Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Gildor 2nd
Autor Wiadomość
Gildor 
Fingers' Artist


Kręcę od: III 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1656
Skąd: Dywity (Olsztyn)
Handel: 100% (+9, 0, 0)
Wysłany: |16 Lip 2010|, o 11:20   Gildor 2nd

Witajcie, drodzy kamraci.

Zaskakująco szybko poszła robota nad tym kolabem, z czego niezmiernie się cieszę; główne podziękowania należą się mojemu bratu, który zajął się praktycznie całą robotą - selekcją filmów, koncepcją edycji i samą edycją. Naprawdę, jestem mu wdzięczny wielce. Ja właściwie tylko sygnuję ten kolab własnym nickiem i organizuję go, niepomiernie mniej włożyłem w to pracy. Dzięki Szajbon.

Drugie podziękowania należą się Kolczakowi, mojemu dobremu druhowi (; Dzięki niemu w kolabie tym nie usłyszycie 'rzygania do mikrofonu', nie usłyszycie Slayera ani Vadera. Wasze uszy powinny być wdzięczne. Mimo to kolab zachował swój heavy metalowy duch, za co jestem mu niezmiernie wdzięczny także. Dzięki Kolcz.

Następnie chciałbym podziękować każdemu, kto nadesłał film na ten kolab; bez Was film ten nie miałby racji bytu. Wielkie dzięki, że poświęciliście trochę swojego cennego czasu na nagranie i wysłanie do mnie kombosa. Oczywiście bardziej dosadnym podziękowaniem jest umiejscowienie tego kombosa w kolabie, ale niestety nie mogłem zrobić tego z każdym nagraniem. Ochotników było naprawdę wielu, było w czym przebierać. Wsadziliśmy do tego kolabu najwięcej jak się dało. Upchaliśmy jak tylko było można. Zresztą sami zobaczycie.

Z tego miejsca chciałbym także pogratulować kombosów Radziowa96, Wu, Tmkk - bardzo dobry stuff, panowie, jest co oglądać. Niemniej każdy, kto nadesłał, postarał się - było to widać. I za to jeszcze raz Wam dziekuję.

No ale dobra, nie będę przedłużał, po tym rozwiniętym wstępie czas na rzecz najbardziej interesującą, czyli sam kolab. Moim zdaniem wyszedł zaprawdę kozacko, o niebo lepiej niż część pierwsza. Zatem miłego oglądania:

Wersja HQ na YouTube
http://www.youtube.com/watch?v=eHtpBPNd9Os


Enjoy!
_________________


Muzyka Duszy - i nawet jest nowy wpis, z 25 stycznia.
PTP Wymiany/Trades
 
 
kamillinho123 
Użytkownik


Kręcę od: 23.01.2010
Ręka: prawa
Wiek: 28
Posty: 46
Skąd: Łosice
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |17 Lip 2010|, o 00:09   

Szkoda że się nie dostałem, lecz jak to obejrzałem i jak wysoki był poziom to ja w porównaniu z nimi to jeszcze w pieluchy sram.
_________________
Ma ktoś pożyczyć Dragon Ball?
PTP Wymiany/Trades
 
Phantasm 
Użytkownik


Kręcę od: Wrzesień 2009
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 546
Skąd: Radom
Handel: 100% (+14, 0, 0)
Wysłany: |17 Lip 2010|, o 18:22   

No ja też sie nie dostalem :E szkoda.

Cytat:
Cross sie upodobnił do gisela, a gisele do crossa


Czy mi sie wydaje czy cross ma ten sam wystroj wnetrza w sosek 1st co gisele w gildor 2nd? Szajbon chyba pomylil nicki :D

Jeśli nie to sory, bo obejrzalem raz i wiecej nie dam rady ze wzgledu na wolny net nad morzem :D

Fuco, co to za mod? xO Jeśli self to tutek nao.
_________________
3 miesiące
8 miesięcy
1 Rok
Ostatnio zmieniony przez Phantasm |17 Lip 2010|, o 18:25, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Fuco 



Kręcę od: '07
Posty: 2728
Skąd: Olsztyn
Handel: 100% (+167, 0, 0)
Wysłany: |17 Lip 2010|, o 23:13   

To nie jest pomyłka! To prawda! Nie słyszeliście że Gisele i Cross mieli wymianę studencką i mieszkali u siebie nawzajem? xd

Na żartach się nie znacie? :P

A mój mod to kolejna tajemnica xd złożyłem go ze śmieci i nie zasługuje na tutorial.
_________________
All them say is, 'it make ya rebel'. AGAINST WHAT?
PTP Wymiany/Trades
 
Highlander 
Użytkownik


Kręcę od: wrzesien 2009
Ręka: Prawa\ Right
Wiek: 28
Posty: 101
Skąd: Kielce
Handel: 0% (0, 0, -1)
Wysłany: |18 Lip 2010|, o 08:14   

Podoba mi się ten modzik Fuco :mrgreen:
_________________
Nawet jeśli wszyscy już w ciebie zwątpili,
Pokaż że się mylili,
Nie czekaj ani chwili dłużej,

http://www.wywiader.pl/highlanderppp
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl