Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Artmatic DC Mod
Autor Wiadomość
Wikam 
Użytkownik


Kręcę od: z przerwami
Ręka: Bardziej prawa
Wiek: 28
Posty: 135
Skąd: lublin
Handel: 50% (+2, 0, -2)
Wysłany: |18 Wrz 2010|, o 10:19   Artmatic DC Mod

Za 2 Miesiące planuję zrobic poprawkę tego tutoriala ;)


Na paczątek pare słów wstępu:
Mod ten powstał z odpadków moich i moich kolegów. Capy jednak musiałem dokupic jednak nie było to dużym problemem bo u mnie w księgarni sprzedają je na sztuki;)

CoG=CoP
Waga: Waterfall < Airmatic < Classic Dr.KT
Cena: ~20-25zł (bez gripów - z Airfitami cena skoczy o 2-3zł a z dokotorami o 8-10zł)
Długośc: 20.6cm

Dobra do roboty!


1. Zbierz potrzebne części:

1x body Ulman/Toma
2x cap od artfita
2x połówka gripa airfita/2-2,5cm dr.gripa
1x backplug comssy
2x tip GripMatica

http://img842.imageshack.us/i/1004034n.jpg/

2. Spreparuj capy w sposób taki jak na obrazku ( pamiętaj że lepiej jest uciąc mniej niż więcej bo można potem wyrównac):


http://img545.imageshack.us/i/1004035.jpg/

3. Załóż gripy(airfit przecięty na pół madwa cm, więc polecam uciąc 2.5cm dr.gripa)...

4. Czas na body:
*Przygotuj backpluga comssy/bellcolora (jeżeli i tego nie masz możesz użyc backpluga artcolora) poprzez owinięcie taśmą.
*Spreparuj body ulmana/wymazywacza tomy(zetrzyj napisy i wczyśc środek wyciągając to niebieskie gówienko;p)
*Połącz ze sobą elementy


http://img43.imageshack.us/i/1004043d.jpg/

5. włóż tipy na capy (pod gripy) i capy załóż na body:)

6. Teraz możesz śmigac!!!:


http://img10.imageshack.us/i/1004033e.jpg/
_________________
Ostatnio zmieniony przez Wikam |18 Wrz 2010|, o 11:00, w całości zmieniany 3 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Burning Man 
Użytkownik


Kręcę od: odp:. A
Ręka: 86p3h3legs
Wiek: 28
Posty: 129
Skąd: talent?? :)
Handel: 100% (+3, 0, 0)
Wysłany: |18 Wrz 2010|, o 11:02   

powiem, że wyglądem jakoś nie powala ale możliwe, że super się kreci jak znajdę u siebie części chętnie go złożę i powiem ci co o nim sądzę. :)
_________________

TRESURA DELFINÓW. POLECAM SIĘ
SZCZĘŚLIWY POSIADACZ KAMIENIA FILOZOFICZNEGO

CZAS SIĘ ROZKRĘCIĆ :D
PTP Wymiany/Trades
 
 
Hut 
Użytkownik


Kręcę od: 24.06.2009
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 567
Skąd: POZnan*
Handel: 99,36% (+155, 0, -1)
Wysłany: |18 Wrz 2010|, o 11:03   

wez wsadz jakies ringi pod gripa przy tipie, bo sie brzydko zweza.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mojec 
WawSpin


Kręcę od: tak sobie
Ręka: prawa
Wiek: 30
Posty: 647
Skąd: Zielona Góra
Handel: 100% (+62, 0, 0)
Wysłany: |18 Wrz 2010|, o 11:19   

Na pierwszy rzut oka wygląda zupełnie jak PDSowski Air MS... mam nadzieję że nie jest tak samo klocowaty, na prawdę dobra robota Wikam
_________________
Może właśnie dzisiaj jest twój szczęśliwy dzień, je je je^^
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wikam 
Użytkownik


Kręcę od: z przerwami
Ręka: Bardziej prawa
Wiek: 28
Posty: 135
Skąd: lublin
Handel: 50% (+2, 0, -2)
Wysłany: |18 Wrz 2010|, o 11:26   

Miałem wersję z dr. gripami... teraz nie mam żadnej;( tutorial robic miałem miecha temu...
ale jak doszły mi dr.gripy od harnasia to jakoś po 3 cm pozakładałem i pożyczyłem koledze do końca wakacji myśląc że przed wyjazdem mi go odda... myliłem się... 4 września wyjechał do Irlandii a słuch po nim zaginął...

Może jednak on gdzieś leży u jego dziadków...
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl