Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Gildor 2nd
Autor Wiadomość
Gildor 
Fingers' Artist


Kręcę od: III 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1656
Skąd: Dywity (Olsztyn)
Handel: 100% (+9, 0, 0)
Wysłany: |16 Lip 2010|, o 11:20   Gildor 2nd

Witajcie, drodzy kamraci.

Zaskakująco szybko poszła robota nad tym kolabem, z czego niezmiernie się cieszę; główne podziękowania należą się mojemu bratu, który zajął się praktycznie całą robotą - selekcją filmów, koncepcją edycji i samą edycją. Naprawdę, jestem mu wdzięczny wielce. Ja właściwie tylko sygnuję ten kolab własnym nickiem i organizuję go, niepomiernie mniej włożyłem w to pracy. Dzięki Szajbon.

Drugie podziękowania należą się Kolczakowi, mojemu dobremu druhowi (; Dzięki niemu w kolabie tym nie usłyszycie 'rzygania do mikrofonu', nie usłyszycie Slayera ani Vadera. Wasze uszy powinny być wdzięczne. Mimo to kolab zachował swój heavy metalowy duch, za co jestem mu niezmiernie wdzięczny także. Dzięki Kolcz.

Następnie chciałbym podziękować każdemu, kto nadesłał film na ten kolab; bez Was film ten nie miałby racji bytu. Wielkie dzięki, że poświęciliście trochę swojego cennego czasu na nagranie i wysłanie do mnie kombosa. Oczywiście bardziej dosadnym podziękowaniem jest umiejscowienie tego kombosa w kolabie, ale niestety nie mogłem zrobić tego z każdym nagraniem. Ochotników było naprawdę wielu, było w czym przebierać. Wsadziliśmy do tego kolabu najwięcej jak się dało. Upchaliśmy jak tylko było można. Zresztą sami zobaczycie.

Z tego miejsca chciałbym także pogratulować kombosów Radziowa96, Wu, Tmkk - bardzo dobry stuff, panowie, jest co oglądać. Niemniej każdy, kto nadesłał, postarał się - było to widać. I za to jeszcze raz Wam dziekuję.

No ale dobra, nie będę przedłużał, po tym rozwiniętym wstępie czas na rzecz najbardziej interesującą, czyli sam kolab. Moim zdaniem wyszedł zaprawdę kozacko, o niebo lepiej niż część pierwsza. Zatem miłego oglądania:

Wersja HQ na YouTube
http://www.youtube.com/watch?v=eHtpBPNd9Os


Enjoy!
_________________


Muzyka Duszy - i nawet jest nowy wpis, z 25 stycznia.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Cienki 
Mistrz Polski 2009


Kręcę od: VI.07
Ręka: Prawa/ Right
Wiek: 30
Posty: 2229
Skąd: Opole Lubelskie
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |16 Lip 2010|, o 12:02   

Ogólnie to wyszło bardzo dobrze. Widać, że Szajbon nauczył się edytować :D . Muzyka fajna - Motörhead rajt?

Wszystkie combosy na poziomie. Tylko dlaczego taka długa końcówka?
_________________

http://www.lastfm.pl/user/CienkiPPP - tego słucham.
http://www.myspace.com/cienkibbx/
PTP Wymiany/Trades
 
 
Frau 
TSG


Kręcę od: 10.10.2008
Ręka: leprza
Wiek: 30
Posty: 407
Skąd: 012
Handel: 100% (+28, 0, 0)
Wysłany: |16 Lip 2010|, o 12:08   

No łądnie ładnie, tylko końcówkę zrąbaliście, wolałbym te combosy normalnie oglądnąć.
Ogólnie spinning fajny, nie chcę mi się wszystkich oceniać, to tylko parę powiem. ;p

Fuco, fajny pomysł, ciekaw jestem jak to działa. ;p
Radziow, Cienko strasznie. ;) Potraktuj to jako komplement ofc.
Gisele w końcu ładnie, fajny kt, Cross, brzydkie to białe biurko i jakoś tak dziwnie. ^^
Dulek fajnie, stylowo.
Xzelph też mi się podobał.

Reszta też w formie, wszystko ładne, podoba mi się, ale, choć metal w miarę lubię, to jakoś do penspinningu mi średnio pasuje. Mimo to collab wyszedł niezły. :)
PTP Wymiany/Trades
 
 
Ryba 
Użytkownik


Kręcę od: 10-02-2008
Ręka: Prawa
Wiek: 30
Posty: 136
Skąd: Hrubieszów
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |16 Lip 2010|, o 12:12   

No widze jednak ze musze troche wiecej cwiczyc bo moje combo bylo o wiele za slabe jak na poziom tego filmu. Ogolnie caly film bardzo doby, wysoki poziom, nie bede wymienial po kolei ale kazde combo bylo OK.
I do tego moja ulubiona nuta Motorheadu ^^
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
Gibki 
Mistrz Polski 2011 i 2012


Kręcę od: 23 maja 2009
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 1276
Skąd: Warszawa
Handel: 100% (+15, 0, 0)
Wysłany: |16 Lip 2010|, o 12:15   

Ładny wyszedł ten collab ;p Edycja Shaiibona bardzo dobra, jest progress ^^

Podobało mi sie combo Gildora i Fuco- bardzo pomysłowy mod ;p No końcówka trochę długa ale ujdzie. Tylko nie wiem dlaczego niektóre combosy są niepodpisane?

00:16 najlepszy moment ^^
_________________

http://www.youtube.com/user/MrGibki
Fingers' Artists
PTP Wymiany/Trades
 
ShaiiboN 
Smakowita Wędlina


Kręcę od: 14 II 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1178
Skąd: Konstancin
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |16 Lip 2010|, o 12:21   

Ogólnie spędziłem nad tym kolabem dwa dni. Z wyniku jestem zadowolony umiarkowanie, chociaż całkiem przyjaźnie. Wyszło jak wyszło, edycji nie będę oceniać, tylko powiem, że OUTRO JEST ŚWIETNE I TEN KTO TWIERDZI INACZEJ NIE ZNA SIĘ NA SZTUCE I KONIE-c. Nie no naprawdę outro mi się podoba i twierdzę że mi się udało. I nie ma że nie, bo nie.

Spinning skręca suty trzeba przyznać. Gibki wykręca, zza granicy też pocisnęli (Smile ;0) i tam wszyscy w ogóle. Nie mogę powiedzieć kto tak naprawdę wykoksił ponad wszystkich (oprócz mnie, ale nie będę tego tutaj pisać), bo poziom wyrównany we wszystkich kombosach. Nawet ci co się nie dostali koks. Dobry kołab.

Gibon napisał/a:
Tylko nie wiem dlaczego niektóre combosy są niepodpisane?

Jakie? Wydaje mi się że wszystkie podpisałem.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Fuco 



Kręcę od: '07
Posty: 2728
Skąd: Olsztyn
Handel: 100% (+167, 0, 0)
Wysłany: |16 Lip 2010|, o 12:36   

Ogólnie spędziliśmy, z naciskiem na śmy, z Szajbą nad tym kolabem jakiś czas. Było fajnie, kupa śmiechu i w ogóle fajnie, a outro jest zajebiste ^^

Nie do końca zgadzam się z doborem kombołów, ale w sumie nie ma na co narzekać. Był praktycznie sam koks, ale trzeba było jakoś to przesiać, niestety. Tak wpasowało do edycji, tak jest, i nie ma co, bo fajnie jest (:

Szajbon macha łapą jak dałn <3 combo Gibona przecięło mi tą nitkę w głowie, która podtrzymywała uszy, Cross bardzo upodobnił się do Gisele, a Gisele do Crossa, a combo Gildora to jedno z najpiękniejszych wizualnie comb jakie kiedykolwiek widziałem. No i dzięk you, Szajbon, tak w ogóle, bo bez cię pewnie nie wyciągnąłbym z pudełka tego, ekhm, "moda" ^^ A jego potencjał jest niewyczerpany.

Co ja mogę powiedzieć? Enjoy!
_________________
All them say is, 'it make ya rebel'. AGAINST WHAT?
PTP Wymiany/Trades
 
Gibki 
Mistrz Polski 2011 i 2012


Kręcę od: 23 maja 2009
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 1276
Skąd: Warszawa
Handel: 100% (+15, 0, 0)
Wysłany: |16 Lip 2010|, o 12:45   

"ShaiiboN" napisał/a:
Gibon napisał/a:
Tylko nie wiem dlaczego niektóre combosy są niepodpisane?


Jakie? Wydaje mi się że wszystkie podpisałem.

np. ten z 3:00 i 3:15..

A co do outro jest długie ale ładne. Z resztą fajny pomysł z tymi combosami w tle.
_________________

http://www.youtube.com/user/MrGibki
Fingers' Artists
PTP Wymiany/Trades
 
Pari 



Kręcę od: 15.10.2007
Ręka: Right
Wiek: 33
Posty: 1461
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+457, 0, 0)
Wysłany: |16 Lip 2010|, o 12:51   

Collab dobry, żałuję, że nie miałem czasu nic nagrać. Takie collaby powinny być wypuszczane częściej. Zaskoczyło mnie kilka osób, muzyka pasuje dobrze, daje świetną atmosferę, takie smaczki jak mod Fuco uatrakcyjniają wszystko. Tylko widzę pewną niekonsekwencję i bajzel w edycji, mimo, że jest ładna i taka jak w collabach powinna być. Nicków brakuje sporo, w outrze pojawia się Karolnowy którego nie zauważyłem. Po oglądnięciu byłem lekko zagubiony czy czegoś nie przegapiłem. Collab jak się odgląda od A do Z to powinno być wszystko jasne. :)

Szczególnie, że niektóre osoby nagrywają coś z innego kąta.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
ShaiiboN 
Smakowita Wędlina


Kręcę od: 14 II 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1178
Skąd: Konstancin
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |16 Lip 2010|, o 12:52   

One są podpisane pod koniec filmu, żeby się napisy nie myliły. Po 'and' są panowie którzy są w outrze, w kolejności pojawiania się.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Pari 



Kręcę od: 15.10.2007
Ręka: Right
Wiek: 33
Posty: 1461
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+457, 0, 0)
Wysłany: |16 Lip 2010|, o 12:57   

No widzisz dopiero teraz zorientowałem się, że w outrze są comba, które powinny być w collabie. Jak oglądałem napisy koncowe, to nie skupiałem się za bardzo na tym, że tam ktoś kręci. Myślałem, że to takie ot, żeby był efekt. :D

Na przyszłość, nie dawajcie w outrze comb, bo się ktoś jeszcze poczuje mniej ważny :)
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Kolczak 
Fingers' Artist


Kręcę od: 04.11.2008
Ręka: prawica
Wiek: 31
Posty: 899
Skąd: Lublin :)
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |16 Lip 2010|, o 16:20   

No, Szajbą, edycja spoko, ale się nauczyć jeszcze sporo ;) . Bałagan z nickami jest, też się dziwiłem jak zobaczyłem Karolnovego.

Muzyka... w sumie nie mam co oceniać - sam wybierałem pierwszy utwór. nawet się dowiedziałem że Gildor go nie słyszał mimo że był już kolab pod montażem ;D ale bardzo dobrze wypadł, tylko ten death potem....

Kolab widziałem z 4 razy bo jest zajebiaszczy, ale.... tylko raz do końca. Psucie TAKIEGO genialnego, pełnego energii rock'n'rollowego klimatu takim smętnym outro, jak dobre by nie było, to grzech po prostu. miałeś świetny klimat kolabu, i tak go rozwaliłeś..... a samo outro było ładne. po prostu nie pasowało ani troszuńke. Uważaj na takie rzeczy jak będziesz edytować... ważniejsze filmy ;0.

Co do spinningu to lofffciam spinning Gibkiego, Szajbą'a i Gildora, a to co Fuco odwalił z tym modem to bajka. Idealnie wplecione w kombo, cudowne wykorzystanie możliwości tego moda. Gratulacje.
A, i ten. ten sficz z Crossem i Gisele udany, nie powiem. kurcze powiedziałem. ;0

Także tego. Kolab oceniam na jeden z moich ulubionych, ale tylko do tej 4 minuty, potem syfi. Ale Szajbu dobra robota. Dumnym ścię. Żałuję że nic nie nagrałem, bo może jakbym z 2 tygodnie katował jakieś jedno 15-sekundowe kombko to nagrałbym coś, co mogłoby po znajomościach wejść. A być na takim kolabie to niezła rzecz ;)
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Gildor 
Fingers' Artist


Kręcę od: III 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1656
Skąd: Dywity (Olsztyn)
Handel: 100% (+9, 0, 0)
Wysłany: |16 Lip 2010|, o 16:41   

No dopsz, to pora na nieco więcej konkretów. Chciałem skomentować poszczególne kombosy.

Gibczak - staaaaary, tak zajebistego kombosa pod względem stylu to dawno nie widziałem, to zatrzymanie przy MA 24-23 było tak przepełnione zajebistością, że zią. Połączenia ogólnie świetne, kreatywne, bardzo dobrze do siebie pasujące. Nie ukrywam, że zazwyczaj coś mi nie pasowało w Twoich kombosach, nie podobały mi się zbytnio. Ale ten mogę w całości oglądać godzinami. Klaszczę na stojąco. I jeszcze te FL TA, które na pierwszy rzut oka wyglądały dla mnie jak pinkybusty XD

Rafau - no tu też dużo mówić nie trzeba, cud miód i orzechy. Najoryginalniejszy styl na PPP, już nieraz to mówiłem. Pod względem doboru trików nie masz sobie równych, straszliwa kreatywność i oryginalność. Nie widziałem drugiego penspinnera, który używałby tylu warpedów w palm down. I to z tak zajebistym skutkiem.

Gildor - od siebie tylko powiem, że to kombo nagrałem za pierwszym podejściem na Fucowym (*;) embossie i nie ma w nim absolutnie NIC odkrywczego. Ale Fuco powiedział, że zajebiste, to z braku laku dałem to.

Wu - gorzej, niż na szajbon 1st, ale równie stylowo (; co prawda widać parę zacięć, lagów, ale bardzo dobry dobór trików, widzę, że nadal idziesz w oldschool; to bardzo dobrze, potrzeba nam na forum kogoś takiego. Oldschool jest zajebisty. Niesamowicie śmietanowy finiszer. (wtf? śmietanowy?! kto mu pisze kwestie?!)

Fuco - =DDDDDD zajebiste kombo. Mod wprost genialny. Do tego bardzo zręcznie wykorzystałeś jego funkcję, zachowując integralność kombosa. Płynnie. Naprawdę mi się podoba.

Croccifixio a.k.a. Gisele 8 - świetne kombo, ni mniej nie więcej (;

Dulek - dawno nie widziałem Twojego spinningu, ponadto położyłeś na podłogę dywan tudzież wykładzinę i zmieniłeś moda na jednostronnego, co w pierwszej chwili zbiło mnie z pantałyku, ale kolejne parę sekund utwierdziło mnie w przekonaniu, że to Ty. Tego stylu się nie da pomylić. Bardzo fajna odmiana od raczej skillowych kombosów, jakie prezentujesz na busterze. Ta harmonic wyglądało tak cholernie majestatycznie, że ojaciemoge.

ShaiiboN - pominę to milczeniem ;/

Smile - <3 mój ulubiony francuski penspinner. Ten styl zmienia światopogląd nawet najbardziej zatwardziałym radykałom muzułmańskim. Kocham.

Gisele 8 alias Croccifixio - zajebiste, po prostu zajebiste kombo. Kurde, no po prostu tak dynamicznych wiperów nie powstydziłby się sam Gisele, a w połączeniu z Twoim jednak odmiennym stylem daje to naprawdę oszałamiający efekt. I w końcu jakiś w miarę przyzwoity finiszer (;

Xzelph - także bardzo stylowo i bardzo... xzelphowo ;d Swietne midbaki 1.5, świetne hybrydy, ogólnie wszystko miodnie. Nie żałuję, że zaprosiłem =P

Radziow96 - spore zaskoczenie, bo nie widziałem wcześniej Twojego ani jednego kombosa. A tu wyskakujesz z takim konkretnym stuffem (: Dobrze dobierasz triki, ale trochę przesadzasz z tf charge'm rev i powinieneś urozmaicić triki z 34 w palm up; in-out sonic i tw sonic to nie wszystko co można zrobić. Polecam różnorodne hybrydy. Ale ogólnie rzecz biorąc jest naprawdę dobrze, moment w 3:38 do 3:31 bardzo mi się podobał, lubię takie zmiany pozycji dłoni. Hai Tua i FL Sonic P4-12 dobre, chociaż z tego sonica wyjść mógłbyś nieco bardziej dynamicznie.

Tmkk - ło, też świetne kombo, jest w nim wszystko, co powinno zawierać kombo zarówno stylowe jak i skillowe. Czyli jest doprawdy świetnie. Midbaki 1.5, bust -> bust release -> bust, różnorakie zmiany kierunków i hybrydy nadały temu wszystkiemu wysoce zajebisty wygląd. Props.

Lawliet - moim skromnym zdaniem ten kąt nie jest korzystny dla Twojego spinningu. Ponadto szkoda, że w tym kombosie znalazły się lagi i niepewnie wyglądające ruchy. Kurde, Twój styl potrafi być naprawdę zajebisty, udowodniłeś to nieraz, ale czasem po prostu przesadzasz (w sumie nie wiem w czym, ale z czymś przesadzasz) i wszystko nie trzyma się kupy. Przykładowo hybryda inv sonic rev 12-23 ~ pass rev 13-34 -> pinkybak wygląda u Ciebie okropnie. Nie jest to płynne. Finiszer dobry, ale też nieco niepewny.

Karolnovy - nup, i tak pewnie tego nie przeczyta. Jak to karol - płynnie, skillowo, stylowo. Dobre kombo, ale jak na wicemistrza Polski anno domini 2009 to przeciętnie.

No i to tyle.
_________________


Muzyka Duszy - i nawet jest nowy wpis, z 25 stycznia.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Antraksus 
Fingers' Artist


Kręcę od: Antkowych imienin
Ręka: Antka
Wiek: 29
Posty: 1008
Skąd: Antkolandia
Handel: 100% (+27, 0, 0)
Wysłany: |16 Lip 2010|, o 21:43   

Nie wiem czy ktos zauwa zauwazyl ale w Sosek 1st i tym collabie Wystepuje Gisele i Cross i raz jeden kreci w tym miejscu a potem drugi na miejscu pierwszego wiecie o co chodzi . Ze Gisele na miejscu Crossa i na odwrot
_________________

http://www.youtube.com/user/Antraksus?feature=mhum
PTP Wymiany/Trades
 
 
Sosek 
Facepalm Artists


Wiek: 30
Posty: 182
Skąd: trn
Handel: 96,15% (+25, 0, -1)
Wysłany: |16 Lip 2010|, o 21:46   

no łał!

Zeby nie pojezdzac tylko Antrakusa powiem, że fajne comba niektóre. Szczególnie gildor z embossem mi się spodobał.
Ostatnio zmieniony przez Sosek |16 Lip 2010|, o 21:47, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl