Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Kraków- 23.10.'10. Oficjalny.

Który weekend października?
2/3. 10
5%
 5%  [ 5 ]
9/10. 10
10%
 10%  [ 10 ]
16/17. 10
5%
 5%  [ 5 ]
23/24. 10
15%
 15%  [ 15 ]
30/31. 10
26%
 26%  [ 26 ]
w sumie mi to obojętne.
37%
 37%  [ 37 ]
Głosowań: 98
Wszystkich Głosów: 98

Autor Wiadomość
mrasio 
Facepalm Artists


Wiek: 29
Posty: 287
Handel: 100% (+13, 0, 0)
Wysłany: |29 Sie 2010|, o 13:24   Kraków- 23.10.'10. Oficjalny.

Jou, co Wy na mitynk w Krakowie w Październiku? Kilka osób się deklarowało, jak zebrała by się porządna liczba osób, to byśmy mieli kolejny meet z grupy; zajebisty meet, bo w Krakowie.





mrau
Pieniek
Skyler
Frasio (jeszcze o tym nie wie, ale będzie ;D)
Harnaś
Rouge
Mikulew
Tayfun
Keban
Gildor
Szajbon
Kolczak (wpisałem na podst. info Szampona i Gildura ;) )
Malfroy
Radziow96
Domciu
pruCe
macioster
Rude Boy
Antraksus
Adio
Maniek (50%)
Akeien
Veq
Mutin
Heviłosiek
violinist13
Gucio
Szczaku
Komiłaj
pirogab
Kubens
Precelek
Runek
jou Ciemki ;d
Mózg ;d




I jeszcze tak, mamy kilka propozycji co do miejsca. Jeśli będzie ciepło, to można się rozwalić na błoniach/ Parku Jordana/ Rynku, jak zimno to gk, lub ten statek w m1 (wielu z Was na pewno pamięta ten meet w Krakowie, na którym była telewizja).

Piszcie, co by Wam odpowiadało najbardziej, oczywiście możecie również dawać swoje propozycje.



Numery kontaktowe:


ja:
511227782
792435560

dzidek:
668127107

w razie kataklizmu Skyler:
607501902

do Szczaka numeru nie daję, oni tam w bonariss już będą siedzieć. Do Fraśka też w sumie, bo on z nami będzie.
Ostatnio zmieniony przez mrasio |20 Paź 2010|, o 20:53, w całości zmieniany 14 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
Frau 
TSG


Kręcę od: 10.10.2008
Ręka: leprza
Wiek: 30
Posty: 407
Skąd: 012
Handel: 100% (+28, 0, 0)
Wysłany: |23 Paź 2010|, o 21:48   

nono, fajnie było, ale sprawę mam panowie i panie.

ktoś przywłaszczył sobie, specjalnie bądź nie, mojego biało-niebiesko-czarnego moda, tego którym nakręciłęm combo na mp.

Uczciwy znalazca proszony o zgłoszenie się do pw albo gdzieśtam do mnie. ;d
PTP Wymiany/Trades
 
 
Malfroy 
Facepalm Artists


Kręcę od: luty 09
Ręka: prawa
Wiek: 32
Posty: 464
Skąd: Bytom
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |23 Paź 2010|, o 23:35   

Meet udany, Paveu mod v 5(?) owni cyce, nowy rekord bastów i ogólnie bencny aczkolwiek v3 (4) też niczego sobie :P

podróż powrotna dzięki naszemu niezdecydowania trwała 5~h, no i jeszcze pociąg przed nami się zepsuł i musieliśmy wracać xD

a no i fajnie się z Wami w szachy gra :]
_________________
nie waznei kro jakr kricnei kwazne ktoj jakimim jestr czloikiwiekiem!
PTP Wymiany/Trades
 
 
Keban 
Facepalm Artists


Kręcę od: 14.01.2010
Ręka: mam płetwy...
Wiek: 30
Posty: 437
Skąd: Ciemnogród
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |24 Paź 2010|, o 10:47   

było fajnie,w sumie jajec nie można było robic bo już na wstępie się rzucali o sam fakt że tam w tylu jesteśmy.Ogólnie to kilka ciekawych osób poznałem ale meeting bardziej taki do pogadania i kręcenia niż właśnie jajec co nie znaczy że zły.
Aczkolwiek po raz kolejny potwierdziła się reguła że nie zawsze im więcej osób tym lepiej
Szkoda tylko że nie było ludków z Wawy i Arturka(<3)
Podróż było kosmiczna,zebraliśmy się z meeta około 17:40(z Krakowa wyjechaliśmy 19:35) a w domy byliśmy około 23:30
Podsumowując to GIT

@klla
Cytat:
skład w grupkach się ciągle zmieniał ;d

Właśnie był to bardzo zauważalne,taka "cyrkulacja konwersacyjna":)[/quote]
_________________
Waaagh!
"Don't care about others,just spin the way you like"-Fratleym&RomainHXC
Ostatnio zmieniony przez Keban |24 Paź 2010|, o 16:43, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Flejm 
Użytkownik

Wiek: 40
Posty: 49
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |24 Paź 2010|, o 10:56   

Mi też się podobało <3 Sry, że się tak nagle zwinęłam po 12-tej, ale matka ciągnęła do domu xD

/ I nauczyłam się FL MidAround'a ;d /
Ostatnio zmieniony przez Flejm |24 Paź 2010|, o 10:59, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
klla 
Facepalm Artists


Kręcę od: 13-11-2008
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 248
Skąd: Rzeszów
Handel: 100% (+15, 0, 0)
Wysłany: |24 Paź 2010|, o 14:33   

"Szczaku" napisał/a:
Na tym meetingu ludzie nie dzielą się na grupki, nie ma handlu i nawet się o tym nie gada

Znaczy chodziło mi o to, że przy takiej ilości ludzi tak czy siak, grupki muszą się zrobić, ale nikt się nie izolował a skład w grupkach się ciągle zmieniał ;d
Strasznie szybko mi minął, co oznacza, że było sympatycznie.
Z pociągami powrotnymi jak zawsze były problemy.
PTP Wymiany/Trades
 
Skyler 
Użytkownik


Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 564
Skąd: Łącko
Handel: 100% (+56, 0, 0)
Wysłany: |24 Paź 2010|, o 15:02   

Noo meeting był zacny. Szkoda tylko, że byłem chory, miałem wysoką gorączkę i zamulałem.
Ale poza tym poznałem resztę składu Tiru Riru, spotkałem się ze starymi dobrymi znajomymi, pogadałem z nowymi ciekawymi osobami i pograłem w szachy (Precel ładnie w nie koksi O.o). Ogólnie to meeting udany, a potem jeszcze mecz z Fraśkiem, Preclem, Krasnalem i kumplem Precla.

Wisła z Krakowa, to Lechii druga połowa !
_________________
Tiru Riru!
Ostatnio zmieniony przez Skyler |24 Paź 2010|, o 21:56, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Atiszo 
Facepalm Artists


Ręka: taka normalna
Wiek: 31
Posty: 33
Skąd: ze wsi
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |24 Paź 2010|, o 20:38   

Mi się też podobało, poznałam mnóstwo nowych osób i 98% mam na koszulce (nie mam pojęcia jakim cudem ominęłam te kilka osób, ale zdarza się, będzie okazja jeszcze :mrgreen: )

Nie wiem, co mogłabym napisać jeszcze o meetingu. Fakt, był dosyć spokojny, żadnych większych przypałów. Ja cały meet spędziłam na zbieraniu podpisów na koszulce i kręceniu flowerstickiem.

Dziękuję wszystkim za wszystko i za nic :grin:

aa.. jeszcze myślałam, że załatwię ekipę z Kato za latanie ciągle z pkp na pks i tak w kółko dopóki nie zdecydowaliśmy się w końcu na pociąg, którym i tak jechaliśmy 5h..No ale co to by było za życie bez przygód :razz:
_________________
Nie istnieję
PTP Wymiany/Trades
 
 
Gucio 
Facepalm Artists


Kręcę od: 1 IX 08r.
Ręka: Lewa
Wiek: 29
Posty: 453
Skąd: Bochnia
Handel: 100% (+22, 0, 0)
Wysłany: |24 Paź 2010|, o 23:09   

@Atiszo: a jak bylo po tarnowskim jak jechalismy pod namiot XD no przynajmniej z 4 razy szlismy tam i z powrotem przez pol Tarnowa xd

ACHTUNG:
znalazlem u siebie w piorniku pilota V-2000!!!
prawdopodobnie sie zawieruszyl czy cos. jezeli komus brakuje na stanie takiego dlugopisu, poprosze PW ;)
_________________
Tiru Riru!


Szukam Mai


PTP Wymiany/Trades
 
 
Precel 
Fingers' Artist

Kręcę od: IX 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 1006
Skąd: Gdańsk/Wwa
Handel: 100% (+285, 0, 0)
Wysłany: |25 Paź 2010|, o 09:37   

Delegacja z Pomorza po dwunastogodzinnej podróży w jedną stronę oświadcza, że dotarła szczęśliwie do celu.

Przede wszystkim dzięki dla Rude boya za gościnę. Dzięki dla Fenixa i Agi za obecność na after party. Pariemu za podwózkę pod stadion. Skylerowi, Krasnalowi i Frasiowi za spędzenie niezapomnianych chwil na meczu. Wszystkim na meecie za to, że przyszli i do zobaczenia !

Wisła z Krakowa, to Lechii druga połowa !
[/quote]
_________________

Fingers' Artists
PTP Wymiany/Trades
 
 
FeniX 



Ręka: lewa
Wiek: 35
Posty: 3732
Handel: 100% (+218, 0, 0)
Wysłany: |25 Paź 2010|, o 12:32   

Jestem bardzo zadowolony z meetingu, lepiej wspominam niż jakieś ostatnie, na których byłem. Bardzo się cieszę, że poznałem takie Domciora, Kebana, Atiszo, Precla, Virtila. Poważne rozmowy z udziałem Mikulewa mnie pozytywnie zaskoczyły. Poznałem też mnóstwo innych osób, ale nie pamiętam nicków.

Musiałem odpowiadać na jakieś różne pytania administracyjne, ale te rozmowy też były w porządku, mam nadzieję, że osoby pytające są usatysfakcjonowane odpowiedziami.

Bardzo miło wspominam zabawę flowerstickiem na zmianę z kllą, która też nie ogarniała. :D Wielkie dzięki dla Domciora i Atiszo za nową zajawkę - czuję, że mam do tego talent. :D I za fajne rozmowy też dziękuję.

Cieszę się, że jak byliśmy w Bonarce to komuś się przydała moja Jenga i moje szachy korkowe. :) W sumie nie pytałem nawet, jak się nimi grało, a teraz nie kojarzę, komu je pożyczałem. :D

W GK z Pieńkiem, Rudym i mrauem ułożyliśmy najbardziej epicką Jengę, jaką zdarzyło mi się układać. :D Później Jenga świetnie służyła jako zajęcie w trakcie rozmowy, ale już za każdym razem ja zawalałem i to dość szybko. :D

Afterparty u Rudego było przezabawne. Z nim, Preclem, jego kumplem Dominikiem, Virtilem i Agą spędziliśmy fajnie kilka godzin na gadaniu i kręceniu konkretnych rozkmin, było komicznie. :)

Więcej takich meetingów. :) Kręcenie ciągle w kilkadziesiąt osób jest kiepskim pomysłem na meeting, dlatego cieszę się, że były osoby, które pokazywały jakieś inne ciekawe rzeczy i osoby, z którymi można było porozmawiać o tematach innych niż penspinning. Wielkie meetingi mają sens tylko, jeśli się potrafi wyjść powyżej samego suchego kręcenia obok innych penspinnerów. Na takie meetingi, jak ten mogę chodzić częściej. :)
_________________
Interview WTF?! - blog o rekrutacjach IT
---
Enklawa twórcza:
15. stycznia 2017 - Living on the Island
1. września 2016 - Być człowiekiem
14. maja 2016 - Okruchy magii

"We must become the change we want to see." - Gandhi
PTP Wymiany/Trades
 
klla 
Facepalm Artists


Kręcę od: 13-11-2008
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 248
Skąd: Rzeszów
Handel: 100% (+15, 0, 0)
Wysłany: |25 Paź 2010|, o 13:57   

"FeniX" napisał/a:
która też nie ogarniała.

Pf, oczywiście, że ogarniałam, tylko nie chciałam się jakoś wywyższać.

No dobra, nie ogarniałam i jeszcze panikowałam, ale szczerze mówiąc ten flowerstick(?) wygląda na dużo trudniejszy. Chyba.

Meet był, myślę lepszy od poprzedniego. Nie obeszło się bez problemów, czy to z ochroniarzami i wysoką, szczupłą, w blond włosach panią kierowniczką (kurczę, nie pamiętam jak się nazywała), czy to z pociągiem, który w Płaszowie się zepsuł.
A i podziękowania dla dzidka, który latał z nami po dworcu i galerii^^

ps. A i w ogóle podziękowania dla Gdańszczananinów za fatygę ;d
Ostatnio zmieniony przez klla |25 Paź 2010|, o 13:58, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
FeniX 



Ręka: lewa
Wiek: 35
Posty: 3732
Handel: 100% (+218, 0, 0)
Wysłany: |25 Paź 2010|, o 21:22   

Jak ktoś ma jakieś nagrania, jak się bawię flowerstickiem, to chętnie przyjmę na PW linki do downloadu, bo bym sobie na YT chciał wrzucić. :D
_________________
Interview WTF?! - blog o rekrutacjach IT
---
Enklawa twórcza:
15. stycznia 2017 - Living on the Island
1. września 2016 - Być człowiekiem
14. maja 2016 - Okruchy magii

"We must become the change we want to see." - Gandhi
PTP Wymiany/Trades
 
dinek 
Insomnia Group


Kręcę od: Pokoleń
Ręka: 1p2h
Wiek: 26
Posty: 306
Skąd: Trn
Handel: 100% (+17, 0, 0)
Wysłany: |25 Paź 2010|, o 21:50   

Meeting świetny.Poznałem dużo osób, i niektórych nie pamiętam nicki. Oby więcej takich meetów bo było ciekawie :grin:
_________________
Ostatnio zmieniony przez dinek |25 Paź 2010|, o 21:51, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Tvister 
Facepalm Artists


Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 942
Skąd: Dobczyce
Handel: 100% (+57, 0, 0)
Wysłany: |25 Paź 2010|, o 22:58   

"FeniX" napisał/a:
Cieszę się, że jak byliśmy w Bonarce to komuś się przydała moja Jenga


:*
Nam też się w nią świetnie grało. Naprawdę umiliła nam czas. Nie podołaliśmy jednak chińczykowi z Kaczora Donalda. :p
_________________

Fingers' Artists
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl