Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
[Etap II] Walka zbiorowa

Wybierz najlepszego
Red Square
57%
 57%  [ 46 ]
MF HYBRID
18%
 18%  [ 15 ]
Yellow Storm
17%
 17%  [ 14 ]
Bez nazwy
6%
 6%  [ 5 ]
Głosowań: 80
Wszystkich Głosów: 80

Autor Wiadomość
Kazuke 
Użytkownik


Kręcę od: 05.05.2009
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 551
Skąd: Trzebiatów
Handel: 100% (+56, 0, 0)
Wysłany: |20 Lip 2010|, o 09:23   [Etap II] Walka zbiorowa

Witam w ostatnim etapie Micro Modders 2010. Ten etap polegać będzie na zbiorowej walce modderów. Wyłonionych zostanie 3 najlepszych uczestników turnieju. Przejdźmy do modyfikacji.

Red Square






Waga: 16 g
Długość: 20,9 cm
Opis modyfikacji: Jest to bardzo wygodny mod, na którym wszystko siada po prostu jak marzenie. Optymalne jak dla mnie wymiary w połączeniu ze specyficznym body dają świetny efekt. Nie jest klocowaty (choć wagę można łatwo zwiększyć, jeśli by ktoś chciał) i posiada długi, dobry do wipsowania grip. Solidna budowa i możliwość pisania (wkłady RSVP/BK77) sprawia, że może być głównym modem na co dzień. Kurczę, chyba najlepszy mod w mojej karierze. Jestem strasznie z niego zadowolony.

MF HYBRID























Waga: 19,5 g
Długość: 21 cm
Opis modyfikacji: Na początku powiem skąd taka nazwa. Mod jest hybrydą Minvoo G3 i Firefly G3. Mod jest stworzony by być main modem oraz posiada wiele zalet, a największe z nich funkcja ołówka automatycznego, niesamowite momentum oraz ogromna wytrzymałość (w przeciwieństwie do Firefly. Zawdzięczamy to mocowaniu tipa). Gwarantuje że po zapoznaniu się z tym modem nie będziesz chciał/chciała kręcić niczym innym. Nieskończone możliwości modyfikacji kolorystycznych oraz dowolny podział gripów (jak w Firefly G3) dają wielkie pole do popisu dla każdego moddera. Przy okazji odpowiem na pytanie zanim zostanie zadane, mianowicie dlaczego użyłem capa innego niż G3? Ponieważ cap Hyperjella znacznie lepiej sprawuje się przy długim użytkowaniu oraz ułatwia korzystanie z ołówka (osadzanie capa jest łatwiejsze oraz bardziej wytrzymałe dzięki rowkom, które zrobi cap Hyperjella juz przy pierwszym założeniu. To dzięki nim taśma zawsze pozostaje na miejscu).

Bez nazwy






Waga: 13g
Długość: 19 cm
Opis modyfikacji:
plusy:
-tani
-lekki (lubię odpocząć od waterfalla i stuhla)
minusy:
-cięcie plastiku

Yellow Storm






Waga: Seven G3 Mod < Yellow Storm < Dr.KT
Długość: 20 zm
Opis modyfikacji: Mod złożony z bardzo popularnych i tanich części, oprócz gripa Airblanca :P
Plusy:
+ Przyczepny przód dzięki gripowi Airblanc
+ Optymalna długość i waga
+ Prawie nieograniczone możliwości kombinacji kolorystycznych
+ Dostępność i cena części
+ Nieograniczone możliwości doboru insertu
Minusy:
- Użycie mało popularnego gripa z Pentel Airblanc
- Według wybrednych za długi cap i za krótki spinning surface
_________________
Ostatnio zmieniony przez FeniX |20 Lip 2010|, o 13:38, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
kamilkaze21 
Użytkownik


Kręcę od: Październik 2008
Ręka: Prawica
Wiek: 32
Posty: 154
Skąd: jestem?
Handel: 100% (+32, 0, 0)
Wysłany: |25 Lip 2010|, o 09:36   

No to Ygo (jeśli trafiłem) gratuluje zwycięstwa :D W ogóle dzięki wszystkim za turniej. 2 miejsce i tak zaarąbiaszczo mnie cieszy :D
PTP Wymiany/Trades
 
 
Kazuke 
Użytkownik


Kręcę od: 05.05.2009
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 551
Skąd: Trzebiatów
Handel: 100% (+56, 0, 0)
Wysłany: |25 Lip 2010|, o 12:17   

No i po zawodach :D .

Zwyciężył - Ygo(Red Square)!!! Gratulacje.
Drugie miejsce - kamilkaze21(MF Hybrid).
Trzecie - Pieniek(Yellow Storm)
Poza podium: baton(bez nazwy)
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl