Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: Mariusz
|26 Sty 2011|, o 19:55
Notoryczne oszustwa na forum-PTP

Co z tym oszustem?
Ban
56%
 56%  [ 50 ]
Zablokowanie psania na PTP
3%
 3%  [ 3 ]
Zablokowanie psania na PTP + usuniecie jego sklepu.
40%
 40%  [ 36 ]
Głosowań: 89
Wszystkich Głosów: 89

Autor Wiadomość
Adio 
Użytkownik


Kręcę od: 18 maja 2008r.
Ręka: prawa (2p 1h)
Wiek: 27
Posty: 407
Skąd: Tychy
Handel: 100% (+56, 0, 0)
Wysłany: |28 Paź 2010|, o 14:55   Notoryczne oszustwa na forum-PTP

Zalozylem ten temat, poniewaz irytuja mnie oszustwa na forum. Scislej mowiac niektorzy robia na przyklad tak: Po wygraniu licytacji nie odzywaja sie na pw, potem mowia ze wysla, a potem czeka sie na pake, czeka a tu dzien po dniu w skrzynce nie ma ani paczki, ani nawet awizo. "No ale coz, moze jutro przyjdzie".
Opisuje to dla tego ze takie sytuacje mialy miejsce dosc niedawno i maja dalej z pewna osoba na forum, ktora jest HeviŁoś.

wygralem u niego na licytacji Pro G3. Kilka razy do niego pisalem, ale nic. Raz odpisal, ale na tym sie skonczylo. Ostatni raz napisalem do nigo przed wczoraj i od tego czasu sie do mnie nie odezwal.
Wtedy co do mnie napisal, mowil ze "pojdzie na poczte zlozyc reklamacje, bo paczke wyslal juz dawno". Mowie: Dobra, ok. Moze sie cos popieprzyl na poczcie z adresem czy cos. No ale nic.
Chcialem odpuscic, ale po tym jak napisalem na SB czy ktos ma z nim jakis inny kontakt niz pw, odezwalo sie do mnie pare osob z pytaniem: Czy Ciebie tez oszukal?
Powiedzialem: Koniec! Cza cos z tym zrobic...

Bardzo bym prosil zeby wszyscy oszukani napisali o nim w tym temacie i opisali najlepiej na jaka kwote kogo oszukal. Piszcie jeszcze czego byscie od niego oczekiwali: zamowiony towar/pieniadze.

Mnie oszukal na 56zl i chce tylko i wylacznie to co zamowilem.

Wiec teraz zwrot do naszej kochanej administracji: Prosze Was, zrobcie cos z tym. Gdyby oszukal 1, 2 osoby to po minusie i gitara, ale jak to jest 5 czy wiecej osob to bardzo przepraszam, ale tu jest cos nie tak.
Nie oczekuje od Was, ze zwrocicie nam towar, czy kase, bo to by bylo nie fer, ze za funkcje na forum jestescie odpowiedzialni za kazdego idiote tutaj, ale chociaz do niego napiszcie.

Mam nadzieje ze to cos pomoze, ale jesli nie to zobaczymy co dalej.

@edit: Taka wiadomosc dostalem przed chwila. Podobne, pare dni temu:
Cytat:
Paczkę wysłałem, potwierdzenia wszysktie mam, jak nie to ide zglosić reklamacje i dobranoc, wszystko ci ddo końca doporowadzę.
Ostatnio zmieniony przez Gildor |28 Paź 2010|, o 18:09, w całości zmieniany 4 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Antraksus 
Fingers' Artist


Kręcę od: Antkowych imienin
Ręka: Antka
Wiek: 29
Posty: 1008
Skąd: Antkolandia
Handel: 100% (+27, 0, 0)
Wysłany: |28 Paź 2010|, o 15:02   

o! Ja też zostałem oszukany i ten sam tekst! i Jeszcze" ale ja jestem uczciwy człowiek i wszystko oddam" oszukał mnie na Air Ms na oryginalnych tipach raczej rzadkich na ponad IMO 50 zł .
I jeszcze gadał że na poczcie kradną . Chciałym to co mialem dostać albo forse obiecywał mi 100 zł .
_________________

http://www.youtube.com/user/Antraksus?feature=mhum
PTP Wymiany/Trades
 
 
Veq 
Użytkownik

Kręcę od: XII 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 28
Posty: 529
Skąd: Łódź
Handel: 100% (+17, 0, 0)
Wysłany: |28 Paź 2010|, o 15:13   

"Antraksus" napisał/a:
Ja też zostałem oszukany i ten sam tekst! i Jeszcze" ale ja jestem uczciwy człowiek i wszystko oddam"
"Antraksus" napisał/a:
I jeszcze gadał że na poczcie kradną . Chciałym to co mialem dostać albo forse obiecywał mi 100 zł .


Dokładnie to mi napisał jak nie dotarła paczka z mnóstwem stuffu za 100zł. Obiecał że odda pieniądze, nie oddawał ich przez jakieś 3 miechy. W końcu powiedziałem, że mu odpuszczę, bo to w sumie nie jego wina, jak poczta zawaliła. On na to "Nie musisz prosić ja na pewno wszystko ci oddam, obiecuję". No i miałem mu odpuścić, ale jak ostatnio się dowiedziałem, że paczki od niego nie dostało 6 osób, uznałem, że sprawy tak nie zostawię, bo chyba coś jest nie tak?

Oszukał mnie na 100zł, proponuję jedyne słuszne rozwiązanie, czyli ustalić mu termin oddania wszystkiego czego nie dostaliśmy, a jeśli się nie wywiąże - dać bana na forum.
_________________
DropTeamForever
Photobucket | YouTube

PTP Wymiany/Trades
 
 
Acade 
Użytkownik


Wiek: 31
Posty: 112
Skąd: Łódź
Handel: 100% (+8, 0, 0)
Wysłany: |28 Paź 2010|, o 15:17   

Mnie kolega HeviŁoś oszukał na kwotę 40 złotych. Przewijał się ten tekst o uczciwości itp., lecz po jakimś czasie mu się znudziło i przestał odpisywać na pw.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Hut 
Użytkownik


Kręcę od: 24.06.2009
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 567
Skąd: POZnan*
Handel: 99,36% (+155, 0, -1)
Wysłany: |28 Paź 2010|, o 15:27   

"Adio" napisał/a:
Bana nie bo juz nigdy niczego nie odda.

/5


nie ma co sie ludzic - bez fizycznej interwencji, hevilos zadnych pieniedzy wam nie odda, a ban tak na prawde mu nie zrobi zadnej roznicy.

prawnie nie ma szans zebyscie odzyskali pieniadze, bo przelaliscie mu je dobrowolnie wiec to byla taka jakby darowizna. zadnego paragonu, faktury, nic. notabene to taki czarny rynek i wielokrotnie to juz bylo przerabiane.
Ostatnio zmieniony przez Hut |28 Paź 2010|, o 15:28, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Rafau 
TSG

Kręcę od: I 2k8
Ręka: odkąd pamięta
Wiek: 25
Posty: 515
Skąd: się biorą dzieci?
Handel: 100% (+48, 0, 0)
Wysłany: |28 Paź 2010|, o 15:29   

Macie jego adres i nie wiecie co z nim zrobic ;3
PTP Wymiany/Trades
 
Tratto 
Użytkownik


Kręcę od: II 2008
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 1094
Skąd: Lublin
Handel: 100% (+12, 0, 0)
Wysłany: |28 Paź 2010|, o 15:47   

bez kitu macie adres no bo gdzieś wysyłaliście kasę tudzież swoje peny i z tego co wiem to z przestępstwami internetowymi, w których wchodzą w grę pieniądze rzędu 50 zł i więcej można pójść na policję

tak w sumie było na allegro a tu to wy tak jakby się dogadywaliście bez żadnej umowy... czyli chyba nic z tego :/

co nie zmienia faktu, że można się do niego wybrać i po prostu mu wpie**********olić
_________________
Tratto 1st: http://www.youtube.com/watch?v=jrk0ZDhZpFI?hd=1
Moje 3rd Year: http://www.youtube.com/watch?v=xyi7PJ5e-to?hd=1

http://www.youtube.com/user/Tratt0Pen

PoProstuTomeK - po prostu recenzje filmowe(mój blog):
http://www.poprostutomek.blog.pl/
Ostatnio zmieniony przez Tratto |28 Paź 2010|, o 15:49, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mariusz 
TSG


Ręka: IRarka
Wiek: 34
Posty: 610
Skąd: Wrocławek
Handel: 100% (+21, 0, 0)
Wysłany: |28 Paź 2010|, o 15:56   

Nie muszę tego chyba mówić, ale proszę by każdy kto został przez Heviłosia oszukany niech napisze w tym temacie. Ale poprzez oszukanie mam na myśli, gdy coś tracicie. Jak wygrał licytacje, a nie wpłacił pieniędzy, to tego nie zgłaszajcie, nie dobijajmy chłopaka.

Poproszę też o jego adres na PW.



No cóż... To jest problem. Hut ma rację, prawnie też nic nie zdziałacie, a nawet jeśli łamało by to prawo, to myślę, że nikt o te 300 zł czy ile tam wam wisi nie robiłby wrzawy. Niska szkodliwość społeczna czynu, czy jakoś tak.

Jeśli bardzo chcecie, to możemy dać mu bana, ale nie wiem w czym to ma niby pomóc.
Na razie radzę poczekać, aż przyjdzie na forum i dajmy mu ostatnią szansę by mógł się obronić. No ale niestety, na waszym miejscu pożegnałbym się z możliwością 'ugadania' się.
_________________
No rest for the wicked!

Rarka tu był.
PTP Wymiany/Trades
 
FeniX 



Ręka: lewa
Wiek: 34
Posty: 3732
Handel: 100% (+218, 0, 0)
Wysłany: |28 Paź 2010|, o 16:16   

Próbowałem się kiedyś dowiedzieć czegoś u źródła:


Cytat:
FeniX, 2010-10-22 15:55:12:
czesc

HeviŁoś, 15:55:19:
Jou.

HeviŁoś, 15:55:22:
Co jest ?

FeniX, 15:56:20:
mozesz mi wyjasnic o co chodzi z tym ze ludzie pisza na sb ze im nie wyslales czegos na co sie ustawiliscie?

HeviŁoś, 15:56:39:
Człowiencze.

HeviŁoś, 15:56:47:
Koncze juz z PS.

HeviŁoś, 15:56:53:
Wyprzedaje wszystko.

HeviŁoś, 15:57:04:
Jestem bardzo ale to bardzo uczciwym czlowiekieim i nie moglbym nikogo oszuiklać

HeviŁoś, 15:57:13:
Wszystko wyslalem ide zpotwierdzenieami to wyjasnaic

HeviŁoś, 15:57:19:
zanjac zycie te glupie pizdy kradna na poczice i tyle.

FeniX, 16:00:35:
http://screenshooter.net/9373296/digsbsw

HeviŁoś, 16:01:43:
Odpisalem an to wszystko. ;d

FeniX, 16:04:57:
a z Guciem sie dogadales? bo ponoc jemu kase za sevena i 2 dr gripy tez wisisz

HeviŁoś, 16:07:40:
Z nim to wiem ale juz mi wylecialo z glowy a tak wgl not o sory ?

FeniX, 16:08:29:
co ma znaczyc to pytanie?:P

HeviŁoś, 16:09:00:
O co wam kaman ? Kadzy z pisze o byle gowno.

HeviŁoś, 16:09:00:
Moze kiedys wroce, narazie dokoncze wszystkie nie jasnosci i cya,

HeviŁoś, 16:09:00:
Pytanie jak pytanie, lol.

FeniX, 16:09:32:
" a tak wgl not o sory ?" - pytanie ktore nie ma zadnej tresci :P dlatego zapytalem co ma znaczyc

FeniX, 16:09:56:
ludzie sugeruja ze ich oszukales wiec sie dopytuje u zrodla

FeniX, 16:10:01:
i nie uwazam zeby to bylo byle gowno

HeviŁoś, 16:19:24:
Status change: is now Away (was Online)



Nie jesteśmy w stanie nic zrobić sensownego poza zablokowaniem możliwości pisania w dziale handel na chwilę obecną na wszelki wypadek.
_________________
Interview WTF?! - blog o rekrutacjach IT
---
Enklawa twórcza:
15. stycznia 2017 - Living on the Island
1. września 2016 - Być człowiekiem
14. maja 2016 - Okruchy magii

"We must become the change we want to see." - Gandhi
PTP Wymiany/Trades
 
Hut 
Użytkownik


Kręcę od: 24.06.2009
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 567
Skąd: POZnan*
Handel: 99,36% (+155, 0, -1)
Wysłany: |28 Paź 2010|, o 16:20   

rozmowa na gg napisał/a:
Wszystko wyslalem ide zpotwierdzenieami to wyjasnaic


no to niech da te potwierdzenia, skoro jest taki uczciwy. wtedy sprawa bedzie jasna i bedzie mozna podjac dalsze kroki.
Ostatnio zmieniony przez Hut |28 Paź 2010|, o 16:20, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
RatraK 
Użytkownik


Kręcę od: rana do wieczora
Ręka: prawa(1p3h)
Wiek: 27
Posty: 164
Skąd: Bytąąą
Handel: 100% (+6, 0, 0)
Wysłany: |28 Paź 2010|, o 17:04   

Mnie też oszukał za 56zł :facepalm: ,ale dzisiaj wszystko doszło (1 października wysłałem przelew) i dostałem 2 gratisy jakąś używaną dc comssę z dziwnymi capami i rsvp na kolorowym body , cap pogryziony.No cóż wszystko doszło , ale kręcenia było i było ... Najpierw z przelewem , potem z przesyłką , ale już jest ok.

To chyba mądre , że nie wystawię + , - ani neutrala nie?W końcu sprawa innych osób nie jest zakończona , więc poczekam.

Wysłał Ci peny, ale nie wstawiasz +, - ani neutrala bo sprawa innych osób nie jest zakończona? Chłopie... Dasz mu minusa bo innym osobom nie wysłał?

Wystaw albo plusa albo neutrala.



Chodziło mi o to czy będzie miał za to jakąś blokadę handlu czy coś , ale ok, wystawiłem.

Nie ma czegoś takiego jak blokada handlu. Kupujesz od kogo chcesz, za ile chcesz. Osoby na liście też się nie da zablokować. No i chyba wszystko.
_________________
Piszę poprawnie po chińsku.
Z polskim będzie gorzej :/
Ostatnio zmieniony przez Mariusz |28 Paź 2010|, o 20:10, w całości zmieniany 3 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
7Seventh7 
Użytkownik


Kręcę od: koło 4-5 miechów
Ręka: Right
Wiek: 28
Posty: 43
Skąd: Bochnia
Handel: 85,71% (+6, 0, -1)
Wysłany: |28 Paź 2010|, o 17:16   

Oszukal mnie na 115zl, chce tylko i wylacznie to co zamówiłem, tj seven g3 i smieci z jego sklepu.

co to ma znaczy ze oszukal 1-2 osoby dobra po minusie? lol to takie same oszustwo jakby oszukal 5 osob bo oni tez zaplacili i chca to za co zaplacili.


btw pisal mi to samo co wam tj ze na poczcie kradna.
_________________
http://www.youtube.com/wa...feature=related

JUSTIN BIEBER I JEGO WYCZESANE BUSTY!!:O
Ostatnio zmieniony przez 7Seventh7 |28 Paź 2010|, o 17:17, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Adio 
Użytkownik


Kręcę od: 18 maja 2008r.
Ręka: prawa (2p 1h)
Wiek: 27
Posty: 407
Skąd: Tychy
Handel: 100% (+56, 0, 0)
Wysłany: |28 Paź 2010|, o 18:07   

@Crossu: Bana mu nie dawajcie bo to nie ma sensu. Ja sie domagam usuniecia jego sklepu i zablokowanie pisania na dziale PTP.

@Feńcio: Dzieki ze sie tym zaiteresowales.

@Reszta oszukanych :razz: : Patrzcie ankieta.
Ostatnio zmieniony przez Adio |28 Paź 2010|, o 18:09, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Furma 
Użytkownik


Kręcę od: Pażdziernik 2008
Ręka: prawa
Wiek: 29
Posty: 276
Skąd: Racibórz
Handel: 84,62% (+11, 0, -2)
Wysłany: |28 Paź 2010|, o 19:12   

może nic nie straciłem, ale też zostałęm oszukany, tak myśle.
Mój głos w sumie nic ważnego nie wniesie, moge tylko poprzeć wszystkich oszukanych.

Heviłoś obiecywał mi, że wyśle mi jakies niepotrzebne cześci, bo kończy z penspinningiem czy coś. Troche mnie zdziwiło, że tak za darmo, no ale dobra. Powiedział że wysłał. Ostetecznie do teraz paczki nie dostałem. Nie ubolewam nad tym, bo nic nie straciłem, ale wyrobiłem sobie na nim opinie, bo mi też mówił, ze jest uczciwym człowiekiem, tylko poczta szwankuje. Jakbym zrobił z nim trejda, kasa za pake, to czułbym się oszukanym na pewno, teraz moge co najwyżej dać Wam przykład tego, że Heviłoś swoją wymówkę 'poczta ssie' stosuje dosyć często.
jou
_________________




Respect +21
PTP Wymiany/Trades
 
 
FeniX 



Ręka: lewa
Wiek: 34
Posty: 3732
Handel: 100% (+218, 0, 0)
Wysłany: |28 Paź 2010|, o 19:15   

Nie prosiliście go nigdy o potwierdzenia wysłania, skoro mówi ciągle, że wysłał i że potwierdzenia ma?
_________________
Interview WTF?! - blog o rekrutacjach IT
---
Enklawa twórcza:
15. stycznia 2017 - Living on the Island
1. września 2016 - Być człowiekiem
14. maja 2016 - Okruchy magii

"We must become the change we want to see." - Gandhi
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl