Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Spoko mod
Autor Wiadomość
Komcio 
Użytkownik

Wiek: 36
Posty: 161
Handel: 93,18% (+41, 0, -3)
Wysłany: |14 Lip 2010|, o 19:35   Spoko mod






Chce wam przedstawić mój nowy wynalazek :D
Od dawna chciałem mieć klikanego moda
(do szkoły), ale anyX mnie odstraszył(wytrzymałość) , więc pewnego dnia
przeglądając swoje peny/mody wpadłem na pomysł że fajnie by było złożyć coś niedrogiego
a zarazem czym by się dobrze kręciło. Zaważyłem że mam mnóstwo resztek od spoko mini ,więc postanowiłem coś z nimi zrobić . I oto wymyśliłem tego ,,Spoko mod''a


Zalety:

-niska cena
-Grube, wytrzymałe body
-Łączenia, które bez klejenia itp są bardzo bardzo trwałe
-Dobre momentum
-Ładny (jeśli dobrze go wykonasz)
-dobra waga
-COP=COG
-piszący(w sam raz do szkoły)
-szeroka gama kolorów tego moda
-ogólnie łatwo dostępny


Wady:
-Cięcie plastiku(dla nie których może być trudne :lol: )



Dane:

Długość: 21,9 cm
Waga: ok.16,5g
COP=COG


Potrzebujesz:

4x spoko mini (są sprzedawane w różnych kolorach ;] )
3x wkład od spoko mini


Zaczynamy:







1. Rozmontuj wszystkie długopisy na części pierwsze (nie przesadź z backplugiem, ponieważ możesz uszkodzić body)




2. Weź 3 body(w tym jedno z clickerm) i utnij 2, 4 cm przodu . Zostaw tylko jedno nie pocięte body!

3.Usuń clicker



4. Teraz połącz wszystkie body (te nie ucięte na dole) :grin:




4. Teraz zajmiemy się robieniem wkładu . Do tego potrzebne nam będą 3 wkłady od spoko mini.
sklejamy wszystkie wkłady za pomocą taśmy tak aby wkład osiągną długość 19,3cm. Ważne jest
aby uciąć i opróżnić z tuszu ostatni wkład . W przypadku nie zrobienia tego wkład po prostu
będzie za długi albo nam się wyleje podczas robienia hai tua`y :D





5.Na wkład nakładamy sprężynkę (na dole jak by ktoś nie wiedział) ;*' wkład wkładamy do środka następnie nakładamy gripa na dole i zakręcamy go tipem żeby nie spadł. Ostatnią naszą czynnością będzie nałożenie gripa na góre. No i wreszcie możemy cieszyć się swoim wymarzonym pięknym modem :D








[/b]

Ostatnio zmieniony przez Komcio |5 Lut 2011|, o 21:16, w całości zmieniany 34 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
krzycholek 
Użytkownik


Kręcę od: październik 09
Ręka: prawa
Wiek: 26
Posty: 231
Skąd: Wrocław
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |14 Lip 2010|, o 19:53   

Toż to Sub mod tylko że ze zwykłych spoko.
_________________
http://www.formspring.me/krzycholek
PTP Wymiany/Trades
 
 
Komcio 
Użytkownik

Wiek: 36
Posty: 161
Handel: 93,18% (+41, 0, -3)
Wysłany: |14 Lip 2010|, o 19:56   

"krzycholek" napisał/a:
Toż to Sub mod tylko że ze zwykłych spoko.


złóż go to zobaczysz różnicę ;) porównaj jak się kręci. Dla mnie o niebo lepiej :razz:
Ostatnio zmieniony przez Maniek |16 Lis 2010|, o 19:26, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
Hut 
Użytkownik


Kręcę od: 24.06.2009
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 567
Skąd: POZnan*
Handel: 99,36% (+155, 0, -1)
Wysłany: |14 Lip 2010|, o 19:58   

nawet fragmenty tutoriala do sub moda skopiowales :facepalm:
PTP Wymiany/Trades
 
 
Komcio 
Użytkownik

Wiek: 36
Posty: 161
Handel: 93,18% (+41, 0, -3)
Wysłany: |14 Lip 2010|, o 20:01   

Wybacz ale niestety nic nie skopiowałem po za tym że wstawiłem cene w zalety tak jak otuż w sub modzie jest .
Ostatnio zmieniony przez Komcio |14 Lip 2010|, o 20:02, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Wu 
Użytkownik

Kręcę od: 2009
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 112
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+3, 0, 0)
Wysłany: |14 Lip 2010|, o 20:03   

W tutorialu do Sub Moda pisali o tym połączeniu , że zamiast tych 3 subów można użyć 4 spoko , więc nic nowego nie odkryłeś

down : przeczytaj kilka postów :wink:
Ostatnio zmieniony przez Wu |14 Lip 2010|, o 20:07, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Komcio 
Użytkownik

Wiek: 36
Posty: 161
Handel: 93,18% (+41, 0, -3)
Wysłany: |14 Lip 2010|, o 20:06   

Wybacz ale nie zauważyłem żeby było gdzieś o tym napisane :facepalm: :slownik:
PTP Wymiany/Trades
 
krzycholek 
Użytkownik


Kręcę od: październik 09
Ręka: prawa
Wiek: 26
Posty: 231
Skąd: Wrocław
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |14 Lip 2010|, o 20:07   

No ale recenzje tego moda można by było napisać tak jak Sub moda, poza tym jeżeli nic nie skopiowałeś w co nie chce mi się wierzyć to jest wszystko tak samo napisane jak w tutorialu do Sub moda czyli praktycznie rzecz biorąc Spoko mod = Sub mod.
Ostatnio zmieniony przez krzycholek |14 Lip 2010|, o 20:08, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Komcio 
Użytkownik

Wiek: 36
Posty: 161
Handel: 93,18% (+41, 0, -3)
Wysłany: |14 Lip 2010|, o 20:09   

Ja się tak starałem a wy mni tak krytykujecie :sad: :cry:
Ostatnio zmieniony przez Komcio |14 Lip 2010|, o 20:09, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Komcio 
Użytkownik

Wiek: 36
Posty: 161
Handel: 93,18% (+41, 0, -3)
Wysłany: |14 Lip 2010|, o 20:10   

"krzycholek" napisał/a:
No ale recenzje tego moda można by było napisać tak jak Sub moda, poza tym jeżeli nic nie skopiowałeś w co nie chce mi się wierzyć to jest wszystko tak samo napisane jak w tutorialu do Sub moda czyli praktycznie rzecz biorąc Spoko mod = Sub mod.



poprostu nie dało się tego inaczej ująć ;/
Ostatnio zmieniony przez Komcio |14 Lip 2010|, o 20:11, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Hiro 
Użytkownik

Kręcę od: 16 Stycznia 2010
Ręka: Prawa
Wiek: 26
Posty: 307
Skąd: Lubaczów
Handel: 94,12% (+32, 2, 0)
Wysłany: |14 Lip 2010|, o 20:25   

No i dobra, nawet jeśli skopiował... Jak dla mnie to jest to sub Sub moda.. Jak nie masz w tesco subów spoko(Zamiast tego spoko w piórniku), a chcesz zmodować coś w miarę podobnego, to masz ten mod. Proste.Chociaż.. Rzeczywiście, zalety jak w Sub modzie. Cóż, nawet, jeśli zgapione, to pomysł.. cóż, jak już mówiłem, zamiennik Sub moda. No, i rzeczywiście, kolorów jest więcej.
Nie popieram tego moda, ale myślę, że warto zostawić go, nawet tutaj. Można nawet dopisać w nazwie "Zamiennik Submoda"- czy na początku tematu, nie wiem.
PTP Wymiany/Trades
 
Wikam 
Użytkownik


Kręcę od: z przerwami
Ręka: Bardziej prawa
Wiek: 28
Posty: 135
Skąd: lublin
Handel: 50% (+2, 0, -2)
Wysłany: |14 Lip 2010|, o 20:36   

"Hiro" napisał/a:
No i dobra, nawet jeśli skopiował... Jak dla mnie to jest to sub Sub moda.. Jak nie masz w tesco subów spoko(Zamiast tego spoko w piórniku), a chcesz zmodować coś w miarę podobnego, to masz ten mod. Proste.Chociaż.. Rzeczywiście, zalety jak w Sub modzie. Cóż, nawet, jeśli zgapione, to pomysł.. cóż, jak już mówiłem, zamiennik Sub moda. No, i rzeczywiście, kolorów jest więcej.
Nie popieram tego moda, ale myślę, że warto zostawić go, nawet tutaj. Można nawet dopisać w nazwie "Zamiennik Submoda"- czy na początku tematu, nie wiem.


Dobra, moze i racja... jest to zamiennik sub moda. Ale czy na forum ktos sie juy taka wersja chwalil? NIE !!! Wiec czego krytykujecie... Moye juy ktos to wymyslil...

A na dodatek piszecie ze to jest be i fuj, a tego orginal sub moda tak chwaliliscie... :facepalm:
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
krzycholek 
Użytkownik


Kręcę od: październik 09
Ręka: prawa
Wiek: 26
Posty: 231
Skąd: Wrocław
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |14 Lip 2010|, o 20:37   

Osobiście nie oceniam źle tego moda, ale jak Hiro napisał:

"Hiro" napisał/a:
Jak nie masz w tesco subów spoko(Zamiast tego spoko w piórniku), a chcesz zmodować coś w miarę podobnego, to masz ten mod.


Ja nie mam dostępu do spoko, tylko do subów spoko więc tutek może zostać ale i bez tego tutka można się domyślić z tutorialu do Sub moda że może być "Sub mod" ze zwykłych spoko. ;)

@UP nikt nie pisze że to be i fuj, a osobiście Sub moda nigdy nie chwaliłem. :P
Ostatnio zmieniony przez krzycholek |14 Lip 2010|, o 20:39, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Kazuke 
Użytkownik


Kręcę od: 05.05.2009
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 551
Skąd: Trzebiatów
Handel: 100% (+56, 0, 0)
Wysłany: |14 Lip 2010|, o 20:46   

Jacy wy ludzie za przeproszeniem pojebani jesteście. Większość z was go nie złożyła, a od razu krytykuje. Ja swojego Sub Moda wyjebałem o szkolną podłogę i jakiś pen spinner znalazł z mojej szkoły i mam to gdzieś bo nie polubiłem tego moda ( poraniłem sobie rączki podczas modowania ).

Użycie body od spoko mini? To świetny pomysł, jako iż o wiele łatwiej je dostać oraz prawie każdy z nas ma sterty starych body spokosów, które są pozbawione gripa i czasem tipa. Dla mnie modzik jest w pełni czym nowym.

Jednak mam jedno pytanko. Jak wyciągnąłeś tą kolorową część z body Spoko Mini? Chodzi mi o to, która trzyma clickera. Ja jej za nic nie mogę wyrwać xD.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Komcio 
Użytkownik

Wiek: 36
Posty: 161
Handel: 93,18% (+41, 0, -3)
Wysłany: |14 Lip 2010|, o 21:22   

"Kazuke" napisał/a:
Jednak mam jedno pytanko. Jak wyciągnąłeś tą kolorową część z body Spoko Mini? Chodzi mi o to, która trzyma clickera. Ja jej za nic nie mogę wyrwać xD.

ja wziłem pręt od namiotu i o kamień/beton walilem i wyszlo ;P ale pewnie są inne sposoby


Kazuke dzięki chociaż ty doceniłeś moją pracę
Ostatnio zmieniony przez Komcio |21 Wrz 2010|, o 18:22, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl