Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
[Licytacja] kUzu G3 mod, oryginał od Fuco ^^
Autor Wiadomość
Fuco 



Kręcę od: '07
Posty: 2728
SkÄ…d: Olsztyn
Handel: 100% (+167, 0, 0)
WysÅ‚any: |16 Wrz 2010|, o 12:25   [Licytacja] kUzu G3 mod, oryginaÅ‚ od Fuco ^^


Oceny wymian z tym u¿ytkownikiem
% pozytywnychPozytywnychNeutralnychNegatywnych
100%+16700

Jou. Nie wiem czy jest co się rozpisywać, bo tego moda reklamować nie trzeba. A szczególnie w tym wykonaniu ;d



Jak to zwykle u mnie - dodałem parę bajerów jak choćby metal ringi, podrasowałem ogumienie (dla wyglądu i wygody, ajak!), ale konstrukcyjnie to w 110% oryginalny kUzu ^^

Na życzenie zwycięzcy wytnę dowolny gripcut (w granicach rozsądku, nie jestem TEKiem, ale też nie początkującym ^^) i zmienię insert. Bez dodatkowych dopłat, wszystko w wylicytowanej kwocie.

Licytacja nie obejmuje skalpela ani mojego rasta nicku, ale chętnie dorzucę autograf ;d

Cena startowa: 7 dyszek.
Przebicie: 3 zł lub więcej
Przesyłka: powyżej 8 dych wliczona w cenę, poniżej 6 zł za polecony prio.
Koniec licytacji: poniedziałek, 20 września, godzina 20:00.
Kup teraz nie ma.

Klasycznie - im wyższa cena tym lepsze gratisy dorzucę. Na pewno nie przepłacisz ^^



I również klasycznie - życzę wysokich wygranych!



Bless ya!
_________________
All them say is, 'it make ya rebel'. AGAINST WHAT?
Ostatnio zmieniony przez Fuco |16 Wrz 2010|, o 12:26, w caÅ‚oÅ›ci zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Made 
Użytkownik


Kręcę od: jutra
Ręka: Prawa
Wiek: 32
Posty: 273
Skąd: Gdańsk
Handel: 100% (+69, 0, 0)
WysÅ‚any: |16 Wrz 2010|, o 16:54   

7 dyh
PTP Wymiany/Trades
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl