Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Turniej SA, Runda Pierwsza, Walka druga

Kto lepiej zakręcił?
Damillo_lbk
57%
 57%  [ 15 ]
Mormegil
42%
 42%  [ 11 ]
Głosowań: 26
Wszystkich Głosów: 26

Autor Wiadomość
Virtil 
Użytkownik


Kręcę od: 27.02.2010
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 143
Skąd: Gdańsk
Handel: 100% (+16, 0, 0)
Wysłany: |4 Gru 2010|, o 22:14   Turniej SA, Runda Pierwsza, Walka druga

Członkowie Shadow Artists postanowili zrobić sobie mały turniej = ).

Tsuguri
Adio

Damillo_lbk
Mormegil

Jacob
Virtil

Robbin25
Dinek

W takich parach występujemy w pierwszej rundzie po wcześniejszym losowaniu.

Liczę, że skoro tutaj głosujesz napiszesz coś w innych battles z naszego turnieju.
Proszę o głosy o opinie, co tu więcej napisać ... Hmmm

No nie wiem, jak coś przyjdzie mi do głowy to opiszę jeszcze co nie co ^^.

Z góry dzięki ;) .

A teraz zawodnicy i comba:

Damillo_lbki


Wersja HQ na YouTube

Mormegil


Wersja HQ na YouTube
Ostatnio zmieniony przez Virtil |4 Gru 2010|, o 22:21, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Rapan 
Użytkownik


Kręcę od: Stycznia 2010
Ręka: prawa
Wiek: 27
Posty: 485
Skąd: Lębork
Handel: 100% (+8, 0, 0)
Wysłany: |4 Gru 2010|, o 22:28   

Nagrałem w sumie, żeby było, bo nie mam pojęcia dlaczego, ale raczej mi nie zależy zbytnio żeby wygrać i szczerze mówiąc jakoś mi się nie chciał,o, to combo zostało nagrane najszybciej w mojej karierze ;) W sensie najmniej czasu mi zajęło nagranie jego :) W ogóle średnio mi się chce turniejować, ale nie mówię, że do comba w ogóle się nie przyłożyłem, ale też nie bardzo. Prrr co ja w ogóle piszę ? :facepalm:

Mormegil - widać, że się przyłożył bardziej i bardziej mu zależy, ładna płynność i ciekawe łączenia, a wristaround o_O nie wystarczy pięknie Ci wyszedł, chyba nigdy nie widziałem ładniej wykonanego. Gratulacje i oczywiście nie będzie zdziwieniem, że głos na Ciebie (:

Edit: A i jeszcze zapomniałem, sorki za jakość, ale już chciałem szybko oddać combo i nie pozwoliłem youtubie do końca filmiku przetworzyć :) I w ogóle to nowy kąt znalazłem :)
Ostatnio zmieniony przez Rapan |4 Gru 2010|, o 22:31, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mormegil 
Użytkownik


Kręcę od: od od od... JUŻ
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 276
Skąd: Kroscienko N/D
Handel: 93,75% (+15, 1, 0)
Wysłany: |4 Gru 2010|, o 22:55   

No to tak nie umiem długich postów pisać ale się postaram coś napisać :]

Damillo:Combo dość ładne piękny finisher tylko kąt mi się nie podobał
Ja:To tak fs nagrałem za 4 próbą więc jako tako się nie przykładałem.Myślałem że trochę dłuższy ten fs.

Głos na Ciebie
_________________



[/rul]
PTP Wymiany/Trades
 
 
Suriel 
Użytkownik


Kręcę od: 1.12.09
Ręka: Juz Obie :>
Wiek: 32
Posty: 252
Skąd: KIelce (CK)
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |4 Gru 2010|, o 23:00   

Dlaczego zawsze jak ktos nakreci gorsze combo to pisze ze sie nei przylozyl, nie mial casu, ochoty i wgl. dla mnie to bezsens. poza tym jak patrze jak ktos robi ta>charge w t1>cos dalej to poprostu mniec cos trafia....dlatego tu pozostawiam remis

p.s. choc jest remis to jednak z wiekszym wskazaniem na mormegila
_________________
"Maksym napisał/a:
"[Czw 23] Maksym: Suriel spoko gościu


>>>Pomozcie w rozwoju miasta<<<
>>>A tu dajecie moim ludzikom zatrudnienie :D <<<
PTP Wymiany/Trades
 
 
Robbin 
TOL


Wiek: 27
Posty: 280
Handel: 100% (+6, 0, 0)
Wysłany: |5 Gru 2010|, o 10:16   

Damillo:bardzo dobre combo, płynność ok, głos na Ciebie

Mormegil: to samo co u przeciwnika, ale combo jednak trochę za krótkie.
_________________
http://rockmetalshop.pl/?...bert9@gmail.com
PTP Wymiany/Trades
 
Adio 
Użytkownik


Kręcę od: 18 maja 2008r.
Ręka: prawa (2p 1h)
Wiek: 27
Posty: 407
Skąd: Tychy
Handel: 100% (+56, 0, 0)
Wysłany: |5 Gru 2010|, o 13:14   

@Robin: Po dlugosci comba nie mozna o tym jaki comboss byl.

@Mormegil: Nagrales zajebiste combo. Widac ze poszdles bardziej na koks niz na styl :wink: Moze zeczywiscie troche krotkawe ale ogolnie ok.
Jedyne co mi sie ne podobalo to to machanie reka po catym kadrze. To Cie niestety odsunelo u mnie na 2-gi plan.

@Damillo: Ladne, plynne, sylowe combo. Bardzo mi sie podobalo. Finisher troche anemiczny, ale ok :wink:
Glos na Ciebie.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Adio 
Użytkownik


Kręcę od: 18 maja 2008r.
Ręka: prawa (2p 1h)
Wiek: 27
Posty: 407
Skąd: Tychy
Handel: 100% (+56, 0, 0)
Wysłany: |5 Gru 2010|, o 13:20   

Kwestia gustu :wink:

ej ziomki dzieki mnie nacie remis :D
Ostatnio zmieniony przez Adio |5 Gru 2010|, o 13:21, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Rapan 
Użytkownik


Kręcę od: Stycznia 2010
Ręka: prawa
Wiek: 27
Posty: 485
Skąd: Lębork
Handel: 100% (+8, 0, 0)
Wysłany: |5 Gru 2010|, o 14:07   

"Suriel" napisał/a:
Dlaczego zawsze jak ktos nakreci gorsze combo to pisze ze sie nei przylozyl, nie mial casu, ochoty i wgl. dla mnie to bezsens. poza tym jak patrze jak ktos robi ta>charge w t1>cos dalej to poprostu mniec cos trafia....dlatego tu pozostawiam remis

p.s. choc jest remis to jednak z wiekszym wskazaniem na mormegila


Czy ja napisałem, albo Mormegil, że combo złe ? Napisałem, że combo od niechcenia, ale nie napisałem, że źle mi wyszło, jestem z niego dość zadowolony, gdyby nie lag przy pinkim to moim zdaniem byłoby ładne, a tak to nie pisałem chyba, że słabe itd. :facepalm: :facepalm:

A poza tym zimno w łapy było, ale mniejsza, po prostu uważam, że Mor nakręcił zdecydowanie ładniej. i jak już pisałem wristaround(czy jak to się pisze) = <3 ;*
I jak pisałem jakość, bo nie dałem youtubie przetworzyć do końca U_U


I tak w ogóle Suriel chciałbym zobaczyć Twoje jedno combo, bo zawsze tylko gadasz, a jeszcze nigdy nic nie nakręciłeś...

Edit: A mi się podoba takie machanie (:
Ostatnio zmieniony przez Rapan |5 Gru 2010|, o 14:16, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl