Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Hiro&krzycholek- III zamówienie z penwisha
Autor Wiadomość
Hiro 
Użytkownik

Kręcę od: 16 Stycznia 2010
Ręka: Prawa
Wiek: 26
Posty: 307
Skąd: Lubaczów
Handel: 94,12% (+32, 2, 0)
WysÅ‚any: |9 Gru 2010|, o 17:35   Hiro&krzycholek- III zamówienie z penwisha


Oceny wymian z tym u¿ytkownikiem
% pozytywnychPozytywnychNeutralnychNegatywnych
94,12%+3220

Bam bam, witamy was serdecznie.
Żeby nie wywoływac zirytowanych osób, zamówienie nie jest do końca naszą inwencją- po prostu kilka osób nalegało na ponowne zamówienie, więc oto i zamówionko.



1) Korzystając z zamówienia akceptujesz regulamin.
2) Jeśli nie będzie długopisu, o który ci chodzi- zwracamy ci kasę. Jeśli będzie, wysyłamy PM do ciebie. Masz 24 godziny na odpowiedź- nie chcemy opóźnić zamówienia. Jeśli nie otrzymamy odpowiedzi, wybieramy kolor najbardziej bliski temu, który chciałeś.
3)Zamówienia składajcie w takiej formie:
Ilość/ Nazwa długopisu/ Kolor/ Cena za jedną sztukę x ilość= koszt całkowity.
Przykład:
1x Hybrid gel Grip - Blue/ 2,75$ x1= 2,75$
4) Wszystkie rzeczy z Penwisha prosimy o pomnożenie przez kurs dolara , do którego dodajemy 2.5%- niestety, prowizja za zamianę waluty na PP<nie nasz wymysł, ale wymóg PP>+20%, jaką jest prowizja.
5) Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody wyrządzone przez pocztę.
6) Wpłacając nam pieniądze, powierzasz nam je aż do momentu zakończenia zamówienia. Wszelkie nadpłaty będą zwracane po zakończeniu zamówienia.
7)PÅ‚acisz:
-za towar(+20% prowizji)
-za przesyłkę(Koszt/liczba zamawiających).
-Za przesyłkę do twojego domu( prio zwykły, bo szybszy<na życzenie polecony prio>)*.
8) Obowiązują zniżki:
-Dla osób uczestniczących w poprzednim zamówieniu tylko 15 % prowizji.
-Świąteczna promocja!Osoby zamawiające towar o wartości powyżej 50 dolarów dostają zniżkę- minus 5% z ogólnej prowizji(20% lub 15% - 5%=15% lub 10%)
9)Tu wyjątkowe- nie ma dl zamówień i wpłat, tzn. jest, taki, iż do 16 grudnia piniądz ma być na koncie. Czyli dl wpłat i zamówien jednoczesny- 16 grudnia.

*W zależności od ilości długopisów. Jeżeli będziesz zamawiał dużo wysyłamy paczką, wtedy opłata za przesyłkę wynosi 11zł


Dlaczego taki deadline? Nie chcemy, by było to kolejne długaśne zamówienie. Chcemy, byście, no wiecie, przy blasku domowego kominka cieszyli się długopisami, innymi słowy- by paczki doszły do was przed Wigilią- no dobra, przed Nowym Rokiem.
No, także miłego. [/b]

P.S: Nie mówcie, że zły dl, jak się nikt przed 16 nie zgłosi, to przedłużymy do 1 stycznia.
P.S2: Osób zamawiających w I zamówieniu(Hiro&Kuruse)nie obowiązuje zniżka o 5% z prowizji.
Ostatnio zmieniony przez Hiro |9 Gru 2010|, o 18:19, w caÅ‚oÅ›ci zmieniany 4 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
Manualist 
Użytkownik

Kręcę od: IV 2010
Ręka: prawa
Wiek: 26
Posty: 69
Skąd: Piła
Handel: 100% (+10, 0, 0)
WysÅ‚any: |13 Sty 2011|, o 19:11   

No w końcu, jak nie będziesz miał wszystkich adresów to będziesz czekał, czy od razu wyślesz do tych po ci przesłali?

PS. ProszÄ™ o tego G3 :!:
PTP Wymiany/Trades
 
 
Hiro 
Użytkownik

Kręcę od: 16 Stycznia 2010
Ręka: Prawa
Wiek: 26
Posty: 307
Skąd: Lubaczów
Handel: 94,12% (+32, 2, 0)
WysÅ‚any: |15 Sty 2011|, o 13:08   

No wreszcie, już się bałem, że paka zaginęła. Dlaczego? Bo teoretycznie powinna być wczoraj(Wiecie, zero aktualizacji danych, ostatnia informacja to wylot z Ameryki). A co widzę? Że dziś rano przyleciała dopiero do Polski :) Brawo dla poczty, chyba we wtorek mogę mieć pakę. Jak chcecie, to screeny mogę zarzucić.
Ostatnio zmieniony przez Hiro |15 Sty 2011|, o 13:09, w caÅ‚oÅ›ci zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Ryjokop 
Użytkownik


Kręcę od: A kto się pyta? Nie moge rozmawiać z obcymi
Ręka: Prawa
Posty: 134
SkÄ…d: Witkowo
Handel: 100% (+34, 0, 0)
WysÅ‚any: |15 Sty 2011|, o 18:11   

We wtorek u ciebie, czyli jak się postarasz i wyślesz jeszcze w wtorek to w piątek wszystko powinno być u nas.
/ ja wyjeżdżam w sobotę (22.01.2011) i nie wiem czy paczka zdąży, ale powinno być oki
_________________



Romet 727
Gry na PSP
KillZone3 PS3

PTP Wymiany/Trades
 
 
Hiro 
Użytkownik

Kręcę od: 16 Stycznia 2010
Ręka: Prawa
Wiek: 26
Posty: 307
Skąd: Lubaczów
Handel: 94,12% (+32, 2, 0)
WysÅ‚any: |16 Sty 2011|, o 11:50   

Hm, wiecie, najpierw, we wtorek wyślę tym, którzy mają prio polecony. Dlaczego? Bo paka do nich dojdzie w piątek. Nie chodzi tu o lenistwo, ale wracam z Rzeszowa we wtorek, o 13 będe w domu i na pewno wszystkiego nie ogarnę. Nie, że jakieś priorytety, jednakże dla zwykłych prio niepoleconych i tak paka dojdzie w czwartek(znaczy zamówione peny, i prawdopodobnie). Ewentualnie, jak poleconych będzie baardzo mało, to nadam jeszcze kilka prio niepoleconych.
Ostatnio zmieniony przez Hiro |16 Sty 2011|, o 12:14, w caÅ‚oÅ›ci zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Hiro 
Użytkownik

Kręcę od: 16 Stycznia 2010
Ręka: Prawa
Wiek: 26
Posty: 307
Skąd: Lubaczów
Handel: 94,12% (+32, 2, 0)
WysÅ‚any: |18 Sty 2011|, o 13:02   

... Dziś rano o 6.55 paczka doszła do Lubaczowa..
JUŻ KUHWA LEEEEEEEEEEEEEECĘ!
PTP Wymiany/Trades
 
Hiro 
Użytkownik

Kręcę od: 16 Stycznia 2010
Ręka: Prawa
Wiek: 26
Posty: 307
Skąd: Lubaczów
Handel: 94,12% (+32, 2, 0)
WysÅ‚any: |18 Sty 2011|, o 13:37   

http://www.youtube.com/watch?v=Q6cD058gWUM

;3 Peny roześlę jutro.
PTP Wymiany/Trades
 
Ryjokop 
Użytkownik


Kręcę od: A kto się pyta? Nie moge rozmawiać z obcymi
Ręka: Prawa
Posty: 134
SkÄ…d: Witkowo
Handel: 100% (+34, 0, 0)
WysÅ‚any: |18 Sty 2011|, o 14:01   

Hura nareszcie peny!!
Aha i sprawa z tym moim wyjazdem jest już ustalona - sąsiadka odbierze peny i inne moje paczki więc jak co to nie martwcie się o opóźnienie z mojej winy ^^
Pozdro

@edit 19.01.2011/19:03

Mam pytanie paczka została wysłana??
_________________



Romet 727
Gry na PSP
KillZone3 PS3

Ostatnio zmieniony przez Ryjokop |19 Sty 2011|, o 19:03, w caÅ‚oÅ›ci zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Poszukiwacz 
Użytkownik


Kręcę od: Niewiem
Ręka: Obie
Wiek: 27
Posty: 22
Skąd: Wrocław
Handel: 100% (+1, 0, 0)
WysÅ‚any: |21 Sty 2011|, o 14:44   

Ha ha peny są już u mnie. Wszystko ok tylko jedno ale. Ale czemu mój sailor wygląda jak by ktoś go gryzł??????
_________________
I'm find you! A tak poza tym mówcie mi Poszu...
PTP Wymiany/Trades
 
 
Ryjokop 
Użytkownik


Kręcę od: A kto się pyta? Nie moge rozmawiać z obcymi
Ręka: Prawa
Posty: 134
SkÄ…d: Witkowo
Handel: 100% (+34, 0, 0)
WysÅ‚any: |21 Sty 2011|, o 15:48   

U mnie wszystko jest Ok. Moje saliory trochę wydają się wyblaknięte ale jak na gratis to super ^^. Poza tym nie mam zastrzeń :grin:
Pozdrawiam Ryjokop
_________________



Romet 727
Gry na PSP
KillZone3 PS3

PTP Wymiany/Trades
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl