Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Detal565 vs Dinek

Kto lepszy?
Detal565
88%
 88%  [ 30 ]
Dinek
11%
 11%  [ 4 ]
Głosowań: 34
Wszystkich Głosów: 34

Autor Wiadomość
Detal565 
Easy Team


Kręcę od: Kwietnia 2010r
Ręka: Lewa
Wiek: 27
Posty: 162
Skąd: Czerwionka
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |16 Lis 2010|, o 16:50   Detal565 vs Dinek

Miało nas być więcej ale nie wysłali filmu. :wink:

Detal565

Wersja HQ na YouTube



Dinek

Wersja HQ na YouTube
PTP Wymiany/Trades
 
 
Markius 
Użytkownik


Kręcę od: 10.10.2008
Ręka: Prawa
Wiek: 30
Posty: 232
Skąd: Gdynia
Handel: 98,16% (+160, 1, -2)
Wysłany: |16 Lis 2010|, o 16:56   

Detal565

Fajne, płynne comob. Jedna czy dwie ściny ale ogolnie bylo fajnie. Do tego kręcisz od kwietnia jak na taki czas to plynnosc naprawde rewelacyjna gz!

Dinek

Co by tu napisać? Niczego nie widziałem... Lag za lagiem xD ale to wina kamerki. Ktoś ją trzymał , a powinna byc do czegos przymocowana. Efekt bylby 100 x lepszy. Chyba przez to jest przesadzone kto wygra. Moze sie dogadajcie ze zrobisz jeszcze raz filmik. Bo naprawde teraz wygrywa Detal565.
PTP Wymiany/Trades
 
 
mhyzy15 
Użytkownik


Kręcę od: kiedy?
Ręka: jest fajna xD
Posty: 124
Skąd: Tarnów/Tarnowiec
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |16 Lis 2010|, o 17:09   

Detal: 2 razy to samo combo powtórzyłeś, ale ładnie i płynnie. Podoba mi się jak ładnie robisz przejścia i Ci nie laguje. :wink:

Dinek: to combo już zostało przez ciebie oklepane (O, w końcu Ci backfall wyszedł!), Jakość kamery okropna i nie widać wnętra dłoni (wiem że ja miałem kamerować ale to szczegół).

Głos na Detala.
PTP Wymiany/Trades
 
dinek 
Insomnia Group


Kręcę od: Pokoleń
Ręka: 1p2h
Wiek: 26
Posty: 306
Skąd: Trn
Handel: 100% (+17, 0, 0)
Wysłany: |16 Lis 2010|, o 19:34   

Oczywiście głos na przeciwnika. Sorry za jakość ale nie miałem aparatu, okazało się że : mhyzy15 nie ma czasu, Vastar ma rozładowane baterie a Static nie ma baterii :facepalm: więc chociaż nagrałem filmik komórką. Jak można to ja bym powtórzył battle :wink:
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Detal565 
Easy Team


Kręcę od: Kwietnia 2010r
Ręka: Lewa
Wiek: 27
Posty: 162
Skąd: Czerwionka
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |16 Lis 2010|, o 20:55   

Jak będziesz chciał to można zrobić drugiego battla chyba że chcesz tego unieważnić.
Miało nas być więcej ale dwóch nie wysłało filmu więc tylko ty zostałeś.
Jak będziesz miał combo w lepszej jakości i będziesz chciał jeszcze raz to na Pw
PTP Wymiany/Trades
 
 
Sylkin 
Użytkownik


Kręcę od: maj 2008
Ręka: Lewa
Wiek: 31
Posty: 75
Skąd: Pruszków :D
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |16 Lis 2010|, o 23:02   

Detal: Combo jest proste, ale wykonane płynnie, bez większych lagów. Trochę powtórek. Bardzo podoba mi się kąt kamery. W sumie moim zdaniem jak na pół roku dość stylowo. Masz potencjał.

Dinek: Po pierwsze: załatw lepszy sprzęt i pomyśl nad lepszym kątem. To znacznie wpływa na to, jak widz odbiera combo. Możesz nagrać coś lepszego od przeciwnika, a będzie się to oglądać mniej przyjemnie od filmu rywala. Co do samych tricków, to też w sumie niezbyt skomplikowane, było troszkę lagów. Bakfall wyszedł spoko. Z płynnością dobrze, ale nie rewelacyjnie.

Niemniej jednak zdecydwanie lepsze wrażenie robi combo Detala, i na niego idzie głos.
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl