Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Meet Zielona Góra.
Autor Wiadomość
floostar 
Użytkownik


Kręcę od: 15 listopad 2009
Ręka: prawa
Wiek: 28
Posty: 157
Skąd: Zielona Góra
Handel: 95% (+19, 0, -1)
Wysłany: |19 Gru 2010|, o 14:00   Meet Zielona Góra.

Witam. Piszę ten temat już 4 raz... Mam do Was moi drodzy pytanie! Czy ktoś by się pisał na przyjście? :D No nie mogę... Widzę tyle tematów o meetach, ale wszystkie daleko i żaden w lubuskim nie jest... Teraz pomyślcie. Czy byliście już w lubuskim, albo pięknej mieścinie zwanej Zielona Góra? Pamiętajcie! Lubuskie warte zachodu! Odpowiadajcie! termin byśmy uzgodnili. Miejsc jest wiele. Piękna palmiarnia, focus park. ahh. Mam nadzieję, że przemówiłem Wam do rozumów. Pozdrawiam.


floostar.
PTP Wymiany/Trades
 
 
PaoK 
Użytkownik


Ręka: Left
Wiek: 32
Posty: 139
Skąd: Bolesławiec
Handel: 100% (+12, 0, 0)
Wysłany: |20 Gru 2010|, o 13:53   

Dobra propozycja ;)
W Zielonej bywam niekiedy i powiem szczerze, ze to jedno z lepszych miast w jakich bylem.
Mam prawie tyle samo co do Wro, z dojazdem tez nie powinno byc problemów. Tylko teraz kwestia tego jaki termin. Jezeli bedzie jakos grudzien/styczen to raczej odpada, poza tym we wro tez sie juz cos szykuje. Takze obmyslcie jakis sensowny termin. Pzdr.
_________________
"There is no force on Earth more powerful than the will to live"



PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl