Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: Mariusz
|26 Sty 2011|, o 19:55
Notoryczne oszustwa na forum-PTP

Co z tym oszustem?
Ban
56%
 56%  [ 50 ]
Zablokowanie psania na PTP
3%
 3%  [ 3 ]
Zablokowanie psania na PTP + usuniecie jego sklepu.
40%
 40%  [ 36 ]
Głosowań: 89
Wszystkich Głosów: 89

Autor Wiadomość
Adio 
Użytkownik


Kręcę od: 18 maja 2008r.
Ręka: prawa (2p 1h)
Wiek: 27
Posty: 407
Skąd: Tychy
Handel: 100% (+56, 0, 0)
Wysłany: |28 Paź 2010|, o 14:55   Notoryczne oszustwa na forum-PTP

Zalozylem ten temat, poniewaz irytuja mnie oszustwa na forum. Scislej mowiac niektorzy robia na przyklad tak: Po wygraniu licytacji nie odzywaja sie na pw, potem mowia ze wysla, a potem czeka sie na pake, czeka a tu dzien po dniu w skrzynce nie ma ani paczki, ani nawet awizo. "No ale coz, moze jutro przyjdzie".
Opisuje to dla tego ze takie sytuacje mialy miejsce dosc niedawno i maja dalej z pewna osoba na forum, ktora jest HeviŁoś.

wygralem u niego na licytacji Pro G3. Kilka razy do niego pisalem, ale nic. Raz odpisal, ale na tym sie skonczylo. Ostatni raz napisalem do nigo przed wczoraj i od tego czasu sie do mnie nie odezwal.
Wtedy co do mnie napisal, mowil ze "pojdzie na poczte zlozyc reklamacje, bo paczke wyslal juz dawno". Mowie: Dobra, ok. Moze sie cos popieprzyl na poczcie z adresem czy cos. No ale nic.
Chcialem odpuscic, ale po tym jak napisalem na SB czy ktos ma z nim jakis inny kontakt niz pw, odezwalo sie do mnie pare osob z pytaniem: Czy Ciebie tez oszukal?
Powiedzialem: Koniec! Cza cos z tym zrobic...

Bardzo bym prosil zeby wszyscy oszukani napisali o nim w tym temacie i opisali najlepiej na jaka kwote kogo oszukal. Piszcie jeszcze czego byscie od niego oczekiwali: zamowiony towar/pieniadze.

Mnie oszukal na 56zl i chce tylko i wylacznie to co zamowilem.

Wiec teraz zwrot do naszej kochanej administracji: Prosze Was, zrobcie cos z tym. Gdyby oszukal 1, 2 osoby to po minusie i gitara, ale jak to jest 5 czy wiecej osob to bardzo przepraszam, ale tu jest cos nie tak.
Nie oczekuje od Was, ze zwrocicie nam towar, czy kase, bo to by bylo nie fer, ze za funkcje na forum jestescie odpowiedzialni za kazdego idiote tutaj, ale chociaz do niego napiszcie.

Mam nadzieje ze to cos pomoze, ale jesli nie to zobaczymy co dalej.

@edit: Taka wiadomosc dostalem przed chwila. Podobne, pare dni temu:
Cytat:
Paczkę wysłałem, potwierdzenia wszysktie mam, jak nie to ide zglosić reklamacje i dobranoc, wszystko ci ddo końca doporowadzę.
Ostatnio zmieniony przez Gildor |28 Paź 2010|, o 18:09, w całości zmieniany 4 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mariusz 
TSG


Ręka: IRarka
Wiek: 34
Posty: 610
Skąd: Wrocławek
Handel: 100% (+21, 0, 0)
Wysłany: |19 Lis 2010|, o 15:29   

"7Seventh7" napisał/a:
Co za idiotyczny pomysł żeby mu dać bana skoro i tak nie dostaniemy tych rzeczy, a sprawa się nie wyjaśnila.


A co chciałbyś by administracja zrobiła innego? Złożyła mu wizytę w domu w Twym imieniu? Ban jest po to, by wiedział, że nie tolerujemy takiego zachowania na forum. Nie wiem jak jest z banem na IP, ale wydaje mi się, że nie bardzo może zarejestrować nowego konta, więc to kolejny plus.
Jeśli HeviŁoś chciałby oddać to co zalega ludziom, to by do mnie, bądź do FeniXa napisał z prośbą o to, by mu zdjąć bana, bo chce coś napisać. Nie zrobił tego, więc ban jest dla mnie uzasadniony.

A co Wy z nim zrobicie? To już nie jest moja sprawa.
_________________
No rest for the wicked!

Rarka tu był.
PTP Wymiany/Trades
 
floostar 
Użytkownik


Kręcę od: 15 listopad 2009
Ręka: prawa
Wiek: 28
Posty: 157
Skąd: Zielona Góra
Handel: 95% (+19, 0, -1)
Wysłany: |19 Lis 2010|, o 17:39   

emm. i mnie oszukal, ale po straszeniu pismem z sądu i wezwaniem przestraszyl sie i oddal kase, choc oddal mniej niz mial.
@Edit: a! niby mial potwierdzenie, ale jak go o nie prosilem (jakieś 100x) ale nie pokazał. Zawsze mial jakas wymowke ze niby lap mu padl albo co...
Ostatnio zmieniony przez floostar |19 Lis 2010|, o 17:41, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
7Seventh7 
Użytkownik


Kręcę od: koło 4-5 miechów
Ręka: Right
Wiek: 28
Posty: 43
Skąd: Bochnia
Handel: 85,71% (+6, 0, -1)
Wysłany: |19 Lis 2010|, o 17:54   

moge wziąć tylko niech najpierw ktokolwiek pójdzie.
_________________
http://www.youtube.com/wa...feature=related

JUSTIN BIEBER I JEGO WYCZESANE BUSTY!!:O
Ostatnio zmieniony przez Maniek |19 Lis 2010|, o 18:08, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mikulew 
Facepalm Artists


Kręcę od: 18.12.2007r
Ręka: Lewa\Left
Wiek: 33
Posty: 1141
Skąd: Tarnów
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |19 Lis 2010|, o 21:19   

Od razu opinia "oszusta" podobno komuś paczka przyszła od HeViłosia - jednak doszło.
To oznacza, że jednak może mieć rację, że to wina poczty jest

PS: Jak ktoś chcę zrobić wjazd na chatę do HeViłosia mogę kogoś przenocować
(Maksym :D )
PTP Wymiany/Trades
 
 
Veq 
Użytkownik

Kręcę od: XII 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 28
Posty: 529
Skąd: Łódź
Handel: 100% (+17, 0, 0)
Wysłany: |20 Lis 2010|, o 11:21   

Mogę wiedzieć do kogo doszła? Bo równie dobrze mógł ją wysłać dopiero teraz.
_________________
DropTeamForever
Photobucket | YouTube

PTP Wymiany/Trades
 
 
7Seventh7 
Użytkownik


Kręcę od: koło 4-5 miechów
Ręka: Right
Wiek: 28
Posty: 43
Skąd: Bochnia
Handel: 85,71% (+6, 0, -1)
Wysłany: |20 Lis 2010|, o 15:32   

"Mikulew" napisał/a:
Od razu opinia "oszusta" podobno komuś paczka przyszła od HeViłosia - jednak doszło.
To oznacza, że jednak może mieć rację, że to wina poczty jest

PS: Jak ktoś chcę zrobić wjazd na chatę do HeViłosia mogę kogoś przenocować
(Maksym :D )



a jaką można mieć opinie? przestań go bronić chyba już się domyśliłeś że jest oszustem, wkońcu teraz mowi że mu się to potwierdzenie zgubiło a miał na zeskanowanie jakies 2 tygodnie.
_________________
http://www.youtube.com/wa...feature=related

JUSTIN BIEBER I JEGO WYCZESANE BUSTY!!:O
PTP Wymiany/Trades
 
 
Adio 
Użytkownik


Kręcę od: 18 maja 2008r.
Ręka: prawa (2p 1h)
Wiek: 27
Posty: 407
Skąd: Tychy
Handel: 100% (+56, 0, 0)
Wysłany: |20 Lis 2010|, o 21:47   

"Veq" napisał/a:
Mogę wiedzieć do kogo doszła? Bo równie dobrze mógł ją wysłać dopiero teraz.


Do RatraK'a.

Do tych co nie przeczytali na sb: Moze ta sprawa z HeviŁoś'em dojdzie jednak do skutku. Na razie nie bede mowil nic zeby "nie zapeszac" :P ale jak czegokolwiek wiecej sie dowiem to dam znac w tym temacie.
Na razie wyluzujcie...
PTP Wymiany/Trades
 
 
Adio 
Użytkownik


Kręcę od: 18 maja 2008r.
Ręka: prawa (2p 1h)
Wiek: 27
Posty: 407
Skąd: Tychy
Handel: 100% (+56, 0, 0)
Wysłany: |2 Gru 2010|, o 20:41   Wyjaśnienie sprawy z HeviŁosiem...

Po wielodniowych konwersacjach dowiedzialem sie iz mial problem z jedna baba na poczcie. Razem z kolegami ja wkurzali no i sie odwdzieczyla.

Hevi jest na ogol na prawde spoko.

Poznie, po banie :/ poszedl na poczte dowiedziec sie co jest grane. Nie chce mi sie tego wszystkiego tutaj opisywac, ale bylo to serio dosc niewiarygodne.

W najblizszym czasie mam dostac potwierdzenia wyslania wszystkiego. Jak to dostane to znow tu napisze, bo bedzie juz na 1000000% wszystko jasne.

Wydae mi sie ze wszystko chyba sie zakonczy dobrze.

Na razie pozostaje tylko czekac. :/
PTP Wymiany/Trades
 
 
Maksym 
TOL


Posty: 694
Handel: 100% (+58, 0, 0)
Wysłany: |2 Gru 2010|, o 22:33   

Która to jego historia? 4? 5? Popsuty komp, popsuty pendrive, wątpię czy to dojdzie do końca, StifMAjster miał dobry pomysł. Popieram nadal go.

Adio wklej chociaż rozmowę.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Adio 
Użytkownik


Kręcę od: 18 maja 2008r.
Ręka: prawa (2p 1h)
Wiek: 27
Posty: 407
Skąd: Tychy
Handel: 100% (+56, 0, 0)
Wysłany: |3 Gru 2010|, o 10:21   

@Maksym: Usunalem archiwum :facepalm:

@Crossu: Chcialem wczesniej tu napisac ale temat byl zamkniety. Fajnie ze przeniosles...
Ostatnio zmieniony przez Adio |3 Gru 2010|, o 10:22, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
7Seventh7 
Użytkownik


Kręcę od: koło 4-5 miechów
Ręka: Right
Wiek: 28
Posty: 43
Skąd: Bochnia
Handel: 85,71% (+6, 0, -1)
Wysłany: |9 Gru 2010|, o 12:48   

Dostałem paczkę od heviłosia, co prawda nie były tam rzeczy o które prosiłem bo moich 2 clear tornado griopow. ani calego czerwonego grip aviare nie bylo a na nich mi zalezalo i nie dal bym za to 115zł ale jest .
_________________
http://www.youtube.com/wa...feature=related

JUSTIN BIEBER I JEGO WYCZESANE BUSTY!!:O
PTP Wymiany/Trades
 
 
dinek 
Insomnia Group


Kręcę od: Pokoleń
Ręka: 1p2h
Wiek: 26
Posty: 306
Skąd: Trn
Handel: 100% (+17, 0, 0)
Wysłany: |9 Gru 2010|, o 14:59   

Słyszałem że do StiffMajstra doszedł też mod. Więc chyba teraz wszystkim wyśle.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mariusz 
TSG


Ręka: IRarka
Wiek: 34
Posty: 610
Skąd: Wrocławek
Handel: 100% (+21, 0, 0)
Wysłany: |26 Sty 2011|, o 17:45   

Kusi mnie by zamknąć i wygasić temat. Coś się ruszyło, czy winienem to robić?
_________________
No rest for the wicked!

Rarka tu był.
PTP Wymiany/Trades
 
Antraksus 
Fingers' Artist


Kręcę od: Antkowych imienin
Ręka: Antka
Wiek: 29
Posty: 1008
Skąd: Antkolandia
Handel: 100% (+27, 0, 0)
Wysłany: |26 Sty 2011|, o 17:46   

E tam wyśle jeszcze!
Mi przecież "zgineła" od niego paczka 4 razy wysyłana z 2 różnych poczt.
I potem dwa razy pieniądze.
Ale IMO to przypadek, uczciwy jest
lol
_________________

http://www.youtube.com/user/Antraksus?feature=mhum
PTP Wymiany/Trades
 
 
Maksym 
TOL


Posty: 694
Handel: 100% (+58, 0, 0)
Wysłany: |26 Sty 2011|, o 17:56   

O to widzę że nie jedyny jestem...

Bo przecież mówi mi co 2 tyg że właśnie dzisiaj wysyła. I że na pewno będzie, a jak mówię że nie ma to słyszę że wbije na tą pocztę i kogoś zabije bo on już wysyłał pakę dawno i powinna być. Że mu jakaś kasjerka kradła paki czy coś. Obiecał oddać kasę i też już ze 3 razy słyszałem że wysłana. Tak że nie ma się co bulwersować Antraks, przecież to nie jego wina i musimy tylko czekać.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl