Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: Mariusz
|26 Sty 2011|, o 19:55
Notoryczne oszustwa na forum-PTP

Co z tym oszustem?
Ban
56%
 56%  [ 50 ]
Zablokowanie psania na PTP
3%
 3%  [ 3 ]
Zablokowanie psania na PTP + usuniecie jego sklepu.
40%
 40%  [ 36 ]
Głosowań: 89
Wszystkich Głosów: 89

Autor Wiadomość
Adio 
Użytkownik


Kręcę od: 18 maja 2008r.
Ręka: prawa (2p 1h)
Wiek: 27
Posty: 407
Skąd: Tychy
Handel: 100% (+56, 0, 0)
Wysłany: |28 Paź 2010|, o 14:55   Notoryczne oszustwa na forum-PTP

Zalozylem ten temat, poniewaz irytuja mnie oszustwa na forum. Scislej mowiac niektorzy robia na przyklad tak: Po wygraniu licytacji nie odzywaja sie na pw, potem mowia ze wysla, a potem czeka sie na pake, czeka a tu dzien po dniu w skrzynce nie ma ani paczki, ani nawet awizo. "No ale coz, moze jutro przyjdzie".
Opisuje to dla tego ze takie sytuacje mialy miejsce dosc niedawno i maja dalej z pewna osoba na forum, ktora jest HeviŁoś.

wygralem u niego na licytacji Pro G3. Kilka razy do niego pisalem, ale nic. Raz odpisal, ale na tym sie skonczylo. Ostatni raz napisalem do nigo przed wczoraj i od tego czasu sie do mnie nie odezwal.
Wtedy co do mnie napisal, mowil ze "pojdzie na poczte zlozyc reklamacje, bo paczke wyslal juz dawno". Mowie: Dobra, ok. Moze sie cos popieprzyl na poczcie z adresem czy cos. No ale nic.
Chcialem odpuscic, ale po tym jak napisalem na SB czy ktos ma z nim jakis inny kontakt niz pw, odezwalo sie do mnie pare osob z pytaniem: Czy Ciebie tez oszukal?
Powiedzialem: Koniec! Cza cos z tym zrobic...

Bardzo bym prosil zeby wszyscy oszukani napisali o nim w tym temacie i opisali najlepiej na jaka kwote kogo oszukal. Piszcie jeszcze czego byscie od niego oczekiwali: zamowiony towar/pieniadze.

Mnie oszukal na 56zl i chce tylko i wylacznie to co zamowilem.

Wiec teraz zwrot do naszej kochanej administracji: Prosze Was, zrobcie cos z tym. Gdyby oszukal 1, 2 osoby to po minusie i gitara, ale jak to jest 5 czy wiecej osob to bardzo przepraszam, ale tu jest cos nie tak.
Nie oczekuje od Was, ze zwrocicie nam towar, czy kase, bo to by bylo nie fer, ze za funkcje na forum jestescie odpowiedzialni za kazdego idiote tutaj, ale chociaz do niego napiszcie.

Mam nadzieje ze to cos pomoze, ale jesli nie to zobaczymy co dalej.

@edit: Taka wiadomosc dostalem przed chwila. Podobne, pare dni temu:
Cytat:
Paczkę wysłałem, potwierdzenia wszysktie mam, jak nie to ide zglosić reklamacje i dobranoc, wszystko ci ddo końca doporowadzę.
Ostatnio zmieniony przez Gildor |28 Paź 2010|, o 18:09, w całości zmieniany 4 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mariusz 
TSG


Ręka: IRarka
Wiek: 34
Posty: 610
Skąd: Wrocławek
Handel: 100% (+21, 0, 0)
Wysłany: |26 Sty 2011|, o 18:04   

Dobra, rozumiem, że wszyscy wkurzeni, ale jak do jutra nikt nie napisze nic konkretnego to temat zamykam.
_________________
No rest for the wicked!

Rarka tu był.
PTP Wymiany/Trades
 
FeniX 



Ręka: lewa
Wiek: 34
Posty: 3732
Handel: 100% (+218, 0, 0)
Wysłany: |26 Sty 2011|, o 18:07   

Adio, Ty ostatni chyba z nim rozmawiałeś. Zapomniałeś o sprawie, czy jednak Ty może coś wiesz o jego wysyłaniu paczek/potwierdzeń?
PTP Wymiany/Trades
 
Adio 
Użytkownik


Kręcę od: 18 maja 2008r.
Ręka: prawa (2p 1h)
Wiek: 27
Posty: 407
Skąd: Tychy
Handel: 100% (+56, 0, 0)
Wysłany: |27 Sty 2011|, o 23:44   

Jedyne co ostatnie napisal, to to ze mu sie, tu cytat "zjebal komp, i nie bedzie mogl nic robic, bo go oddaje do naprawy". Mial wyslac mi na maila wszystkie potwierdzenia, ale nie wyslal.
Ja osobiscie pojechalbym do niego, ale mam ponad 200km, nom troszku daleko.
Moze ktos kto mieszka blizej... Kto by sie mogl wybrac? Jak co to mam dokladny adres...
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl