Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Hiro&krzycholek- III zamówienie z penwisha
Autor Wiadomość
Hiro 
Użytkownik

Kręcę od: 16 Stycznia 2010
Ręka: Prawa
Wiek: 26
Posty: 307
Skąd: Lubaczów
Handel: 94,12% (+32, 2, 0)
WysÅ‚any: |9 Gru 2010|, o 17:35   Hiro&krzycholek- III zamówienie z penwisha


Oceny wymian z tym u¿ytkownikiem
% pozytywnychPozytywnychNeutralnychNegatywnych
94,12%+3220

Bam bam, witamy was serdecznie.
Żeby nie wywoływac zirytowanych osób, zamówienie nie jest do końca naszą inwencją- po prostu kilka osób nalegało na ponowne zamówienie, więc oto i zamówionko.



1) Korzystając z zamówienia akceptujesz regulamin.
2) Jeśli nie będzie długopisu, o który ci chodzi- zwracamy ci kasę. Jeśli będzie, wysyłamy PM do ciebie. Masz 24 godziny na odpowiedź- nie chcemy opóźnić zamówienia. Jeśli nie otrzymamy odpowiedzi, wybieramy kolor najbardziej bliski temu, który chciałeś.
3)Zamówienia składajcie w takiej formie:
Ilość/ Nazwa długopisu/ Kolor/ Cena za jedną sztukę x ilość= koszt całkowity.
Przykład:
1x Hybrid gel Grip - Blue/ 2,75$ x1= 2,75$
4) Wszystkie rzeczy z Penwisha prosimy o pomnożenie przez kurs dolara , do którego dodajemy 2.5%- niestety, prowizja za zamianę waluty na PP<nie nasz wymysł, ale wymóg PP>+20%, jaką jest prowizja.
5) Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody wyrządzone przez pocztę.
6) Wpłacając nam pieniądze, powierzasz nam je aż do momentu zakończenia zamówienia. Wszelkie nadpłaty będą zwracane po zakończeniu zamówienia.
7)PÅ‚acisz:
-za towar(+20% prowizji)
-za przesyłkę(Koszt/liczba zamawiających).
-Za przesyłkę do twojego domu( prio zwykły, bo szybszy<na życzenie polecony prio>)*.
8) Obowiązują zniżki:
-Dla osób uczestniczących w poprzednim zamówieniu tylko 15 % prowizji.
-Świąteczna promocja!Osoby zamawiające towar o wartości powyżej 50 dolarów dostają zniżkę- minus 5% z ogólnej prowizji(20% lub 15% - 5%=15% lub 10%)
9)Tu wyjątkowe- nie ma dl zamówień i wpłat, tzn. jest, taki, iż do 16 grudnia piniądz ma być na koncie. Czyli dl wpłat i zamówien jednoczesny- 16 grudnia.

*W zależności od ilości długopisów. Jeżeli będziesz zamawiał dużo wysyłamy paczką, wtedy opłata za przesyłkę wynosi 11zł


Dlaczego taki deadline? Nie chcemy, by było to kolejne długaśne zamówienie. Chcemy, byście, no wiecie, przy blasku domowego kominka cieszyli się długopisami, innymi słowy- by paczki doszły do was przed Wigilią- no dobra, przed Nowym Rokiem.
No, także miłego. [/b]

P.S: Nie mówcie, że zły dl, jak się nikt przed 16 nie zgłosi, to przedłużymy do 1 stycznia.
P.S2: Osób zamawiających w I zamówieniu(Hiro&Kuruse)nie obowiązuje zniżka o 5% z prowizji.
Ostatnio zmieniony przez Hiro |9 Gru 2010|, o 18:19, w caÅ‚oÅ›ci zmieniany 4 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
Ryjokop 
Użytkownik


Kręcę od: A kto się pyta? Nie moge rozmawiać z obcymi
Ręka: Prawa
Posty: 134
SkÄ…d: Witkowo
Handel: 100% (+34, 0, 0)
WysÅ‚any: |18 Gru 2010|, o 19:05   

Prikos, że co kur##?!! Ja tam zamawiam prezenty na święta a ty mi mówisz że w poniedziałek będzie dopiero przelane :facepalm:

Przez takie coÅ› moje prezenty legnÄ… w gruzach!!!

Szlak mnie trafi jak paka nie będzie do 22 u mnie :!:

Stary, rozumiem emocje i w ogóle, ale to nie powód żeby tak spamić emotkami, a pokemonów tu niestety nie chcemy. Aż raziło w oczy. Przykro mi, ale warn.
_________________



Romet 727
Gry na PSP
KillZone3 PS3

Ostatnio zmieniony przez Gildor |18 Gru 2010|, o 19:16, w caÅ‚oÅ›ci zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
MaÅ‚y Głód 
Użytkownik


Kręcę od: 03.2010
Ręka: prawa
Wiek: 30
Posty: 12
Skąd: Toruń
Handel: 100% (+25, 0, 0)
WysÅ‚any: |18 Gru 2010|, o 21:08   

Miejmy nadzieję, że dojdzie po nowym roku. Miejmy również nadzieję, że to nie będzie 2012 :mrgreen: Trochę więcej cierpliwości ludzie.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Hiro 
Użytkownik

Kręcę od: 16 Stycznia 2010
Ręka: Prawa
Wiek: 26
Posty: 307
Skąd: Lubaczów
Handel: 94,12% (+32, 2, 0)
WysÅ‚any: |20 Gru 2010|, o 18:19   

Nie mam jeszcze tylko przelewu od Prikosa. Ale zakładając, że dojdzie jutro, to zapowiada się w miarę szybko paczka. Nie obiecuję, ale przed nowym rokiem powinna być u was.
PTP Wymiany/Trades
 
Hiro 
Użytkownik

Kręcę od: 16 Stycznia 2010
Ręka: Prawa
Wiek: 26
Posty: 307
Skąd: Lubaczów
Handel: 94,12% (+32, 2, 0)
WysÅ‚any: |21 Gru 2010|, o 15:43   

Hm, sądze, że nie wyrobimy się przed Wigilią. Cóż, postaram się, aby paczka doszła na poniedziałek, dwudziestego któregoś grudnia.

Tsu, i inni komenatorzy, don't comments.
PTP Wymiany/Trades
 
Bulwi$ 
Użytkownik


Kręcę od: Marzec 2010
Ręka: prawa
Wiek: 28
Posty: 79
SkÄ…d: Gliwice
Handel: 100% (+13, 0, 0)
WysÅ‚any: |27 Gru 2010|, o 17:57   

I jak tam ??
_________________
I tak nie wiesz, co zaraz będzie:P

RadoX to pałaXD
PTP Wymiany/Trades
 
 
Ryjokop 
Użytkownik


Kręcę od: A kto się pyta? Nie moge rozmawiać z obcymi
Ręka: Prawa
Posty: 134
SkÄ…d: Witkowo
Handel: 100% (+34, 0, 0)
WysÅ‚any: |28 Gru 2010|, o 16:30   

Bulwi$, jak narazie ( wtorek ) u mnie listonosz zapukał tylko i wyłącznie z reklamom "biedronki" czyli paki nie mam jak na dziś dzień może jutro. Jak ktoś już ma to niech pisze,,,,,,,,,
_________________



Romet 727
Gry na PSP
KillZone3 PS3

PTP Wymiany/Trades
 
 
MaÅ‚y Głód 
Użytkownik


Kręcę od: 03.2010
Ręka: prawa
Wiek: 30
Posty: 12
Skąd: Toruń
Handel: 100% (+25, 0, 0)
WysÅ‚any: |29 Gru 2010|, o 07:26   

To może lepiej niech Hiro powie czy wysłał paczki albo czy w ogóle do niego doszła paczka z PW.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Hiro 
Użytkownik

Kręcę od: 16 Stycznia 2010
Ręka: Prawa
Wiek: 26
Posty: 307
Skąd: Lubaczów
Handel: 94,12% (+32, 2, 0)
WysÅ‚any: |29 Gru 2010|, o 12:09   

Mhm. Jeszcze nie doszła. O dziwo. Ale dawajcie adresy.
PTP Wymiany/Trades
 
Manualist 
Użytkownik

Kręcę od: IV 2010
Ręka: prawa
Wiek: 26
Posty: 69
Skąd: Piła
Handel: 100% (+10, 0, 0)
WysÅ‚any: |4 Sty 2011|, o 17:59   

Popieram. Hiro wyjechał gdzieś, czy co? A wysłali w ogóle długopiski z penwisha? Święta się dawno skończyły, powoli zaczynam się martwić...

PS Hiro napisz coÅ›!
PS2 Jeśli w gratisach byłoby G3 nieważne jakie to błagam o nie, bo mi pękł cap 3 dni po deadline'ie.
PTP Wymiany/Trades
 
 
krzycholek 
Użytkownik


Kręcę od: październik 09
Ręka: prawa
Wiek: 26
Posty: 231
Skąd: Wrocław
Handel: 100% (+18, 0, 0)
WysÅ‚any: |4 Sty 2011|, o 20:16   

Jakieś przedłużenie było, szczegółów nie znam lecz Hiro zna. Spokojnie paczka jest bezpieczna. Hiro przyjdzie to napisze. Nie martwcie się, to nie jest cło. ;)
_________________
http://www.formspring.me/krzycholek
Ostatnio zmieniony przez krzycholek |4 Sty 2011|, o 21:38, w caÅ‚oÅ›ci zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Hiro 
Użytkownik

Kręcę od: 16 Stycznia 2010
Ręka: Prawa
Wiek: 26
Posty: 307
Skąd: Lubaczów
Handel: 94,12% (+32, 2, 0)
WysÅ‚any: |4 Sty 2011|, o 21:42   

papa master, cap g3 będzie spokojnie, nie zależnie od gratisu, bo mam kilka na stanie, i tylko leżą. Chyba, bo nie wiem, ile ich mam.

Zapłaciłem za pakę w sobotę(nie komentować!). I niestety, jakoś zamówienie nie wysłane. Sam też się martwię, no z drugiej strony też Eryk pisał coś o problemach z dostawą. Ale nie martwcie się o moją wiarygodność, bo mogę wam cyknąć screena. Jeśli chcecie, ale jeśli ufacie, to.. Cóż, każdy ma prawo.
PTP Wymiany/Trades
 
Ryjokop 
Użytkownik


Kręcę od: A kto się pyta? Nie moge rozmawiać z obcymi
Ręka: Prawa
Posty: 134
SkÄ…d: Witkowo
Handel: 100% (+34, 0, 0)
WysÅ‚any: |5 Sty 2011|, o 06:57   

Dobra spokojnie tylko chciałbym znać szacowany czas dostawy już do mnie do domu. Może w 2 tygodnie się wyrobicie??
_________________



Romet 727
Gry na PSP
KillZone3 PS3

PTP Wymiany/Trades
 
 
Hiro 
Użytkownik

Kręcę od: 16 Stycznia 2010
Ręka: Prawa
Wiek: 26
Posty: 307
Skąd: Lubaczów
Handel: 94,12% (+32, 2, 0)
WysÅ‚any: |6 Sty 2011|, o 15:38   

Sorry, I just finished my graduate school entrance application today. I have so many orders to prepare now...
I will send your package by plane of course. It will be sent tomorrow.

No, i mamy wyjaśnienie. Eryk wspominał coś, jak gadaliśmy wolno(znaczy luźno), że robi jakiś projekt, ale nie myślałem, że opóźni to zamówienie. No, i paka zostanie nadana jutro.
Chcecie screeny?

A łapcie, żeby nie było mówienia, żem oszust.
Ostatnio zmieniony przez Hiro |6 Sty 2011|, o 15:45, w caÅ‚oÅ›ci zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
Hiro 
Użytkownik

Kręcę od: 16 Stycznia 2010
Ręka: Prawa
Wiek: 26
Posty: 307
Skąd: Lubaczów
Handel: 94,12% (+32, 2, 0)
WysÅ‚any: |10 Sty 2011|, o 18:31   

Paczka wyleciała już z ameryki, więc teraz tylko czekać.


Offtop: Wow, nie uwierzycie! Paczka jest dodana do bazy poczty polskiej mimo, że jeszcze nie jest w Polsce! Z tym się jeszcze nie spotkałem, bo jak paczka była ekonomiczna, a widziałem już, że "dostarczono"(tzn. do polski, wtedy już tracking z USA nie jest potrzebny), to czekałem jeszcze 2-3 dni na dodanie do bazy.. Hm.. Szok :O
Ostatnio zmieniony przez Hiro |10 Sty 2011|, o 18:35, w caÅ‚oÅ›ci zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Hiro 
Użytkownik

Kręcę od: 16 Stycznia 2010
Ręka: Prawa
Wiek: 26
Posty: 307
Skąd: Lubaczów
Handel: 94,12% (+32, 2, 0)
WysÅ‚any: |13 Sty 2011|, o 18:49   

Hejhej, dlaczego mam tak mało adresów? Więcej, więcej, bo paka będzie prawdopodobnie jutro!
PTP Wymiany/Trades
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl