Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Maniek
|25 Paź 2010|, o 16:54
PPPedobear
Autor Wiadomość
Mikulew 
Facepalm Artists


Kręcę od: 18.12.2007r
Ręka: Lewa\Left
Wiek: 33
Posty: 1141
Skąd: Tarnów
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |24 Paź 2010|, o 20:57   PPPedobear



Pomysł powstał na meetingu w Krakowie
Skąd ta nazwa?
Nazwa "PPPedobear" składa się z dwóch członów:

1. "Pedo" - odnoszącego się do natury mema, jego dewiacji seksualnej jaką jest pedofilia.
2. "bear" - odnoszącego się do wyglądu atrakcyjnego dla małych dzieci (od angielskiego "miś", "niedźwiedź").
3. "PPP" - nie muszę tłumaczyć.

Z Virtilem pomyśleliśmy oraz zauważyliśmy, że niektórzy penspinnerzy mają skłonność do lubienia dziewczynek (~12lat) i lubią z nimi spędzać czas.
Team PPPedobear polega na kilku zasadach. Jak je spełniasz zgłaszaj się pod spodem:
- nie jesteś homoseksualistą, lubisz płeć piękną
- lubisz dziewczynki w wieku poniżej 15 lat
- nie patrzysz na inne atrybuty kobiece tylko na wiek
- spędzasz więcej czasu w małolatkami niż z dorosłymi kobietami
- czasem żałujesz, że nie masz takiej "siostry"
- masz ochotę na coś więcej np. zdobyć nr tel czy uszczypnąć ją w policzek
- z nią nawet upijesz się picolem na imprezie


PTP Wymiany/Trades
 
 
Kanonier 
Fingers' Artist


Wiek: 30
Posty: 493
Handel: 100% (+19, 0, 0)
Wysłany: |25 Paź 2010|, o 16:32   

Skoro ten team jest dla ograniczonej liczby osób, które wiedzą o co chodzi, to po co w ogóle on powstał? Atencja? Chcecie pokazać jaki macie wyszukany humor?
A ten tekst
Cytat:
Każdy ma inne podejście do tego i tamtego.
w odniesieniu do pedofilii to kwintesencja bycia nienormalnym. Ale może wyrośniecie, Ty też Mikulew, bo niektórzy gimnazjaliści są dojrzalsi od Ciebie.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
Gildor 
Fingers' Artist


Kręcę od: III 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1656
Skąd: Dywity (Olsztyn)
Handel: 100% (+9, 0, 0)
Wysłany: |25 Paź 2010|, o 16:43   

Dobra, nie chcę flejmu, bo nie ma się o co kłócić. Jak ktoś czuję ochotę, żeby komuś nawrzucać, to niech odpali sobie Payback i pokrzyczy z Arayą. Chcę tylko wytknąć parę błędnych założeń, i takich tam.
"Mikulew" napisał/a:
Bez forum nie potrafię żyć? Interesujące jak nagle forum PPP zniknie to oznacza, że umrę?
Czyli z forum PPP mam jakąś symbiozę? Priszę cię nie martw się i nie żyj w moim biznesie.

Cienkiemu chodziło raczej o to, że - mów co chcesz - forum jest dla Ciebie ważne. Wchodzisz tutaj codziennie, wypowiadasz się, a także przenosisz swoje prywatne ja ze wszystkimi plusami i minusami na to właśnie forum. Gdyby ktoś mnie spytał, to radziłbym zostawić część Twojej osoby na mitingi (;
"Mikulew" napisał/a:
Cały czas ćwiczę a ten temat powstał dla jaj (fakt na początku to powiedziałem, że dojdzie do stworzenia tego teamu ale to były żarty między mną a Crossem).
Geneza tego teamu powstała na spotkaniu w Krk i się śmialiśmy wspólnie z tej idei i osoby, które brały w tym udział wiedzą o co chodzi i biorą to z dystansem. Nawet nie wiecie jak śmiechowato było i ile zabawy czerpaliśmy. Jak widzę ci którzy nie byli w Krakowie nagle zaczęli się spinać

Świetnie. Tylko dlaczego tworzysz temat na publicznym forum dla raptem paru osób z mitingu? Więc nie dziw się, że ludzie, którzy na nim nie byli i nie śmiali się z Tobą nie rozumieją założenia i mają takie, a nie inne odczucia. Trochę empatii. Pośmialiście się, fajnie, możecie pogadać o tym następnym razem, założyć ten temat na podforum FPA czy gdzieś, i tam nadal się z tego śmiać.

Gdyby to ode mnie zależało to dostałbyś warna, ale wolę tą kwestię zostawić administracji.
_________________


Muzyka Duszy - i nawet jest nowy wpis, z 25 stycznia.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Maksym 
TOL


Posty: 694
Handel: 100% (+58, 0, 0)
Wysłany: |25 Paź 2010|, o 16:45   

"Skyler" napisał/a:
Ogarnij się maksym bo coraz bardziej mnie ostatnio wkurzasz.


"Cześć jestem Skyler i jestem klamerką, spinam cały dzień bo lubię".

Jakiś problem ideologiczny względem mojej osoby, wytłumacz mi na PW lub GG co ci nie pasuje w mojej osobie, a postaram się to zmienić. Nie mam sobie nic do zarzucenia, powiedz czym Cię denerwuje bo mnie to aż ciekawi. Ja posiadam tylko 2 ścieżki rozwiązywania problemów, jedną z nich jest rozmowa i w tym przypadku właśnie ją bym preferował.

Odbiegłem od tematu nie wiem nadal o co wam ludzie chodzi, nie moża już nawet na PPP teamu założyć?
PTP Wymiany/Trades
 
 
Gildor 
Fingers' Artist


Kręcę od: III 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1656
Skąd: Dywity (Olsztyn)
Handel: 100% (+9, 0, 0)
Wysłany: |25 Paź 2010|, o 16:51   

Jeszcze jeden post, który chociaż ociera się o definicję flejmu i warnuję bez litości. Sprawy osobiste rozwiązujcie na PW/GG.
_________________


Muzyka Duszy - i nawet jest nowy wpis, z 25 stycznia.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Maniek 
Fingers' Artist


Kręcę od: IV 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 3080
Skąd: Radom/Lublin
Handel: 100% (+37, 0, 0)
Wysłany: |25 Paź 2010|, o 16:54   

A ja chyba rozwiąże problem raz na zawsze ;)

Też dobre =D
_________________
Ostatnio zmieniony przez Gildor |25 Paź 2010|, o 16:55, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl