Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Fuco & ShaiiboN TAG Video
Autor Wiadomość
ShaiiboN 
Smakowita Wędlina


Kręcę od: 14 II 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1178
Skąd: Konstancin
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |30 Lip 2010|, o 11:10   Fuco & ShaiiboN TAG Video

No głupio tak w czasie JEB + PPP walnąć temat, ale cóż.

TAG jest, co tu dużo pisać. Odwiedziliśmy się nawzajem, tydzień po tygodniu. Fajnie było. Trochę zagmatwane te dwa tygodnie były. No i tak ogólnie jakoś. Było.
Nie będę się rozpisywać, bo raz że nie mam weny, dwa że nie mam ochoty, trzy że jakoś mi nie przychodzi.

No to czas sie cieszyć TAGiem:


Wersja HQ na YouTube
http://www.youtube.com/watch?v=9a5zKqlMw40

Aha, i fajnie by było jakby jakieś komentarze co do edycji były.

To tyle, buziaki.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Phantasm 
Użytkownik


Kręcę od: Wrzesień 2009
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 546
Skąd: Radom
Handel: 100% (+14, 0, 0)
Wysłany: |30 Lip 2010|, o 11:32   

Łohooo

Obejrzałem do końca, co się u mnie rzadko zdarza :D

Świetne kombosy, fajna muzyka (kręć się kręć się ^^). Combo "śmieciowym modem" na końcu epickie, genialny pomysł ;]

Edycja też niezła, nastrojowa. Szajbon ma co raz większy skill ;>

Edit: Pierwszy, fuck yeah.
_________________
3 miesiące
8 miesięcy
1 Rok
Ostatnio zmieniony przez Phantasm |30 Lip 2010|, o 11:33, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Tratto 
Użytkownik


Kręcę od: II 2008
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 1094
Skąd: Lublin
Handel: 100% (+12, 0, 0)
Wysłany: |30 Lip 2010|, o 11:41   

no edycja kolorowa :D ogólnie bardzo fajny TAG podobał mi się bardzo :) może kiedyś zrobicie Vol. 2 :D

pozdro
_________________
Tratto 1st: http://www.youtube.com/watch?v=jrk0ZDhZpFI?hd=1
Moje 3rd Year: http://www.youtube.com/watch?v=xyi7PJ5e-to?hd=1

http://www.youtube.com/user/Tratt0Pen

PoProstuTomeK - po prostu recenzje filmowe(mój blog):
http://www.poprostutomek.blog.pl/
PTP Wymiany/Trades
 
 
Virtil 
Użytkownik


Kręcę od: 27.02.2010
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 143
Skąd: Gdańsk
Handel: 100% (+16, 0, 0)
Wysłany: |30 Lip 2010|, o 23:04   

Strasznie mi się spodobało ! O kurde, dawno czegoś takiego nie oglądałem ! Sam nie wiem co w tym jest, to ma dobrą energię, ale dostałem motywacje do kręcenia. Poziom dobry, a raczej, mi się wyjątkowo spodobało, ahhh. zaczarowaliście mnie = ) Dzięki ! No i jeszcze to generalnie, zajebisty TAG (;

Pozdrowienia,

Virtil.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Whosii 
Użytkownik


Kręcę od: Jutra
Ręka: Prawa (noga)
Wiek: 28
Posty: 49
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |31 Lip 2010|, o 05:14   

Rzadko kiedy wypowiadam się na forum (a właściwie bardzo rzadko ; o), ale nie mogłem się powstrzymać.
No, więc... Tag bardzo, bardzo, ale to bardzo (xd) mi się podobał.
Shai, tak się przyglądam Twoim editom i muszę Ci powiedzieć, że nabierasz coraz lepszego skilla ^^. Zakochałem się w waszym spinningu, taki... hmm... miły do oglądania, o.
Ogólnie bardzo pozytywny ten TAG. Według mnie muzyka dodała jeszcze więcej uroku, i takie tutaj moje pytanie, co to za nuta?
No i to tyle :mrgreen:
_________________
言わぬがはな。
PTP Wymiany/Trades
 
 
Gibki 
Mistrz Polski 2011 i 2012


Kręcę od: 23 maja 2009
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 1276
Skąd: Warszawa
Handel: 100% (+15, 0, 0)
Wysłany: |1 Sie 2010|, o 15:19   

To ja cos skrobnę^^

Edycja- hmm Ładna, przyjemna dla oka, ale nie jakaś super. Niektóre efekty jakoś mi nie pasowały, ale ogólnie to tak pozytywnie, kolorowo, fajny klimat. Widać, że Szajbus próbuje i uczy się nowych rzeczy. Rozwijaj sie dalej w tym kierunu! ;)

Muzyka- Praktycznie znam tą piosenkę na pamięć. Jakoś nie pasowała mi do tego taga. Nadaje dobrego klimatu itd ale po prostu za bardzo mi się już z czymś kojarzy. Jesli bym jej nie znał, napewno bym powiedział, że dobry wybór ;)

1:30 - FUUUUUUU

Spinning- Napewno przyjemnie się oglądało. Kozacki jest ten dwuczęściowy mod! ^^
Na początku kręciliście na nie swoich biurkach i czasami potem nie wiedziałem, w połowie filmu który ,to który. Szczególnie w momencie, kiedy trzy comba po kolei są na tym samym biurku. Wszystko powinno byc oczywiste, a ja powinienem oglądać i nie myśleć!! ;D Podobały mi się combosy w 1:40 i w 2:00. Ogólnie, dużo przejśc mi się podobało. Dobry skill, część napewno na fristajlu, ale poziom jest naprawdę wysoki, godny podziwu.

Ogólnie to mi się podobało. Dużo skrytykowałem, ale jako całość bardzo przypadło mi do gustu. Szczególnie, że ten tag jest taki wesoły i pozytywnie nastrajający. widać, że kręcenie sprawia wam radośc, a to jest ważne!

Keep spin ;)
_________________

http://www.youtube.com/user/MrGibki
Fingers' Artists
Ostatnio zmieniony przez Gibki |4 Sie 2010|, o 16:30, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Maniek 
Fingers' Artist


Kręcę od: IV 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 32
Posty: 3080
Skąd: Radom/Lublin
Handel: 100% (+37, 0, 0)
Wysłany: |4 Sie 2010|, o 14:07   

Nie powiem fajnie Wam to wyszło ^^

ShaiiboN jesteś coraz lepszy w edytowaniu filmów. Bardzo podobało mi się tło, coś podobnego wymarzyłem sobie w moim solo (o ile kiedyś takie wyjdzie ;d).
Niestety muzyki mogę znieść, zdecydowanie mnie męczy i za każdym razem mam chęć ją wyłączyć ; /

Ogólnie to podoba mi się sama idea tego Waszego wzajemnego odwiedzania się ;) Wydaje mi się, że w tym czasie pen spinning był tylko wypełniaczem czasu, a nie pretekstem do spotkania się, co widać w nagraniach ;) Comba w większości są poprawne, aczkolwiek chyba potraficie więcej- przynajmniej mam taką nadzieję ;d

I tabaka <3 Dam sobie rękę uciąć, że na filmie widziałem Ozone Orange, Ozone Cherry, Gawitha Apricota i Cole oraz Packarda ;) Ogólnie to całkiem niezły zestaw ^^
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
ShaiiboN 
Smakowita Wędlina


Kręcę od: 14 II 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1178
Skąd: Konstancin
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |4 Sie 2010|, o 18:19   

Oczywko że wszystkie które wymieniłeś były u Fuco towarem mocno pożądanym (: Pod koniec pobytu u Czarka kupiłem sobie Gottarda Apple Pie, który IMO pachnie jak vegeta xd A podobno polecasz ogólnie Gottardy.

Dzięki wszystkim za komentarze, zwłaszcza te krytyczne (: Czy umiemy więcej? Nie wiem, musielibyśmy się przyłożyć D:
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Akeien 
Użytkownik

Posty: 861
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |4 Sie 2010|, o 21:55   

No tak.

Spinning - Cudne. Czasem lagi, ale drobniutkie. Zróżnicowane comba i ciekawe łączenia. Ogólnie lubię spinning szajbona, choć spinning fuco już nie bardzo. Ogólnie na +

Edycja - Kolorowa, wesoła i ciekawa. Szczerze mówiąc jestem radosnym człowiekiem, ale wolę eleganckie połączenia czerni z bielą, zielenią i krwistą czerwienią. Wolałbym edycję w stylu poważnym z nutą ekstrawagancji. Jednakże nie moje nie umniejszają umiejętności Szaiibona w edycji. Ładnie, ale tutaj taki mniejszy +

Muzyka - Oj, tutaj szampon zlamiłeś podług mnie. Musiałem oglądać z wyłączonym dźwiękiem, a to mnie irytuje. Trochę siedzę w polskiej scenie reggae, ragga, ska itp. , ale to nie jest piosenka przedstawiająca szczytowe osiągnięcia polskich artystów. Wiem, że z dość dużym oddaniem słuchasz metalu, więc...

Tytoń - Tu mnie wkurzyło. W nijaki sposób nie popieram papierosów, tabaki i sziszy ( bodajże to było to ). Rozumiem, że możecie być zamieszani w kulturę rasta i nie mam do niej nic, bo sam po części przychylam się do filozofii rastamańskiej, ale z tego co wiem oni akceptują tylko marihuanę, a papierosy jej jakoś nie zawierają. Tutaj duży -

Różowe buciki na biurku - Za to gigantyczny +

Ogółem fajnie i w ogóle, trzymajcie się i zastanówcie się nad skutkami używania tytoniu.

Keep Spinning !
PTP Wymiany/Trades
 
Fuco 



Kręcę od: '07
Posty: 2728
Skąd: Olsztyn
Handel: 100% (+167, 0, 0)
Wysłany: |15 Sie 2010|, o 13:02   

"Gibki" napisał/a:
część napewno na fristajlu
:D :D :D
Ani jedno combo nie było ułożone, fuck yeah :D

Akeien, nie wiem co szisza, papierosy i tabaka mogą mieć do rasta. Poza tym szajba raczej tej kultury nie reprezentuje xd Szisza to atrybut towarzyski, tabaka też, a papierosy to świństwo którego ja nie tknę :D

Jako że film deczko przedawniony a ja dopiero wróciłem z dwutygodniowego spacerku to na tym zakończę.
_________________
All them say is, 'it make ya rebel'. AGAINST WHAT?
PTP Wymiany/Trades
 
Socus 
WawSpin


Kręcę od: 05.05.2009r.
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 525
Skąd: Warszawa
Handel: 100% (+108, 0, 0)
Wysłany: |17 Sie 2010|, o 21:29   

Tag był świetny, 4 razy oglądałem i mi się nie znudziło ;d, pewnie obejrzę jeszcze.
Jedynym minusem jest muzyka :/, ale.. da się przeżyć ^^
ShaiiboN jak zawsze skillowo, ciekawe połączenia, ogólnie kox, Fuco podobnie, choć nie do końca :wink:
Szajbon wg mnie lepiej zakręcił w tym tagu, ale fuco nie czuj się urażony bo też super (:
Peny też ładne, btw. może będę miał takiego sevena ;d, od tej samej osoby :smile:
Ostatnio zmieniony przez Socus |17 Sie 2010|, o 21:30, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
adi;) 
Użytkownik


Kręcę od: dawna
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 151
Skąd: giżycko
Handel: 100% (+12, 0, 0)
Wysłany: |19 Sie 2010|, o 15:43   

ja wiem co w tym jest to za piosenka rege i przezajebiste (przepraszam z góry za to wyrażenie) comba które robili. Bardzo mi się podobało klimatyczne z przekazem przemyślane combossy co tu więcej dodać oby było masę taki tagów
_________________
http://muzyn123.mybrute.com
PTP Wymiany/Trades
 
 
Dejv 
Użytkownik


Kręcę od: 21.07.2010
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 324
Skąd: Wrocław
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |9 Gru 2010|, o 22:11   

Nie mam pojęcia co, ale w tym tagu jest coś co sprawia że oglądam go prawie codziennie
i jak na razie mi się nie nudzi...
Ładna edycja, kolorowa, i muzyka East west rockers <3!
Być może to sprawia że oglądam go tak często.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Grzyb 
Użytkownik


Kręcę od: 11.09.2010
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 27
Posty: 47
Skąd: Wrocław
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |9 Gru 2010|, o 22:50   

Wow , naprawdę fajny tag , bardzo przyjemnie się oglądało. Miał w sobie to coś ;P Ale no te papierosy to mogłeś sobie darować ... Ogólnie spinning na wysokim poziomie , kozackie przejścia i wgl. Edycja też ok, ale IMO nie potrzebnie te obracanie obrazu zanim combo się skończyło :/ Oglądałem już 3 times , zapuszczę sobie jeszcze kilka razy :)

@Down :
od tej pory :
Fuco - Nie papierosy
Szajbon - papierosy

xD
_________________
<- YT klik
<- Last.FM klik
Ostatnio zmieniony przez Grzyb |10 Gru 2010|, o 15:57, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Dejv 
Użytkownik


Kręcę od: 21.07.2010
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 324
Skąd: Wrocław
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |10 Gru 2010|, o 14:44   

Jakiego programu do edycji użyliście?
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl