Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: MadEye
|21 Lis 2010|, o 16:04
Kolczak Solo Video 2 Years Solo
Autor Wiadomość
Kolczak 
Fingers' Artist


Kręcę od: 04.11.2008
Ręka: prawica
Wiek: 31
Posty: 899
Skąd: Lublin :)
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |21 Lis 2010|, o 01:16   Kolczak Solo Video 2 Years Solo

Wstęp: Bardzo chciałbym zaznaczyć że to solo jest w pierwszej kolejności robione dla dobrej zabawy podczas robienia sola, dopiero potem, w drugiej kolejności, dla dobrej zabawy podczas oglądania. Także będą żarty, za które przepraszam, których możecie w 100% nie zrozumieć.

Rozwinięcie: Również myślę że im ktoś bardziej ze mną za-pan-brat tym lepiej sie będzie bawił, ale może to złuda tylko i nieprawda. mam nadzieję. Nie zatrzymujcie sola najlepiej oglądajcie ciurkiem, KONIECZNIE z dźwiękiem ale tego chyba mówić nie muszę. no i ogólnie to fajnie. A, i pozdrawiam Madaja. zapomniałem kurde w solo wkleić, teraz za późno... ale pozdrawiam. tak serio. tak na bardzo serio go pozdrawiam. Madaja znaczy. Pozdrawiam go. Ja.

Zakończenie: Czymajcie


Wersja HQ na YouTube

co do końcówki jako wytłumaczenie podam tylko pewną proporcję:
(mój poziom penspinningu)/(lecha poziom penspinningu) = (lecha poziom gry w hirołsy)/(mój poziom gry w hirołsy)

p.s. proszę o liczne komenty. i nie mówcie że moje finiszery lamią, lepiej powiedzieć coś czego nie wiem jesio.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Kolczak |21 Lis 2010|, o 01:17, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wasil 
WawSpin


Kręcę od: IX 2010
Ręka: Prawa
Posty: 61
Skąd: Warszawa
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |21 Lis 2010|, o 01:27   

Ogółem miodzio.

Nie łapię: "mówi ci coś.. asfalt?". Może i o to chodziło..
Był taniec, jestem zadowolony. ^^

Według mnie film Ci się udał!
Pozdrawiam. :)
PTP Wymiany/Trades
 
 
Maksym 
TOL


Posty: 694
Handel: 100% (+58, 0, 0)
Wysłany: |21 Lis 2010|, o 01:34   

Lech ma talent plastyczny. Dobre solo, zasadniczo mam nadzieję że zostanie solem roku 2010. Zabrakło mi spinningu samego kolczaka, Gibki wymiótł tak samo z resztą jak reszta.

Asfalt? Mówi mi dużo Bob. Miazga*.

Motyw z teleskopem, miazga*.

Kąś tez miazga*.

Szajb z Gildem, miazga*.

Miazga*, miazga*, miazga*!

Jednym słowem MIAZGA*!

Warto było czekać. Idę obejrzeć jeszcze raz.


* Podobało się. :PPP
Ostatnio zmieniony przez Maksym |21 Lis 2010|, o 01:39, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Hawk 
Użytkownik


Wiek: 28
Posty: 251
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+15, 0, 0)
Wysłany: |21 Lis 2010|, o 08:41   

Kurrr... Twoje solo videa mnie poprostu dobijają, twoje teksty będę chyba pamiętał całe życie... Nic dziwnego, że podniecam się jeszcze zeszłorocznym "-Ej, weź coś zagraj... -Dobrrraa". Spinning wiadomo bardzo dobry. Szlag, teraz przez cały czas będę spamował kocem, asfaltem i nie wiadomo jeszcze czym. W momencie 4:20-4:32 niemalże zesrałem się ze śmiechu.
PTP Wymiany/Trades
 
essEE 
Użytkownik


Kręcę od: 30.09.10
Ręka: R.
Wiek: 30
Posty: 358
Handel: 92,31% (+12, 1, 0)
Wysłany: |21 Lis 2010|, o 10:05   

Solo miazdzy muzyka jest MEGA !! A trick taty , kladzie na kolan kazdego penspinnera. Zbita ogromna :D D , ale jednak do tej muzyki moglibyscie w niektorych akcjach krecic troche szybciej :] Wiece dynamiki :] A tak to pozdro !!
Ostatnio zmieniony przez essEE |21 Lis 2010|, o 10:13, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
inVerso 
Użytkownik

Wiek: 29
Posty: 522
Skąd: Bełchatów
Handel: 100% (+12, 0, 0)
Wysłany: |21 Lis 2010|, o 10:21   

Kocham cię za podkład ^^ Trollhammeren!

Solo inne niż większość, ładny spinning i chyba najważniejsze to że sporo zabawy mieliscie przy nagrywaniu tego, sporo fajnych motywów, gratulacje ;)

- Vegita, what did the scouter say about his power level?
- It's over nine thousaaaaaaand
Chyba mnie najbardziej zadziwiło : D
Ostatnio zmieniony przez inVerso |21 Lis 2010|, o 10:27, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
musk 
Fingers' Artist


Kręcę od: 2008
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 837
Skąd: Łęki k/Oświęcimia
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |21 Lis 2010|, o 10:22   

za Finntrolla - pięć milionów punktów
za HoMM3 - siedem miliardów punktów
za członków FA - pińcet miliardów punktów
za Lecha - żylion punktów
za resztę - bardzo dużo punktów

RAZEM: niewyobrażalnie dużo punktów!
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Frau 
TSG


Kręcę od: 10.10.2008
Ręka: leprza
Wiek: 30
Posty: 407
Skąd: 012
Handel: 100% (+28, 0, 0)
Wysłany: |21 Lis 2010|, o 11:03   

jak zwykle, sola Kolczak Solo Video najlepsze pod słońcem.
epic łamanie palców i epic humor. ^^
PTP Wymiany/Trades
 
 
Cienki 
Mistrz Polski 2009


Kręcę od: VI.07
Ręka: Prawa/ Right
Wiek: 30
Posty: 2229
Skąd: Opole Lubelskie
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |21 Lis 2010|, o 11:47   

Najlepsze solo ever :D

Oprócz samego wyrazu artystycznego filmu powiem, że niezły combosy robisz.
_________________

http://www.lastfm.pl/user/CienkiPPP - tego słucham.
http://www.myspace.com/cienkibbx/
PTP Wymiany/Trades
 
 
oljan 
Użytkownik

Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 221
Skąd: Gdańsk
Handel: 100% (+16, 0, 0)
Wysłany: |21 Lis 2010|, o 12:34   

W nocy jak to wrzuciles chcialem cos napisac ale nie wiedzialem co :P Tzn. wiedzialem ale napisalbym bez skladu i ladu bo juz mi sie chciało spac (:
To tak. nie wiem jak ty te palce tak lamiesz. tez chcialbym tak umiec :P Ogolnie bardzo mi sie podobaly wstawki Kolczakowo-Lechowo-Gildorowo(a raczej Malreyowo)-Szajbonowe :D Bez tego film nie mialby klimatu. W sumie to zrobil sie z tego taki maly kolab. Ale wyszlo to Ci na dobre. Bardzo mi się podobało i chciałbym więceeeej :* Geniusz! Brawo!
_________________
http://dobryzarobek.pl/in...1b000cca9407f38
Bardzo dobry sposób na zarabianie pieniędzy w internecie.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Rude Boy 
Mielonka



Kręcę od: 09.2007
Wiek: 34
Posty: 993
Skąd: Krk
Handel: 100% (+46, 0, 0)
Wysłany: |21 Lis 2010|, o 12:46   

Zarówno ja, jak i moi współlokatorzy bawiliśmy się niezły przez te 6 i niecałe pół minuty ^^
Rzecz w sam raz na rozpoczęcie nowego dnia. Bo zaczynanie dnia od poczucia humoru fajne jest :D
PTP Wymiany/Trades
 
Suriel 
Użytkownik


Kręcę od: 1.12.09
Ręka: Juz Obie :>
Wiek: 32
Posty: 252
Skąd: KIelce (CK)
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |21 Lis 2010|, o 12:47   

No epickie to bylo :) smieszne i wogole spinning na over 9000 poziomie. kolczak nie lubie cie:** :( (( zaiwaniles mi pomyslunek :( ( i znowu bede musial myslez ze 2 miechy:((

Pozdrawiam Kąśą :***

Nie no joke- EPIC bylo
_________________
"Maksym napisał/a:
"[Czw 23] Maksym: Suriel spoko gościu


>>>Pomozcie w rozwoju miasta<<<
>>>A tu dajecie moim ludzikom zatrudnienie :D <<<
PTP Wymiany/Trades
 
 
Gibki 
Mistrz Polski 2011 i 2012


Kręcę od: 23 maja 2009
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 1276
Skąd: Warszawa
Handel: 100% (+15, 0, 0)
Wysłany: |21 Lis 2010|, o 13:32   

Epicieeeeee!!!!

Ale ryje bańkę.
Kolczyk mistrzem jesteś! Best solo ever ;p Tyle różnych pomysłów, efekt jest taki jaki miał być.
Pan Gildor w 6:00 jest kozakiem ;p

Ej kurde jakie hybrydziory walisz. O.o

Kiedy kolejne solo? Bo już czekam ;p
_________________

http://www.youtube.com/user/MrGibki
Fingers' Artists
PTP Wymiany/Trades
 
Mikulew 
Facepalm Artists


Kręcę od: 18.12.2007r
Ręka: Lewa\Left
Wiek: 33
Posty: 1141
Skąd: Tarnów
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |21 Lis 2010|, o 14:00   

Dzięki Kolczak! (nie zmienili ci nicku?) Dzięki tobie w końcu znalazłem swojego kota, który zgubił się tydzień temu! Był w szafce! HAHA!
Takie solówy lubię!
Kiedy 3rd solo video?
PTP Wymiany/Trades
 
 
Hiro 
Użytkownik

Kręcę od: 16 Stycznia 2010
Ręka: Prawa
Wiek: 26
Posty: 307
Skąd: Lubaczów
Handel: 94,12% (+32, 2, 0)
Wysłany: |21 Lis 2010|, o 16:29   

Hue hue, epickość- to mi się nasuwa na usta. Humor mnie rozwalił(Zwłaszcza Bob na końcu)+ spinning+dobra zabawa= - It's over nine thousaaaaaaand KUHWA!
Także ten, miło. Szkoda, że o baton ani słowa nie było.
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl