Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Edycja w shoutboxie
Autor Wiadomość
FeniX 



Ręka: lewa
Wiek: 34
Posty: 3732
Handel: 100% (+218, 0, 0)
Wysłany: |23 Sie 2010|, o 17:00   Edycja w shoutboxie

Z powodu różnych kombinacji, jakie kiedyś się zdarzały po powrocie regulaminu edycja shoutów została ponownie wyłączona. Było jednak wiele próśb o włączenie tej opcji, żeby można było poprawić ewentualne błędy, dlatego też zrobiłem drobną zmianę i włączyłem ponownie edycję.

Zmiana wprowadzona przeze mnie polega na tym, że każdy znów może edytować swoje shouty, ale przez krótki okres czasu. Dzięki temu możliwe jest poprawienie błędu, jeśli się go zauważy po wysłaniu wiadomości. Nie ma sensu, żeby było to możliwe przez dłuższy czas. Jeżeli natomiast ktoś coś będzie kombinował "w niecnych celach", to się skróci ten czas jeszcze bardziej.

Wydaje mi się, że w przypadku ogólnym wszyscy powinni być zadowoleni. Planowałem bardziej skomplikowaną zmianę i nie chciało mi się do tego siadać, ale dziś do mnie dotarło, że można łatwiej. :)

Piszę ten temat po to, żeby nie trzeba było każdemu z osobna tłumaczyć dlaczego przycisk do edycji był przez chwilę, a potem ktoś go ukradł.
_________________
Interview WTF?! - blog o rekrutacjach IT
---
Enklawa twórcza:
15. stycznia 2017 - Living on the Island
1. września 2016 - Być człowiekiem
14. maja 2016 - Okruchy magii

"We must become the change we want to see." - Gandhi
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl