Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Projekt moda
Autor Wiadomość
Lezek 
Użytkownik


Kręcę od: Październik 2010 (Fundamentale od 2007)
Ręka: prawa
Wiek: 27
Posty: 116
Skąd: Gogolin
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |16 Gru 2010|, o 20:37   Projekt moda

Tak sobie rozkminiałem jakiego moda złożyłbym, gdybym nie był ograniczony konkretnymi częściami i wymyśliłem taki oto projekt.

Jest to coś w rodzaju długopisu klikającego, który po założeniu capa zamienia się w prawie dwustronnego moda.



Budowa:
Od góry - ciężkie tipy (np. Airfity), dwuwarstwowy grip (Coś w rodzaju Airfit/Dr. Gripa), Jakiś ładnie pasujący, dość długi cap (tak, żeby po nałożeniu na clickera nie było zbyt dużego wybrzuszenia), kliker (musi być lekki, żeby COG był mniej więcej na środku), plastkowa rureczka (na którą naklejało by się inserta, co znacznie ułatwiło by sprawę) która zmieściłaby się do body, body (myślałem nad czymś o grubości Crayoli, koniecznie clear) na które dałoby sie nakręcić tipa (takiego samego jak jest po drugiej stronie), grip i tip tak samo jak po drugiej stronie.

Na obrazku zapomniałem dodać, że oczywiście będzie tam w środku wkład.

Chcętnie bym coś takiego złożył, ale nie znam się na częściach i nie wiem czy dałoby się takie cudo skonstruować. Pewnie wielu z was skrytykuje pomysł i powie, że zrobienie czegoś takiego jest niemożliwe i że fantazjuję, no ale cóż... Spróbować można. Liczę na to, że komuś pomysł się spodoba.

PS. Proporcje moda oczywiście powinny być trochę inne niż na rysunku. Myślę, że długość moda powinna wynosić jakieś 20-22 cm.
Ostatnio zmieniony przez Lezek |16 Gru 2010|, o 20:37, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
oljan 
Użytkownik

Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 221
Skąd: Gdańsk
Handel: 100% (+16, 0, 0)
Wysłany: |16 Gru 2010|, o 21:11   

Co do clear body dość grubego to może nadało by się clear body KT? Clear body KT

Ale nie wiem czy nie będzie za krótkie... I czy się w ogóle nada. Ze spoko też można złożyć grube clear body. Ale to już będzie naprawde grube.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Clos 
Użytkownik


Kręcę od: XII.2010 r.
Ręka: Prawa
Posty: 3
Skąd: Złota
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |17 Gru 2010|, o 15:45   

Coś mi się wydaje, że będzie za krótki.Wygląd : Może być ładny, ale może będzie się źle kręciło.Spróbuj...Może się uda :wink:
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl