Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
damillo_lbk - half year
Autor Wiadomość
Rapan 
Użytkownik


Kręcę od: Stycznia 2010
Ręka: prawa
Wiek: 27
Posty: 485
Skąd: Lębork
Handel: 100% (+8, 0, 0)
Wysłany: |6 Sie 2010|, o 09:10   damillo_lbk - half year


Wersja HQ na YouTube

http://www.youtube.com/watch?v=RVDo7FtN-Ow

Troszeczkę późno wiem, ale nie maiłem zbytnio czasu :)

Mile widziane komentarze i te dobre :grin: , i te złe :oops:

Mały zasób tricków, ponieważ na początku muszę przyznać, że przez jakieś 2-3 miesiące bawiłem się tylko w fundamentale oraz ich revy i miałem jakieś 20 dni przerwy.

I niestety nie udało mi się nic dłuższego, ani płynniejszego, a baterie w aparacie mi padły więc trudno...

Ale co ja się będę tłumaczył jak wyszło tak wyszło :)
Ostatnio zmieniony przez Maniek |6 Sie 2010|, o 20:48, w całości zmieniany 4 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Manti 
Użytkownik


Kręcę od: 26.02.2010
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 373
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+4, 0, 0)
Wysłany: |6 Sie 2010|, o 18:42   

Komentarz zostawilem Ci pod filmikiem, ale wpisze i tutaj.

Pisales na PPP, ze bawiles sie fundamentalami i miales przerwe. Jak najbardziej to rozumiem, bo krece podobnie, ale zastanawiam sie czy byl sens nagrywania half yeara. Lepiej chyba byloby pocwiczyc jeszcze troszke i nagrac 8 months. Przede wszystkim szkoda, ze nie ma dluzszych combosow, bo na to fajnie sie patrzy. :) W kazdym razie zycze Ci jak najlepiej, rozwijaj sie i sprobuj troszke bardziej "poznac swoj dlugopis". Nie widzialem tez pewnych ruchow reki podczas krecenia, popracuj nad tym. :)
Podejdz do dlugopisu troche pewniej, pobaw sie nim, nie przejmuj sie dropami. Niepewnie kreciles, szkoda, bo nie wychodzi Ci to zle. :)

Keep spinning!
_________________

,,Bywasz piekącym jadem trollów
Na internetowym forum
Wiwat Polonia frustrata!
Wiwat dąs psychopata
Jam nieudacznik, grafoman i śmieć"
PTP Wymiany/Trades
 
 
Maksym 
TOL


Posty: 694
Handel: 100% (+58, 0, 0)
Wysłany: |6 Sie 2010|, o 20:00   

No człowieku kąt kamerki - toś ty z kosmosu przez google map to chyba nakręcał.

Co do spinnów - mało tricków rzeczywiście, no i jak dla mnie ciut za długo.

Wiesz luz, 0:46 - biurko - półka czy co to tam jest niczym Gildziu i Szjbonek :P

I tak dobrze, nie łam się kręć dalej!
Ostatnio zmieniony przez Maniek |6 Sie 2010|, o 20:49, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Akeien 
Użytkownik

Posty: 861
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |7 Sie 2010|, o 19:23   

:/

To, że zrobiłeś sobie 20 dniową przerwę i, że przez 2-3 miesiące bawiłeś się tylko we fundamentale i ich revy, to cie nie usprawiedliwia. Jak na Half Year to cieniutko. Bakfall choć sam w sobie jest fajny itd. jednakże, bakfall nie rekompensuje comba. Zero płynności, zasób tricków marny.

Krótko mówiąc, weź się do roboty.
PTP Wymiany/Trades
 
Rapan 
Użytkownik


Kręcę od: Stycznia 2010
Ręka: prawa
Wiek: 27
Posty: 485
Skąd: Lębork
Handel: 100% (+8, 0, 0)
Wysłany: |11 Sie 2010|, o 11:19   

"Manti" napisał/a:
Jak najbardziej to rozumiem, bo krece podobnie, ale zastanawiam sie czy byl sens nagrywania half yeara. Lepiej chyba byloby pocwiczyc jeszcze troszke i nagrac 8 months.


Uświadomiłem sobie mimo wszystko, że warto było to nakręcić, bo po przeczytaniu komentarzy dowiedziałem się,że umiem zdecydowanie za mało tricków i jest jeszcze gorzej niż było i zmotywowało mnie to do nauki :)
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl