty: 498
Handel: 100% (+14, 0, 0)
Wysłany: |1 Sty 2011|, o 15:19   

Proszę was trochę samokrytycyzmu. Ludzie , chcą się dostać do elity polskiego penspinningu którzy co combo kręcą to samo. To tak , jakbym chciał się dostać na miss universe 2011... Dystans do Siebie błagam ; ) co do głosów.
1.prus
2.Frasień
3.Szajba
4.Gilda
5. mimo że nie startuje to jestem za maciem
_________________
"Pełen nienawiści Świat, staje się dziwny" ~ D.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Rude Boy 
Mielonka



Kręcę od: 09.2007
Wiek: 34
Posty: 993
Skąd: Krk
Handel: 100% (+46, 0, 0)
Wysłany: |1 Sty 2011|, o 16:40   

Gildor
ShaiiboN
pruCe
Fahrenheit
Lawliet

Nic mocniejszego chyba wystawić nie możemy
PTP Wymiany/Trades
 
Maksym 
TOL


Posty: 694
Handel: 100% (+58, 0, 0)
Wysłany: |1 Sty 2011|, o 16:59   

Dałem wybrać mamie (Ja pisałem ona wybierała, edit gild kazał dodać wytłumaczenie to też jej słowa):

PruC - Szybko i ładnie.
Gibas - Robi psychologiczną leniwą ósemkę (w lewo do góry) ręką jak kręci.
Farenhajt - Ładny efekt z cieniem poza ekranem.
Gild - Ładna koszula.
i Lawliet - Bo mamy takie same podkładki w kuchni xD

(Ja bym wybrał ciut inaczej :P , stwierdzam że ocena osoby niewtajemniczonej się przyda.)


Po EDICIE.
Ostatnio zmieniony przez Maksym |1 Sty 2011|, o 19:41, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Cienki 
Mistrz Polski 2009


Kręcę od: VI.07
Ręka: Prawa/ Right
Wiek: 30
Posty: 2229
Skąd: Opole Lubelskie
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |1 Sty 2011|, o 17:03   

Moje typy: prUce, Fahren, Gil, Shaii, Precel

prUce - bardzo szybko się rozwija, ma fajne kminy, chociaż nie reprezentuje polskiego stylu w PS, to chyba dobrze się wpasuje za granicą :p. Poza tym dużo skilla ma, więc uważam że trzeba dać mu szansę.

Fahren - zastanawiałem się nad nim dość, i stwierdziłem, że też raczej będzie się nadawał. Styl też niestety nie jest polski, ale skilla i kreatywności ostatnio jest, więc to może być nasza tajna broń.

Bliźniacy - jak dla mnie pewny typ, może te comba nie są jakieś na ich 100% (z resztą jak większości tutaj) to każdy wie jak kręcą. Wystarczy popatrzyć na Gildora comba z MP, wygrał przecież też ENGC a to o czymś świadczy. Szajbon na MP jakoś nie koksa, ale też jak kręci każdy wie i dobrze wiemy, że ma dobre rozkminy i dużo.

Precel - dobry skill, dobre inv shadowy (nie w tym combie akurat, ale ogólnie), dużo rozkmin, kreatywności i innowacji, jak dla mnie pasuje jak najbardziej.


Brałem też pod uwagę RudeBoya, ale nie wiem, to zależy - jeżeli któryś z powyższych typów się nie sprawdzi, to jak najbardziej powinien wejść, wahałem się między nim, Preclem a Farenhajtem.

Dla mnie Lawliet jeszcze za słabo kręci - powery na końcu to nie wszystko. Poza tym się powtarza, laguje, nie kręci płynnie a w środku combosa same sonici i twistedy niemalże, więc jeszcze nie teraz. Ale myślę, że za rok będzie w sam raz do boju.
_________________

http://www.lastfm.pl/user/CienkiPPP - tego słucham.
http://www.myspace.com/cienkibbx/
PTP Wymiany/Trades
 
 
Precel 
Fingers' Artist

Kręcę od: IX 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 1006
Skąd: Gdańsk/Wwa
Handel: 100% (+285, 0, 0)
Wysłany: |1 Sty 2011|, o 18:07   

Napiszę i swoje typy.

1. Gibki - nie jestem fanem takiego spinningu, ale tutaj trzeba schylić głowę. Mid aroundy i zginanie indexa oO. Takimi ludźmi powinniśmy się chwalić na arenie międzynarodowej. Gibki ma bardzo oryginalny styl i skill też niezły w pyte. Jest chyba najszybciej rozwijającym się penspinnerem w tej stawce. Myślę, że do WT jego skill może jeszcze wzrosnąć o 100%. Jak on się nie dostanie to będzie niezła ściema.

2. pruCe - wahałem się komu dać drugie miejsce. Super styl. Skill akurat w tym combie jakoś nie powala, ale wiem, że stać Cię na dużo więcej ;)

3. Gildor - po prostu koks. Może daleko zajść na WT.

4. Szajbon - patrz wyżej.

5. Rudy - Te triangle passy i ta płynność <3. Kolejny człowiek, którego powinniśmy pokazać światu, by nie myśleli, że PPP ma brzydki styl.

Aha no i Lawliet fajnie kręci, ale uważam, że te power triki są nudne. Powinieneś popracować nad czymś nowym.
_________________

Fingers' Artists
Ostatnio zmieniony przez Precel |1 Sty 2011|, o 20:43, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Krasnal 
Użytkownik


Kręcę od: 03-02-2008
Ręka: 1p2h
Wiek: 29
Posty: 460
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+60, 0, 0)
Wysłany: |1 Sty 2011|, o 18:39   

pruCe
Rude Boy
Fahrenhait
Lawliet
Gildor

nie miałem prawie żadnych wątpliwości

Chwała Preclowi i Gibkiemu za to, że starają się robić nowe rzeczy i bardzo przyjemnie na to patrzeć, ale tam najprostsze triki nie są dopracowane. Zastanawiam się, czy naprawdę to widzicie. Styl polega też na tym, że ktoś nawet wykonując proste combo umie zakręcić naprawdę ładnie (np. combo Wu na czwartą rundę), a nie tylko na tym, że ktoś wykonuje niespotykane triki czy przejścia.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Tmkk 
TSG

Kręcę od: 9 X 2009
Ręka: Prawa
Wiek: 30
Posty: 104
Skąd: Ostrołęka/Warszawa
Handel: 100% (+9, 0, 0)
Wysłany: |1 Sty 2011|, o 19:09   

Więc wg mnie:

Pruce
Gildor
Lawliet
Fahren
Frasio

Kolejnosc losowa.
_________________
http://www.youtube.com/user/tmka3
Ostatnio zmieniony przez Tmkk |1 Sty 2011|, o 21:57, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl