Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Spoko mod
Autor Wiadomość
Komcio 
Użytkownik

Wiek: 36
Posty: 161
Handel: 93,18% (+41, 0, -3)
Wysłany: |14 Lip 2010|, o 19:35   Spoko mod






Chce wam przedstawić mój nowy wynalazek :D
Od dawna chciałem mieć klikanego moda
(do szkoły), ale anyX mnie odstraszył(wytrzymałość) , więc pewnego dnia
przeglądając swoje peny/mody wpadłem na pomysł że fajnie by było złożyć coś niedrogiego
a zarazem czym by się dobrze kręciło. Zaważyłem że mam mnóstwo resztek od spoko mini ,więc postanowiłem coś z nimi zrobić . I oto wymyśliłem tego ,,Spoko mod''a


Zalety:

-niska cena
-Grube, wytrzymałe body
-Łączenia, które bez klejenia itp są bardzo bardzo trwałe
-Dobre momentum
-Ładny (jeśli dobrze go wykonasz)
-dobra waga
-COP=COG
-piszący(w sam raz do szkoły)
-szeroka gama kolorów tego moda
-ogólnie łatwo dostępny


Wady:
-Cięcie plastiku(dla nie których może być trudne :lol: )



Dane:

Długość: 21,9 cm
Waga: ok.16,5g
COP=COG


Potrzebujesz:

4x spoko mini (są sprzedawane w różnych kolorach ;] )
3x wkład od spoko mini


Zaczynamy:







1. Rozmontuj wszystkie długopisy na części pierwsze (nie przesadź z backplugiem, ponieważ możesz uszkodzić body)




2. Weź 3 body(w tym jedno z clickerm) i utnij 2, 4 cm przodu . Zostaw tylko jedno nie pocięte body!

3.Usuń clicker



4. Teraz połącz wszystkie body (te nie ucięte na dole) :grin:




4. Teraz zajmiemy się robieniem wkładu . Do tego potrzebne nam będą 3 wkłady od spoko mini.
sklejamy wszystkie wkłady za pomocą taśmy tak aby wkład osiągną długość 19,3cm. Ważne jest
aby uciąć i opróżnić z tuszu ostatni wkład . W przypadku nie zrobienia tego wkład po prostu
będzie za długi albo nam się wyleje podczas robienia hai tua`y :D





5.Na wkład nakładamy sprężynkę (na dole jak by ktoś nie wiedział) ;*' wkład wkładamy do środka następnie nakładamy gripa na dole i zakręcamy go tipem żeby nie spadł. Ostatnią naszą czynnością będzie nałożenie gripa na góre. No i wreszcie możemy cieszyć się swoim wymarzonym pięknym modem :D








[/b]

Ostatnio zmieniony przez Komcio |5 Lut 2011|, o 21:16, w całości zmieniany 34 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
Manualist 
Użytkownik

Kręcę od: IV 2010
Ręka: prawa
Wiek: 26
Posty: 69
Skąd: Piła
Handel: 100% (+10, 0, 0)
Wysłany: |27 Lis 2010|, o 17:10   

Gripa z tyłu nałożyć na clipa, czy ucinać go?

Dobra, już wyjąłem. Kręci się przyzwoicie, chociaż są lepsze mody. Warto go złożyć, żeby mieć czym pisać w szkole. Podobny do sub moda, ale nie zgadzam się z innymi, że to jego kopia, bo spoko mod jest ze spokosów, a sub z tych długopisów z tesco. Nieważne, że podobny sposób złożenia. Ogólnie na plus. Zalety to cena i dostępność. Polecam i pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony przez Manualist |27 Lis 2010|, o 18:16, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
arturb 
Użytkownik

Kręcę od: 21.IX.2010
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 10
Skąd: Polkowice
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |28 Lis 2010|, o 09:04   

Mój sposób na backpluga: najpierw rozłożyłem całego Spoko Mini (odkręciłem Tip i rozłożyłem clicker) i obcęgami złapałem na krawędzi (tzn. w dziurze po klikerze i na zewnątrz) i pociągnąć. Jeśli się chwilę pokręci tym Backplugiem to wiele łatwiej wyjdzie.

Co do moda to narazie mam złożone (od góry patrząc) 2 segmenty i grip na końcu. Napiszę opinię jak go skończe.
Ostatnio zmieniony przez arturb |28 Lis 2010|, o 09:05, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Carmen1x13 
Użytkownik


Kręcę od: Listopad 2010
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 27
Skąd: Krasnystaw
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |6 Gru 2010|, o 17:22   

Mod bardzo mi się podoba i chętnie go sobie złożę :grin:
ale czy jeżeli przyjdę do papierniczego i poproszę "spoko mini" będą wiedzieli o co mi chodzi:?: :razz:
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mystogan 
Użytkownik


Kręcę od: 1 IX 2010
Ręka: Prawa
Wiek: 30
Posty: 27
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |6 Gru 2010|, o 23:58   

Prawdopodobnie tak. U mnie w papierniaku nie było akurat na stanie, więc dla mnie zamówili. Ogólnie spokosy są powszechnie dostępne.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Carmen1x13 
Użytkownik


Kręcę od: Listopad 2010
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 27
Skąd: Krasnystaw
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |27 Gru 2010|, o 16:48   

złożyłam! :grin:
świetnie się kręci, body trochę grube, ale przyzwyczaję się :wink:

jeszcze jedno, body w penie jest strasznie śliskie(jakby cały było w oleju ;]). Sprawia mi to trudność i przy aroundach ześlizguje mi się. Czy mogę coś na to poradzić, a może tak ma być?? :grin:

Pisz w jednym poscie, "double posty" sa troche niemile widziane.

L.
Ostatnio zmieniony przez Lawliet |4 Sty 2011|, o 15:33, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Rude Boy 
Mielonka



Kręcę od: 09.2007
Wiek: 34
Posty: 993
Skąd: Krk
Handel: 100% (+46, 0, 0)
Wysłany: |28 Gru 2010|, o 11:09   

Jeśli niechcący nie pokryłaś czymś body, to tak musi być. Po prostu musisz więcej kręcić, a z czasem przestanie Ci to przeszkadzać
PTP Wymiany/Trades
 
essEE 
Użytkownik


Kręcę od: 30.09.10
Ręka: R.
Wiek: 30
Posty: 358
Handel: 92,31% (+12, 1, 0)
Wysłany: |28 Gru 2010|, o 11:30   

Wez zmywacz do paznokci i potrzyj body (przez jakis czas bedzie bardziej przyczepny ;] a pozniej nie zobaczysz roznicy)
_________________
V$VP
PTP Wymiany/Trades
 
 
Komcio 
Użytkownik

Wiek: 36
Posty: 161
Handel: 93,18% (+41, 0, -3)
Wysłany: |5 Lut 2011|, o 15:41   

I jak wam idzie wyciąganie bacplugów ?
Ja mam dalej ten sam sposób :)
Jak macie jakiś swój sprawdzony to piszcie na pw co bym bo do tuta wrzucił.
PTP Wymiany/Trades
 
tigerek1 
Użytkownik


Kręcę od: 09.2010
Ręka: 12p3h
Wiek: 29
Posty: 27
Skąd: Toruń
Handel: 100% (+24, 0, 0)
Wysłany: |5 Lut 2011|, o 20:15   

Odkręcić tip, wyjąć co sie da, wsadzić śrubokręt i pierdzielnąć dosyć mocno w dość twardego śrubokrętem. :) Zawsze działa i wychodzi ale potrzebne jest zdecydowane walnięcie. A no i jeszcze body się nie rysuje jak przy obracaniu clickerem :)
PTP Wymiany/Trades
 
 
Jaqp 
Użytkownik

Kręcę od: Jutra
Ręka: left
Wiek: 26
Posty: 1
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |19 Lut 2011|, o 17:35   

Cześć jestem tu nowy (znasz może flecika? Chyba gustuje w tym towarzystwie.)
Za ile robisz te "Spoko Mody" ?
Albo jeżeli możesz podał byś mi nazwy długopisów zkąd bierzesz te spoko mini? (-=

Jesteś tu nowy, więc można Ci wybaczyć, ale pamiętaj, by nie pisać w tematach postów, które winny być PMkami.
_________________
Kupie mody
Ostatnio zmieniony przez Mariusz |20 Lut 2011|, o 16:55, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Kwasek 
Użytkownik


Kręcę od: bardzo dawna
Ręka: Prawa + Lewa
Wiek: 31
Posty: 84
Skąd: Giżycko
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |19 Lut 2011|, o 20:26   

Ze sklepów papierniczych. Zazwyczaj na ladzie w średniej wielkości kuli. Moda złożyłem, dołożyłem tu i tam trochę gripa, bo cog trochę przesunięty, i da radę kręcić. Nigdy nie miałem styczności z sc, ale tym kręci się bardzo dobrze. Na upartego nawet 5 bustów wchodzi (mój rekord to 10). Może nie jest to długopis do ,,koksu'', ale średnio konkretne comba można ukręcić. Zrobię zdjęcie, to wrzucę do ,,pokaż peny''.

edit: http://forum.penspinning....p=193424#193424
Ostatnio zmieniony przez Kwasek |19 Lut 2011|, o 21:03, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Silus 
TOL


Kręcę od: 10.10.2010
Ręka: Prawa
Wiek: 26
Posty: 189
Skąd: Sosnowiec
Handel: 100% (+27, 0, 0)
Wysłany: |22 Lut 2011|, o 16:20   

Ma ktoś sposób na wyjęcie klickera bo tak wykręcanie lipa, wybijanie lipa, nawet do zamrażarki próbowałem włożyć lol no i nic ma ktoś jakiś sprawdzony sposób?
PTP Wymiany/Trades
 
Kwasek 
Użytkownik


Kręcę od: bardzo dawna
Ręka: Prawa + Lewa
Wiek: 31
Posty: 84
Skąd: Giżycko
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |22 Lut 2011|, o 16:28   

Te wybijanie jest dobre. Co prawda, klikery w moich spoksach trzymały się bardzo mocno, dlatego musiałem walnąć parę razy i to nawet porządnie.
PTP Wymiany/Trades
 
 
hubibercik 
Użytkownik

Posty: 15
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |21 Mar 2011|, o 19:07   

A ja zrobiłem i mi nie klika. Wie ktoś czemu? :(

Czy body z wierzchu czymś połączyć? Taśmą albo coś? Aby się nie połamał przy upadku. :)
Ostatnio zmieniony przez hubibercik |21 Mar 2011|, o 19:39, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
vastar 
Użytkownik


Kręcę od: 24.03.2010
Ręka: Prawa
Wiek: 26
Posty: 128
Skąd: Tarnowiec
Handel: 100% (+14, 0, 0)
Wysłany: |21 Mar 2011|, o 19:36   

Może po prostu przy modowaniu wypadły ci części clickera, dlatego nie klika.
_________________
Forum tarnowskich studentów - pwsz tarnów.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl