Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
RenDen
Autor Wiadomość
Ufo 
Facepalm Artists


Kręcę od: 10-09-08
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 746
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+153, 0, 0)
Wysłany: |28 Lip 2010|, o 11:12   RenDen



Mod, który powstał we współpracy Alikebaba z Densenen77. Nie wiem jak się nim kręci, nie zadawajcie mi takich pytań.



Prezentacja:





Statystyki:
Długość: 21 cm
Waga: pomiędzy 14-16g
COG=COP
Typ: DC



Materiały:
2x ColorExpress body (bądź Super Tip)
2x Signo Broad / DX (gripy i tipy)
2x Signo Broad (albo spoko, signo klikane, cokolwiek co się nada na gripcut)
1x HGG - body (przednia część)
2x Sailor grip (albo durki, beify, eliteballe)

Narzędzia:
1x Mózg
2x Ręka lub Noga (zależy od tego czym lepiej operujecie)
1x Papier ścierny
1x Pilnik (najlepiej płaski)
1x Skalpel do gripcutów


1. Wyjmujemy zatyczke, usuwamy wklad, ucinamy body z przodu tak, aby długość każdego body wynosiła 10,5cm. Wygładzamy cięcie przy pomocy pilnika tak, aby było piknie.



2. Wkładamy tipy signo odwrotnie do body CE.



3. Ucinamy i szlifujemy przednia część body hgg (tam gdzie był grip) na tyle, aby pasował do body CE jako łącznik, długość tej części to 0,7cm



4. Łączymy body CE



5. Nakładamy gripy z signo dx/broad na body CE. Poźniej nakładamy sailory w systemie: 2 ringi-2 ringi-5 ringow



6. Nakładamy gripcut na gripa signo dx/broad.



7. Dodajemy 2 ringi z sailorów przed gripcutem.




Podsumowanie:
Mod jest bardzo wszechstronny, jak ktoś lubi krótsze może więcej uciąć, a jak cięższe/lżejsze może zmienić tipy np. na gripmatica.
_________________


klik
Ostatnio zmieniony przez Ufo |28 Lip 2010|, o 11:54, w całości zmieniany 9 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Bezdzwieczny 
Użytkownik

Kręcę od: o.O
Ręka: Prawa ;]
Wiek: 27
Posty: 47
Skąd: Grudziądz
Handel: 100% (+6, 0, 0)
Wysłany: |1 Gru 2010|, o 21:11   

Super pociete gripy kurde duzo talentu autora a tak body mi sie nie podoba gdyby bylo inne tzn jednego kolorku to bylo by 10/10 a tak dam 9/10 (za gripy) nie krecilem tym modem wiec nic wiecej nie moge o nim napisac pozdrawiam
_________________
www.youtube.com/Bezdzwieczny
PTP Wymiany/Trades
 
 
pirogab 
Użytkownik


Kręcę od: styczeń 2010
Ręka: prawa
Wiek: 30
Posty: 34
Skąd: Kraków
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |4 Gru 2010|, o 12:52   

Zrobiłem sobie wczoraj tego moda i jestem naprawdę mile zaskoczony. Miałem wątpliwości czy jego długość i waga będą ze sobą współgrać, ale przekonałem się, że tak nie jest. Polecam tego moda ludziom lubiącym chlastać gripy. Daje 8/10 ( -2 za konieczność piłowania... :evil: i za ból związany z zakładaniem gripów)
PTP Wymiany/Trades
 
Kopik 
Użytkownik

Kręcę od: Grudzień, 2010 z mega przerwą w 2011
Ręka: prawa
Wiek: 25
Posty: 80
Skąd: Gdańsk
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |8 Sty 2011|, o 14:16   

Mod jest naprawdę fajny. Jak zbiorę wszystkie części to se go złożę.
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl