Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
LoL
Autor Wiadomość
Domcior 
Facepalm Artists


Kręcę od: 14.I.2010
Wiek: 31
Posty: 498
Handel: 100% (+14, 0, 0)
Wysłany: |22 Wrz 2010|, o 16:10   LoL

Najlepsza gra w systemie Dota w jaką kiedykolwiek grałem! Wiem że dużo osób gra , może inne by chciały zacząć , a nie wie o takim cudzie ^^

Codziennie z Kumplami się spotykamy na Skype (godz 20:00) i Ogarniamy jakieś Ciekawe partyjki ^^

Jak by ktoś chciał pogadać albo pograć na skype o tej zacnej grze to dodawać nick Domcior

http://leagueoflegends.pl/ Polska strona

Teraz słucham ludu. Jakie taktyczki preferujecie , postacie polecacie etc ; )

;**
_________________
"Pełen nienawiści Świat, staje się dziwny" ~ D.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Ygo 
Użytkownik


Kręcę od: 11.06.09
Ręka: Lewa/left
Wiek: 29
Posty: 295
Skąd: Krosno
Handel: 100% (+22, 0, 0)
Wysłany: |22 Wrz 2010|, o 16:34   

Doradźcie mi ktoś czy mam ściągać EU czy US i niedługo z wami zagram, jak trochę ogarnę ;)
_________________
Tiru Riru!



PTP Wymiany/Trades
 
 
Kolczak 
Fingers' Artist


Kręcę od: 04.11.2008
Ręka: prawica
Wiek: 31
Posty: 899
Skąd: Lublin :)
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |22 Wrz 2010|, o 16:49   

Lubię, acz na moim kompie nie idzie, więc tylko jak brata niema. jak komuś brakuje piatego do timu to możecie do niego pisać ;P on tam Lesiak bodajże ma nick, ja Kolczun, zapraszam (na EU obaj)

No, co do postaci to koksi Veigar, lubię straszcze Zilean'a, mimo że to raczej support, ale umiejętnie grany da rade wyrobić z 15/0. Lubię bo ma wysoki stopień przeżywania dzięki swojemu ulti ;) .

A Veigar to miszcz, szczególnie jak sie ciśnie na kogoś z dużym AP, bo ulti zabija wtedy natychmiastowo, da rade czasem robić z 1500 hp samym ulti. plus stun i na kombo może wejść jakieś 2500 nawet z tym ajtemem co procentowo zadaje, tą czachą, 3k.

Weźmy tam pociśnijmy kjedy jako.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Lawliet 
Mesi my waifu <3


Kręcę od: Koniec lutego / poczatek marca 2009.
Ręka: Prawa / Right
Wiek: 31
Posty: 777
Skąd: Neuss /WaWa/Edynburg
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |22 Wrz 2010|, o 16:54   

Dodaj ze grasz na EU, bo wiesz, np. ja cie nie mogę dodać. . Nie , nie jestem zainteresowany Arranged Team, mam już.

Taktyki? Polecam live streamy rożnych amerykańskich klanów (bo wiadomo - Ameryka > Europa , w LoLu przynajmniej). Taktyki są różne, kwadratowe i podłużne.

Spotkałem się , jednak tu jest potrzebne niezwykle wyćwiczenie i niezwykła umiejętność gry tankami, z taktyka , którą mój team nazywa "beefy biatch". Nie ja to wymyśliłem , invaseur, typek z Kanady. Coz, owa taktyka polega na tym, ze cały team bierze jakichkolwiek tankow. Dobra kombinacja (jak my czasem tak gramy) : Shen , Rammus, Galio, Gragas, Amumu. Dodatkowo kazdy gra na flat hp runy i 0/21/9 masteries. Każdy bierze Fortify, Teleport. Na srodek idzie Galio, jungle Amumu, Gragas solo lane, Rammus + Shen inna lane. Zależy od przeciwnego teamu, ale można stackowac Sunfire Cape, wtedy po ~ 70 minutach jak przeciwnicy DPS - wygrana na 100%, długa , bardzo długa gra ale 100% wygrana. Jak AP team -> Magic Resist stack. Tu może być gorzej, bo mało Magic Res. iteomw jest, ale da rade.

Kolejna taktyka , jak często gęsto team Reginalda gra : 1 jungle (albo Nunu albo Amumu) , 1 tank, 2 burst / nuke ap lub 1 burst + 1 beefy ap , 1 dps . Tzn np. Amumu (jungle) , Shen (tank), Sion (burst damage) , Vladimir (beefy ap) , Tristana (dps).
Jak każdy wie, rola junglera jest wtedy : czyszczenie jungle, wardowanie, gank.

Ostatnio z teamem spróbowaliśmy : ja wzialem Miss Fortune , kolega Vlada, inny typ Morgane, następny Amumu a ostatni Sona.

Team fights : Sona Ultimate + Vlad Ultimate + Amumu Ultimate + Miss Fortune Ultimate a na koniec żeby wykończyć Morgana Ultimate. Efekt? 3 gry na razie tylko tak graliśmy, ale nie ma szans z takimi typami. Sona daje damage i ap + CC na przeciwników. Vlad 15 % więcej damage + amumu snare + MF damage + morgana stun + damage. Puki co wykoksanie.

Poza tym raczej nie robi się taktyk , gra się "okazyjnie", bo np. jak w ranked game ci kogoś zbanują to masz przewalone. Gra się pod team, bo to "team play game". Np. jak masz już Annie + Xin Zhao + Kassadin i Amumu to nie możesz teoretycznie wziąć np. Ryze, bo to sensu po prostu nie ma. Wtedy sensowne byłoby wzięcie np. Tarica. Tak zazwyczaj w Ranked robimy z teamem , bo nie przewidzisz kogo inni zbanują. Ofc, można się domyślać, ALE TO TYLKO DOMYSŁY. Najczęstsze ban picki : Taric / Vlad / Amumu / Morgana / Shaco.


Co do postaci to : http://screenshooter.net/9959861/nmjpaad

Każda z tych których nie wykreslilem umiem grac i posiadałem na starym koncie / posiadam teraz.

Co do run :

1. DPS / tank set : http://screenshooter.net/9959861/aplmltj

2. Caster set : http://screenshooter.net/9959861/ogpffer

Mam jeszcze attack speed quints + marks ale nie używam od dawna.



Co do postaci, to pod tym względem jest to jeszcze gra niedopracowana, bo jest sporo "gorszych" postaci. Np. taka Evelynn. Dobra jest. Kupujesz Oracle i już eis dosłownie do niczego nie nadaje. A taki Taric? Jest powiedzenie "Broken character is broken". Puki co jest trochę OP, jego aury, beefy , stun to istna ironia. Dobrze ze mamy gracza w teamie, który umie b. dobrze grac Tariciem...

Inne uwagi? Pytania? Pytaj. Postaram się odpowiedzieć.

/Up Owy Item to Deathfire Grasp. Nom, Veigar ma najlepszy nuke w całej grze. Ale łatwo się go "wyklucza" z team fightow. Jedyny osobnik, który przy odrobinie szczęścia może więcej obrażeń zadac (na combo ofc) to Nunu -> Ulti sclae 2,5 : 1. Samym ulti zada przy 5 Archangel Saff + Zhonyas Ring kolo 4000 damage. Ah bym zapomnial. Jeszcze Malzahar i Anivia moga wiecej magic damage w jednym combie zadac.
_________________

Channel
Blog
Ostatnio zmieniony przez Lawliet |26 Gru 2010|, o 19:06, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Detal565 
Easy Team


Kręcę od: Kwietnia 2010r
Ręka: Lewa
Wiek: 26
Posty: 162
Skąd: Czerwionka
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |22 Wrz 2010|, o 17:25   

Kilka osób które znam grają w tego Lola więc widocznie to fajna gierka :wink:
Może jeszcze dzisiaj sobie to ściągnę.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Keban 
Facepalm Artists


Kręcę od: 14.01.2010
Ręka: mam płetwy...
Wiek: 30
Posty: 437
Skąd: Ciemnogród
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |22 Wrz 2010|, o 18:33   

LoL to jedna z najlepszych gier w jakie grałem,niesamowity klimat,szczególnie kiedy gra się z kolegami na skype(Domcior,Playboy,Bessi <3)
Dość szybko podsumowując gra przecudna,nie da się jej opisać trza zagrać;)
Co do postaci mój aktualny best char to Nasus z 3-4x sunfire cape,Ninja tabi,PD ewentualnie frozen malletem.Jak można się domyślić preferuję tanków.Aktualnie myślę nad zakupem Malphite lub Mordekaiser(robieni pod tanków ofc)

League of Legends - Polecam!
_________________
Waaagh!
"Don't care about others,just spin the way you like"-Fratleym&RomainHXC
Ostatnio zmieniony przez Keban |4 Sty 2011|, o 17:56, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mikulew 
Facepalm Artists


Kręcę od: 18.12.2007r
Ręka: Lewa\Left
Wiek: 33
Posty: 1141
Skąd: Tarnów
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |22 Wrz 2010|, o 18:59   

Podobne do Warcraft 3, a to są takie rozgrywki 20-40min, bo jeśli gra taka w nieskończoność to bym nie zagrał. Mógłbym spróbować choć nie wiem jak się w to gra, można tą grę gdzieś ściągnąć, bym zagrał z penspinnerami =]

ps; tak wolę left 4 dead
PTP Wymiany/Trades
 
 
Precel 
Fingers' Artist

Kręcę od: IX 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 1006
Skąd: Gdańsk/Wwa
Handel: 100% (+285, 0, 0)
Wysłany: |22 Wrz 2010|, o 19:17   

Też grywam. Mam 30 na US i EU. Teraz grywam tylko na EU ze względu na to, że można grać w turniejach.

Co do postaci to uważam, że wszystkie są w miarę dobrze wybalansowane. Wymiatać można każdym. Ja najbardziej lubię grać Nidalee, bo jest to bardzo przyjemna postać. Można dobijać uciekających wrogów włócznią, skakać przez tekstury, widzieć stealthy i leczyć.

Team mam prawie zawsze, ale z chęcią z niego zrezygnuje, by z wami zagrać ;) Moje konto na EU- Ferenus .
_________________

Fingers' Artists
PTP Wymiany/Trades
 
 
Domcior 
Facepalm Artists


Kręcę od: 14.I.2010
Wiek: 31
Posty: 498
Handel: 100% (+14, 0, 0)
Wysłany: |22 Wrz 2010|, o 19:18   

"Mikulew" napisał/a:
ps; tak wolę left 4 dead


porównywanie Doty do FPS :fpa:
_________________
"Pełen nienawiści Świat, staje się dziwny" ~ D.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Lawliet 
Mesi my waifu <3


Kręcę od: Koniec lutego / poczatek marca 2009.
Ręka: Prawa / Right
Wiek: 31
Posty: 777
Skąd: Neuss /WaWa/Edynburg
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |1 Lis 2010|, o 22:32   

http://i56.tinypic.com/2w4bfd3.png

Okok. Wskakujemy na wyzszy poziom, gralem z MakNooN'em, rozwalilismy go naszym premade teamem. ELO 1750, mial juz 1950 , byl topowo na swiecie. Tu screen, pytalem go o rady, co o mojej grze sadzil itp, zeby sie czegos nauczyc. Nie dal zadynch rad na "high elo" , ale przynajmniej poczulem sie dobry.
_________________

Channel
Blog
PTP Wymiany/Trades
 
 
Cr3atiV 
Użytkownik


Kręcę od: 05.10.2010
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 43
Skąd: Krotoszyn
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |2 Lis 2010|, o 18:51   

Nie ma co się tutaj dużo rozpisywać. Zainstalowałem, zagrałem, pokochałem <3

Zapraszam do wspólnej gry.

Nick w grze: Cr3ativq
Nick na skype: cr3ativq (Tak do wspólnej rozmowy, i gry jak najbardziej)
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Remo 
Użytkownik

Kręcę od: '08
Posty: 168
Handel: 100% (+6, 0, 0)
Wysłany: |2 Lis 2010|, o 22:11   

Również gram często może na EU byśmy się kiedyś spotkali i małą partyjke przeprowadzili :D

nick w grze: RaitoBo0t
_________________
Ostatnio zmieniony przez Remo |1 Maj 2011|, o 12:32, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Ygo 
Użytkownik


Kręcę od: 11.06.09
Ręka: Lewa/left
Wiek: 29
Posty: 295
Skąd: Krosno
Handel: 100% (+22, 0, 0)
Wysłany: |3 Lis 2010|, o 19:53   

Kupiłem sobie LeBlanc, wydaje się trochę OP:



Pierwsza gra na normalu, druga ogólnie tą postacią niezły wynik raczej.
_________________
Tiru Riru!



PTP Wymiany/Trades
 
 
DeMoN 
Użytkownik


Ręka: righthanded
Wiek: 32
Posty: 196
Handel: 100% (+10, 0, 0)
Wysłany: |4 Lis 2010|, o 01:47   

Usuńcie tą grę, marnujecie przy niej życie
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Czeli 
Użytkownik

Kręcę od: hmm xD
Ręka: lewa
Wiek: 26
Posty: 18
Skąd: Bytom
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |4 Lis 2010|, o 13:56   

Gra gitna , ładnie mi idzie Xinem 47/2/12 na normalu ; D
Ostatnio zmieniony przez Czeli |29 Mar 2011|, o 14:21, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl