Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Osu!
Autor Wiadomość
Lawliet 
Mesi my waifu <3


Kręcę od: Koniec lutego / poczatek marca 2009.
Ręka: Prawa / Right
Wiek: 31
Posty: 777
Skąd: Neuss /WaWa/Edynburg
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |19 Gru 2010|, o 01:39   Osu!

Gra ktoś?
Nick w grze?
Ulubione piosenki?

Ja ostatnio zacząłem grac, koleżanka mi pokazała. Na prawdę bardzo fajna alternatywa Step Manii. Gra się myszka (w podstawowym modzie), oraz klawiszami XY w innym modzie i w "Catch the beat" strzałkami + Shift. Gra jest bardzo fajna i zabija nudę. Poza tym tym multiplayer pozwala na rozgrywkę 8 graczy w tym samym czasie. Ci, co nie maja, a się nudzą - polecam, ci, co maja, zapraszam do gry - póki co ssę i jestem cienki, wiec wygrywajcie, dopóty dopóki jestem slaby.

DL link na stronie : http://osu.ppy.sh/

Ci co nie graja, a chcą grac :

1. Pobieracie Osu ze strony, która podałem.
2. Tworzycie konto na tej stronie.
3. Logujecie się waszymi danymi ze strony w grze.
4. Piosenki pobieracie z : http://osu.ppy.sh/p/beatmaplist
5. Zapisujecie je tam gdzie macie Osu zainstalowane, w folderze "Songs".
6. Gracie.

Tak to wygląda jak to robi pro :


Wersja HQ na YouTube

A tak normalnie :


Wersja HQ na YouTube

Piosenki wybrane randomowo.
_________________

Channel
Blog
Ostatnio zmieniony przez Lawliet |19 Gru 2010|, o 02:08, w całości zmieniany 3 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
SirKamx 
Użytkownik

Ręka: Prawa
Posty: 14
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |25 Wrz 2013|, o 17:32   

Niedawno wrzuciłem nowy filmik na YT więc się pochwalę :D :

Wersja HQ na YouTube

No i udało mi się zejść poniżej #3000 ranku :D
PTP Wymiany/Trades
 
Uchaty 
Użytkownik

Kręcę od: 21-09-2013
Ręka: Prawa
Wiek: 26
Posty: 10
Skąd: Giżycko
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |27 Wrz 2013|, o 18:45   

"SirKamx" napisał/a:
Niedawno wrzuciłem nowy filmik na YT więc się pochwalę :D :

Wersja HQ na YouTube

No i udało mi się zejść poniżej #3000 ranku :D

Gratuluję, też masterowałem tą piosenkę, ale to było dawno, jak jeszcze w to grałem. Popróbuję coś jeszcze xD
PTP Wymiany/Trades
 
 
Isaac 
Użytkownik


Kręcę od: Niedawna
Ręka: Prawa
Posty: 26
Skąd: Łódź
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |27 Wrz 2013|, o 19:02   

A teraz coś ode mnie, ale tym razem pytanie. ;)
Jak dobrze stream'ować czy jakoś tak? Szybkie klikanie na przemian zbytnio mi nie wychodzi. :evil: Mam nadzieję, że Ci dobrzy mi poradzą. ;)

ps: klikam na klawiaturze Z i X
PTP Wymiany/Trades
 
 
SirKamx 
Użytkownik

Ręka: Prawa
Posty: 14
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |27 Wrz 2013|, o 21:08   

"Isaac" napisał/a:
A teraz coś ode mnie, ale tym razem pytanie. ;)
Jak dobrze stream'ować czy jakoś tak? Szybkie klikanie na przemian zbytnio mi nie wychodzi. :evil: Mam nadzieję, że Ci dobrzy mi poradzą. ;)

ps: klikam na klawiaturze Z i X

Nie ma żadnej "tajemnej techniki".
Stramuje się 2 klawiszami, czy to Z/X, czy to w moim wypadku C/V (Z i X już ledwo chodzą i nie nadają się do grania :D ).
Tak naprawdę najlepsza odpowiedź na większość pytań w tej grze jest taka sama jak w Penspinningu: "ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć". Po prostu musisz próbować, aż zacznie wychodzić. No i oczywiście, nie zaczynaj od razu od 200BPM. I jeszcze dochodzi do tego wyczucie rytmu, nie możesz zawsze klikać jak najszybciej, musisz oszacować odpowiednią prędkość z jaką musisz klikać.

"Uchaty" napisał/a:

Gratuluję, też masterowałem tą piosenkę, ale to było dawno, jak jeszcze w to grałem. Popróbuję coś jeszcze xD

Dzięki :D
Wciąż można wbić się w top50, tylko trzeba trochę lepsze accuracy. Może mogłem wbić, ale już mi się nie chciało robić kolejnych restartów, może kiedyś się poprawi.


Ogólnie, to dzisiaj udało mi się jeszcze passnać Big Blacka.
Jeżeli ktoś nie wie co to za mapa, to: http://osu.ppy.sh/s/41823
Polecam samemu spróbować.
PTP Wymiany/Trades
 
Isaac 
Użytkownik


Kręcę od: Niedawna
Ręka: Prawa
Posty: 26
Skąd: Łódź
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |27 Wrz 2013|, o 21:18   

Dzięki SirKamx, spróbuję się wczuć w muzykę. ;)

Zazwyczaj Big Black'a przechodziłem nawet nie połowę (z wiadomego mego powodu..), a szacunek, że ktoś w ogóle potrafi go przejść! ;) Btw. Które macie lv w osu? :)
Ostatnio zmieniony przez Isaac |27 Wrz 2013|, o 21:19, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
tatitoruti 
Użytkownik

Kręcę od: kilku lat
Ręka: prawa
Wiek: 29
Posty: 52
Skąd: warszawa
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |28 Wrz 2013|, o 08:30   

mam 53 lvl ale gram tylko ctb jak by ktos chcial w to pograc piszcie na moje gg 47115510 dzis pewnie caly dzien na kompie <chory>
PTP Wymiany/Trades
 
SirKamx 
Użytkownik

Ręka: Prawa
Posty: 14
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |28 Wrz 2013|, o 10:48   

"Isaac" napisał/a:
Btw. Które macie lv w osu? :)

Właśnie dzisiaj wbiłem 98 :D
http://osu.ppy.sh/u/1549620

"tatitoruti" napisał/a:
mam 53 lvl ale gram tylko ctb jak by ktos chcial w to pograc piszcie na moje gg 47115510 dzis pewnie caly dzien na kompie <chory>

Ja tam raczej gram tylko w ten "główny". Może czasami jak mi się nudzi to zagram inny tryb, ale jakoś nie ciągnie mnie do nich.
Ostatnio zmieniony przez SirKamx |28 Wrz 2013|, o 10:52, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Uchaty 
Użytkownik

Kręcę od: 21-09-2013
Ręka: Prawa
Wiek: 26
Posty: 10
Skąd: Giżycko
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |29 Wrz 2013|, o 11:21   

BB przeszedłeś? No to gz, bo ja tego nie dam rady przejść nigdy xD
PTP Wymiany/Trades
 
 
SirKamx 
Użytkownik

Ręka: Prawa
Posty: 14
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |3 Paź 2013|, o 21:04   

"Uchaty" napisał/a:
BB przeszedłeś? No to gz, bo ja tego nie dam rady przejść nigdy xD

Dzięki :D . Też tak kiedyś myślałem, ale jakoś dało radę.
A to z dzisiaj:

W sumie moja pierwsza topka tak na "serio".
PTP Wymiany/Trades
 
Isaac 
Użytkownik


Kręcę od: Niedawna
Ręka: Prawa
Posty: 26
Skąd: Łódź
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |4 Paź 2013|, o 07:01   

Świetne. Gj, naprawdę - Gj. Choćbym chciał to nigdy się niedostane, ale może jeszcze troszkę doświadczenia z mojej strony i będzie dobrze, lecz zapewne nie tak dobrze. ;)
PTP Wymiany/Trades
 
 
SirKamx 
Użytkownik

Ręka: Prawa
Posty: 14
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |4 Paź 2013|, o 08:27   

Wystarczy grać i chcieć. Po prostu wierzyć, że kiedyś da radę tylko trzeba jeszcze trochę poćwiczyć.
Ostatnio zmieniony przez SirKamx |4 Paź 2013|, o 08:28, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Uchaty 
Użytkownik

Kręcę od: 21-09-2013
Ręka: Prawa
Wiek: 26
Posty: 10
Skąd: Giżycko
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |4 Paź 2013|, o 15:24   

of 705. Na pewno ktoś Cię pobiję, ale nie ukrywajmy, jest to wyczyn :D
PTP Wymiany/Trades
 
 
SirKamx 
Użytkownik

Ręka: Prawa
Posty: 14
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |4 Paź 2013|, o 16:50   

"Uchaty" napisał/a:
of 705. Na pewno ktoś Cię pobiję, ale nie ukrywajmy, jest to wyczyn :D

Wcześniejszy gościu który był na #1 siedział tam już prawie od 3 lat, więc nie wiem czy nagle komuś by się zachciało pobijać mnie :D .
Ostatnio zmieniony przez SirKamx |4 Paź 2013|, o 16:51, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Rafik 
Użytkownik

Kręcę od: II2008
Ręka: prawa
Wiek: 30
Posty: 459
Skąd: Wrocław
Handel: 100% (+11, 0, 0)
Wysłany: |4 Paź 2013|, o 20:49   

nikt w manie nie gra :<
PTP Wymiany/Trades
 
SirKamx 
Użytkownik

Ręka: Prawa
Posty: 14
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |4 Paź 2013|, o 22:12   

"Rafik" napisał/a:
nikt w manie nie gra :<

Akurat ja dzisiaj grałem.
Ostatnio trochę pogrywam, ponieważ chcę zdobyć achievement z 40 tysiącami kliknięć.
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl